PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درست کردن یک شرکت فروش هاست و وی پی اس چه قدر خرج داره؟

rezachess
February 1st, 2012, 15:44
سلام من مقداری پول دارم می خوام تو این راه سرمایه گذاری کنم می خواستم ببینم اگه بخوام یک شرکت راه بندازم که یکی وظیفه پشتیبانی و دادن سرور داشته باشه و من فقط نقش سرمایه گذار چه قدر خرج داره ؟؟
درآمدش چه طور هست ؟؟؟
برای ثبت شرکت به کجا باید مراجعه کرد؟؟
(برای یک هاست فروش معتبر و خوب می گم)

hostarya
February 1st, 2012, 15:53
خب اولا اگه به يه نفر نياز داشتين در خدمتم
دوما هزينه هم اگه بخواين درست حسابي باشين واسه اولا از 200تومان تا 600تومان
درامد مونده سرويس دهي چطور باشه و پشتيباني
بايد به دولت مراجع كنين تا بتونين يه شركت ثبت كنين

rezachess
February 1st, 2012, 16:03
شما الآن شرکتتون ثبت هست ؟؟
در آمدش چه طوری هست؟؟

hostarya
February 1st, 2012, 16:08
نخير ثبت نيستش و درامد هم ثابت نيستش منوده به تلاش ادم و هزينه اي كه ميكنه اون همه هم بايد انتظار درامد داشته باشه

rezachess
February 1st, 2012, 16:09
خوب حدودا چه قدر درآمدش هست؟؟

m_dg_farari
February 1st, 2012, 16:10
خب اولا اگه به يه نفر نياز داشتين در خدمتم
دوما هزينه هم اگه بخواين درست حسابي باشين واسه اولا از 200تومان تا 600تومان
درامد مونده سرويس دهي چطور باشه و پشتيباني
بايد به دولت مراجع كنين تا بتونين يه شركت ثبت كنين

سلام. جناب میشه آدرس دولت رو به من بدید؟ شماره تلفنشم بدید ممنون میشم.

vahab00
February 1st, 2012, 16:15
خوب حدودا چه قدر درآمدش هست؟؟
با سلام
قبلا چنین تاپیک هایی زیاد بوده
نمیشه قیمت ثابتی رو مشخص کرد
از نظر من در ماههای اول نباید انتظار در آمد داشته باشید
برای هزینه ها هم هزینه سرور هست
هزینه لایسنس هستش
هزینه کسی که مدیریت کنه هست
هزینه وب سرورها ، فایروال ها و... هست
هزینه ثبت کننده دامنه و هزینه لایسنس whmcs ، طراحی قالب و...
از نظر من باید کم کم 600 تا 1 یا 2 تومن خرج کنید
البته بدون محاسبه هزینه های اضافی از قبیل پول برق :دی ، زمان ، میزان کار و...
برای ثبت هم باید به صنف مراجعه کنید

hostarya
February 1st, 2012, 16:15
مسخره نكنين دوست عزيز من اسم جايي كه ثبت ميكنه شركت يادم رفته بود زدم دولت چراذ مسخره

rezachess
February 1st, 2012, 16:20
اگه من به یکی از شما 1 میلیون سرمایه بدم ماهی چه قدر سود به من می تونید بدید؟؟
تو ضرر و سود هم شریک هستم دیگه

vahab00
February 1st, 2012, 16:28
ببخشید من غلط میکنم این سرمایه رو بگیرم :64:
ببخشید منظور بدی نداشتم اما کلا از نظر من شراکت کار اشتباهی هست
شما برید شرکتتون رو راه بندازید بعد به جای اینکه فکر کنید شریک بگیرید کارمند استخدام کنید و بهشون حقوق بدید
مثل خیلی از شرکت های دیگه
این نظر شخصی من هست
در ضمن یک شبه نمیشه راه هزار ساله رو طی کرد
آسه آسه

persiantools
February 1st, 2012, 16:29
25% سالیانه

CityKala.net
February 1st, 2012, 16:30
1 تومنم نمیخواد شما میتونی از ovh فرانسه شروع کنی که سرورش عادیش 136 هستش بعدش دیگه با یک لایسنس سی پنل حدود 200 در میاد
اگر سود داشت سرورتو یا دیتاسنتر عوض کن یا این تو همون دیتاسنتر یک دونه بهتر بگیر

hostarya
February 1st, 2012, 16:32
سلام دوباره ببين نميشه 1مليون بدين كه واسه شراكت من ولي الان اي دي ام رو واستون پ.خ ميكنم كه باهم تو ياهو حرف بزنيم:64:

rezachess
February 1st, 2012, 16:53
الان هیچ کی حاضر نیست بگه حدودا چه قدر درآمد هست تو یک ماه؟؟؟

