PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت 99 دلار اولیه به ریسلر کلاب از طریق شخص ثالث

hmd13
February 2nd, 2012, 16:53
سلام به همه ی دوستان

من می خوام شارژ اولیه ی ریسلر کلاب رو از طریق یکی از دوستانم در خارج از کشور انجام بدم. ایمیل و پسورد رو بهش دادم ولی گویا به خاطر این که آی پی اون با آی پی من خیلی فرق داره (یک کشور دیگه) نمی تونه وارد حساب من بشه.
حالا چه جوری می تونه از طریق کارت اعتباریش پرداخت کنه، و چه مدارکی رو باید بفرسته؟
بعد من چه جوری به ریسلر کلاب اعلام کنم که این پرداخت مربوط به حساب من می شه؟
و آیا این که پرداخت اولیه رو کی انجام می ده، باعث حقی یا مسئولیتی برای اون فرد می شه؟

nimafire
February 2nd, 2012, 16:56
ارتباطی با ای یپی ندارد
شما پرداخت را از طریق دوستتان انجام دهید
ریسلر کلاب شه شما ایمیل مبزند و بر اساس درگاهی که با ان پرداخت کردید مدارک مورد نیاز را درخواست میشکند
مثلا ارسال ایمیل از ایمیل پیپال به ریسلر کلاب
اسکن پاسپورت
تصویر کارت اعتباری و ....

nasa_de
February 2nd, 2012, 17:06
سلام به همه ی دوستان

من می خوام شارژ اولیه ی ریسلر کلاب رو از طریق یکی از دوستانم در خارج از کشور انجام بدم. ایمیل و پسورد رو بهش دادم ولی گویا به خاطر این که آی پی اون با آی پی من خیلی فرق داره (یک کشور دیگه) نمی تونه وارد حساب من بشه.
حالا چه جوری می تونه از طریق کارت اعتباریش پرداخت کنه، و چه مدارکی رو باید بفرسته؟
بعد من چه جوری به ریسلر کلاب اعلام کنم که این پرداخت مربوط به حساب من می شه؟
و آیا این که پرداخت اولیه رو کی انجام می ده، باعث حقی یا مسئولیتی برای اون فرد می شه؟

از طریق رسیلر کلاب در اون بالا لوکال رو اینترنشنال تغییر بدند، درست میشه.

hmd13
February 3rd, 2012, 13:35
بله ممنون. مثل این که حساب من اینترنشنال بوده چون از ایران بودم و این دوستم چون از انگلیس وارد شده، تنظیم اتوماتیک به uk تغییر پیدا کرده و نتونسته وارد بشه.