PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح حساب پی پال

maryam1
February 4th, 2012, 10:12
بانک ملت یه قسمت حساب ارزی داره آیا میشه با افتتاح اون پرداخت های پی پال رو انجام داد؟
اگه نه چه جوری میتونم همچین حسابی باز کنم؟

---------- Post added at 10:12 AM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

الان این سایت معتبره؟
پی پال Paypal (http://www.epay.ir/paypal.htm#paypal_account)
فرم کارت اعتباری ( Credit Card ) (http://www.epay.ir/form_cahu.htm)

nimo0ol
February 4th, 2012, 11:04
اگر خبرها رو دنبال کرده باشی حتماً میدونی که بانک ملت تحریم شده است!

و اما مسئله دوم ، پیشنهاد من : payment24.ir هست.
راجع به اون سایتی هم که آدرس دادید بنده به شخصه نمیشناسمشون.

DeltaGostar
February 4th, 2012, 11:13
payment24.ir

گزینه خوبیه

mohsen1
February 4th, 2012, 19:38
ساخت حساب پی پال وریفای شده + انجام 2 تراکنش دریافت و ارسال جهت تست اکانت (بدون مدارک قانونی)
50 هزار تومان
وی پی اس جهت داشتن آی پی فیکس ماهانه 4 دلار

maryam1
February 4th, 2012, 19:42
وی پی اس زیاد دارم
یعنی دیگه تموم خرید هامو خودم میتونم انجام بدم؟
خرید لایسنس سیپنل
whmcs
و شارژ دایرکت آی؟

MOHAMMAD MOHSEN
February 4th, 2012, 20:04
وی پی اس زیاد دارم
خرید لایسنس سیپنل
whmcs
و شارژ دایرکت آی؟

همه رو می تونید انجام بدین اما احتمال اینکه بلاک بشین بسیار بالاست بهترین راه اینه که یکی از انور کارا انجام بده که در صورتی که حساب بلاک شد به راحتی بتونه حساب رو دوباره باز کنه!

mohsen1
February 4th, 2012, 22:06
همه رو می تونید انجام بدین اما احتمال اینکه بلاک بشین بسیار بالاست بهترین راه اینه که یکی از انور کارا انجام بده که در صورتی که حساب بلاک شد به راحتی بتونه حساب رو دوباره باز کنه!

پی پال رو خر فرض نکنید! که با 4 تا اسکن عکس تقبلی تحت تاثیر قرار بگیره.
حساب عادی بدون مدارک فقط در صورتی بلاک میشه که شما خلاف قوانین پی پال عمل کنی مثلا آی پی ایران لاگین کنی یا دلار مشکوک جابجا کنی یا تراکنش بالا داشته باشی و پی پال بخواد جهت تایید تماس بگیره که دردسرهای خودش رو داره.

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

وی پی اس زیاد دارم
خرید لایسنس سیپنل
whmcs
و شارژ دایرکت آی؟

بله به شرطی که اون پرداخت نیاز تایید مدارک نداشته باشه.
بله.
بله.
بله!!! (خودم انجام دادم چون وصل به کردیت کارتو .. نیست و بالانسه برای همین میشه و نیاز به تایید مدارم و .. نداره.)

ولی باید اینو در نظر بگیرید که هزینه هاتون بالا میره.
شما دلار می خری 2000 تومان
50 دلار از کسی میخری تا انتقال بده
میشه 100000 تومان
پی پال 2.25 دلار کارمزد کم میکنه و نتیجه میشه 47.75 دلار که بحسابتون میاد.
یعنی شما 100000 تومان برای 47.75 دادی که میشه هر دلاری حدودا 2100 تومان .
بعد اینکه ترجیحا نباید موجودی تون از 100 تا 150 دلار بالاتر بره چون ریسک بستنش هست.

maryam1
February 4th, 2012, 22:29
ای بابا الان من میخوام از هتزنر خرید کنم
میگن باید حساب رو متصل کنی به هتزنر
موندم چیکار کنم
دیگه نمیخوام با واسطه خرید کنم میخوام مستقیم بخرم

mohsen1
February 4th, 2012, 22:34
ویزا و مستر دردسرش بیشتره و هزینه هاش خیلی بیشتر!!! و مدارک قانونی و معتبر الزاما میخواد.
اتصالش به پی پال هم قصه داره!
بعضی جاها نیاز به وریفای هست و باید فوتو آی دی مثل گذرنامه یا پاسپورت یا گواهینامه بین المللی داشته باشی و ...

MOHAMMAD MOHSEN
February 5th, 2012, 02:27
[QUOTE=mohsen1;373534]پی پال رو خر فرض نکنید! که با 4 تا اسکن عکس تقبلی تحت تاثیر قرار بگیره.
حساب عادی بدون مدارک فقط در صورتی بلاک میشه که شما خلاف قوانین پی پال عمل کنی مثلا آی پی ایران لاگین کنی یا دلار مشکوک جابجا کنی یا تراکنش بالا داشته باشی و پی پال بخواد جهت تایید تماس بگیره که دردسرهای خودش رو داره.[COLOR="Silver"]

حساب های ما کاملا قانونی هست و اصلا از این طرف وارد حساب نمیشیم و رابط ما در اتریش هست با مدارک کاملا قانونی! (نه 4 تا اسکن تقلبی ) به همین دلیل هم تا الان به مشکل بر نخوردیم!

abod_black
February 5th, 2012, 02:43
الان یکی از دبی و یا بحرین اقدام کنه و مستر کارت کاملا قانونی بگیره ، میتونه پی پال کاملا قانونی داشته باشه بدون هیچ مشکلی؟

بعدش فقط از کشوری که ثبت نام کردی میتونی با حساب پی پال کار کنی؟ یعنی فقط با آی پی دبی؟