PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه سئو برای بک سایت

alirezase
February 1st, 2012, 04:31
یکی از دوستام یه سایت داده طراحی کردن, حالا میخواد سئو بشه اصرار داره بدونه چه قدر هزینه باید بکنه تا برای کلمه ای مثل "موسیقی" تو 10تای اول گوگل بیاد, من چون خودم از سئو خیلی کم میدونم گفتم از دوستان بپرسی

vahab00
February 1st, 2012, 08:22
با سلام
با توجه به نوع کار ، زمان ثبت دامنه (عمر دامنه)، میزان محبوبیت سایت و سایر متغییر ها زمان متفاوت خواهد بود
برای سئو نمیشه گفت امروز دادید سئو کردن فردا انتظار داشته باشید صفحه اول گوگل باشید .
از نظر من سئو باید تو یک بازه زمانی کم کم یک ماهه پاسخگویی کنه
پس انتظار اینکه بعد از سئو کلمه موسیقی تو صفحه اول گوگل سایتتون بیاد تفکر اشتتباهی هست
از اساتید عزیز معذرت میخوام . اینا تجربیات شخصی من بوده . اگه جای اشتباه کردم و... ممنون میشم اصلاح کنید تا من هم کمی یاد بگیرم:53:
یا حق

perphp
February 1st, 2012, 09:52
با سلام
حدود یک میلیون تومان انجام می دیم
تمایل داشتید تماس بگیرید
طراحي سايت ، طراحي وب سايت ،سئو و بهینه سازی وب (http://www.simasystem.ir)

peymankazemi
February 1st, 2012, 10:20
هر پست که میده یه تگ بنویسه موسیقی به زودی زود میره بالا! :-$

shazo
February 1st, 2012, 10:23
يك تومن ! با يك تومن ميشه يه سايت خوب رو خريد !

vahidmom
February 1st, 2012, 10:26
با سلام
حدود یک میلیون تومان انجام می دیم
تمایل داشتید تماس بگیرید
طراحي سايت ، طراحي وب سايت ،سئو و بهینه سازی وب (http://www.simasystem.ir)

دوست عزیز فکر نمیکنید دیگه خیلی دارید گرون میگید
خود من چند ماه پیش یه سایت وردپرس دادم بالا با یه خورده کار رو تگ ها و .... سایت تو یک ماه با کلمه ای که مد نظرم بود اومد رتبه دو گوگل.

حالا بر فرض وردپرس نباشه و خود ادم بخواد سیستم شخصیش رو سئو کنه این قدر هزینه نداره

perphp
February 1st, 2012, 10:37
درسته ولی متاسفانه قیمت ما اینه و متاسفانه کار ارزون انجام نیمیدیم
خیلی شرمندهخدمات طراحی سایت (http://www.simasystem.ir) سیماسیستم

shazo
February 1st, 2012, 10:41
خوب با اين كار كسي مشتري نميشه !

perphp
February 1st, 2012, 10:53
توی این فروم ها آره کسی مشترینمیشه این حقیقته- ولی چرا داریم مشتری . خوب اگر نداشتیم که شرکت تعطیل می شد . اتفاقا بر عکس اون چیزی که همه فکر می کنن همه هم دنبال کار آرزون نیستن

vahidmom
February 1st, 2012, 10:53
خوب با اين كار كسي مشتري نميشه !

خوب هم میشه گفت حرف شما درسته هم حرف perphp

خیلی ها براشون قیمت مهم نبست و کار خوب براشون مهمه و خیلی ها هم بر عکس بهترین کار رو با کمترین قیمت میخوان
خود ما هم مشتری هایی داشتیم که میخواستن یه سایت 1 میلیون تومنی رو که باید از پایه نوشته میشد 100 تومن بدن و بر عکسشم داشتیم

هر کسی هم برای کارش ارزش قائل هستش
مشتری خودش فهم و شعور و درک داره پس به هر جایی سفارش میده بنا به شرایطی که دیده سفارش میده

یادش بخیر 6 7 سال پیش یکی از رفقام سایت دیزاین میکرد .بهش میگفتم چرا این قدر گرون میگیری ارزون بده ملت مشتری شن.
گفت من وقتمو برای یه سایت میزام و پول زحمتمو کامل میگرم.بهتر از اینه که بیام چند تا سایت دیزاین کنم و مفت برا ملت کار کنم و وقتمو چند برابر بزارم که بیام همون پولو در بیارم

perphp
February 1st, 2012, 11:02
دقیقا مشکل شرکت های نرم افزاری و طراحی سایت که دارن ورشکست می شن همینه که از قیمت دادن به مشتری ترس دارن . یک جورایی می شه گفت حق دارن ولی واقعیت اینه که با قیمت پایین فقط خستگی کار نسیب آدم میشه و آدرم احساس نا امیدی می کنه .شما با 2 تا کار خوب در ماه می تونی پول 10 تا کار الکی رو در بیاری و مسلما اعتبارت هم خیلی بالاتر می ره .
دور و زمونه جوری نیست که دیگه بخواین واسه ملت مفتی کار کنین -

vahidmom
February 1st, 2012, 11:10
دقیقا مشکل شرکت های نرم افزاری و طراحی سایت که دارن ورشکست می شن همینه که از قیمت دادن به مشتری ترس دارن . یک جورایی می شه گفت حق دارن ولی واقعیت اینه که با قیمت پایین فقط خستگی کار نسیب آدم میشه و آدرم احساس نا امیدی می کنه .شما با 2 تا کار خوب در ماه می تونی پول 10 تا کار الکی رو در بیاری و مسلما اعتبارت هم خیلی بالاتر می ره .
دور و زمونه جوری نیست که دیگه بخواین واسه ملت مفتی کار کنین -

