PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست هاست اسپانسری برای یک حرکت بزرگ برای وب مستر ها

mr.bahram
October 8th, 2009, 03:26
سلام

من نیاز به 10 گیگ فضا دارم برای آپلود کردن فایل های وی بی و مدیریت محتواهای رایج در دنیایی وب
این هاست باید وارز باشه
برای تبلیغات شما هم درون هر فایل که آپلود میشه در یک فایل تکست ادرس وب هاست شما و اون چیزی که می خواید رو می تونیم قرار بدیدم واستون این فایل ها هم تمام بین وب مستر ها پخش میشه و فایل موزیک و شو نیست که بدرد نخور باشه ، وقتی این فایل ها رو افراد دانلود بکنند با ادرس و خدمات شما مواجه میشن و این طوری اسم و شناخت شما زیاد میشه و از همه مهتر فروش بیشتری هم پیدا می کنید
شرایط ما برای کار
10 گیگ فضای وارز
قرار داد رسمی برای دادن این هاست بدمت 1 سال و در صورتی که تمایل نداشتیم برای همکاری یا هر گونه اتفاقی افتاد که نتونستیم با هم همکاری داشته باشیم باید بک آپ کل هاست رو بصورت صحیح به ما بازگشت بدین . بعد از همکاری این تضمین به شما داده میشه فایل ها ویرایش نمیشه یعنی فایل تکس برداشته نمیشه چون نه زمانش رو دارم برای این کار و نه انسانیت می گه این کار صورت نگیره تا بعد از 2 ماه جدایی از هاست قبلی که نسبت به شرایطی که پیش میاد ما تصمیم می گیریم فایل ها رو ادیت بکنیم
و تضمین این که تمام فایل هایی که توسط ما آپلود میشه بصورت شخصی هست و شما نمی تونید از ان استفاده بکنید یعنی اگر این پک رو ما مشاهده بکنیم در جای دیگیری و مشخص بشه از طرف هاست فروخته و یا واگذار شده باید توان هزینه ها رو نسبت به روز بپردازد

در کل اگر دوستان تمایل داشتن برای همکاری می تونن صحبت هایی بعدی رو با خود من داشته باشن تا بیک نتیحه بهتری برسیم و شاید خود ان شخص پیشنهاد بهتری هم داشته باشه

ایمیل من برای تماس دوستان موافق جهت صحبت کردن
vbsaz.ir @ gmail.com

mr.bahram
October 11th, 2009, 22:24
دوستان عزیز
لطفا دیگر درخواست به ایمیل ارسال نکنید
این کار با همکاری یکی از دوستان قرار شد در اول ماه میلادی سال اینده به صورت رسمی استارت بخوره

مرسی از توجه همه دوستان
بهرام

Sajad
October 11th, 2009, 22:29
موفق باشيد.
تاپيك بسته شد.