PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نياز به اسپانسور

Sajad
October 8th, 2009, 15:44
به يك اسپانسور كه اسم مورد نظر من رو در همه پسوندها ثبت كنه و 50 گيگ هاست به من بده نياز دارم. در ضمن لينك اسپانسور رو هم در سايت ميذارم.
همچنين براي جلوگيري از خستگي لطفا هر هفته يك عدد كارتن كيك و سانديس هم بفرسته در خونمون تا در هنگام كار با سايت احساس خستگي نكنم :).
آيا كسي هست كه اسپانسور من بشه؟ :-| :-*

Vahid
October 8th, 2009, 15:48
نون اضاف نمیخوای؟

AmirHosein
October 8th, 2009, 15:51
بنده می‌تونم کمک کنم

تو بخش تدارکات :دی

کارتن ساندیس رو بکن ۲ تا:x

tak407
October 8th, 2009, 15:55
ما با کمال میل اس پاسور شما میشویم با ما تماس بگیرد نه ما من مدیریم با پشتیبانی ما با کارمند ما یاهو جمیل ایمیل سایت مشخصات در امضا هست!

Sajad
October 8th, 2009, 15:57
نون اضاف نمیخوای؟

نون اضافه هم بدن كه خيلي عالي ميشه :65:

iranihost
October 8th, 2009, 16:18
ما کلیه دامین های شیبه را با تمام پسوند ها واستون ثبت میکنیم !

50 مگابایت که کمه ! 5 گیگابایت هاست( وارز )

دز زمینه تدارکات هم هر هفته 1 باکس رانی (هلو و لنک) ارسال می کنیم !

سایت را هم هر شب طی و جارو میزنیم واستون !

شما هم فقط یزارید 1 نیرو از ما بایسته دم سایت و تراکت پخش کنه !

چطوره ؟

Sajad
October 8th, 2009, 16:24
من 50 مگابايت نميخوام دوست عزيز. 50 گيگ حداقل :-"
بابت اينكه سايت رو جارو هم ميكنيد خيلي ممنونم اينجور خيلي بهتره.
راني اينا هم نفرستيد بلد نيستم چطور ميخورن :))
سيستم مديريت محتوا هم برام نصب كنيد لطفا...

Mohsen
October 8th, 2009, 16:42
چرا 50 گیگ ؟!؟ ما به شما 50 تا سرور اختصاصی می دیم! هر سرور هم یه نفر پشتیبان داره که هر کاری شما بخواید در کوتاه‌ترین زمیان ممکن براتون انجام میده!
چرا نصب سیستم مدیریت محتوا؟!؟ ما به شما 50 تا تا برنامه نویس خفن می‌دیم! که طی 50 روز 50 ایده‌ی مورد نظر شما رو به صورت کاملا حرفه‌ای پیاده سازی کنند! ضمنا 50 تا گرافیست خفن که فتوشاپ و فلش رو چند بار خوردن در کنار این دوستان در خدمت شما هستن!
چرا کیک و ساندیس؟!؟ ما به شما یه باغ می دیم که توش 50 نفر منتظر پذیرایی از شما هستند! 5 روز هفته می‌تونید تو این باغ باشید و حالشو ببرید! هر جای ایران یا حتی هر جای یکی از 50 کشور جهان که شما اراده کنید! لیست 50 کشور دز دست تهیه هست! این لیست شامل 49 کشور خوش آب و هوای جهان به علاوه ایران میشه!

در ازای همه اینا شما فقط این 50 تا ایده رو بدین و بعد مطالب رو توی سایت ها بزارین! اجازه بدین ما هم تو هر سایت 50 تا بنر بزاریم!

ما اسپانسر شما می‌شویم! حتما با ما تماس بگیرید!
گروه اسپانسر‌های خفن ایرانی!

Sajad
October 8th, 2009, 16:47
كسي ديگه نبود ...

