PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات در سایت 2000 کشور

b_pcmaster
February 2nd, 2012, 21:50
تبلیغات در سایت 2000 کشور ماهانه فقط 15 هزار تومان تبلیغات 468 در 60 تا 8 تبلیغ پذیرفته میشه.
این سایت اصلی ورد ست مجموعه ی جهانی Worldset (http://www.worldset.net)
این هم انجمن سایت WorldSet | ورد ست | مجموعه ی جهانی (http://www.forums.worldset.net)

osanloo.morteza
February 2nd, 2012, 21:54
فکر کنم منظورتون تبلیغات در 2000 سایت کشور بوده ، نه سایت 2000 کشور !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :61:

نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

b_pcmaster
February 2nd, 2012, 21:58
نه منظور سایت رتبه ی 2000 کشور هستش رتبه ی الکسا
Worldset.net Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/http://www.worldset.net)

osanloo.morteza
February 2nd, 2012, 22:02
اوکی ، پس یه -ام جا افتاده بوده. داشتم به سوادم شک میکردم.
موفق باشید.

iranian-portal
February 3rd, 2012, 02:13
دوست عزیز جسارت نباشه
اما من این چند هفته اخیر خیلی دنبال تبلیغات بودم و با سایت های زیادی صحبت کردم
در مورد سایت شما اگر قیاس کنم
اول از همه که سایت دارای محیط کاربر پسند و جذابی نیست!
دوم این که شما با چنین رتبه ای در الکسا باید قیمت زیر 10هزار تومان در شورع کار بگیرید
و آخرین نکته این که محدودیت نوع تبلیغ و عدم شفافیت مکان تبلیغات کار شما رو خراب کرده
اگر یکم روی کارتون دقت کنید من حاضرم برای شروع کارتون تبلیغ بدم

b_pcmaster
February 3rd, 2012, 02:33
دوست عزیز جسارت نباشه
اما من این چند هفته اخیر خیلی دنبال تبلیغات بودم و با سایت های زیادی صحبت کردم
در مورد سایت شما اگر قیاس کنم
اول از همه که سایت دارای محیط کاربر پسند و جذابی نیست!
دوم این که شما با چنین رتبه ای در الکسا باید قیمت زیر 10هزار تومان در شورع کار بگیرید
و آخرین نکته این که محدودیت نوع تبلیغ و عدم شفافیت مکان تبلیغات کار شما رو خراب کرده
اگر یکم روی کارتون دقت کنید من حاضرم برای شروع کارتون تبلیغ بدم

خیلی ممنون دوست من این قالب در حال حاضر در دست ساخت هستش و من به شما پیشنهاد میکنم به انجمن هم حتما یه سر بزنید بنده خودم در جریان هستم و این قالب نا تموم رو تا 10 تا 20 روز دیگه کاملش میکنم و تموم میشه
در ضمن به شما پیشنهاد میشه در انجمن که تا 100 و 120 30 نفر آنلاین داره گاهی اوقات ولی همیشه 30 40 نفر رو داره تبلیغات کنید آدرس انجمن
WorldSet | ورد ست | مجموعه ی جهانی (http://www.forums.worldset.net)

shazo
February 3rd, 2012, 02:35
دوستان در سایت رتبه 160 ایران چقدر می ارزه ؟

b_pcmaster
February 3rd, 2012, 02:40
کم کم باید به نظر بنده بین 300 تا 600 تومان برای ماهانه بگیرید

delta
February 3rd, 2012, 02:47
دوستان در سایت رتبه 160 ایران چقدر می ارزه ؟

بستگی به سایتش داره.. این روزا دیگه دنیال رتبه الکسا برای تبلیغات نباش..با چهار تا سایت رنک دهی و چند تا شگرد یک سایت بی بازدید رو رتبه جهانی و تک میکنند و کاسبی میکنند!! بدون اینکه هیچ بازدهی داشته باشه.. سایتها رو خوب ببین و جستجو کن ببین کی واقعا کاربر داره و سایت کی آپدیت هست!! مثلا سایتهای موزیک بزرگ همش دارند دامین عوض میکنند و رتبه الکسا معنی نداره براشون اما کاربراشون سر به فلک هستند!! پس معیار رو الکسا نزار..

b_pcmaster
February 3rd, 2012, 02:56
بله قبول دارم حرف دلتای عزیز رو بستگی به میزان به این داره که واقعا اون سایت بازدید داره یا خیر به این هم بستگی داره که چند وقت هستش که سایت فعالیت میکنه ولی این رو قبول ندارم که رتبه ی الکسا کشک هستش چون حتی سایت هایی که میخوان با تقلب رتبه بگیرن شناسایی میشن و حتما باید ترافیک داشته باشه وب سایت.ولی باید یک آنالیزر خوب باشید برای مثال نباید به تنهایی به رتبه نگاه کنید به تعداد لینک بک ها و میزان رشد سایت و تمام فاکتور ها دقت کنید

shazo
February 3rd, 2012, 12:24
بازديد روزانه چيزي حدود 30 هزار تا

iranian-portal
February 3rd, 2012, 16:42
کم کم باید به نظر بنده بین 300 تا 600 تومان برای ماهانه بگیرید

