PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در باره این سطح مدیریت سرور iweb

hamids68
October 8th, 2009, 18:01
سلام

سه تا سایت بیشتر روی سرور ما نیست.نظر تون در باره level 2 مدیریت سرور اینها چی هست ؟ به نظرتون خوب سرویس میدن؟ سریع جواب میدن ؟ اون 60 دقیقه که نوشته 60 دقیقه در روزه دیگه درسته ؟

http://iweb.com/managed-hosting/server-management/

pardishosting
October 8th, 2009, 18:20
60 دقیقه در ماه

Nikan
October 10th, 2009, 19:42
به نظر من بهتر است سوال کنید در صورت نیاز به مدیریت سرور برای بیشتر از یک ساعت چقدر هزینه ساعتی دریافت می کنند ؟

Aria
October 11th, 2009, 15:07
سلام

سه تا سایت بیشتر روی سرور ما نیست.نظر تون در باره level 2 مدیریت سرور اینها چی هست ؟ به نظرتون خوب سرویس میدن؟ سریع جواب میدن ؟ اون 60 دقیقه که نوشته 60 دقیقه در روزه دیگه درسته ؟

http://iweb.com/managed-hosting/server-management/

متاسفانه تجربه من از شرکت iWeb اونقدر هست که با قاطعیت بگم که این شرکت اصلاً رسیدگی درستی به کاربرانش نمی کنه و به هیچ وجه در Management حرفه ای نیست.

سرور خریدن از این شرکت یک ریسک بزرگ هست و از هر لحاظ دچار مشکل خواهید شد.

البته روش هایی برای جلوگیری از بروز مشکل هست ولی اگر می خواید با گرفتن Management خیالتون راحت بشه، این اشتباه رو نکنید.

با تشکر.

LoveLife
October 11th, 2009, 16:06
متاسفانه تجربه من از شرکت iweb اونقدر هست که با قاطعیت بگم که این شرکت اصلاً رسیدگی درستی به کاربرانش نمی کنه و به هیچ وجه در management حرفه ای نیست.

سرور خریدن از این شرکت یک ریسک بزرگ هست و از هر لحاظ دچار مشکل خواهید شد.

البته روش هایی برای جلوگیری از بروز مشکل هست ولی اگر می خواید با گرفتن management خیالتون راحت بشه، این اشتباه رو نکنید.

با تشکر.

شبکه بسیار قوی دارند ولی تیم بسیار ضعیف
به هیچ عنوان روشون حساب باز نکنید،تو بحث ساپورت بسیار ضعیف هستند !
ساپورت رایگان eukhost رو به ساپورت پولی آی وب ترجیح می دم

Aria
October 11th, 2009, 16:19

دقیقاً موافقم !

شرکت EUKHost یکی از بهترین شرکت های موجود در کشور انگلستان هست و با شرکت بزرگی مثل Rapidswitch در رقابت هست و در عالی بودن کارها و سرویس هاشون شکی نیست.

در هر حال تاپیک رو منحرف نمی کنم.

شرکت iWeb به خودی خود قابل اعتماد نیست، چه برسه به Management شون.

با تشکر.

Nikan
October 11th, 2009, 19:58

لطفا در مورد اینکه در مورد ساپورت ضعیف هستند بیشتر توضیح دهید منظور شما دیر پاسخ دادن است یا اینکه عدم توانایی در حل اشکالات ؟؟

Aria
October 11th, 2009, 20:16
لطفا در مورد اینکه در مورد ساپورت ضعیف هستند بیشتر توضیح دهید منظور شما دیر پاسخ دادن است یا اینکه عدم توانایی در حل اشکالات ؟؟

در مواردی که برای من پیش اومد موضوع به شرح زیر بود.

سرور ویندوز که 1 سال پیش توسط مشتری خریداری شد و Management با من بود:
ازشون خواستیم که IP Range رو عوض کنند، دلیل خواستند، بهشون گفتیم که در مورد کار ما، این رنج قابل استفاده نیست به دلایل شرح داده شده، نه تنها عوض نکردند، بلکه 9 روز طول کشید که بگن عوض نمی کنیم که ما هم درخواست بازگردانی پول رو کردیم و به شرکت ThePlanet سرور رو انتقال دادیم.

سرور ویندوز دیگری که توسط خودم، برای یکی از مشتریان در کشور امارات خریداری شد:
بعد از 2 ماه، هارد دیست سرور دچار مشکل شد. 2 تا تیکت دادیم و بعد از حدود 4 ساعت جواب دادند.
مشکل حل نشده بود و هارد دیست رو هم عوض نکردند.
زنگ زدم و با بخش پشتیبانی صحبت کردم و ازشون خواستم که زودتر اقدام کنند، با لحن بد و با لهجه فرانسوی به سختی پاسخ داد که الان انجام میدیم.
بعد از 6 - 7 ساعت، کار رو انجام دادند ولی هارد دیست دوم رو که باز کرده بودن، سر جاش نزاشتن.
دوباره زنگ زدم و ازشون خواستم که هارد دیست دوم رو وصل کنند.
در کمال ناباوری، بعد از 2 ساعت حدوداً تیکت رو جواب دادن که هارد دیست دوم شما Recycle شده و اشتباهی Format کردیم !!!!!!!
در نتیجه تعداد حدود 70 وبسایت از دسترس خارج شد به مدت 1 روز و پس از نصب ویندوز سرور جدید، متوجه شدیم که هارد دیست دوم که Backup ها را حمل می کرد، موجود نیست و با این کارشون، تمامی اطلاعات از بین رفت و ما به سختی تونستیم از Network Backup هایی که داشتیم، تعدادی از سایت ها رو برگردونیم ولی به اطلاعات چند ماه قبل !

