PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور سالانه یا ماهانه ؟

tsonade
February 3rd, 2012, 17:06
سلام
من می خواستم از یک شرکت خارجی سرور بگیرم
اون شرکت برای خرید سالانه تخفیفل 30% میده که خیلی به سود من هست
می خواستم بدونم معمولا شرکت های ایرانی هاستینگ سالانه خرید می کنند یا ماهانه ؟

P-CO
February 3rd, 2012, 17:10
با سلام، هاست اشتراکی معملاً سالانه هست.

ولی اگر جهت سرور مجازی می خواهید سرور اختصاصی تهیه کنید، ماهانه بگیرید. چون یک ما میبینید روی سرور 3سرور مجازی هست. یک ما 10سرور مجازی.

البته تمامی این موارد بسته به پشتیبانی شما و کیفیت سرور اختصاصی که تهیه میکنید داره...

زنده باشید

0060
February 3rd, 2012, 17:43
هرگز به خاطر تخفیف سالیانه نگیرید پشیمون میشید

tsonade
February 3rd, 2012, 18:39
با سلام، هاست اشتراکی معملاً سالانه هست.

ولی اگر جهت سرور مجازی می خواهید سرور اختصاصی تهیه کنید، ماهانه بگیرید. چون یک ما میبینید روی سرور 3سرور مجازی هست. یک ما 10سرور مجازی.

البته تمامی این موارد بسته به پشتیبانی شما و کیفیت سرور اختصاصی که تهیه میکنید داره...

زنده باشید
سلام
من می خوام پک دوم این رو بگیرم
Dual Core Dedicated Server Series - LeaseWeb (http://www.leaseweb.com/en/dedicated-servers/dual-core-servers)

منظور شما رو از بودن چند سرور مجازی بر روی سرور نمی دونم
میشه بیشتر توضیح بدید ؟
مگه این سرور اختصاصی نیست ؟

P-CO
February 3rd, 2012, 18:45
سلام
من می خوام پک دوم این رو بگیرم
Dual Core Dedicated Server Series - LeaseWeb (http://www.leaseweb.com/en/dedicated-servers/dual-core-servers)

منظور شما رو از بودن چند سرور مجازی بر روی سرور نمی دونم
میشه بیشتر توضیح بدید ؟
مگه این سرور اختصاصی نیست ؟

یعنی اگر برای ارائه ی سرور مجازی میخواید سرور بخرید، پیشنهاد میکنم ماهانه تهیه کنید.

زنده باشید

osanloo.morteza
February 3rd, 2012, 18:54
خرید سالانه میشه گفت رسما یه اشتباه ، مخصوصا اگه تجربه کاری با اون سرور رو ندارید. تا قبل از خرید همه جا همه چیز رسما اوکی ، بعد از خرید کلی چیزا عوض میشه، البته اگر بهتون ضمانت بازگشت پول تو یه بازه زمانی طولانی تر بدن فکر کردن راجع به پرداخت در طولانی مدت ( فقط تا آخر اون بازه زمانی ) قابل بررسی است.
موفق باشید.