PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم موسسه برم?

setare7
February 1st, 2012, 15:41
سلام.من یه تازه کارم و میخوام دوره mcitpرو برم اما نمیدونم کدوم موسسه بهتره.سایبرتک,نورا,مجتمع فنی..
لطفا راهنماییم کنید.ممنون

AmirHosein
February 1st, 2012, 16:26
به چه عجب یه نفر علاقه مند به علم پیدا شد اینجا :d
من خودم برای دوره های mcitp مجتمع فنی تهران رو شروع کردم از تهران پارس رسیدیم به شعبه سید خندان و...
دنبال این بودم برم کهکشان ولی خب هزینه کمی بالا بود و به قولی من تا یه مرحله ای هم رفتم، دوره های کهکشان طوری هست که پکیج کامل رو ثبت نام میکنن و به قولی پراکندگی نداره ولی خب استاد من میگفت کهکشان به درد نمیخوره! بسته به علاقه خودتون میتونید انتخاب کنید من از مجتمع فنی تهران شروع کردم (یادش بخیر :-|) با همینا هم تمومش میکنم.

osanloo.morteza
February 2nd, 2012, 02:27
مجتمع فنی رو بهتون توصیه می کنم.
موفق باشید

shazo
February 2nd, 2012, 02:29
مجتمع فني..

خودم دارم اونجا كلاس ميرم

sales data
February 2nd, 2012, 05:42
کهکشان

farzadho
February 2nd, 2012, 13:49
مجتمع فنی تهران...

AmirHosein
February 2nd, 2012, 13:51
دوستان همین طوری اسم نیارید، از تجربتون هم تعریف کنید خب به اسم باشه که منم بلدم هزار تا اسم رو بگم :d از محیط کلاس ها براشون تعریف کنید و....

dade24
February 2nd, 2012, 18:51
معذرت میخام
اگه میشه یکم راجب این دوره ک فرمودید توضیح بدید...

AmirHosein
February 2nd, 2012, 19:05
معذرت میخام
اگه میشه یکم راجب این دوره ک فرمودید توضیح بدید...
MCITP نسل جدید مدارک مایکروسافت در زمینه شبکه های کامپیوتری بر مبنای سیستم عامل های جدید مایکروسافت یعنی Windows Server 2008 و Windows 7 است.

به تعبیری روشن تر ، MCITP جایگزین جدید و به روز شده و ورژن جدید همان MCSE است.

با توجه به اینکه طبق اعلام مایکروسافت (http://www.microsoft.com/learning/en/us/certification/mcse.aspx)، ویندوز سرور 2003 فقط تا 13 ژوئیه 2010 پشتیبانی می شود و همچنین با توجه به اینکه سازمان ها ، ارگان ها و شرکت های ایرانی نیز كم كم به سوی Win Server 2008 می روند و یا در حال برنامه ریزی برای ارتقاء از Server 2003 به Server 2008 هستند ، بازار کار شبکه نیز به طرف این مدارک جدید حرکت نموده است . ولی توصیه می گردد كه با دوره های MCSE2003 حتما آشنایی داشته باشید.

دو مدرک کاربردی در مباحث شبکه مایکروسافت که جایگزین MCSE و MCSA قلمداد می گردند عبارتند از:

سه آزمون << MCITP: ServerAdministrator ::
با تمرکز بر مدیریت عملیات روز به روزIT

Exam 70-642 TS: Windows Server 2008 NetworkInfrastructure Configuring
Exam 70-640 TS: Windows Server 2008 ActiveDirectory, Configuring
Exam 70-646 PRO: Windows Server 2008 ServerAdministrator

پنجآزمون << MCITP: Enterprise Administrator ::
با تکیه بر مهارتهای طراحی زیرساختهای ویندوز:

Exam 70-640 TS: Windows Server 2008 ActiveDirectory, Configuring
Exam 70-642 TS: Windows Server 2008 NetworkInfrastructure Configuring
Exam 70-643 TS: Windows Server 2008 ApplicationsInfrastructure Configuring
Exam 70-620 TS: Windows VISTAConfiguring
Exam 70-647 PRO: Windows Server 2008 EnterpriseConfiguring

ms313
February 2nd, 2012, 19:55
این دوره ها رو مدرکشون از طرف خود شرکت مایکرو سافت هستش؟ یا خودشون مدرک میدم منظورم بین اللملی هستش؟

