PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران لایسنس افتتاح شد

bepad
February 1st, 2012, 16:03
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

سایت ایران لایسنس مرکز تخصصی فروش لایسنس در ایران افتتاح شد در حال حاظر لایسنس های زیر ارائه میشود

1- لایسنس دایرکت ادمین
2- لایسنس سی پنل
3- لایسنس قالب کپری
4- لایسنس قالب ماریانا
5- لایسنس سیستم whmcs
6- لایسنس پنل interworx

ادرس:
ایران لایسنس (http://www.iranlicense.ir)

* به زودی لایسنس های جدیدتر نیز اضافه خواهد شد
* ایران لایسنس در حال حاظر نمایندگی رسمی سرویس دهنده های فوق نمیباشد و تنها با خرید از این شرکتها این خدمات را به کاربران ارائه میدهدپ
* کلیه لایسنس ها همراه با فاکتور سیستمی ارائه شده
* ایران لایسنس زیر مجموعه شرکت وبگاه گستر ایرانیان میباشد
* پرداخت انلاین بانک ملت متصل است

نکته:این تاپیک تنها جهت اطلاع رسانی است جهت دریافت پاسخ سوالات خود از سایت به بخش پشتیبانی مراجعه نمایید

با تشکر

hostarya
February 1st, 2012, 16:10
و يه انتقاد لطفا پرداخت زرين پال هم بزراني در هر دوسايت هم ايران لايسنس و هم اون يكي ثبت دامنه

bepad
February 1st, 2012, 16:14
و يه انتقاد لطفا پرداخت زرين پال هم بزراني در هر دوسايت هم ايران لايسنس و هم اون يكي ثبت دامنه

چشم انجام میشه

s.w.a.t
February 1st, 2012, 16:14
باسلام
یه انتقاد دیگه! شما که لایسنس این شرکتها رو میفروشید حداقل خودتون لایسنشون رو استفاده کنید! Whmcs شما نال شده هستش!!
موفق باشید

bepad
February 1st, 2012, 16:16
باسلام
یه انتقاد دیگه! شما که لایسنس این شرکتها رو میفروشید حداقل خودتون لایسنشون رو استفاده کنید! Whmcs شما نال شده هستش!!
موفق باشید

سلام

بله اما سایت چند ساعت هست افتتاح شده و هنوز برای لایسنس اقدام نشده ضمن اینکه به احتمال زیاد سیستم فروش به سیستم دیگری تغییر خواهد کرد

موفق باشید

hostarya
February 1st, 2012, 16:22
و بهتره رو قسمت سفارش قالب اختصاصي بزنين :65:

DownloadCenter
February 1st, 2012, 16:23
اين كه براي سرور اختصاصي لايسنس ندارين ضعف بزرگيه

s.w.a.t
February 1st, 2012, 16:23
سلام

بله اما سایت چند ساعت هست افتتاح شده و هنوز برای لایسنس اقدام نشده ضمن اینکه به احتمال زیاد سیستم فروش به سیستم دیگری تغییر خواهد کرد

موفق باشید
به هرحال دوست عزیز شما که دارید کار قانونی رو ترویج میدید خودتون اول از همه باید رعایت کنید!

احتمال زیاد سیستم فروش به سیستم دیگری تغییر خواهد کرد
این حرف شما هم یعنی بی برنامه گی شما.
از نظر حرفه ایی شما باید اول Plan کاریتون مشخص باشه بعد شروع به کار کنید!

موفق باشید

bepad
February 1st, 2012, 16:26
به هرحال دوست عزیز شما که دارید کار قانونی رو ترویج میدید خودتون اول از همه باید رعایت کنید!

این حرف شما هم یعنی بی برنامه گی شما.
از نظر حرفه ایی شما باید اول Plan کاریتون مشخص باشه بعد شروع به کار کنید!

موفق باشید

بله اما عرض کردم خدمتتون که فعلا تا تایید نهایی سیستم جدید همین سیستم خواهد بود
در مورد سیستم جدید به زودی شرکت ما یک سیستم هاستینگ ارائه میکند قابلیت تبدیل whmcs و.. را به اون سیستم دارد و با تکمیل شدن اون سیستم کلیه سیستم های شرکت تغییر خواهد کرد برای همین این فعلا جهت استفاده است.
همینطور در ابتدای تاسیس هر کاری مشکلاتی هست که کم کم رفع خواهد شد
از نقطع نظرات شما هم ممنونم و انشالله مورد بررسی قرار میگرد

موفق باشید.

