PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری در اینترنت ، نظر شما چیه؟

abod_black
February 3rd, 2012, 03:43
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
چند وقتی هست دارم به سرمایه گذاری در اینترنت فکر میکنم و میخواستم نظر شما دوستان عزیز رو بدونم ، البته من فعلا نمیخوام هاستینگ کار کنم ولی میشه از تجارب شما استفاده کرد.

نظر شما در مورد راه اندازی یک آپلودسنتر حرفه ایی چیه؟ مثل آپلود باز و هیپ فایل؟
یا مثلا لیچرهای حرفه ایی؟

یک نکته دیگه هم عنوان کنم که من در کشورهای خلیج(امارات ، بحرین و ....) آشنایی دارم و میتونم بعضی از کارها مثل ویزا کارت و مستر کارت و خیلی چیزهای دیگه رو نیز انجام بدم ، در این زمینه چه پیشنهادهایی دارید؟

منتظر نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز هستم.

با تشکر:53:

mehrshad.ho
February 3rd, 2012, 08:15
باید سعی کنی فعالیتی شروع کنی تا دست توش کم باشه یعنی یه کار جدید باشه

ourmizban.com
February 3rd, 2012, 08:24
باید سعی کنی فعالیتی شروع کنی تا دست توش کم باشه یعنی یه کار جدید باشه

اره من هم این حرف رو قبول دارم .

Fracture
February 3rd, 2012, 09:20
سلام
جسارتا هرکاری میکنید به ایران فکر نکنید، بیس کار رو جای دیگه بریزید. هیچ اعتباری به شرایط ایران نیست.

extern
February 3rd, 2012, 20:05
سلام.به نظر من هر کاری رو شروع کردید اگه برای اون کار تلاش کنید و سعی کنید جزو بهترین ها بشین خوب هست نه اینکه شروع کردید روز دوم بگید همه اینکارن دیگه جایی برای ما نیست
حال چه سایت موزیک لیچر آپلود و...

osanloo.morteza
February 3rd, 2012, 20:18
همه چیز بستگی به
1.ایدتون
2.زمانی که میزارید
3.هزینه ها داره.
اگر ایده جدید نداشته باشین ، یعنی فقط بخواهین از رو دست چند تا سایت دیگه کپ بزنید ، برای کارتون زحمتی نکشید و خدمات خوب ارایه نکنید ، به نظر من شروع نکرده بی خیال شین بهتره. لا اقل کابرا یا مشتری ها رو به دیگران بد بین نمی کنین، همین خودش کلی ثواب داره.
موفق باشید

abod_black
February 4th, 2012, 00:29
کارم جدیه ، چند سال نت هستم ، سایت موفق دارم ، سرمایشم تا حدودی میتونم خوب دست و پا کنم ، فقط موندم چه کاری رو شروع کنم؟
کار خاص مد نظرم هست و اگر کاری که شروع میخوام بکنم و مشابه اونها باشه هم هیچ اشکالی نداره چون میخوام حرفه ایی عمل کنم و از لحاظ پشتکار هم مشکلی ندارم چون چند ساله معتاد نت هستم و اکثر وقتها میام نت.
اگر بخوام آپلود سنتر هم راه اندازی کنم به ایران خالی اکتفا نمیکنم و سعی میکنم کشورهای عربی هم جذبشون کنم.

hostarya
February 4th, 2012, 00:33
خب دوست عزيز يه سايت ليچر و اپ سنتر خيلي خيلي حرفه اي بزني خوبه و به زبان مختلف و در سايت هاي عربي هم تبليغات كني اينا و يه چند نفر استخدام كني و يه جقوق بدي تا واسه هر كار يه نفر باشه بهتره
از الان بگم كسي رو خواستي من در خمدتم:105:

adamak
February 4th, 2012, 00:56
من هم با نظر دوستان موافقم
ولی اینه اگه دست زیاد بشه کار میخوابه رو قبول ندارم . مکه این همه شرکت هاستینگ هستند کار خوابیده ؟ همه شکر خدا دارن کار میکنن و هر کسی هم روزی خودش رو داره . به امید به خدا و همت خودت دوست عرزیز شروع کن. موفق باشی

abod_black
February 4th, 2012, 01:42
به غیر از آپلود سنتر و لیچر چیزه دیگه ایی رو پیشنهاد نمیکنید؟