AmirHosein
October 8th, 2009, 16:50
كسي ديگه نبود ...
/:)
PM me
A.orojlo

Mohsen
October 8th, 2009, 16:53
چرا 50 گیگ ؟!؟ ما به شما 50 تا سرور اختصاصی می دیم! هر سرور هم یه نفر پشتیبان داره که هر کاری شما بخواید در کوتاه‌ترین زمیان ممکن براتون انجام میده!
چرا نصب سیستم مدیریت محتوا؟!؟ ما به شما 50 تا تا برنامه نویس خفن می‌دیم! که طی 50 روز 50 ایده‌ی مورد نظر شما رو به صورت کاملا حرفه‌ای پیاده سازی کنند! ضمنا 50 تا گرافیست خفن که فتوشاپ و فلش رو چند بار خوردن در کنار این دوستان در خدمت شما هستن!
چرا کیک و ساندیس؟!؟ ما به شما یه باغ می دیم که توش 50 نفر منتظر پذیرایی از شما هستند! 5 روز هفته می‌تونید تو این باغ باشید و حالشو ببرید! هر جای ایران یا حتی هر جای یکی از 50 کشور جهان که شما اراده کنید! لیست 50 کشور دز دست تهیه هست! این لیست شامل 49 کشور خوش آب و هوای جهان به علاوه ایران میشه!

در ازای همه اینا شما فقط این 50 تا ایده رو بدین و بعد مطالب رو توی سایت ها بزارین! اجازه بدین ما هم تو هر سایت 50 تا بنر بزاریم!

ما اسپانسر شما می‌شویم! حتما با ما تماس بگیرید!
گروه اسپانسر‌های خفن ایرانی!

كسي ديگه نبود ...

یعنی اینا شما رو راضی نکرد؟!؟ چی کم داره مگه؟!؟

MelatHOST
October 8th, 2009, 16:54
سلام
چرا از ما نمیگیرید ؟
سرور اختصاصی
سرعت 2 گیگابایت (به قول دوستان)
هاست نامحدود
دیتا سنتر هم نمیدونم کجاست دوستم خریده
دامین هم نداریم به زودی میخریم
اگر از ما بگیرید قول میدم دان نشید
حتی اگر پشتیبانی خواستید واسه اینکه هزینه تلفن ندید یک خط تلفن هم به شما میدیم
از دیگران نگیرید یه وقت
:-|

Sajad
October 8th, 2009, 16:58
تسنيم جان سرورها از كدوم ديتاسنترها هستند؟

Mohsen
October 8th, 2009, 17:02
آقا من نظرم عوض شد!
یه دیتاسنتر انتخاب کنید به علاوه یه شرکت توسعه نرم‌افزار و یه مکان تفریحی(هتلی چیزی!) ما همه رو میخریم می‌دیم به شما ، کفایت میکنه؟!؟ دیگه اگه از ما نگیرید جای تعجب داره!
دیتاسنتر و شرکت توسعه نرم افزار و مکان هم هرجا و هر چی می خواد باشه!
جهت محکم کاری یه پولی هم ماهیانه می‌دیم که شما برای موارد جزئی وقت‌تون گرفته نشه! ماهی 1 میلیون دلار خوبه؟!؟
خواهش میکنم از ما بگیرید! بقیه خوب نیستند!

Sajad
October 8th, 2009, 17:12
خوب اينا رو ولش كنيد دوستان !
بريم سراغ سوال اصلي‌!
چرا اين روز ها اينقد درخواست اسپانسور زياد شده؟
خيلي هاشون ميگن قبلا هزينه داديم اما هاستمون تركيد الان ديگه پول نداريم‌! خوب شما اگه سايتت اونقد قراره بازديد داشته باشه كه سرور رو بتركونه قبل از اجراي سايت بودجشو هم در نظر بگير بعد راه بنداز.
خيلي هاشون ميگن ما اصلا پول نداريم ! خوب بابا جان مگه سايت قراره برات پول بسازه؟ بزن تو يه كار و كاسبي درست پول در بيار. سايت جز دردسر چيز ديگه نداره.
بعضي ها پولشو دارن اما ميگن به كسي اعتماد نداريم اسپانسور ميگيريم كه اگه سايت هم داغون شد ضرر مالي نكرده باشيم! يعني وقتتون اينقد بي ارزشه؟
بعضي ها ميگن سايتمون قراره پولساز بشه اما پول راه اندازي اوليه اش رو نداريم. از كجا اينقد مطمئنيد؟ اينجا بيش از 100 پرو‍ژه دوستان درخواست اسپانسور داشتيم! 10 تاشون بيان بگن پروژه ما موفق شده!

