PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : تاثیر آی پی اضافه در جلوگیری از دی داس کل سرور ؟

plastic
January 31st, 2012, 19:11
سلام
لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند.
اگر برروی یک سرور مجازی ویندوز دو ای پی اختصاصی داشته باشیم به گونه ای که یکی از ای پی ها بر روی iis و دیگری بر روی سرویس های دیگر ست شود ، در این صورت زمانی که از طریق ای پی متعلق به iis حملاتی مثل حملات دیداس و... انجام شود ایا تعداد دوتا بودن ای پی ها در این صورت موثر هست و جلوی اسیب به ای پی دیگری و سرویس های غیر از iis رو میگیره یا خیر؟

aph
January 31st, 2012, 19:47
سلام
لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند.
اگر برروی یک سرور مجازی ویندوز دو ای پی اختصاصی داشته باشیم به گونه ای که یکی از ای پی ها بر روی iis و دیگری بر روی سرویس های دیگر ست شود ، در این صورت زمانی که از طریق ای پی متعلق به iis حملاتی مثل حملات دیداس و... انجام شود ایا تعداد دوتا بودن ای پی ها در این صورت موثر هست و جلوی اسیب به ای پی دیگری و سرویس های غیر از iis رو میگیره یا خیر؟

تو حملات ddos به کل سرور حمله میشه.

plastic
January 31st, 2012, 20:33
به کل سرور حمله میکنن منظورتون اینه که پا میشن میرن به دیتاسنتر حمله میکنن؟
اگر روی سرور application نباشه و iis فقط باز باشه در این صورت تا جایی که اطلاع دارم با استفاده از ای پی حمله میکنن ( باگ نرم افزاری asp مد نظر نیست)
در این صورت پورت شبکه رو تا جایی که اطلاع دارم تحت حمله قرار میدن و پهنای باند رو.
یعنی ای پی جدا هیچ تاثیری نمیتونه داشته باشه؟

aph
January 31st, 2012, 20:35
تااونجایی که من اطلاع دارم آیپی جداگانه هیچ تاثیری نداره.