مورد دیگری که برای خود من پیش آمد، دقیقاً 3 سال پیش:
به دلیل تغییر سیستم Billing قادر به برداشتن پول از Credit Card های امارات نبودند.
اون زمان هم Paypal قبول نمی کردند.
به من گفتند که مشکلی نیست، شما می تونی این ماه پول سرور رو ندی و ما سرور رو نمی بندیم چون مشکل از طرف ما هست.
ماه دیگه پرداخت این ماه رو هم انجام بده. من قبول کردم.
بعد از اینکه مشکل سیستمشون برطرف شد، من سعی کردم پول رو پرداخت کنم و باز هم نشد.
خلاصه بعد از کلی دردسر، متوجه شدن که هنوز سیتمشون با Credit Card های امارات مشکل داره و گفتن تا هفته دیگه درست میشه و به من خبر میدن.
فردای همون روز، سرور Down شد !
تیکت زدم و گفتن که دلیلش پرداخت نکردن بدهی هست !
زنگ زدم و کلی صحبت کردم و در آخر گفتن نه، سیستم ما سالم هست و مشکل شما هست.
در نهایت هم من بعد از 2 روز بسته بودن سرور از طریق Wire Transfer پول رو واریز کردم و بعد از 2 روز که دستشون رسید، سرور رو باز کردند و من Data رو برداشتم و فرار کردم !

خلاصه مشکلات زیادی داشتم با این شرکت و هنوزم چیزای زیادی دارم که بگم ولی از حوصله این تاپیک خارج هست ;)

با تشکر.

LoveLife
October 11th, 2009, 21:55

رو پلسک 9 zend رو نصب کردند ولی ناقص ! پلسک دیگه کار نمی کرد !!!!!!!! عجب !! گفتم چشه ! گفت نمی تونیم ! ادمین اصلی می یاد درست می کنه ! 24 ساعت شد درست نشد !بعد گفتند باگ پلسک هست ! باهاشون تماس گرفتیم ! با پلسک تماس گرفتم ، گفتند این باگ وجود نداره ! خودم دست به کار شدم !
24 ساعته درست کردم !! حالا بماند که سیستم عامل رو عوض کردند بدون هماهنگی ! اطلاعات از بین رفت(ذخیره داشتم جایی دیگه ) و ....
بمیرند به نظر من ! آبروم رفت ! البته برای زمانی بود که تازه شروع کرده بودم

linkho
January 9th, 2010, 12:02
در مواردی که برای من پیش اومد موضوع به شرح زیر بود.

سرور ویندوز که 1 سال پیش توسط مشتری خریداری شد و Management با من بود:
ازشون خواستیم که IP Range رو عوض کنند، دلیل خواستند، بهشون گفتیم که در مورد کار ما، این رنج قابل استفاده نیست به دلایل شرح داده شده، نه تنها عوض نکردند، بلکه 9 روز طول کشید که بگن عوض نمی کنیم که ما هم درخواست بازگردانی پول رو کردیم و به شرکت ThePlanet سرور رو انتقال دادیم.

سرور ویندوز دیگری که توسط خودم، برای یکی از مشتریان در کشور امارات خریداری شد:
بعد از 2 ماه، هارد دیست سرور دچار مشکل شد. 2 تا تیکت دادیم و بعد از حدود 4 ساعت جواب دادند.
مشکل حل نشده بود و هارد دیست رو هم عوض نکردند.
زنگ زدم و با بخش پشتیبانی صحبت کردم و ازشون خواستم که زودتر اقدام کنند، با لحن بد و با لهجه فرانسوی به سختی پاسخ داد که الان انجام میدیم.
بعد از 6 - 7 ساعت، کار رو انجام دادند ولی هارد دیست دوم رو که باز کرده بودن، سر جاش نزاشتن.
دوباره زنگ زدم و ازشون خواستم که هارد دیست دوم رو وصل کنند.
در کمال ناباوری، بعد از 2 ساعت حدوداً تیکت رو جواب دادن که هارد دیست دوم شما Recycle شده و اشتباهی Format کردیم !!!!!!!
در نتیجه تعداد حدود 70 وبسایت از دسترس خارج شد به مدت 1 روز و پس از نصب ویندوز سرور جدید، متوجه شدیم که هارد دیست دوم که Backup ها را حمل می کرد، موجود نیست و با این کارشون، تمامی اطلاعات از بین رفت و ما به سختی تونستیم از Network Backup هایی که داشتیم، تعدادی از سایت ها رو برگردونیم ولی به اطلاعات چند ماه قبل !