سوال من اينه چرا درخواست اسپانسور زياد شده؟

HugeServer
October 8th, 2009, 17:15
دیگه مثل اینکه آدم باید دست بکار بشه و افر های خودش اعلام کنه.
خوب بقول یکی از این سازه کار های هاستینگ كه توی همین فروم هم پست داد بود، من سرور زیر رو پیشنهاد میکنم.

Cpu : Unlimited x Xeon Dual Core 2 Due, unlimited cash.
Hard : Unlimited x Unlimited Gigabyte
Ram : Unlimited x 2 Gig DDR-unlimited
BandWidth : unlimited Gig per month.
Port : Unlimited mbps ( این گزینه فقط برای شما دوست گرامی )

Datacenter : Nakoja Abad
Poshtibani : 24x7x365xunlimited
Extras : What you want to have, is unlimited.

خلاصه این سروری بود كه میتونم در اختیار بزارم.
در مورد مخالفتش هم بگم كه. هر روز به تعداد نه محدود حق استفاده از ربوت را داری. و ما هم هر روز به تعداد نامحدود به شما تغذیه میفرستیم.

اگه امری بود در خدمتم.

iranihost
October 8th, 2009, 17:21
سجاد دقیقا سوالی هست که واسه من پیش اومده ! و توی 1-2 تا از تاپیک ها هم عنوان کردم !

طرف میگه من 100 مگابایت هاست میخوام (وارز هم باشه) ، و مطمئن هستم تا 1 ماه آینده آمارم میشه 20 هزار !
ولی الان پول ندارم هاست بخرم (6500 تومان)

البته تقصیر مردم نیست !
تقصیر خود ماست !!!

واقعا عصبی میشم این درخواست ها را که میبینم !

MelatHOST
October 8th, 2009, 17:24
دیگه مثل اینکه آدم باید دست بکار بشه و افر های خودش اعلام کنه.
خوب بقول یکی از این سازه کار های هاستینگ كه توی همین فروم هم پست داد بود، من سرور زیر رو پیشنهاد میکنم.

cpu : Unlimited x xeon dual core 2 due, unlimited cash.
Hard : Unlimited x unlimited gigabyte
ram : Unlimited x 2 gig ddr-unlimited
bandwidth : Unlimited gig per month.
Port : Unlimited mbps ( این گزینه فقط برای شما دوست گرامی )

datacenter : Nakoja abad
poshtibani : 24x7x365xunlimited
extras : What you want to have, is unlimited.

خلاصه این سروری بود كه میتونم در اختیار بزارم.
در مورد مخالفتش هم بگم كه. هر روز به تعداد نه محدود حق استفاده از ربوت را داری. و ما هم هر روز به تعداد نامحدود به شما تغذیه میفرستیم.

اگه امری بود در خدمتم.

سلام این رو فراموش کردید که این آفر بر عکس قانون شبکه پورتش بر حسب مگابایت هست
لطفاً تصیح بفرمایید
mb

Sajad
October 8th, 2009, 17:33
سجاد دقیقا سوالی هست که واسه من پیش اومده ! و توی 1-2 تا از تاپیک ها هم عنوان کردم !

طرف میگه من 100 مگابایت هاست میخوام (وارز هم باشه) ، و مطمئن هستم تا 1 ماه آینده آمارم میشه 20 هزار !
ولی الان پول ندارم هاست بخرم (6500 تومان)

البته تقصیر مردم نیست !
تقصیر خود ماست !!!

واقعا عصبی میشم این درخواست ها را که میبینم !

