PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلی بسیار عجیب در وصل شدن به اینترنت با لپ تاپ وpc

m2vooroojak
February 1st, 2012, 21:15
سلام دوستان من امروز با pc به اینترنت وصل بودم که یهو قطع شد
بعد از یک مدتی دوباره وصل شد و این اتفاق 5-6 مرتبه افتاد بعدش دیگه چراغ adsl روی مودم روشن نمیشد و الان با pc نمیتونم به اینترنت وصل بشم
حتی مودم رو هم ریست کردم نشد
ولی عجیب بودن قضیه اینجاست که با همون مودم و خط میتونم با لپ تاپم به اینترنت وصل بشم
به طور خلاصه مودمم دیگه روی کامپیوترم کار نمیکنه و حتی وارد آیپی 192.168.1.1 هم نمیشه
ولی همون لحظه که به لپ تاپ وصل میشه میشه باهاش بری تو اینترنت
به پشتیبان اینترنتم که مخابرات هست زنگ زدم طرف کف کرد :دی
گفت این مشکل خیلی نادر و غیر منتظره هست و اصلا بلد نبود چیکار کنه
الانم با لپ تاپ اومدم تو رو خدا اگر راه حلی دارید بگید چون حتما باید امشب با pc به اینترنت وصل بشم

---------- Post added at 09:15 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

کسی بلد نیست باید چی کار کنم که درست بشه؟

hostarya
February 1st, 2012, 21:20
من فقط يه جيز بگم يه ويروس قوي جديد اينكارو ميكنه و اول قطع و وصل بعدش كلا ديگه نميشه وتنها راهش نصب ويندوز هستش كه مال منم اونطور شده بودش

m2vooroojak
February 1st, 2012, 21:28
من فقط يه جيز بگم يه ويروس قوي جديد اينكارو ميكنه و اول قطع و وصل بعدش كلا ديگه نميشه وتنها راهش نصب ويندوز هستش كه مال منم اونطور شده بودش
یعنی انتی ویروس هم نمگیرش؟
من کاسپر اسکای 2012 دارم
اگر ویندوز عوض کنم حله؟
نمیشه یه کاری کنم که همینطوری تا آخر شب وصل باشم و ادامه دانلودم رو انجام بدم؟
راستی چطوری میشه اینترنت لپ تاپ رو توی کامپیوتر شیر کرد؟
شاید اینطوری بتونم دانلودم رو ادامه بدم آخه الان 10000 کاربر یک انجمن منتظرن من یه فایل رو تست کنم براشون اگر خوب بود جواب بدم
اگر نتونم بد قول میشم =((=((=((

ezat1
February 1st, 2012, 21:31
به نظر من یکبار مودم رو ریسارت کارخانه ای کنید ببینید درست میشه یا نه ! بعد اگه نشد ببینید با لب تا÷ رو از سیمی که پی سی وصل هست وصل کنید ببینید وصل میشه ؟

m2vooroojak
February 1st, 2012, 21:35
به نظر من یکبار مودم رو ریسارت کارخانه ای کنید ببینید درست میشه یا نه ! بعد اگه نشد ببینید با لب تا÷ رو از سیمی که پی سی وصل هست وصل کنید ببینید وصل میشه ؟
20بار ریست کردم نشد که نشد

بعد اگه نشد ببینید با لب تا÷ رو از سیمی که پی سی وصل هست وصل کنید ببینید وصل میشه ؟

منظورتون رو نفهمیدم!

hostarya
February 1st, 2012, 21:37
اين ويروسي كه من ميگم نميگرن و انتي ويروس هم حذف ميكنه كلا ويندوز خراب ميشه و اينكه اصلا نه با موبايل نه با ونه وايلس وصل ميشه به نت
و ايشون هم گفتن دوست عزيز رست دادن ولي درست نشده

m2vooroojak
February 1st, 2012, 21:41
اين ويروسي كه من ميگم نميگرن و انتي ويروس هم حذف ميكنه كلا ويندوز خراب ميشه و اينكه اصلا نه با موبايل نه با ونه وايلس وصل ميشه به نت
و ايشون هم گفتن دوست عزيز رست دادن ولي درست نشده
به نظرتون هیچ راهی نداره که امشب این دانلود رو انجام بدم؟
آخه قول داده بودم خیلی بد میشه