مورد دیگری که برای خود من پیش آمد، دقیقاً 3 سال پیش:
به دلیل تغییر سیستم Billing قادر به برداشتن پول از Credit Card های امارات نبودند.
اون زمان هم Paypal قبول نمی کردند.
به من گفتند که مشکلی نیست، شما می تونی این ماه پول سرور رو ندی و ما سرور رو نمی بندیم چون مشکل از طرف ما هست.
ماه دیگه پرداخت این ماه رو هم انجام بده. من قبول کردم.
بعد از اینکه مشکل سیستمشون برطرف شد، من سعی کردم پول رو پرداخت کنم و باز هم نشد.
خلاصه بعد از کلی دردسر، متوجه شدن که هنوز سیتمشون با Credit Card های امارات مشکل داره و گفتن تا هفته دیگه درست میشه و به من خبر میدن.
فردای همون روز، سرور Down شد !
تیکت زدم و گفتن که دلیلش پرداخت نکردن بدهی هست !
زنگ زدم و کلی صحبت کردم و در آخر گفتن نه، سیستم ما سالم هست و مشکل شما هست.
در نهایت هم من بعد از 2 روز بسته بودن سرور از طریق Wire Transfer پول رو واریز کردم و بعد از 2 روز که دستشون رسید، سرور رو باز کردند و من Data رو برداشتم و فرار کردم !

خلاصه مشکلات زیادی داشتم با این شرکت و هنوزم چیزای زیادی دارم که بگم ولی از حوصله این تاپیک خارج هست ;)

با تشکر.

iweb مال کجاست؟ آمریکا؟

Rapid
January 9th, 2010, 12:09
كانادا

amiri113
January 9th, 2010, 12:25
در صورتی که خواستيد از iweb کانادا سرور بگيريد تماس بگيريد تا راهنماييتون کنیم.
ممکنه بتونیم افر خوب هم بديم.

AfraWeb.net
January 9th, 2010, 12:46
eukhost تایید میشه پشتیبانی بسیار قوی و 24 ساعته
یکی از برترین دیتا سنتر های اروپا می باشند .

درباره iweb اصلا توصیه نمیشوند . پشتیبانی بسیار ضعیف فقط در امر فروش پشتیبانی دارند . روزانه 10 تا ایمیل برای شما ارسال میکنند تا سروری را خریداری کنید

سرور منیج شده caro پیشنهاد میشه .

در صورتی که نیاز به سرور های بسیار قوی با پشتیبانی 24 ساعته در اروپا نیاز دارید میتوانیم سرور های شرکت فرانسوی www.ovh.com را در اختیار شما قرار بدهیم

jgvr
January 9th, 2010, 13:11
euk بهتره یا کارو؟ قیمت کدوم بهتره؟(منیج شده)

AfraWeb.net
January 9th, 2010, 13:20
euk بهتره یا کارو؟ قیمت کدوم بهتره؟(منیج شده)

سرور منیج شده caro بهتر هستش . سرور های مجازی این شرکت هم بسیارعالی می باشند و بصورت منیج کامل هستند . با قیمت مناسب .

LoveLife
January 9th, 2010, 13:47
euk من تا حالا پول منیج ندادم !
ولی اندازه ... دلار ! منیج و آموزش رایگان ازشون گرفتم !
کارو رو کار نکردم !

irlogo
January 9th, 2010, 15:27
سلام علیکم
آی وب شبکه بسیار قدرتمند و تکنولوژی منحصر به فردی دارد؛ خرید از این دیتا سنتر به شرطی توصیه می شه که خودتون یا منیجر باشید و یا یک منیجر داشته باشید

پشتیبانی آی وب یک مقدار که نه یک مقدار قابل توجه ضعیف هست
سرویس بالانسینگ آی وب در جهان یک برتری هست

linkho
February 17th, 2010, 13:48
چرا به مدیریت سرور نیاز دارید؟

delta
February 17th, 2010, 14:53
5 ماه پیش همین iweb زد هر چی رو هایتم بود رو بدون دلیل پاک کرد.حدود 4 گیگ. بهشون گفتم چرا هاست رو پاک کردید؟ گفتند روش تروجان بوده.گفتم چرا اطلاع ندادید جواب ندادند.بعد گفتم بک اپ بدید الان 7 ماهه جواب نگرفتم. دقت کنید به 200 مطلب اول سایتم هنوزم جاش مونده که نه عکسها باز میشن نه لینکها.. این چجور هاستینگی هست که یک انتی ویروس رو هاستش نداره و کل هاست من رو پاک کرد بخاطر یک تروجان! بک اپ ماه قبل رو هم نداد....
الان 7 ماهه رو leasweb هستم.. خدا حفظشون کنه.نه قطعی داره نه کندی. سرعتشم بالاست.وارز هم هست و به هیچ چیزم گیر نمیدن.