PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع کار با resellerclub و اشنایی با آن

AtabakAmiri
October 9th, 2009, 02:25
سلام.

من تازه اکانت reseller در resellerclub گرفتم. ازشون پرسیدم که با ایران کاری ندارن و انها هم تایید کردن که مشکلی با ایران ندارند و کلی خوشحال بودم تا اینکه اکانتم بعد از پرداخت پول فعال شد.
راستش هیچی از نحوه کار پنل مدیریتش سر در نمیارم...!

می خواستم اول از همه یک دوامنه جدید ثبت کنم و بعد دامنه های خودم رو به اون انتقال بدم تا بعدش سایت خودم رو هم در همون جا هاست کنم. اما در همون قدم اول متوقف شدم...!
هرچی help و چیزای دیگش رو نگاه میکنم بیشتر گیج میشم.
مثلا هیج جایی پیدا نکردم تو منوهاش که بیاد و برام یک دامنه ثبت کنه. فقط بحث تعریف customer هست و تعریف sub reseller

ایا باید برای خودم هم یک حساب sub reseller تعریف کنم؟
ایا توضیحاتی در جایی سراغ دارید که ساف و پوست کنده نحوه کار پنل resellerclub رو شرح بده؟ انگلیسی هم باشه مهم نیست.

:-*

Online24
October 9th, 2009, 02:42
سلام !
برای قبت دامنه به ترتیب Products / Domain registration/ check availability
پس از وارد شدن به قسمت check availability دامین خود را از نظر اینکه قابل قبت هست یا خیر بررسی کنید .
سپس با انتخاب گزینه هایی که به شما پیشنهاد میشود مراحل را طی کنید .

AtabakAmiri
October 9th, 2009, 03:07
سلام دوست خوبم

مشکل همین جاست. چون از من میخواد یا یک مشتری جدید ثبت کنم (با پر کردن فرم مشخصات پایین صفحه) و یا اینکه با دادن email در قسمت
Enter the Username of the customer you would like to login for
به سیستم وارد شم. در حالی که email من رو نمی شناسه.

سوال اینه، حتی اگه برای خودم بخوام ثبت کنم (بدون اینکه بخوام به کس دیگری پنل دامنه بدم) آیا باز باید یک مشتری یا ساب ریسلر به اسم خودم تعریف کنم؟

Online24
October 9th, 2009, 03:17
-بله !

دامین ها تنها به نام customer های شما ثبت خواهند شد . ( ساب ریسلر کاربردی دیگر دارد )

شما میتونید با دادن ایمیل کاستومر هایی که از پیش ایجاد کردید دامین را به نام آنان ثبت کنید ( در قسمت بالایی فرم )
فرم پایینی هم برای ثبت نام کاستومر جدید و ثبت دامنه به نام او هست .

شما یک اکانت کاستامری برای خودت ایجاد کن ، بعد دامین ها رو به نام خودت ثبت کن ( همون بالا کافیه ایمیل اکانت کاستومری خودت رو وارد کنی )