عصبي نشو جوون l-)
منتظرم دوستان نظراشون رو بگن #:-s

Mohsen
October 8th, 2009, 17:50
خوب دلایل زیادی داره! یه سریش به وضعیت اقتصادی و اجتماعی و ... جامعه بر می‌گرده که نه به من و شما ربطی داره! و نه اینجا جای حرف زدن در موردش هست.
اما مهم‌ترین دلیل اجتماعیش این هست که ما ایرانی ها کلا چشم و هم‌چشمی زیاد داریم و به خصوص پسرهای نوجوان و جوان تو پول در‌آوردن و مستقل شدن چشم و هم چشمی داریم! طرف باباش با کمال میل هزینه تحصیلش رو میده که این درس بخونه اما این درس رو بی خیال شده افتاده به خیال خودش دنبال پول درآوردن و دلش هم میخواد یه شبه میلیاردر بشه اونم بدون زحمت و دردسر! به عنوان دلیل نگاه کنید به این شبکه‌های هرمی که به سرعت رشد می‌کردن و هیچ کس دنبال دلیل سوددهی نمیگشت و نمگفت اون آخر عده‌ای در کف هرم ضرر میکنند تا من سود کنم! یا مثلا به این شرکتی که یه روز به اسم پارسیان، یه روز به اسم نمی‌دونم چی چی داره بسته آموزشی می‌فروشه! و هزار تا بلاگ هم در مورد کلاه برداریش زده شده!

حالا این دوستان هم دیدن که تو بعضی‌فروم‌ها مثل اینجا یا جاهای دیگه یکی میاد میگه اسپانسر ، یکی هم تحویلش می‌گیره فکر کردن هر کی بخواد می‌تونه از اسپانسر استفاده کنه! یه مدت که کسی تحویل نگیره خود به خود حل میشه!

به نظر من این افرادی که اسپانسر میخوان چند دسته هستن:
1- سایت دارن و سایت پر بازدید شده و هاستینگ فعلی گفته منابع زیاد مصرف میکنی و ... خلاصه طرف دیده بهتره یه اسپانسر بگیره تا اینکه هر ماه هزینه هاستینگش زیاد بشه! البته این به طمع بعضی از دوستان هاستینگ هم بر میگرده که تا می‌بینن بازدید کننده زیاد شده میگن بزار قیمت رو زیاد کنیم!(البته فقط بعضی‌ها) یا اینکه طرف بازدیدکننده داره اما هر هاستی میگیره کیفیت مطلوب نداره و برای همین دیگه نمی‌خواد پول بده! خوب این عزیزان درخواست اسپانسرشون منطقی هست و طبعتا هم زود براشون اسپانسر پیدا میشه

2- عده ای که سایت ندارن و ادعا میکنند که سایت‌شون پربازدید میشه! اینا دو دسته هستند یه دسته اونایی که فقط ادعا دارند و می‌خواند کارهایی که دیگران کردند رو بکنند مثل سایت دانلود سایت ...! که معمولا هم کسی محل‌شون نمیزاره. یه دسته هم اونایی که واقعا ایده جدیدی دارند و ایده شون هم جواب میده به احتمال خیلی زیاد ولی فعلا هزینه کافی ندارند برای تهیه منابع مورد نیاز. به این عزیزان توصیه میشه از خیر اسپانسر بگذرند و فعلا با منابع محدودتر کار رو با هزینه خودشون شروع کنند بعدا اگه تونستند تا جایی پیش برند و گیر منابع شدند اون وقت میشن مثل بند 1 و اسپانسر به وفور براشون یافت میشه

3- یه عده هم هستن که در حال یادگیری و وررفتن به چیزای مختلف هستن! میگن بزار بگیم سنگ مفت کنجشک هم مفت! حالا شاید شد! فرق اینا با عده دوم این هست که اینا اصلا قصد جدی ندارند و به قول جناب sajad وقت شون مهم نیست! و ...

اما برای حل این مشکل تقاضاهای زیاد اسپانسرینگ:
1- دوستان هاستینگ همین‌طوری تاپیک‌های تقاضای اسپانسر رو شلوغ نکنند و فقط اسپانسر کسی بشند که تا یه جایی رو رفته جلو
2- دوستانی که ایده دارند تا یه جایی برن جلو و بعد که معلوم شد طرح شون جواب میده تقاضای اسپانسر بدن!
3- دوستان تا اونجا که می‌تونن اسپانسر رو بی خیال بشن و سعی کنند با قرض و وام و این چیزا خودشون کار کنند که در این حالت هم اونا و هم هاستینگ‌ها آسوده تر هستند! هاستینگ‌شون رو هم یه هاستینگ خوب و معتبر بگیرند مشکلی نخواهند داشت!