DVBBaz
February 1st, 2012, 16:33
ایده خوبیه اما به شرطی که نمایندگی رسمی این شرکت ها رو هم بگیرید و قیمت رو پائین تر بیارید.

bepad
February 1st, 2012, 16:35
ایده خوبیه اما به شرطی که نمایندگی رسمی این شرکت ها رو هم بگیرید و قیمت رو پائین تر بیارید.

بله دقیقا موافق هستم با شما در مورد قالب ها اینکار شده و حداقلترین قیمت ارائه شده سی پنل هم که متاسفانه به ایران نمایندگی نمیدهد اما برای دایرکت فعلا با یک رابط خرید میکنیم اما انشالله تا پایان سال 90 قول هر لایسنس دایرکت ادمین ماهانه زیر 6000 تومان را به عزیزان میدهم

موفق باشید

LORDSaeeD
February 1st, 2012, 16:41
از آقای اعظمی قبلا خریداری شده کارشون درست هست دوستان.
لایسنس دایرکت ادمین و قالب کپاری و لایسنس چند نرم افزار دیگه خریداری شده و سریعا تحویل دادن.

ertebat2002
February 1st, 2012, 16:52
به جز موارد فوق لایسنس دیگه ای هم دارید مثل vb?

bepad
February 1st, 2012, 16:57
به جز موارد فوق لایسنس دیگه ای هم دارید مثل vb?

سلام

vb متاسفانه هنوزامکان ارائه اونو نداریم
اما لاینسس های زیر الان اماده است که به زودی ارائه میشه
plesk
softaculous
installatron
ispmanager
parallels این رو قرار است به قیمت زیر 20 تومان ارائه کنیم
solusvm
rvskins
و....

موفق باشید

bepad
February 2nd, 2012, 12:59
سلام

به درخواست دوستان درگاه زرین پال نیز به ایران لایسنس اضافه شد

موفق باشید

sobhanpc
February 12th, 2012, 18:33
سلام
من هم ازشون کنترل پنل دایرکت ادمین گرفتم.
1- پشتیبانی سریع و خوب بود.
2- کاربران را راهنمایی می کنند
3- نصب کنترل پنل و ... رایگان انجام می دهند.
در کل عالی بود
تشکر=d>

m_hdi
April 7th, 2012, 12:22
همیشه هر کسی را برای پشتیبانی بد سرزنش میکنیم باید از دوستانی که بسیار خوب و حرفه ایی کار میکنند هم قدر دانی کرد
با تشکر از پشتیبانی و کیفیت کارهای شما

bepad
April 7th, 2012, 12:44
همیشه هر کسی را برای پشتیبانی بد سرزنش میکنیم باید از دوستانی که بسیار خوب و حرفه ایی کار میکنند هم قدر دانی کرد

سلام

خواهش میکنم.لطف دارید.انجام وظیفست.

موفق باشید.

extern
April 7th, 2012, 13:28
سلام.فونت سایتتون نمایش داده نمیشه کلمات به صورت نامعلوم در اومدن
به هر حال الان لایسنس parallels رو دارید ؟

bepad
April 7th, 2012, 13:30

سلام

مشکلی ندارد با مرورگر فایر فاکس سایت رو باز کنید.
متاسفانه موجود نیست

موفق باشید

ata.m
April 7th, 2012, 14:07
برای من هم با کروم درست باز نشد. ولی با فایر فاکس و ie درست بود.

HematYar
April 7th, 2012, 14:22
سلام ، نیازمند لایسنس همیشگی بدون کپی رایت whmcs هستیم . قیمت داخل سایت ماهیانه بود . آیا به صورتی که عرض کردم هم فروش دارید ؟ اگر بلی قیمت الان رو ذکر بفرمایید

bepad
April 7th, 2012, 15:04
سلام ، نیازمند لایسنس همیشگی بدون کپی رایت whmcs هستیم . قیمت داخل سایت ماهیانه بود . آیا به صورتی که عرض کردم هم فروش دارید ؟ اگر بلی قیمت الان رو ذکر بفرمایید

سلام

بله موجوده
قیمت لایف تایم بدون کپی رایت 500 هزار تومان
با کپی رایت 430 هزار تومان
*جهت خرید تیکت ارسال کنید

