PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس های خوب مجازی کیا هستن؟

mehrvani
February 5th, 2012, 03:16
دوستان بنده الان حدود 35 روز پیش از آتیلنیک سرور مجازی ویندوز گرفتم ولی اولا سرورم رو با 8 روز تاخیر راه انداختن و الانم که 2 روزه سرور کلا قطع شده با وجود اینکه بنده 3 روز هم قبل از سر رسید فاکتورم هزینه رو پرداخت کردم حتی چون به رم بیشتری هم نیاز داشتم 9000 هم بابت 256 مگ رم اضافه هم پرداخت کردم 4 روز پیش ولی الان 1 نفر بهم جواب نمیده ازآتیل نیک | سرور مجازی آمریکا | سرور مجازی سوئیس | سرور مجازی کانادا | سرور مجازی آلمان | سرور مجازی | هاست لینوکس | ثبت دامنه (http://www.atilnic.com).
بگذریم.الان اومدم اینجا که از کاربران اینجا بپرسم که به نظر شما کجا سرویسهاش و کیفیت پشتیبانیش خوبه تا برم از اونجا سرور مجازیم رو بگیرم.
خداییش الان 25000 بیخودی ضرر کردم شما لطف کنین یه جایی پیشنهاد بدین که بعد از یه مدت سرورو نبنده جواب نده.منم میخواهم کار کنم و مطمعنا اگه کیفیت سرور و سرویس دهی خوب باشه خیلی بهتر میتونم کارمو توسعه بدم و سودش تو جیب صاحب سرور هم میره مطمعنا...

mamali5
February 5th, 2012, 03:59
با سلام

اینجا تقریبا اکثرا همه سرویس دهنده هستند
و هرکی هم خودش رو معرفی میکنه.
قبل از خرید باید با فروشنده کنار بیاین و مواردی مثل بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
از کیفیت سرویس و پشتیبانی رو داشته باشن چیز خوبی هست.

موفق باشید

1tarah
February 5th, 2012, 21:16
این آتیل که ...
من که بیخیال پولم شدم
یارو رو زنگ میزنی بهش بر نمیداره خاموش هم میکنه
ایشالا که تو گلوش گیر کنه نره پایین

maryam1
February 5th, 2012, 21:23
شرکت خوب زیاده
فرانتورک
پارس وی پی اس