AmirHosein
February 2nd, 2012, 20:17
این دوره ها رو مدرکشون از طرف خود شرکت مایکرو سافت هستش؟ یا خودشون مدرک میدم منظورم بین اللملی هستش؟
برای مدارک بین المللی باید توی کشور هایی مثل ترکیه دبی و... امتحان بدید ایران عزیز تحریم هست.

setare7
February 3rd, 2012, 21:00
اخه دوستام میگن مجتمع فنی قبلا خوب بوده! یعنی سایبر به درد نمیخوره?!

AmirHosein
February 3rd, 2012, 23:50
اخه دوستام میگن مجتمع فنی قبلا خوب بوده! یعنی سایبر به درد نمیخوره?!
باید استادتون آدم مناسبی باشه، ما یه استادی داشتیم توی درس محتوای خارج از درس خیلی میگفت و... یا یه استاد داشتیم نصف مبحث اکتیو دایرکتوری رو گفت باقی برای دوری بعدیش و.. مجتمع فنی میتونید به شعبه های نیاوران و یا ابن سینا مراجعه کنید، کلا بد نیست بسته به انتخاب خودتون داره، ساکن تهران هستید؟

mehdi.gh
February 4th, 2012, 00:15
میشه هزینه دوره رو بگین ؟
و اینکه چقدر طول میکشه دوره تموم بشه
ببینم میتونم بیام تهران

setare7
February 4th, 2012, 16:22
١٣٥۰۰۰۰تومن هزینه داره اما الان بعضی از موسسه ها تخفیف میدن.

AmirHosein
February 4th, 2012, 19:03
١٣٥۰۰۰۰تومن هزینه داره اما الان بعضی از موسسه ها تخفیف میدن.
فکر کنم خیلی کم گفتید! من من خودم تا الان فقط 1،400،000 خرج کردم رسیدم به اکتیو خیلی کم گفتید

setare7
February 4th, 2012, 19:09
این قیمتیه که از موسسه سایبر گرفتم شاید موسسه های دیگه قیمت کلاساشون بیشتر باشه

ms313
February 4th, 2012, 20:21
دوستان اولین دوره mcitp چی هستش ؟
+network هستش ؟

AmirHosein
February 4th, 2012, 20:24
دوستان اولین دوره mcitp چی هستش ؟
+network هستش ؟
نتورک پلاس جزوش هست، البته یه جور مبانی هستش برای شروع کار :d ولی کار از Windows 7 شروع میشه.

ms313
February 4th, 2012, 20:31
ببخشید امیر جان من زیاد چیزی نمی دونم از این دوره شروع کنم خوبه ؟
در ضمن مربوط به شبکه هستش دیگه دوره mcitp?

AmirHosein
February 4th, 2012, 21:19
ببخشید امیر جان من زیاد چیزی نمی دونم از این دوره شروع کنم خوبه ؟
در ضمن مربوط به شبکه هستش دیگه دوره mcitp?
بهتره از نتورک پلاس شروع کنید والا خداشاهده منم نمیدونم چیه :d:d
اگر دوس دارید شبکه بخونید خوبه از همین دوره شروع کنید جلو برید، من فعلا درس رو ول کردم انگیزه برای خوندن ندارم، ولی اگر بتونید ادامه بدید یه دوره ccna هم بخونید یه جورایی میتونید توی بازار کار برای خودتون یه کار خوب پیدا کتید.

shuttle
February 22nd, 2012, 19:40
سلام
به نظر من آموزشگاه سایبرتک بهتر بقیه آموزشگاه ها می باشد. من دوره های network و سیسکو را رفتم و دارم میرم. چون کارگاه عملی هم دارد
این هم سایت این موسسه: سایبرتک : آموزش های شبکه ، مایکروسافت و سیسکو Micosoft Cisco CCNA CCNP MCSE (http://www.cybertech-ir.com)