PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظ وب هاستینگ تاک - @@@

mehdi24
October 9th, 2009, 10:05
نمیدونم متوجه شدید که مدتیه توی انجمن حضور ندارم یا نه .
اگر اعضا یادشون باشه ، حدود 4 ماه پیش یه تاپیک زدم که " آیا برم دانشگاه یا نه " . اون موقع زیاد تمایل نداشتم به دانشگاه رفتن ولی شما عزیزان منو تشویق کردید و اینو مدیون شما هستم عزیزان.
البته دانشگاه رفتن من یه خورده خنده داره :d چون اولا اینکه من فقط یک هفته برای کنکور خوندم، اونم فقط دروس عمومی و بعد از انتخاب رشته و اعلام نتایج هم کلی بلا سرم دراومد !! :-b
سایت سنجش اول واسم زده بود پیام نور بیرجند (مترجمی زبان انگلیسی) (البته اینو بگم که من تصمیم داشتم زبان بخونم و اول هم زبان انتخاب رشته کردم) . خلاصه رفتم بیرجند و 2 روز دنبال خونه میگشتم با رفقا و روز سوم که رفتم واسه ثبت نام ، بعد از پرکردن فرم ثبت نام گفتن اسمت اینجا نیست !!! منم برگشتم شهرستان و بیخیال دانشگاه رفتن شدم. ولی با خودم گفتم بیا اینو به سازمان سنجش اطلاع بدم تا بدونن همچین اشتباه بزرگی کردن. خلاصه فرداش جواب دادن که برو دوباره نتایج رو نگاه کن :->
اینبار واسم زده بود " مترجمی زبان غیرانتفاعی خیام مشهد " !!! . منکه بیخیال دانشگاه شده بودم ولی همه گفتن برو بچه یک سال می خوای بمونی که چی بشه . و اینطور شد که ما هم دانشجو شدیم :d
---
خلاصه عزیزان اگه تو این مدت کسی از دستم ناراحت شده ، حلالم کنه. ایشاالله بتونم سیستم رو بیارم مشهد و بازهم درخدمتتون باشم
یا حق
خدانگهدار

sadegh
October 9th, 2009, 12:40
خوب کاری کردی:->

Roka
October 9th, 2009, 12:55
موفق باشید

راستی برای بقیه دوستان :
دفترچه کاردانی به کارشناسی ( یا همون کارشناسی ناپیوسته ) اومده

و تا 29/7/1388 وقت دارید که ثبت نام کنید

Sajad
October 9th, 2009, 13:40
مهدي جان اتفاقا من ديروز نبودنت رو حس كردم و خواستم بهت پ خ بزنم كه كجايي اما فراموشم شد.
برو درس بخون مگو چيست درس كه مايه بيخوابيست درس.
بايد مث من باشي همين دانشگاه دم خونتون باشه صبا پياده يا با دوچرخه بري :d

mehdi24
October 9th, 2009, 14:04
مهدي جان اتفاقا من ديروز نبودنت رو حس كردم و خواستم بهت پ خ بزنم كه كجايي اما فراموشم شد.
برو درس بخون مگو چيست درس كه مايه بيخوابيست درس.
بايد مث من باشي همين دانشگاه دم خونتون باشه صبا پياده يا با دوچرخه بري :d

ممنون عزیز
البته اونجا خونه به دانشگاه نزدیکه و صبحا که هوا خوبه پیاده میرم. می خوام اضافه وزنی که به خاطر نشتن پشت این کامپیوتر اومده رو برگردونم :d البته من اصلا چاق نیستم ولی حس می کنم که وزنم یهو زیاد شد

WebRang
October 9th, 2009, 14:42
امیــــــــــــــــــــــ ــــــــدوارم که در تمامی مراحلی زندگی موفق و پیروز باشید .

AfraServer
October 9th, 2009, 15:58
تقریبا واسه آیـــنده خودت تضمین آوردی ....
موفـــــــــق باشــــــــید متـــــــرجم .....

iranihost
October 9th, 2009, 16:07
پیروز ، موفق و ایرانی باشید !

امیدوارم هر جا که هستی ، موفق باشی !

Domain
October 10th, 2009, 17:10
امیدوارم پله های ترقی رو طی بکشی (کنی) و موفق باشی! <):)

Parshosts
October 11th, 2009, 00:30
موفق باشی
کار خیلی خوبی کردی

AmirHosein
October 11th, 2009, 15:28
موفق باشی‌