CityKala.net
February 1st, 2012, 16:54
الان هیچ کی حاضر نیست بگه حدودا چه قدر درآمد هست تو یک ماه؟؟؟

اگر تبلیغ کنید و اینها شاید 200 300

ertebat2002
February 1st, 2012, 16:57
درامد در ماههای اول اصلا نباید انتظار داشته باشی
الان هم خیلی هاستینگ ها زیاد شدن و معمولا کسی که تازه بخواد وارد بشه و درامد خوبی داشته باشه خیلی سخته

rezachess
February 1st, 2012, 17:00
اگر ما کیفیت را انتخاب کنیم و تبلیغ هم بخوایم بکنیم حقوق یک ماه بعد از 2-3 ماه چند می شه؟؟
بعد الان اگر یکی را استخدام بخوام بکنم حقوقش چند هست؟؟

Warez-Host.IR
February 1st, 2012, 17:00
سلام
تاپیک جالبی ولی بهتر هست برای بعضی از کاربران بعضی هزینه ها را مشخص کنم

اگه بخوام یک شرکت راه بندازم که یکی وظیفه پشتیبانی و دادن سرور داشته باشه و من فقط نقش سرمایه گذار چه قدر خرج داره ؟؟
سلام
ثبت شرکت به همراه مجوز از رسانه دیجیتال یا ارشاد جدید و ثبت آگهی تاسیس و ... شاید بین 1 میلیون تا 2 میلیون شود
اما همه هزینه ثبت شرکت نیست
نبینید خیلی از دوستان تنها نوشتن شرکت فلان , خیلی ها تنها از اسم شرکت استفاده میکند و واقعاً شرکتی وجود ندارد
بعضی ها نیز شرکت ثبت نموده اند ولی در منزل کار میکنید
تنها عده ای خاص دفتر اجاره می کنند و هزینه های بالا انجام می دهند
برای مثال خود ما در هر ماه و برای شروع چه هزینه هایی کنار گذاشتیم :
هزینه اجاره محل دفتر
هزینه قبوض
هزینه ماهیانه اینترنت
هزینه تهیه سیستم ها
هزینه ماهیانه کارمندان پشتیبانی و فروش
هزینه تهیه چند سرور خوب و موجود بودن پول در حساب شما حداقل برای 2 ماه آینده هر سرور
هزینه طراحی داخلی و تهیه موارد لازم دفتر کار
و ...
خیلی نمی خوام وارد جزئیات بشم اما کسی که میخواد به صورت اصولی و حرفه ای وارد این بار شود باید یک پول درست و حسابی کنار داشته باشه
وگرنه می تونید مثل خیلی ها یک سرور اختصاصی با ماهی 400 - 500 تومان تهیه کنید و بدون ثبت شرکت و ... به تنهایی در منزل شروع به کار کنید (( بعد از راه اندازی سایت و به 100 عدد رسید پست های شما ))
و از همه مهتر اینکه خوتون باید اطلاعات کافی در مورد سیستم عامل ها و اصول پایه داشته باشید , در صورتی که اطلاعات اولیه کاملی نداشته باشید به نظر من اصلاً شروع نکنید
به نظر من در هر کاری که رئیس یا صاحب کار خودش اطلاعات کافی در اون ضمینه نداشته باشه , به موفقیت نخواهد رسید , مگر اینکه پولتون را بدید یکی براتون کار کنه و شما سودش را بگیرید

درآمدش چه طور هست ؟؟؟
درآمد هم بستگی به تعداد مشتریان و سرویس های فعال شما دارد
نسبت به بازاریابی و کیفیت سرویس های شما و نحوه برخورد با مشتریان
و ...