AfraServer
October 8th, 2009, 17:56
والا میگم تو یه تایپک دیگه قبل از اینکه این موضوع آقا سجاد رو بخونم گفتم ازماست که بر ماست ! ! !
اسپانسر که بشید هاست رایگان میشه ... بعد از اینگه هاست رایگان شد میریم سراغ دامین
بعد سرور و اینترنت از بهترین آی اس پی و بعد خرید یک دفتر فروش مناسب برای تقاضا کننده .....
یه کاری کنید کسی نیاد تاپیک بده درخواست اسپانسر
یا اگر کسی داد جوا ندید
نه اینکه بلافاصله بگید ما در خدمتیم .....

AfraServer
October 8th, 2009, 18:01
خوب دلایل زیادی داره! یه سریش به وضعیت اقتصادی و اجتماعی و ... جامعه بر می‌گرده که نه به من و شما ربطی داره! و نه اینجا جای حرف زدن در موردش هست.
اما مهم‌ترین دلیل اجتماعیش این هست که ما ایرانی ها کلا چشم و هم‌چشمی زیاد داریم و به خصوص پسرهای نوجوان و جوان تو پول در‌آوردن و مستقل شدن چشم و هم چشمی داریم! طرف باباش با کمال میل هزینه تحصیلش رو میده که این درس بخونه اما این درس رو بی خیال شده افتاده به خیال خودش دنبال پول درآوردن و دلش هم میخواد یه شبه میلیاردر بشه اونم بدون زحمت و دردسر! به عنوان دلیل نگاه کنید به این شبکه‌های هرمی که به سرعت رشد می‌کردن و هیچ کس دنبال دلیل سوددهی نمیگشت و نمگفت اون آخر عده‌ای در کف هرم ضرر میکنند تا من سود کنم! یا مثلا به این شرکتی که یه روز به اسم پارسیان، یه روز به اسم نمی‌دونم چی چی داره بسته آموزشی می‌فروشه! و هزار تا بلاگ هم در مورد کلاه برداریش زده شده!

حالا این دوستان هم دیدن که تو بعضی‌فروم‌ها مثل اینجا یا جاهای دیگه یکی میاد میگه اسپانسر ، یکی هم تحویلش می‌گیره فکر کردن هر کی بخواد می‌تونه از اسپانسر استفاده کنه! یه مدت که کسی تحویل نگیره خود به خود حل میشه!

به نظر من این افرادی که اسپانسر میخوان چند دسته هستن:
1- سایت دارن و سایت پر بازدید شده و هاستینگ فعلی گفته منابع زیاد مصرف میکنی و ... خلاصه طرف دیده بهتره یه اسپانسر بگیره تا اینکه هر ماه هزینه هاستینگش زیاد بشه! البته این به طمع بعضی از دوستان هاستینگ هم بر میگرده که تا می‌بینن بازدید کننده زیاد شده میگن بزار قیمت رو زیاد کنیم!(البته فقط بعضی‌ها) یا اینکه طرف بازدیدکننده داره اما هر هاستی میگیره کیفیت مطلوب نداره و برای همین دیگه نمی‌خواد پول بده! خوب این عزیزان درخواست اسپانسرشون منطقی هست و طبعتا هم زود براشون اسپانسر پیدا میشه

2- عده ای که سایت ندارن و ادعا میکنند که سایت‌شون پربازدید میشه! اینا دو دسته هستند یه دسته اونایی که فقط ادعا دارند و می‌خواند کارهایی که دیگران کردند رو بکنند مثل سایت دانلود سایت ...! که معمولا هم کسی محل‌شون نمیزاره. یه دسته هم اونایی که واقعا ایده جدیدی دارند و ایده شون هم جواب میده به احتمال خیلی زیاد ولی فعلا هزینه کافی ندارند برای تهیه منابع مورد نیاز. به این عزیزان توصیه میشه از خیر اسپانسر بگذرند و فعلا با منابع محدودتر کار رو با هزینه خودشون شروع کنند بعدا اگه تونستند تا جایی پیش برند و گیر منابع شدند اون وقت میشن مثل بند 1 و اسپانسر به وفور براشون یافت میشه

