PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود کردن به کشور ایران در گوگل ادوردز

ajoudanian
February 3rd, 2012, 23:15
با سلام
دوستان عزیز
یه سوالی داشتم
همانطور که میدانید تبلیغات در گوگل ادوردز قابل محدود شدن به کشور ایران نیست، و حداکثر می توان آنرا به خاورمیانه محدود کرد.

اما من میخوام روی کلمه ای تبلیغ کنم که دیگر کشورهای خاورمیانه هم این کلمه را در گوگل جستجو می کنند و هزینه ای بی ثمر به این شکل به من متحمل میشه.
میخواستم ببینم راهی وجود داره که این تبلیغات فقط برای کشور ایران باشد و دیگر کشورها این تبلیغ را نبینند؟ (حداقل با میزان خطای پایین)
برای مثال تنظیم رنج Ip برای نمایش این تبلیغات

sito
March 12th, 2017, 13:58
لطفاً دوستانی که اطلاع دارند ما هم در جریان بذارند، بیشتر ورودی هام از افغانستان هست.
چطور میشه فقط محدود به ایران کرد؟

JahanSoft
March 12th, 2017, 19:44
گزینه "همه کشورها " رو انتخاب کن. بعد یه قسمت به نام exception یا exclude داره ، همه کشورها رو دونه دونه انتخاب کن (بجز ایران که البته توی لیست نیست). =D>

sito
March 12th, 2017, 19:49
ممنون، فعلاً افغانستان رو exclude کردم ولی دیگه ورودی ندارم.
البته زبان رو فقط فارسی انتخاب کردم.

JahanSoft
March 12th, 2017, 19:56
زبان انگلیسی هم پیشنهاد می کنم اضافه کنید.

domainlover
April 27th, 2017, 12:23
دوست عزیز سلام . توصیه میشه در صورتی که دانش لازم برای مدیریت اکانت رو ندارید حتما از کسی که وارد هست کمک بگیرید . بی خودی نیست که امثال ****** برای manage اکانت گوگل از شما هزینه ماهانه 250 هزارتومان میگیرن چون کاری تخصصی هست . اگر درست اکانت شما تنظیم نشه نه تنها سودی نمیکنید بلکه ضرر سنگینی هم خواهید پرداخت . بنده خودم چندین سال هست ادوردز دارم و تجربه خوبی دارم . اگر کمکی نیاز دارید آیدی تلگرام بذارید . در حد توان کمکتون میکنم