PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي از گام اول نصب whm ـا انتها

shazo
February 1st, 2012, 20:51
سلام به همگي دوستان عزيز

من يه دامين گرفتم.. تو اين مدت هم خيلي سعي كردم با ريسلر كار كنم و دوستان هم محبت كردن لينهك ها و آموزش هاي خيلي خوبي گذاشتن

الان مي خوام اگه ميشه گام به گام بگيد كه من چي كار كنم كه يه سايت در زمينه هاست مثل سايت خودتون داشته باشم..

ممنون مي شم راهنمايي كنيد دوستان مرسي

hostarya
February 1st, 2012, 20:59
با سلام اگه منظور شما سيستم پشتيباني سايت هستش كه اون whwcsهستش نهwhwو اموزش خاصي نداره فقط بايد اولش تو فايل كانفينگ. پي اچ پي ديتابيس رو درست كنين برين به ادرس نصبyourdomin.com (http://yourdomin.com/install/install.phpاطلاعات) مديرت رو بدين حله

shazo
February 1st, 2012, 21:02
ممنون

ولي باز آخه يه سري تنظيمات داره مثلا اين كه چه طوري فاريسش كنم چه طوري محصول add كنم..

sarwhost
February 1st, 2012, 21:18
دوست عزیز ادم کن بیا هر سوال بود انلاین زراهنمائی میشید
موفق باشید
ای دیsaeedmozic

shazo
February 1st, 2012, 22:49
دوستان كسي نبود ؟

reza_dadashian
February 1st, 2012, 23:41
سلام،
اگه طالب باشید من آموزش کامل کار با whmcs رو میذارم از نصبش تا سفارش آنلاین و تحویل آنی ...
لطفا اگه خواستید بگید فردا صبح دیدم تعداد معقولی بودن حتما آموزش رو شروع میکنم.

shazo
February 1st, 2012, 23:46
شما بذارين.. من خودم هزار بار لايك مي كنم..

kianesfahan
February 2nd, 2012, 00:07
درود

دوست عزیز به کار ما هم میخوره . اگه بگذارید که لطف بزرگی کردین

reza_dadashian
February 2nd, 2012, 00:56
دوباره سلام. باشه منم پایتونم. خیلی خوابم میاد ولی امشب واسه تست روش نصب رو میگم که اگه مفید بود گام به گام با هم بریم جلو...
با هم میریم جلو اگه کسی چیزی بیش از من بلد بود که به ما هم یاد بده اگرم سوال دارید که بپرسید جواب میدم.

خوب،
من براتون لینک whmcs که بر روی سایت خودم نصب کردم ( لینک (http://bisthost.com/whmcs) ) رو گذاشتم... یک سری از ورژن های whmcs باگ های کوچیکی داره که خوب اعصاب آدم رو خورد میکنه این ورژن میشه گفت بدون مشکل هست ( ورژن جدید رو هنوز خودم امتحان نکردم. )
این whmcs رو خودم یک سری چیزهاش رو مثل مشکلات در ترجمش و ... رو ادیت کردم که باز کار شما رو راحت میکنه.
خود محیط کاربری رو فارسی داره ولی نمیدونم واسه مدیریت فارسی داره یا نه حالا با هم نصبش میکنیم ببینیم داره یا نه.
لینک دانلود whmcs نال شده ( ورژن 4.4.2 ) :

http://www.bisthost.com/dl/whmcs 4.4.2.zip
فایل زیپ رو دانلود کنید و داخل هاستتون آپلود کنید سپس فایل رو از حالت زیپ در بیارید و داخل هاست extract کنید.
حالا فایل configuration.php.new رو پیدا کنید و آن رو به configuration.php تغییر نام بدید.
قبل از نصب حتما یک دیتابیس بسازید و با دسترسی دادن یک یوزر به اون شرایط را برای نصب آماده کنید.
سپس به آدرس install/install.php بروید :

www.siteshoma.com/install/install.php
در صفحه باز شده بر روی I AGREE کلیک کنید.
در این صفحه در صورت بروز ندادن مشکل گزینه Continue ظاهر میشه در غیر این صورت ریپورت داده شده را ارسال کنید تا ببینیم مشکل چیه.
در صفحه بعد Licence key رو 0123456789 بگذاریو و اطلاعات دیتابیس خود را در پایین کامل کنید و continue...
در این قسمت اطلاعات مدیر اصلی سایت را با کمال دقت وارد کنید...
whmcs حالا نصب شده، در صفحه ای که باز شده یک سری نکات امنیتی و دستوری رو نوشته که ما بعدا به موقع بهش میرسیم و برسیشون میکنیم فقط باید برای امنیت حتما بعد از نصب فولدر install رو پاک کنید.
محیط کاریری کاربران :

www.siteshoma.com
محیط مدیریت whmcs :

www.siteshoma.com/admin
نکات امنیتی رو سعی میکنم بزارم واسه آخرا چون هم خیلی وقت گیر هست هم خسته کننده ... ( ولی حتما یادم بندازید بگم ... باز کردن یک سری تیکت و کانفیگ نکردن درست whmcs ممکنه منجر به پاک شدن کل whmcs بشه! آخه خود whmcs از طریق یک سری باگ که خودش گذاشته اگه بدونه نال شده whmcs شما سعی میکنه آسیب بزنه ... بگذریم بحث طولانی )

امیدوارم این اولین جلسه مفید بوده باشه اگه جایی مشکل دارید حتما بگید

reza_dadashian
February 7th, 2012, 18:52
بلهههههههههههههههههه.
چقدر هم که طرفدار داره این تاپیک...
کاملا مایوس شدم. هی واستادم شاید 2 نفر برای پست بعدی درخواست بدن (:| فایده نداشت