3- یه عده هم هستن که در حال یادگیری و وررفتن به چیزای مختلف هستن! میگن بزار بگیم سنگ مفت کنجشک هم مفت! حالا شاید شد! فرق اینا با عده دوم این هست که اینا اصلا قصد جدی ندارند و به قول جناب sajad وقت شون مهم نیست! و ...

اما برای حل این مشکل تقاضاهای زیاد اسپانسرینگ:
1- دوستان هاستینگ همین‌طوری تاپیک‌های تقاضای اسپانسر رو شلوغ نکنند و فقط اسپانسر کسی بشند که تا یه جایی رو رفته جلو
2- دوستانی که ایده دارند تا یه جایی برن جلو و بعد که معلوم شد طرح شون جواب میده تقاضای اسپانسر بدن!
3- دوستان تا اونجا که می‌تونن اسپانسر رو بی خیال بشن و سعی کنند با قرض و وام و این چیزا خودشون کار کنند که در این حالت هم اونا و هم هاستینگ‌ها آسوده تر هستند! هاستینگ‌شون رو هم یه هاستینگ خوب و معتبر بگیرند مشکلی نخواهند داشت!
خیلی شما قشنگ مینویسی
با حوضله و دقت حرف دل منو زدی
فکر کنم توجیه بسیار زیبایی بود برای دوستان ......

iranihost
October 8th, 2009, 18:19
دقیقا !

همه صحبت ها منطقی بود !

بیشتر کسانی هم که میگن ما اسپانسر میشیم ، افرادی هستند که با ماهی 3000 تومان از من 1 رسیلر گرفته و ....

دوستان ، همگی تاپیک های اسپانسری را تحریم کنیم ! چون واقعا دارن شورش را در میارن !

بنده به شخصه اسپانسر هیچ کس نشدم و خیلی از سایت های خیلی بزرگ هم ازم سرویس و .. دارن ، پولش را میدن و بنرمون را هم گذاشتند ! (البته تخفیف دادم به سایت های بزرگ ولی پول سرویس را گرفتم) !!

Sajad
October 8th, 2009, 19:39
خوب كساني كه درخواست اسپانسور ميدن هم اگه تو اين تاپيك شركت كنن بهتر به نتيجه ميرسيم.
دوستاني هم كه اسپانسور ميشن نظراتشون رو بگن كه چرا اونكار رو ميكنن! آيا واقعا به سودشون تموم ميشه؟

AfraServer
October 8th, 2009, 19:42
دوستاني هم كه اسپانسور ميشن نظراتشون رو بگن كه چرا اونكار رو ميكنن! آيا واقعا به سودشون تموم ميشه؟
به قول دوستم چشم و هم چشمی ...... :-ss

Sajad
October 8th, 2009, 19:54
به قول دوستم چشم و هم چشمی ...... :-ss

خوب اين چشم و هم چشمي چه سودي داره؟ كلاس داره؟

AfraServer
October 8th, 2009, 20:00
سود که داره . نمیذاره بارو بره پول بده به رقیب . بجاش خودش رایگان میده
نمیدونن روزی دست کسی دیگه هست . ..

Sajad
October 8th, 2009, 20:08
چه سودي داره؟
از نظر مالي ميگم...

iranihost
October 8th, 2009, 20:31
خیلی از دوستان فقط برای معروف شدن اسپانسر میشن !

یعنی فکر میکنند با این کار معروف میشن !!! ولی اصلا اینطور نیست و دقیقا بر عکس هست !