اگر می خواهید به این مورد به چشم تفریح و کار دوم و موقتی نگاه کنید
بدون رو درواسی میگم هیچ سودی نخواهید داشت و چند روز دیگه ملتی را هم سرگردان میکنید (( مثل خیلی ها که شروع کردن , چند ماه سرویس ارائه کردن و بعد یا رفتن سربازی , یا کار مناسب پیدا کردن یا هزاران یا دیگر ))

شما یک سرور خرید میکنید ماهیانه مثلاً 500 هزار تومان
ماه اول که تازه کار هستید هیچ سودی ندارید و باید ماه بعد هم مقداری از هزینه سرور را از جیب پرداخت کنید
و از ماه دوم به بعد انشالله به سود دهی خواهید رسید , مگر اینکه بیاید و تاپیک ایجاد کنید (( بعد از 100 پست قوانین )) سرورمجازی با 7 تومان یا سرورمجازی با 6 تومان که عده ای خرید کنند و با سود خیلی خیلی خیلی پایین در حدی که هزینه اصلی سرور تامین شود در همان ماه اول به حد نصاب برسید

شما اگر به هر کسی هم یک میلیون تومان میدید , توقع دارید چقدر در ماه به شما سود بده ؟؟
50 هزار تومان ؟؟
100 هزار تومان ؟؟
150 هزار تومان ؟؟
هرکسی که این کار را انجام دهد , اولین کاری که انجام می دهد در هر ماه از روی کل درآمد سرو هزینه سرور را پرداخت میکند
دومین کار از مابقی هزینه باقی مانده نصب آن را برای پشتیبانی کاربران و فروش برای خود بر می دارد (( شاید هم بیشتر معلوم نیست , حدودی میگم این موارد را ))
شاید ماهی 100 تا 150 تومان شاید هم کمتر به شما برسه
به نظرتون سود خوبیه ؟؟
در ضمن یادتون باشه که این یک میلیون شما هیچ زمان بازگشت هم نداره
یعنی اگر با هرکسی به این نحو کار کردید به این معنی نیست که اگر بعد از چند ماه که شما نخواستید کار کنید به شما اون یک میلیون را برگشت می زنه
این هزینه ای هست که خرج شده و قابل بازگشت نیست

این موارد را توضیح دادم که بعداً به مشکل برخورد نکنید
هرچند که تا این لحظه چند تایی پیغام خصوصی توسط کاربران همیشه در صحنه ارسال شده که پول را بدید سودشو میدیم
اگر به کسی پول دادید حتماً قرار داد ببینید بین خودتون تا بعداً کارتون به بخش انتقاد انجمن و قوه قضاییه نکشه

امیدوارم از صحبتهای من کسی ناراحت نشه , حقایق را برای ایشون به صورت ساده بیان کردم

موفق باشید

P-CO
February 1st, 2012, 17:01
پیغام خصوصی رو چک کنید...

زنده باشید

ourmizban.com
February 1st, 2012, 17:03
1 تومنم نمیخواد شما میتونی از ovh فرانسه شروع کنی که سرورش عادیش 136 هستش بعدش دیگه با یک لایسنس سی پنل حدود 200 در میاد
اگر سود داشت سرورتو یا دیتاسنتر عوض کن یا این تو همون دیتاسنتر یک دونه بهتر بگیر

اشغال ترین دیتاسنتر من گرفتم برای اول کارم همش بد بود

CityKala.net
February 1st, 2012, 17:06
اگر ما کیفیت را انتخاب کنیم و تبلیغ هم بخوایم بکنیم حقوق یک ماه بعد از 2-3 ماه چند می شه؟؟
بعد الان اگر یکی را استخدام بخوام بکنم حقوقش چند هست؟؟
سعی کنید خودتون یاد بگیرید و بعد استخدام کنید برای کمک چون اگر قرار باشه یکیو استخدام کنی همه دست اون باشه یک هو میبینی هر چی در آمد برداشت برای خودش :)) شما هم شاید نفهمی

rezachess
February 1st, 2012, 17:08
دوست عزیز بسیار خوبمون Warez-Host.IR (http://www.webhostingtalk.ir/member/10396/) به طور خوبی من را راهنمایی کردند و به نظر بنده حق با ایشون هست .
ولی در همین لحظه یک دوست عزیز دیگر به من گفت ماهی 1 میلیون در میاری !!!
موندم راست یا دروغ!!

CityKala.net
February 1st, 2012, 17:10
اشغال ترین دیتاسنتر من گرفتم برای اول کارم همش بد بود
ما که داریم مشکلیم نداریم

Warez-Host.IR
February 1st, 2012, 17:18
دوست عزیز بسیار خوبمون Warez-Host.IR (http://www.webhostingtalk.ir/member/10396/) به طور خوبی من را راهنمایی کردند و به نظر بنده حق با ایشون هست .
ولی در همین لحظه یک دوست عزیز دیگر به من گفت ماهی 1 میلیون در میاری !!!
موندم راست یا دروغ!!

