PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : persiancloud.ir رو میشناسین؟

osanloo.morteza
February 3rd, 2012, 19:44
سلام
میشه دوستان راهنمایی کنند که کسی تا حالا با این مجموعه کار کرده ؟
من چون زیاد تو وب میچرخم سایتشون به نظرم شبیه این آدرس اومد:
Cloud hosting features | VPS.NET Cloud Hosting, Geo Hosting, Cloud Servers and Content Delivery Network (http://vps.net/product/cloud-hosting/)
یا این آدرس مثلا:
Cloud servers features | VPS.NET Cloud Hosting, Geo Hosting, Cloud Servers and Content Delivery Network (http://vps.net/product/cloud-servers/)

منظورم اینه که واقعا چنین گروهی وجود داره یا فقط سرویس رو میخرن؟
درباره ما سایتشون رو خواستم چک کنم ولی بالا نیومد!!!!!
میشه راهنمایی کنید.
ممنون

amirlord
February 3rd, 2012, 19:49
سلام
به جز 3 تا لوگو که همه جا گیر میاد شباهت دیگری ندیدم . پیج دومی هم اون اسلایدر برای پلن ها یه شیوه نمایش جذاب هست که خیلی سایت ها دارن استفاده میکنن !!!
بالا نیومدن "درباره ما" هم شاید این که هنوز وقت نکردن صفحه رو تکمیل کنن . محمدحسین فخرایی و رضا فدای حسینی از جمله کسانی هستند که در این سایت فعالیت میکنند .
موفق باشید

osanloo.morteza
February 3rd, 2012, 19:59
از راهنماییتون ممنون،
راستش چون من خودم به مستر دسترسی دارم گفتم اگه از vps.net تهیه میکنن ، دیگه تو چرخه ریسلر و ... نیوفتم.
میدونید سرویس هاشون از کجا تهیه میشه؟

delta
February 3rd, 2012, 20:01
اگر تو دنیا 2 نفر رو فقط بخوان تو کار درست بودن و شریف بودن تایید کنم جناب رضا فدی حسینی و ممد فخرایی هست. کارشون درسته.سرویسهاشون عالی هست.پشتیبانیشون در حد المپیک بی هیچ منتی کمکت میکنند. هنوز 2 ماهه به رضا 50 تومانی بدهکاری دارم بیچاره صداش در نیومده.گرچه به زودی باهاش تصویه حساب میکنم.
در انتخاب این تیم شک نکنید.. درضمن پرشین رجیستر معروف هم مال این تیم هست..

amirlord
February 3rd, 2012, 20:02
از راهنماییتون ممنون،
راستش چون من خودم به مستر دسترسی دارم گفتم اگه از vps.net تهیه میکنن ، دیگه تو چرخه ریسلر و ... نیوفتم.
میدونید سرویس هاشون از کجا تهیه میشه؟
تا اونجایی که اطلاع دارم بیشتر سرور هاشون در IceColo کشور انگلستان کولو شده . سرویس هاشون روی سرور های خودشون هست !

delta
February 3rd, 2012, 20:02
سرویسهاشون قبلا انگلیس کلود کرده بودند..انگار میخواستند تغییر دیتاسنتر بدند.. جدیدا اطلاعی ندارم.خودشون تو همین انجمن هم فعالیت میکنند.. بیان خودشون جواب میدند..

HyperServer
February 3rd, 2012, 23:01
persiancloud.ir شک نکنید.

تا اینجا که 100% تایید میشن. در مورد آینده هم 99% تایید میشن...اون 1% هم برای موارد غیر قابل پیش بینی

osanloo.morteza
February 3rd, 2012, 23:50
از راهنماییتون ممنون،
ولی میدونید سرویس هاشون از کجا تهیه میشه؟
vps.net یا جای دیگه ؟ سوال فعلیم اینه .
بازم ممنون

RezaFH
February 4th, 2012, 00:03
با سلام خدمت شما

ضمن تشکر از دوستانی که نسبت به ما لطف داشتند و واقعا بنده شرمنده خودشون کردند :)

دوست عزیز باید عرض کنم که ما در حال حاضر سرویس ابری ارائه نمیدیم. (به دلیل مشکلاتی که با سیستم ابری داشتیم و در حال حاضر سرورهای مجازی شده با VMware ارائه میدیم)
البته این موارد در قسمت اخبار هم ذکر شده و همچنین طراحی سایت و مطالب هم طی چند روز آینده عوض خواهد شد.
ضمن اینکه هیچ ارتباطی با vps.net نداریم و همانطور که دوستان عرض کردند، سرورهای ما colo هستند و سیستم ابری هم اختصاصی بود.
اگر سوال دیگری بود، بنده در خدمتم.

موفق باشید :)

r3z4
February 4th, 2012, 01:10
100% تایید میشند.
مدتهاست که دارن سرویسهای عالی میدن

irmpmn
February 7th, 2012, 21:07
من یه سرویس رو پرشین کلود دارم که ساعت هاست بسته ست ...
تیکت هم زدم پاسخگو نشدن تا الان. تا قبل امروز قابل قبول بوده ...

farzadho
February 7th, 2012, 21:14
فکر کنم جزو با سابقه ها باشند در بحث هاستینگ و ....

RezaFH
February 7th, 2012, 21:55
من یه سرویس رو پرشین کلود دارم که ساعت هاست بسته ست ...
تیکت هم زدم پاسخگو نشدن تا الان. تا قبل امروز قابل قبول بوده ...

دوست عزیز، ما که سرور شما رو مونیتورینگ نمیکنیم هر موقع مشکلی بود، سریعا" متوجه بشیم و بررسی کنیم!
از زمان ارسال تیکت شما هم 1.5 ساعت بیشتر نگذشته بود که بنده جواب دادم.
ضمن اینکه فکر کنم اولین باری بود که تیکت شما رو دیر جواب دادیم. (اگر یک و نیم ساعت رو بشه گفت دیر!)
این نوع برخورد و برداشت بنظر بنده درست نیست ;)

موفق باشید

sales data
February 7th, 2012, 23:39
آقای برادر فخری (مدیر پرشین کلود) از دوستان ، همراهان ، مهندسان و .... هستند که 100 درصد تایید میشند
حاج محمد برو حالشو ببر :دی

shervin114
February 9th, 2012, 22:10
محمد فخرائی و رضا از کار درست ترین بچه های هاستینگ و سرور هستند که من با سرویس هاشون شکلی نداشتم .
محمد و تیمش اگه سرویسی رو ارائه میده مطمئنا سعی میکنه بهترین سرویس رو داشته باشه .

RezaFH
February 9th, 2012, 23:22
ضمن تشکر مجدد از دوستان بابت لطفی که به ما دارند، فقط جهت اطلاع خواستم عرض کنم که مدتی هست آقای فخرایی با ما کار نمیکنند :)

موفق باشید

vps-baran.ir
February 10th, 2012, 00:24
ضمن تشکر مجدد از دوستان بابت لطفی که به ما دارند، فقط جهت اطلاع خواستم عرض کنم که مدتی هست آقای فخرایی با ما کار نمیکنند :)

موفق باشید

بله ایشون تایید میشن

بابت همکاری هم من با آقای فخرایی صحبت می کردم ایشون گفتن که فعلا درگیر کار آموزش هستن و سرشون خیلی شلوغه

delta
February 10th, 2012, 01:06
آره این ممد یک کارهایی داره میکنه.. باهاش حرف زدم گفت هر کاری داری به رضا بگو.. فکر کنم این بار بانک خصوصیشو بزنه :))