دوست عزیز به نظرم شما یکم رویایی فکر می کنید و تو بازار تبلیغات زیاد فعال نیستید!!!
هیچ کس 600هزارتومان تبلیغات رو توی یک سایت انجام نمیده
یک مثال میزنم
شما اگر بخوای شربت آبلیمو درست کنی تا یک حدی شکر بریزی توش حل میشه
از یک جایی به بعد میگن محلول سیر شده و دیگه هیچ شکری در اون حل نمیشه
یک سایت هم بازدید کنندگانش چه ثابت و چه بونس (یکبار بازدید) تا یک حدی به تبلیغات بازده میده
ضمن این که همیشه یادتون باشه تبلیغات برای بازدید کننده همیشه یک مورد اضافی و مزاحم هست که فقط حجم اینترنت رو می خوره یا فضای وب رو شلوغ کرده پس هیچ کسی یا به عبارتی هیچ آدم عاقلی تا این مبلغ هزینه نخواهد کرد
ضمن این که یادتون باشه اگر بخواین با این مبلغ بالا تا 600 هزارتومان تبلیغات کنید
توی گوگل/یاهو/یوتیوب/بالاترین/وووووووووووو...............
به حدی می تونید تبلیغات موثر بکنید که این وسط سایت هایی مثل شما و این دوست عزیز هیچ هستند
این رو برای بار دوم هم میگم دوست عزیز جهت موفقیت باید دست از رویا بردارید
قیمت منطقی پیشنهاد بدید
بنده در سایت موزیک که اگر ***** نشه رتبه الکسا زیر 50هست با مبلغ 100هزارتومان زیر هدر با سایز 940 و ادامه مطلب با سایز 468 تبلیغ کردم
در دید اول همه سایت ها قیمت های فضایی برای تبلیغات زدن اما این فقط یک جور تشریفات که پای عمل بهترین و گرون ترین تبلیغ در سایت های ایران بالای 200 هزار نیست

b_pcmaster
February 3rd, 2012, 17:17
دوست عزیز به نظرم شما یکم رویایی فکر می کنید و تو بازار تبلیغات زیاد فعال نیستید!!!
هیچ کس 600هزارتومان تبلیغات رو توی یک سایت انجام نمیده
یک مثال میزنم
شما اگر بخوای شربت آبلیمو درست کنی تا یک حدی شکر بریزی توش حل میشه
از یک جایی به بعد میگن محلول سیر شده و دیگه هیچ شکری در اون حل نمیشه
یک سایت هم بازدید کنندگانش چه ثابت و چه بونس (یکبار بازدید) تا یک حدی به تبلیغات بازده میده
ضمن این که همیشه یادتون باشه تبلیغات برای بازدید کننده همیشه یک مورد اضافی و مزاحم هست که فقط حجم اینترنت رو می خوره یا فضای وب رو شلوغ کرده پس هیچ کسی یا به عبارتی هیچ آدم عاقلی تا این مبلغ هزینه نخواهد کرد
ضمن این که یادتون باشه اگر بخواین با این مبلغ بالا تا 600 هزارتومان تبلیغات کنید
توی گوگل/یاهو/یوتیوب/بالاترین/وووووووووووو...............
به حدی می تونید تبلیغات موثر بکنید که این وسط سایت هایی مثل شما و این دوست عزیز هیچ هستند
این رو برای بار دوم هم میگم دوست عزیز جهت موفقیت باید دست از رویا بردارید
قیمت منطقی پیشنهاد بدید
بنده در سایت موزیک که اگر ***** نشه رتبه الکسا زیر 50هست با مبلغ 100هزارتومان زیر هدر با سایز 940 و ادامه مطلب با سایز 468 تبلیغ کردم
در دید اول همه سایت ها قیمت های فضایی برای تبلیغات زدن اما این فقط یک جور تشریفات که پای عمل بهترین و گرون ترین تبلیغ در سایت های ایران بالای 200 هزار نیست

کاملا درسته اما 600 تومان گفتم بنده اون هم علتش این بود که الان سایت هایی مثل ایستگاه یه تبلیغ کوچک رو دارن 120 هزار تومان میگیرن و فقط صفحه ی اصلی ایشون نشون میده ماهانه 25 میلیون در آمد از این تبلیغات داره. سایت ایستگاه سایت 68 کشور هستش به نظر من خیلی کامپانی های بزرگی مثل سامسونگ و غیره حاضرن برای یه تبلیغ بزرگ درست حسابی بیشتر از این هم به همچین سایت هایی با همچین رتبه هایی بدن وقتی که پی سی دانلود تبلیغات متنیش ماهانه فقط 80 هزار تومان هست حساب کار بیاد دستتون ولی خوب به خیلی از فاکتور ها بستگی داره پی سی دانلود 5 ساله داره فعالیت میکنه.

ali.n
February 3rd, 2012, 17:49
تشخیص واقعی بودن آمار ترافیک سایتا برای وب مستر های با تجربه کار سختی نیست...

بهترین روش قیمت گذاری بنر های آگهی های آنلاین بر اساس تعداد نمایش و تعداد کلیک هست.هر سایتی بنا به شرایط خودش یه قیمت برای هر نمایش و هر کلیک تعیین می کند. مثلا حبر آنلاین با 160 هزار آی پی در روز و 22 میلیون نمایش در ماه برای هر کلیک 1000 تومن و هر نمایش 100 تومن مشخص کرده
http://www.khabaronline.ir/Images/Adv/khabaronline-ADV.pdf

مجید آنلاین با 1 ملیون و 300 هزار نمایش در هر ماه برای بنر های بالای صفحات قیمت 640 هزار تومن
در هر ماه... با قیمت تقریبی 6.4 ریال برای هر نمایش قیمت گذاشته
تبلیغات در مجید آنلاین (http://ads.majidonline.com/)

و...