DeltaGostar
February 1st, 2012, 21:44
این پروژه که میگم اثبات شده به صورت واقعی - قبل از هر کاری بسم الله بگید - گرمابه هم رفته باشید

سپپس سوکت کابل شبکه رو اکل تمیز - و داخل درگاه LAN - سیستم PC قرار دهید . داریور کارت شبکه رو کاملا پاک و مجدد نصب کنید فایروال خاموش - آنتی ویروس پاک کنید - و سیستم یه بار ریستارت و ping 192.168.1.1 بگیرید
نتیجه را گزارش دهید

hostarya
February 1st, 2012, 21:53
نه اصلا منم ميخواستم ويندوز عوض نكنم سه روز همين طوري وقتم رفتش اخرش ويندوز عوض كردم از اين به بعد هر لينكي باز نكنين و از همه مهمتر از هر سايتي كه فيلم انلاين هستش ميگه فلش پلير بايد بردارين دانلود نكينن

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

این پروژه که میگم اثبات شده به صورت واقعی - قبل از هر کاری بسم الله بگید - گرمابه هم رفته باشید

سپپس سوکت کابل شبکه رو اکل تمیز - و داخل درگاه LAN - سیستم PC قرار دهید . داریور کارت شبکه رو کاملا پاک و مجدد نصب کنید فایروال خاموش - آنتی ویروس پاک کنید - و سیستم یه بار ریستارت و ping 192.168.1.1 بگیرید
نتیجه را گزارش دهید
بازم درست نميشه تست كردم

m2vooroojak
February 1st, 2012, 21:55

نتیجه را گزارش دهید
پینگ زیر 1میده
ولی باز نمیکنه
چراغ lan روی مودم روشنه موقعی که به کامپیوتر وصله ولی چراغ adsl روشن نمیشه

-----------------------------------------------------------------------------------------

زنگ زدم به این پشتیبانه خندم پرفته بود نمیتونستم خودمو کنترل کنم یارو هیچی بلد نبود :دی

0060
February 1st, 2012, 22:28
پینگ زیر 1میده
ولی باز نمیکنه
چراغ lan روی مودم روشنه موقعی که به کامپیوتر وصله ولی چراغ adsl روشن نمیشه

-----------------------------------------------------------------------------------------

زنگ زدم به این پشتیبانه خندم پرفته بود نمیتونستم خودمو کنترل کنم یارو هیچی بلد نبود :دی

دوست عزیز بارها به این مشکل برخوردم و تنها راه حلش عوض کردن ویندوز پس به جای اینکه با ناراحتی وقتتو تلف کنی ویندوز رو عوض کن

sarwhost
February 1st, 2012, 22:45
سلام دوست عزیزمنم مشکل تورو داشتم البته مال من وایمکس بود حتی دوستم که از شرکت اونا خریده بودم اومد اما درس نشد ویندوز عوض کردم حل شد اگه غیر از عوض کردن ویندوز راه دیگه ای پیدا کردی مارم باخبر کن

m2vooroojak
February 1st, 2012, 22:58
هــــــــــــــــــــورا
در اقدامی جالب انگیز فعلا که درسته :دی
مواد مورد نیاز:
فحش به مقدار زیاد(به اینترنت و همه این چیزا):دی
زور و بازوی زیاد
یک عدد مودم
طرز تهیه
اول فحش های خودتون رو کامل بدید
بعدش مودم رو محکم بکوبید به زمین
بعدش اگر مودم نشکست اینترنتتون وصل میشه