PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست نمایندگی دامنه

sainaweb
February 3rd, 2012, 16:28
سلام .

دوستان عزیز من یک نمایندگی دامنه بین المللی میخوام . هم میخوام دامنه های خودم رو منتقل کنم روش و هم با WHMCS دامنه مشتریامون رو ثبت کنم و هم اینکه بتونم نمایندگی بدم .

چند تا چیز برام مهمه . یکیش اینکه برای بار اول حد اقل خرید نداشته باشه و حتی 10 دلار هم خواستم برام شارژ کنه و از همه مهمتر روی Slab3 باشه . هزینه اولیه هم نداشته باشه

لطفا برای دامنه های بین المللی و هم دامنه ملی آفر های خودتون رو ارایه بدین .

باتشکر

hostarya
February 3rd, 2012, 17:32
با سلام مابراتون نمايندگي رو ارئه ميديم و شما بار اول هزينه نمايندگي رو يعني 10تومان ميدي .بعد ميخواي دانه ثبت كني ميتوني تبديل دلار به ريال هر چه قدر خواستي شارز كني دست خودت هستش و ميتوني ساب ريسلر هم بدي
و نمايندگي ثبت دامنه اي ار هم نيستش ولي ما ميتونيم بارتون با قيمت 3700ثبت كنيم با تشكر

shivahost
February 3rd, 2012, 19:45
سلام،

نمایندگی دامنه را با خرید حداقل 20 هزار تومان شارژ براتون به رایگان فعال می کنیم و پس از آن می توانید به مبالغ دلخواه خود آن را شارژ نمایید. از این رو دیگر Slab و تقسیم بندی نداریم. در صورت تمایل به شارژ با مبالغ بالای 300 دلار از طریق تیکت می توانید بابت تخفیف هماهنگ نمایید.

سیستم پولی ما در ریسلرکلاب به ریال تبدیل می شود. یعنی مثلا اگر شما حساب خودتون را 20 هزار تومان شارژ نمایید ما حساب ریسلر کلاب شما را 20 دلار شارژ می کنیم. بعد که شما بخواهید دامنه ثبت کنید در ریسلر کلاب قیمت های ریالی را می بینید. مثلا اگر قرار است دامنه com برای شما 18.900 تومان باشد شما 18.9 دلار را می بینید.

ما همواره پنل شما را بصورت فوق ( ریالی ) شارژ می کنیم و در صورت لزوم قیمت های دامین ها را تغییر می دهیم.

sainaweb
February 4th, 2012, 00:11
کس دیگه ای آفر خاصی نداره ؟