PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش لایک fb

bamboo
February 2nd, 2012, 13:49
سلام

یه سوال داشتم خدمت دوستان، شاید جاش این انجمن زیاد نباشه اما شاید دوستانی در این زمینه فعالیت میکنند ...
بنده یه پیج FB دارم،حدودا 1 ماهی فعالیت زیادی کردم اما چندتان آمار خوبی هنوز پیدا نکرده!
به نظر شما دوستان بهترین راه کار برای افزایش لایک چیه ...؟

تو همین انجمن یه مدت پیش فکر میکنم خرید و فروش لایک رو بعضی از دوستان میکردند که اون تایک رو خوندم! ( زیاد جالب نبود به نظر من )
بعضی سایت ها هم هستند که مثل parshit.com که جذب آمر میکنند،اما همچین سایت هایی در ایران زیاد جواب نمیده! چون کمترین کسی از این سیستم ها کار میکنند!

ممنون میشیم،اگر دوستانی نظر دارند اراعه دهند ؟

SEOmoz
February 2nd, 2012, 15:04
Social Marketing بحث گستره و سختی هست
یکی از بخش های مرتبط با سئو همین موضوع هست
خیلی خلاصه بهتون بگم که در شبکه های اجتماعی شما هر کسی هستی خدا هستی یا بیلد گیتش یا یک فرد معمولی فرقی نداره همه چیز با هم برابره باید برای مردم و براساس علایق مردم کار کنی
باید بفهمی مردم چی دوست دارند براشون همونو فراهم کنی راه های خرید و فروش و یا تبادل راه های ماندگار نیستند شما باید برساس نیاز مردم توی شبکه های اجتماعی کار کنید
بهترین کار هم اینه که خودتو بزاری جای مردم

AmirHosein
February 2nd, 2012, 15:22
هیچی مثل تبلیغات توی پیج های شلوغ نیست، من یادمه برای فیـــلـم بـاز (https://www.facebook.com/FilmBaz) دو بار تبلیغات کردم تبلیغ که نه شِیر کردن پیج من رو حدود 700 تا لایک گرفتم! البته محتوای کاری هم بی تاثیر نیست.

bamboo
February 2nd, 2012, 16:43
کسی از دوستان هست که Page داشته باشه؟
تبادل کنیم ؟

amireza21
July 21st, 2012, 23:42
مگه تبادلم میشه

allbert
July 22nd, 2012, 00:37
اگر تمایل دارید برای دریافت لایک هزینه کنید پیام بدید

danitfk
July 22nd, 2012, 15:02
تازگیا ادمین های پیج پول میگیرن ؛ پیج شما رو داخل این اپلیکیشن هایی که تا لایک نکنن به صفحه انتقال پیدا نمی کنن میزارن ، راحت در یک روز 1ک لایک میخورید !

0060
July 22nd, 2012, 19:14
اگر تمایل دارید برای دریافت لایک هزینه کنید پیام بدید

لایک کاربران ایرانی هست ؟

هزینه هر لایک چقدر هست ؟

lion
November 9th, 2012, 11:00
کسی از دوستان هست که Page داشته باشه؟
تبادل کنیم ؟

http://www.facebook.com/manravanitochi
این لینک پیج منه اگه خاستی تبادل لینک کنیم