Roka
October 8th, 2009, 21:10
خوب اينا رو ولش كنيد دوستان !
بريم سراغ سوال اصلي‌!
چرا اين روز ها اينقد درخواست اسپانسور زياد شده؟
خيلي هاشون ميگن قبلا هزينه داديم اما هاستمون تركيد الان ديگه پول نداريم‌! خوب شما اگه سايتت اونقد قراره بازديد داشته باشه كه سرور رو بتركونه قبل از اجراي سايت بودجشو هم در نظر بگير بعد راه بنداز.
خيلي هاشون ميگن ما اصلا پول نداريم ! خوب بابا جان مگه سايت قراره برات پول بسازه؟ بزن تو يه كار و كاسبي درست پول در بيار. سايت جز دردسر چيز ديگه نداره.
بعضي ها پولشو دارن اما ميگن به كسي اعتماد نداريم اسپانسور ميگيريم كه اگه سايت هم داغون شد ضرر مالي نكرده باشيم! يعني وقتتون اينقد بي ارزشه؟
بعضي ها ميگن سايتمون قراره پولساز بشه اما پول راه اندازي اوليه اش رو نداريم. از كجا اينقد مطمئنيد؟ اينجا بيش از 100 پرو‍ژه دوستان درخواست اسپانسور داشتيم! 10 تاشون بيان بگن پروژه ما موفق شده!

سوال من اينه چرا درخواست اسپانسور زياد شده؟

اینجور افراد ، عموماً یا از رو هوس تصمیم گرفتند یا انسان های خیال پردازی هستند !
و فکر میکنند اگه یه سایت بزنند و چند تا عکس به قول خودشون خفن ! و چند تا برنامه دیگه بزارند و کلی تبلیغات سایتشون مثل پی سی ورلد میشه یا مثل کمیاب آنلاین میشن و بابت یه تبلیغ کلی پول بگیرند !!!

و تو فکر خودشون میخوان ضرر نکنند ، میگن شما اسپاسنر شو ، حتمی میگیره از این حرفا !
اگه گرفت که بعداً میرن روی یه سرور حرفه ای و پول میدند ( بی خیال اون بد بختی که اسپانسر شده بود )
اگرم نگرفت که هیچی ! آی دی یاهو رو عوض میکنند و اون هاستینگه ضرر میبینه !!!

و اگه بگیره مشکلش دو طرفه میشه
دو طرف میخوان بالا بکشن
اسم نمیارم ، چندین تاپیک توی همین سایت هست که قضیه از رابطه دوستانه و اسپانسری به شکایت کشیده شد !

کلاً اسپانسر شدن جالب نیست ، مگه اینکه برای خودت ارزش داشته باشه !!!

MelatHOST
October 8th, 2009, 23:01
اینجور افراد ، عموماً یا از رو هوس تصمیم گرفتند یا انسان های خیال پردازی هستند !
و فکر میکنند اگه یه سایت بزنند و چند تا عکس به قول خودشون خفن ! و چند تا برنامه دیگه بزارند و کلی تبلیغات سایتشون مثل پی سی ورلد میشه یا مثل کمیاب آنلاین میشن و بابت یه تبلیغ کلی پول بگیرند !!!

و تو فکر خودشون میخوان ضرر نکنند ، میگن شما اسپاسنر شو ، حتمی میگیره از این حرفا !
اگه گرفت که بعداً میرن روی یه سرور حرفه ای و پول میدند ( بی خیال اون بد بختی که اسپانسر شده بود )
اگرم نگرفت که هیچی ! آی دی یاهو رو عوض میکنند و اون هاستینگه ضرر میبینه !!!

و اگه بگیره مشکلش دو طرفه میشه
دو طرف میخوان بالا بکشن
اسم نمیارم ، چندین تاپیک توی همین سایت هست که قضیه از رابطه دوستانه و اسپانسری به شکایت کشیده شد !

کلاً اسپانسر شدن جالب نیست ، مگه اینکه برای خودت ارزش داشته باشه !!!
اسپانسر شدن کار بدی نیست ولی اسپانسر هر کی شدن اشتباهه
برای مثال حدوداً 1.5 سال پیش زمانی که سایت بنده میهن هاستینگ بوده اسپانسر vooria.com بودم
و با پرشین اسکریپت هم از نظر هاست و دامین همکاری داشتیم اسپانسر شدن این سایتها برگ برندست
نه اینکه برید اسپانسر سایت دانلود فیلم ، سایت شخصی و ... بشید