AriyaDownload
February 4th, 2012, 02:26
بازی آنلاین مثل تراوین و ایکاریم ==> تا جایی که من شنیدم می گن ایران و سازمان مربوطه اون هم از طرح های بازی حمایت می کنه (چون حمایت مالی و چه حمایت دیگه ای)

پ.ن: البته اگه در این مورد ایده ای دارید 8-|
پ.ن 2: من یک ایده و طرحی در مورد بازی آنلاین دارم ==> براورد هزینه که شده صد میلیون @-)
پ.ن 3: آپلودسنتر هم خوبه به شرط اینکه هدفت ایران نباشه (همونطور که دوستان گفتن)

و از همه مهتر ==> مقدار سرمایه تون رو نفرمودید؟ و نظری که من می تونم بدم این هست که اگه درست و حسابی تو نت سرمایه گذاری کنی و یکم صبر داشته باشی 99 درصد پولت بر می گرده :d و به سوددهی می رسی

abod_black
February 4th, 2012, 11:27
در مورد بازی که سخت میشه با چنین سرمایه ایی که در توانام هست چیز به درد بخوری راه اندازی کنم.

در مورد میزان سرمایه فعلا 5 میلیون ولی اگر یک کار خوب باشه تا 3 برابر میتونم تامین کنم.

shivahost
February 4th, 2012, 12:57
هر ایده ای داشته باشید میتونه جوابگو باشه و حتی باعث بشه در مدت کوتاهی ثروتمند بشید. اما مشئله مهم تبلیغاتشه. شما باید سرمایه مهمی برای تبلیغات جور کنید. فقط ایجاد سایت و ایده کافی نیست و تبلیغات گسترده از طرق مختلف می تونه شما را بالا بکشه. شما با یک برنامه ریز تبلیغاتی برای بزرگ کردن سایت و ایده خودتون مشاوره کنید.

abod_black
February 4th, 2012, 13:26
هر ایده ای داشته باشید میتونه جوابگو باشه و حتی باعث بشه در مدت کوتاهی ثروتمند بشید. اما مشئله مهم تبلیغاتشه. شما باید سرمایه مهمی برای تبلیغات جور کنید. فقط ایجاد سایت و ایده کافی نیست و تبلیغات گسترده از طرق مختلف می تونه شما را بالا بکشه. شما با یک برنامه ریز تبلیغاتی برای بزرگ کردن سایت و ایده خودتون مشاوره کنید.

برای تبلیغات شما چه روشهایی و چه سایتهایی پیشنهاد میکنید؟

shivahost
February 4th, 2012, 13:38
برای تبلیغات شما چه روشهایی و چه سایتهایی پیشنهاد میکنید؟

کلا بایستی بیایید تو چشم. تبلیغات از طریق مجلات، بیلبورد، سایت های بزرگ مثل بلاگفا،میهن بلاگ،کلوب، گوگل و...

کافیه شما یک ایده تک و تازه داشته باشید و راه اندازی کنید اما پول تبلیغات نداشته باشید. در ایران خیلی زود حریفان قدر با تبلیغات شما را حذف می کنند.

بعنوان مثل من سایت zmarket.ir را بعنوان اولین سایت خرید گروهی ایرانی راه اندازی کردم. فکر کنم سابقه دامینش نشان دهنده این مسئله باشه. اما بخاطر عدم تبلیغات نتونستم معروفش کنم. و الان سایت هایی مثل نت برگ دقیقا بر روی همان اسکریپت با تبلیغات گسترده میلیاردر شده اند. البته هنوزم هم منتظر فرصت برای ورود به این بازار هستم.

سایت دیگر ما هم ایده تکی داره بنام 90sms.ir اما چون توانایی تبلیغات نداریم معروف نشدیم. حالا حدود یک سال بعد از ما سایت varzesh3 تقریبا همین ایده را کپی کرده و خب می تونه تبلیغ کنه!

تبلیغ نکنید نابودتون می کنند. هرچقدر هم که فکر کنید خدمات شما بی نظیر است مردم گول تبلیغات حریف را می خورند.

abod_black
February 5th, 2012, 16:07
دوستان دیگر اگه تجاربشون رو اینجا عنوان کنند ممنون میشم.