ولی خوب باید این رو هم در نظر بگیریم عقل ملت ما به چشمشونه
وقتی شما 10 تا نمونه کار داشته باشی حتی درپیت میگن طرف کارش خوبه که این همه مشتری داره ولی بیاین 2 تا کار توپ بزنی میگن این همه مدت این دو تا رو طراحی کردی
تو این دوره زمونه نظر شخصی من اینه که باید حداقل واسه اینکه تو چشم باشی یه مدت مفت کار کنی و بعد که رو فرم اومدی بزنی بری سر قیمت اصلیت
البته نظر شخصیم بود

amirmahdi8573
February 1st, 2012, 11:57
یکی از دوستام یه سایت داده طراحی کردن, حالا میخواد سئو بشه اصرار داره بدونه چه قدر هزینه باید بکنه تا برای کلمه ای مثل "موسیقی" تو 10تای اول گوگل بیاد, من چون خودم از سئو خیلی کم میدونم گفتم از دوستان بپرسی

اگر میخواد فقط با کلمه موسیقی جزء 10 تای اول باشه من با 400.000 تومان این کار رو انجام میدم. اگر خواستی تماس بگیر 09102041472 یا پ.خ بده

HADNEZ-ICT
February 1st, 2012, 17:15
دوست عزیز ادرس سایت رو پ.خ کنید تا دقیق قیمت بدم
با توجه به خصوصیات سایت شما بین 250.000 تا 800.000 تومن هزینه خواهد داشت

ats20
May 15th, 2012, 23:18
من قالبتونو 100% سئو می کنم
10.000 تومن

نمونه کار هم زیاد دارم

اینم آدرس سایتم:kahkeshandl.ir

Webramz
May 28th, 2012, 16:57
فرهنگ بهینه سازی سایت هنوز توی ایران کامل جا نیافتاده ،متاسفانه یعنی مردم حاضر هستند هزینه زیادی برای طراحی سایت بکنند ولی وقتی اسم بهینه سازی اون هم از زبون خودشون میاد، دست و پاشون رو گم می کنند. اجازه بدید اینجوری توضیح بدم که داشتن یک سایت با امکانات و گرافیک بالا که تو زمینه سئو روش کار نشده باشه همانند سوپر مارکت لوکسی هست که وسط بیابان احداث شده باشه... در حقیقت کسی از اون مکان رد نمیشه که بخواد از سوپر مارکت خرید کنه
درسته هزینه های بهینه سازی د رمقابل طراحی سایت بالاست چون زمان و کار بیشتری رو می بره ولی در مقابل شما به مشتریان هدف محصول یا کالای خود دست میابید...

HADNEZ-ICT
May 28th, 2012, 20:16
فرهنگ بهینه سازی سایت هنوز توی ایران کامل جا نیافتاده ،متاسفانه یعنی مردم حاضر هستند هزینه زیادی برای طراحی سایت بکنند ولی وقتی اسم بهینه سازی اون هم از زبون خودشون میاد، دست و پاشون رو گم می کنند. اجازه بدید اینجوری توضیح بدم که داشتن یک سایت با امکانات و گرافیک بالا که تو زمینه سئو روش کار نشده باشه همانند سوپر مارکت لوکسی هست که وسط بیابان احداث شده باشه... در حقیقت کسی از اون مکان رد نمیشه که بخواد از سوپر مارکت خرید کنه
درسته هزینه های بهینه سازی د رمقابل طراحی سایت بالاست چون زمان و کار بیشتری رو می بره ولی در مقابل شما به مشتریان هدف محصول یا کالای خود دست میابید...
صحبت شما متین هست و من هم کاملا این مضوع را تایید می کنم

iraniandata
May 28th, 2012, 20:27
به نام تنها برنامه نویس عالم

سلام ببخشید آقای ats20 شما با ده هزار تومان سئو 100 درصد میکنید؟؟؟

shahab-f
May 28th, 2012, 21:00
هرچی پول بدی آش میخوری

aalireza439
May 28th, 2012, 21:39
بهتره پولتون رو هدر ندید ، فقط کافیه یک سایت استاندارد داشته باشید و مهمترین نکته اینکه به کاربر اهمیت بدید ، سعی نکنید دنبال راهی باشید که گوگل رو دور بزنید.
در ضمن الان گوگل الان خیلی شیر تو شیر هر روز داره یک آپدیت میده ، باید صبر کرد گوگل به یک ثبات برسه.

HematYar
May 28th, 2012, 21:45
جناب دانش ( HADNEZ-ICT (http://www.webhostingtalk.ir/member/34556/) ) تایید میشن . بنده به عینه شاهد تسلط ایشون و تخصصشون بودم .

HADNEZ-ICT
May 28th, 2012, 21:53
جناب دانش ( HADNEZ-ICT (http://www.webhostingtalk.ir/member/34556/) ) تایید میشن . بنده به عینه شاهد تسلط ایشون و تخصصشون بودم .

منون جناب همت یار , فقط فیض شاگردی نزد شما بوده و دیگر هیچ

ats20
June 2nd, 2012, 19:56
من الان این سایت رو با 5000 تومن 93% سئو کردم

کینگ موبایل : دانلود بازی تم و… (http://king-mobile.ir/)

سایت خودمم هست

kahkeshandl.ir

vahidmom
June 2nd, 2012, 21:01
من الان این سایت رو با 5000 تومن 93% سئو کردم

کینگ موبایل : دانلود بازی تم و… (http://king-mobile.ir/)

سایت خودمم هست

kahkeshandl.ir

شما سئو رو تو چي ميبينيد؟
والا ما فقط 5 تومن ميگيريم وردپرس نصب ميكنيم بعد شما با همين مقدار سئو هم ميكني!!!!!!!

amir603
October 2nd, 2012, 22:20
سلام
دوستان
می شه یه توضیح کامل بدید که برای سئو کردن یک سایتی که قبلا توسط تیم دیگه ای طراحی شده، به ترتیب به چه صورتی باید عمل کرد؟

omid7000
October 18th, 2013, 08:30
من قالبتونو 100% سئو می کنم
10.000 تومن

نمونه کار هم زیاد دارم

اینم آدرس سایتم:kahkeshandl.ir

دوست عزیز سئو 12 تا 13 مرحله داره اونارم انجام می دید با 10 تومن ؟

infoseorooz
October 18th, 2013, 16:48
سلام خدمت تمامی دوستان
در مورد دوستانی که میگن سئو 100% سایت انجام میدن
این اصلا منطقی نیست و جواب نمیده (هر کسی خواست بگه تا کدها رو اینجا بزارم تا سئو سایت خودش رو 100% کنه)
درباره سئو با بک لینک : بک لینک خوب هست ولی خیلیییییییییییییییییی فرق میکنه که از کجا بگیرید و مهمترین عامل باید لینکهای مرتبط با سایت باشه وگرنه سایت رو گوگل spam میکنه
درباره سئوهای ارزان قیمت : خوب هر کسی که ارزان انجام میده اول چند تا نمونه کار طلب کنید .100% نمونه کار خوب پیدا نخواهید کرد
درباره قیمتهای سئو: سئو کردن یک سایت بستگی به عوامل بسیار زیادی در نحوه جواب دهی و قیمت خواهد داشت.مثلا سئو یک سایت تفریحی و سرگرمی که کد دهی سالمی داشته باشه و طبق کارهایی که یک سئو کار به مشتری گفته میشه رو انجام بده حدود 350 هزار تومان می باشد.سایتهایی که دامنه عوض میکنند و همیشه انتظار جواب دهی خوب سئو هستند هم نزدیک 500 تا 700 هزار تومان میباشد
البته این قیمتها رو از منبع موثقی من نگفتم .
با آرزوی موفقیت برای دوستان و امیدواریم که تمامی سایتهای ایرانی همیشه موفق و گام در ارثه های بزرگ دنیا پا بگذارند

mobomas
October 18th, 2013, 17:20
الان چطور میشه درجه سئو یک سایت رو بررسی کرد که طرف درست سئو کرده یا نه ؟ مرجع و ملاکش چیه ؟

moh.yasemi
October 21st, 2013, 13:50

دوست عزیز این سوال شما رو میشه چند تا جواب مختلف بهش داد

هدف شما از سئو چی هست ؟
ایا افزایش بازدید ؟
ایا افزایش فروش ؟

yekmobile.com
October 21st, 2013, 14:12
فکر کنم افزایش ورودی گوگل منظور هر کسی باشه.
سئو برای افزایش بازدید و افزایش فروش دوتاش بستگی به گوگل داره

rezashirazi
October 21st, 2013, 18:41
یک میلیون تومان گرون هست؟!

به نظر من کسی که حاضر نیست برای سایتش یک میلیون تومان هزینه بکنه بهتره اصلا سایت نداشته باشه یا بره سراغ وردپرس و جوملا و... این موضوع بستگی داره به اینکه هدف شما از داشتن سایت چی هست، اگر میخواهید وقتتون را تلف کنید میتونید برید سراغ سیستم های آماده ... اما اگر دید حرفه ای داشته باشید و بخواهید کار حرفه ای انجام بدین قطعا یک میلیون تومان خیلی هم هزینه پایینی هست.

در جواب اون دوستمون که برای سئو پرسیده بودن باید بگم که یک بخش اصلی سئو همون طراحی سایت هست و اینا از هم جدا نیستند.

پیشنهاد میکنم این مقاله رو بخوانید :

سئو چیست (http://www.rezashirazi.com/post271.aspx)