سلام
دوست عزیز دقت کنید که این حرف برای شروع کار دروغ است ولی برای آینده 100% عملی هست
شما زمانی که ماه های اول یک سرور خرید میکنید با ماهی 500 هزار تومان (( یک سرور خوب و معمولی )) چقدر قرار هست که سود کنید از این سرور ؟؟
تا زمانی که مشتریان شما به تعداد مناسب نرسد 100% باید به ماهی 100 تا 300 تومان قانع باشید
اما اگر به حد مطلوب از نظر تعداد مشتریان و تعداد سرورهای موجود برسید و بتونید همیشه کاربران خودتون را حفظ کنید (( با پشتیبانی خوب , حفظ کیفیت سرویس ها و تنوع خدمات )) و هر ماه تعداد بیشتری مشتری جدید اضافه کنید 100% درآمد ماهیانه چند میلیون تومانی خواهید داشت

پس بهتر هست خودتون هم مقداری واقع بین باشید و یه کم دو دوتا چهارتا کنید , ببینید واقعاً بعضی از پیشنهاد ها و حرفها برای شروع واقعی است یا خیر ؟؟
به هر حال هرکسی عقل و منطق داره و می تونه خودش به سادگی تصمیم بگیره

موفق باشید

hostarya
February 1st, 2012, 17:19
دوست عزيز چك كنين پيام خصوصيتون رو

rezachess
February 1st, 2012, 17:24
راستش من تو این زمینه اطلاع کافی ندارم دوست داشتم اگه بشه با یکی که وارد هست کار کنم در آمدهم 35 - 65 تقسیم کنم

mahkoom021
February 1st, 2012, 17:24
موندم راست یا دروغ!!

کسی که چند سال تو این کار هست بهت گفت که شرایط چیه پس دیگه همه چی معلومه واست
این پیشنهادی که بهت شده یعنی 1 تومن بدی ماهی 1 تومن بگیری ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
نظر خودت چیه ؟ فکنم مشخصه

در کل فک نکنم الان وضع بازار هاستینگ طوری باشه که بشه توش توسط یه نفر دیگه سرمایه گذاری کرد ولی خودت بخوای راه بندازی باز بهتره
غیر بازار هساتینگ هم بگیریم باز پول ادمو میگیرن درصد باختنش زیاده
موفق باشی

CityKala.net
February 1st, 2012, 17:27
معلومه دروغه از کجا 1 میلیون میاره جادو میکنه رو سرورا :))
و جادو میکنه رو مردم :))

mahkoom021
February 1st, 2012, 17:34
یه تجربه خیلی بزرگ تو این فروم بدست همه رسیده فکنم(همون ماهای اول که میای تو اینجا) اونم اینه که وقتی جایی درخواست میدیم بعد طرف افر رو با پیغام خصوصی بهمون میده 100٪ رو اون افر حساب نمیکنیم
مخصوصا باز اگه بگیم درخواستت تو اون بخش باشه که 100 پست لازم داره یه چیزی میگیم طرف خب تازه وارد بازار شده
ولی تو این قسمت که میتونه تو ملا عام افر بده چرا پ.خ میکنه ؟
جای فکر داره :-؟

rezachess
February 1st, 2012, 17:37
اقایون من یکی پشیمون شدم بنظرم این کار ریسک بالایی داره و باید مسلط باشی و وقت زیاد هم می خواد که من هیچ کدوم را ندارم !!

ertebat2002
February 1st, 2012, 18:40
دوستان عزیز نمی دونم چه اصراری بر سرمایه های بالا دارند
با سرمایه کم هم میشه اروم اروم وارد عرصه هاست و دامنه شد و سپس گسترش داد

kamkar
February 1st, 2012, 20:48
والا ما که تا الان 4 میلیون هزینه کردیم (کردیم، نه این که در آینده می کنیم) بازم میترسیم شروع کنیم. تازه خیر سرمون چندین ساله در این وادی وارد شدیم و یه چیزی میدونیم.
هزینه یک سرور خوب رو بگذریم، باید پیشبینی حداقل 4 ماه آینده که سود نداره و حتی به هزینه خرج های اون زمان نمیرسه رو کرده باشید، از الان هم کنار گذاشته باشید که مشتری ها بدبخت نشن و کارِ خودتون به دادگاه نکشه، به هر حال مشتری اطلاعات داره، پول داده، انتظار داره!