موفق باشید

masoudgolchin
April 7th, 2012, 15:10
سلام

بله موجوده
قیمت لایف تایم بدون کپی رایت 500 هزار تومان
با کپی رایت 430 هزار تومان
*جهت خرید تیکت ارسال کنید

موفق باشید

سلام
در لایسنس‌های لایف‌تایم بعد از یک سال برای تغییر آی‌پی و دانلود نسخه جدید و ... باید هزینه یک سال پشتیبانی تمدید بشه ؟
یا هزینه‌ای که بابت تمدید پشتیبانی دریافت میشه ، فقط برای پشتیبانی تیکتی هست ؟

bepad
April 7th, 2012, 15:13
سلام
در لایسنس‌های لایف‌تایم بعد از یک سال برای تغییر آی‌پی و دانلود نسخه جدید و ... باید هزینه یک سال پشتیبانی تمدید بشه ؟

بله پشتیبانی سالانه میبایست تمدید شود

در کل مشکلاتی که ممکنه وجود داشته باشه بروزرسانی یا تغییر ip است و برای این موارد سالانه هزینه دریافت خواهد شد.

masoudgolchin
April 7th, 2012, 15:17
بله پشتیبانی سالانه میبایست تمدید شود

در کل مشکلاتی که ممکنه وجود داشته باشه بروزرسانی یا تغییر ip است و برای این موارد سالانه هزینه دریافت خواهد شد.

برای تمدید پشتیبانی یک ساله ، چند دلار باید به whmcs پرداخت بشه ؟

bepad
April 7th, 2012, 15:39
برای تمدید پشتیبانی یک ساله ، چند دلار باید به whmcs پرداخت بشه ؟

سلام مجدد

هزینه هر سال 50 دلار

HematYar
April 7th, 2012, 16:15
ممنون . پس از خرید ، اکانت در whmcs.com داده میشه یا خیر ؟ ( برای تغییر آی پی و دامنه و ... )

bepad
April 7th, 2012, 17:57
ممنون . پس از خرید ، اکانت در whmcs.com داده میشه یا خیر ؟ ( برای تغییر آی پی و دامنه و ... )

بله اکانت در سایت اصلی داده میشود

m_hdi
April 18th, 2012, 22:20
فقط کاش وقتی دوستان سرشون شلوغ میشه بجای اینکه پشتیبانی رو ضعیف کنند دو نفر استخدام کنند متاسفانه ما ایرانی ها بیشتر به فکر کمیت هستیم تا کیفیت:68::68::68::68::68:
اینطوری باعث میشه که به خودمون لطمه بزنیم و مجبور باشیم فقط با خارجی ها کار کنیم

bepad
April 18th, 2012, 22:23
فقط کاش وقتی دوستان سرشون شلوغ میشه بجای اینکه پشتیبانی رو ضعیف کنند دو نفر استخدام کنند متاسفانه ما ایرانی ها بیشتر به فکر کمیت هستیم تا کیفیت:68::68::68::68::68:
اینطوری باعث میشه که به خودمون لطمه بزنیم و مجبور باشیم فقط با خارجی ها کار کنیم

سلام

تیکتها حداکثر چند ساعته پاسخ داده میشود؟!

موفق باشید

ertebat7
April 18th, 2012, 22:31
سلام
قیمت لایسنس سی پنل برای هاست وارز تعداد سه عدد تخفیف داده میشه؟

bepad
April 18th, 2012, 22:34
سلام
قیمت لایسنس سی پنل برای هاست وارز تعداد سه عدد تخفیف داده میشه؟

سلام

قیمت هر عدد لایسنس با توجه به نرخ دلار امروز 37500 تومان ارائه میشود که براتون میتونم 35000 ارائه بدیم

*در صورت نیاز تیکت ارسال بفرمایید

موفق باشید

HADNEZ-ICT
April 18th, 2012, 22:46
5 تا قالب capri دایرکت ادمین از ایشون خریداری کردم
تحوبل به موقع و قیمت ها عالی بود
تشکر می کنم .

m_hdi
April 18th, 2012, 23:19
سلام

تیکتها حداکثر چند ساعته پاسخ داده میشود؟!

موفق باشید
بستگی داره من نمیتونم بیام در مورد ایشون نظری بدم چون هنوز کار نکردم زیاد الان یک ماه هست من یک لایسس گرفتم
تو این یک ماه هم فقط دو مشکل پیدا کردم هر دو هم دقیق مثل همدیگر بود یک دفعه لایسس از کار میفتاد میگفت این لایسس مال این ایپی نیست
دفعه اول تو عرض چند ساعت cid رو عوض کردند درست شد ولی متاسفانه دفعه دوم 17/04/2012 21:25 مشکل بوجود امده هنوز رفع نشده
باز هم میگم با این جور مسایل نمیشه کاری یکی رو زیر سوال برد ولی چون لایسس دایرکت ادمین چیز مهمی هست و با از کار افتادن کل وبسایت طرف از کار میفته فروشندگان عزیز باید حساسیت بیشتری بخرج دهند

bepad
April 18th, 2012, 23:32
بستگی داره من نمیتونم بیام در مورد ایشون نظری بدم چون هنوز کار نکردم زیاد الان یک ماه هست من یک لایسس گرفتم
تو این یک ماه هم فقط دو مشکل پیدا کردم هر دو هم دقیق مثل همدیگر بود یک دفعه لایسس از کار میفتاد میگفت این لایسس مال این ایپی نیست
دفعه اول تو عرض چند ساعت cid رو عوض کردند درست شد ولی متاسفانه دفعه دوم 17/04/2012 21:25 مشکل بوجود امده هنوز رفع نشده
باز هم میگم با این جور مسایل نمیشه کاری یکی رو زیر سوال برد ولی چون لایسس دایرکت ادمین چیز مهمی هست و با از کار افتادن کل وبسایت طرف از کار میفته فروشندگان عزیز باید حساسیت بیشتری بخرج دهند

سلام

شخصا در تیکت خدمتتون پاسخ ارائه کردم.

موفق باشید

m_hdi
April 18th, 2012, 23:55
سلام

شخصا در تیکت خدمتتون پاسخ ارائه کردم.

موفق باشید
بله ممنون یک لایسس دیگه خریداری میکنم بهتر هست کار زودتر انجام میشه
ممنون باز هم میگم همین که پاسخو هستید نشان بر مدیریت خوب شما هست مشکلات پیش میاد بعضی وقتا که ناخاسته و کاریش نمیشه کرد

bepad
May 22nd, 2012, 01:21
سلام

دوستان عزیز قیمت لایسنس ماهانه دایرکت ادمین به 8500 تومان ماهانه کاهش یافت

موفق باشید.

lordmhn
May 22nd, 2012, 11:05
سلام

مشکلی ندارد با مرورگر فایر فاکس سایت رو باز کنید.
متاسفانه موجود نیست

موفق باشید

وب سایت شما از نظر یونیکد مشکل داره ! لطفا از نظر طراحی هم وب سایتتونو مرتب کنید تا مشتریاتونو از دست ندین چون همه فایرفاکس ندارن ! برای خودتون میگم !

bepad
May 25th, 2012, 10:51
وب سایت شما از نظر یونیکد مشکل داره ! لطفا از نظر طراحی هم وب سایتتونو مرتب کنید تا مشتریاتونو از دست ندین چون همه فایرفاکس ندارن ! برای خودتون میگم !

با سلام

مشکل نمایش سایت در کروم حل شد
از پیشنهاد سازنده شما ممنونم

موفق و شاد باشید.

X2Maxer
August 29th, 2012, 19:03
با سلام
یک عدد لایسنس قالب کاپری از جناب bepad خریداری کردم که نیاز به تغییر آی پی داره ، سامانه پشتیبانی ایران لایسنس (ایران لایسنس - پشتيباني (http://iranlicense.ir/cp)) در حال حاضر مشکل داره و امکان ثبت تیکت وجود نداره از دوستان اگر راه ارتباطی دیگری با ایشون رو سراغ لطفا معرفی کنند
ممنون میشم
.

X2Maxer
August 30th, 2012, 19:31
سلام
ایمیلی به ایمیل شخصی ایشون ارسال کردم هنچنین تیکتی در هاست نتورک (http://hostnetwork.ir) باز کردم ولی تا الان هیج پاسخی دریافت نکردم
کسی از ایشون خبری نداره ؟

X2Maxer
September 6th, 2012, 23:09
زحمت کشیدن و برای بنده ip رو تغییر دادن
ممنون از ایشون
.