PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش نصب website panel به همراه هزینه

anahitaasadi
January 31st, 2012, 17:52
با سلام دوستان من win server 2008 دارم میخام روش website panel نصب کنم همه موارد مثل دی ان اس ایمیل بانک اطلاعاتی و ..........
میخام خودم یاد بگیرم نصب کنم به صورت ویدیو کسی میتونی از اول اول تا اخر اخر واسم اموزش بده ؟
هزینشم میدم
توجه : خواهشا اگه واقعا واردین بهم پیام خصوصی بدین اگه نیستین لطفا لطفا پیام ندین
با تشکر از همه دوستان
همین امروز میخام اموزش رو

Milad-H
January 31st, 2012, 17:55
با سلام دوستان من win server 2008 دارم میخام روش website panel نصب کنم همه موارد مثل دی ان اس ایمیل بانک اطلاعاتی و ..........
میخام خودم یاد بگیرم نصب کنم به صورت ویدیو کسی میتونی از اول اول تا اخر اخر واسم اموزش بده ؟
هزینشم میدم
توجه : خواهشا اگه واقعا واردین بهم پیام خصوصی بدین اگه نیستین لطفا لطفا پیام ندین
با تشکر از همه دوستان

با سلام در خدمت هستیم
50 هزار تومان

aph
January 31st, 2012, 18:56
هزینشم میدم
با تشکر از همه دوستان

آموزش + لینک دانلود کنترل پنل رایگان WebsitePanel (http://www.webhostingtalk.ir/f89/19835/)
تو این تاپیک هست یه نگاهی بکن.