پشتیبانی 24 ساعته شاید امکان نداشته باشه، اما باید ساعت هاش خیلی زیاد بشه و سعی کنید حداقل 20 ساعت رو داشته باشید. پشتیبان ها باید حرفه ای باشند. علاوه بر حرفه ای بودن باید بدونن با مشتری چطور حرف بزنند (که معمولا به خاطر سطح بالای اطلاعاتشون حرسشون در میاد عصبانی میشن :d )

باید تا میتونید علاوه بر تبلیغ بازاریابی داشته باشید. همین کلی تخصص میخواد، وگرنه چرا مشتری باید بیاد سراغتون اصلا؟ اونم وقتی تازه کارید؟

نرخ متغیر ارز رو حساب کنید، تحریم ها رو...

طراحی یک سایت خوب خودش خیلی وقت میبره، چرا مشتری باید از یک هاستینگ یا طراح سایت که بلد نیست سایت خودشو بسازه بخره؟

این کار علاقه میخواد، بدون علاقه همه چی خراب میشه، عین سکه که همه خریدن فکر میکردن پولدار شدن یهو بدبخت شدند. هاستینگ یا هر کاری دیگه ای که با زحمت و علاقه انجام بشه حتما نتیجه میده..حتی در طولانی مدت!

reza_dadashian
February 1st, 2012, 21:16
به نظر من هم نصف به علاقه ربط داره و 20% به پول اولیه ... این دو عامل مهم هستند برای درآمد که بدون این دو عامل درآمد کاملا غیر ممکن هست.
اگه خودت اعتقاد داری که میتونی بیای تو این عرصه و موفق بشی خود خوش اومدی ولی اگه شک داری این کار رو نکن. من خودم یکی از کسانی بودم که با 40 هزار تومان و یک وی پی اس شروع کردم ... الان درآمد ندارم فقط اونم به زور پول طراحی داره خرج سرور در میاد ولی دارم کار رو همینطوری نگه میدارم که بعد از کنکورم شرکت ثبت کنم و تازه شروع کنم و تخت گاز برم ...
آی دی و شمارمو برات تو پیام خصوصی میگذارم اگه خواستی در ارتباط باشیم بیشتر صحبت کنیم.

با تشکر

osanloo.morteza
February 2nd, 2012, 01:48
دوست عزیز تو فروم در این باره تاپیک زیاد هست یه سرچی کنید .
موفق باشید

Ramin
February 2nd, 2012, 02:46
اقایون من یکی پشیمون شدم بنظرم این کار ریسک بالایی داره و باید مسلط باشی و وقت زیاد هم می خواد که من هیچ کدوم را ندارم !!

----------

فکر کنم پشیمون شدن دیگه .!:105:

amin7x
February 2nd, 2012, 03:51
حالا شما چه اصراری به vps فروشی داری؟

خوب شما با هاستینگ و ثبت دامنه شروع کن.

من خودم الان حدود 1 ساله که توی این فروم هستم و خیلی چیز هارو در مورد هاستینگ و سرور مجازی از همینجا یاد گرفتم اما هنوز آماده نیستم.

پس شرط اول داشتن اطلاعات کافی است.

و سه چیز دیگه رو یادت نره: 1- بک آپ 2- پشتیبانی 3- اورسل ندادن

WEBSTAR
February 2nd, 2012, 04:48
خوب دوست عزیز من راهنماییتون میکنم دیگه تصمیم گیری با خودتونه مقدار پولی که لازمه واسه این کار 2 تا 3 میلیون تومان هست. چرا ؟ چون شما دلیلتون از این کار کسب درامد هست وعلاقه ای به این کار ندارید پس بیشتر درامد زایی مد نظر شماست.
بعد اگه شما بخواید فروش داشته باشید 2 راه دارید ارزون فروشی با کیفیت خوب , یا تبلیغات در گوگل و همچین سایت هایی (تالک) جهت معرفی خود به مشتریان و جذب آنان.
خوب حالا برسیم بر سر ثبت شرکت : واسه ثبت شرکت باید برید اداره ثبت اسناد و بگید که میخوام شرکت ثبت کنم خودشون راهنماییت میکنن (منم یه کم راهنماییت میکنم 2 تا شرکت داریم سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود و به ترتیب هزینه ها هم 100 و 50 تومان هست) بعد هم که سازمان انفورماتیک البته آنلاین هم میتونید کارتون رو انجام بدید.)
خوب اگه این کارها رو انجام بدید و موارد یک شرکت هاستینگ خوب رو داشته باشید میتونید درامد خوبی کسب کنید.
1 سال اگه خوب جواب بدید دیگه با خیال راحت کار کنید. ولی پشتیبانی باید همیشه باشه و سختی کارش همینه.

hostarya
February 2nd, 2012, 08:33
دوستان ايشون پشيمون شدن لطفا ديگه ندين پستي=;:111: