PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلسک در لینوکس

alireza313
January 31st, 2012, 21:01
سلام

من میخوام از یه سایت خارجی نمایندگی هاست ابری بگیرم که هاست لینوکس با کنترل پنل پلسک ارائه میده

من شنیده بودم که پلسک زیاد خوب نیست تو لینوکس اگه اینجوری مشکلش چیه؟

ممنون میشم کامل توضیح بدید

با تشکر

در ضمن من مدتی دنبال یه سایت معتبر خارجی که مستر رسیلر نامحدود با قیمت خوب بده میگردم اگه دوستان سایت خوبی میشناسن که صاحبش هندی یا پاکستانی نباشه و با ایران مشکلی نداشته باشه معرفی کنند ممنون میشم

:53:

hostarya
January 31st, 2012, 21:06
عزيز كلا پلسك مناسب نيستش و شما نمايندگي كه ميگيري هر كنترل پنلي كه اون شركت بزنه از اون شما ارئه ميدني نميتوني رو نمايندگي كنترل پنل بزني

alireza313
January 31st, 2012, 21:11
من نگفتم که کنترل پنل بزنم رو نمایندگی گفتم اون ارائه میده

حالا مشکلش چیه؟

hostarya
January 31st, 2012, 21:24
خب كلا پلسك اولا درست نيستش امكانات كافي نداره هيچ وقت به سي پنل و دايركت ادمني نميرسه و شما چرا از ايراني ها نمايندگي نميگرين كه سي پنل يا دايركت ادمين باشه

alireza313
January 31st, 2012, 21:34
خوب کدوم سرویس دهنده ایرانی هست که هاست ابری نامحدود بده با قیمت 25000 تومان و پشتیبانی عالی؟

hostarya
January 31st, 2012, 21:36
خب درسته ابري نيستش ولي نامحدود ميديم ولي بلاخره هر چي باشه همين سي پنل بودن و يا دايركت ادمين بهتر از پلسك هستش و پشتيباني هم اكثرا خوب هستش ولي دليل نميشه كه چون شركت خارحي هستش پشتيباني خوبي داشته باشه;)

alireza313
January 31st, 2012, 22:00
ه من نمیگم که چون خارجیه پشتیبانیش خوبه
برای اینکه من هروقت تیکت زدم سریع جواب دادن

hostarya
January 31st, 2012, 22:05
خب اين يعني خوب هستن و ما هم گفتم كه تو ايران هم هستش

sales data
January 31st, 2012, 22:24
طبیعتا پلسک کنترل پنل بسیار عالی هستش و نمیتونید بگید بد هست ولی انتخاب بین بهتر و بهترین هست سی پنل بهتر از پلسک است به علت همین اکثرا سی پنل رغبت دارند
موفق باشید

parsdrive
September 25th, 2012, 06:59
خوب کدوم سرویس دهنده ایرانی هست که هاست ابری نامحدود بده با قیمت 25000 تومان و پشتیبانی عالی؟

سلام دوست عزیز
گروه پارس درایوهاست لینوکس ابری بصورت نامحدود با قیمت درخواستی شما رو ارائه میده که البته می تونید تست هم بگیری پیش از خرید:
پارس درايو: میزبانی وب بر بستر رایانش ابری » میزبانی لینوکس (http://parsdrive.ir/linux.php/)