PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا نيوك اماره دورغ خودش رو درست نمي كنه ؟

shazo
January 31st, 2012, 15:59
چرا سيستم نيوك اماره تقبله خودش رو درست نمي كنه.. يعني واقعا نمي دونه اين امار يه امار دورغه و خيلي از كاربران به راحتي گول مي خورن؟

الان رفتم تو يه سايتي با رانك جهاني 3 ميليون آماره نيوك مي گه 2 هزار نفر آن لاين تو سايت هستن ؛ اخه مگه ميشه !

بعد مي گن چرا از سيستم ايراني حمايت نميشه .. مرده عقلش پاره اجر نخورده كه ورد پرس رو ول كنه و نيوك رو بگيره !

amirlord
January 31st, 2012, 16:01
سلام
مگه Nuke ایرانی هست ؟! Nuke MT ( نیوک مشهد تیم ) توسعه یافته نیوک اصلی هست . خود فریبی هست . همه هم میدونن .

hostarya
January 31st, 2012, 16:07
دوست عزيز مگه ورد پرس نداره امار تقلبي كلا هستش و النا همه ميدونن امار تقلبي وجود داره ولي ديگه الان الكسا رو هم تقلبي ميكنن بيچاره نيوك چيكار كنه
و نيوك خارجي هستش

amirlord
January 31st, 2012, 16:12
دوست عزيز مگه ورد پرس نداره امار تقلبي كلا هستش و النا همه ميدونن امار تقلبي وجود داره ولي ديگه الان الكسا رو هم تقلبي ميكنن بيچاره نيوك چيكار كنه
و نيوك خارجي هستش
سلام
افزونه های آماری برای WP به صورت پروژه های خصوصی ارائه می شوند و چون به طور پیشفرض روی WP نیستند نمیشه ازش ایراد گرفت ! افزونه هایی مثل Stat Press رو که قبلا تست کرده ام بازدهی قابل توجهی نسبت به بقیه داره .

0060
January 31st, 2012, 17:00
امار نیوک به هیچ وجه تقلبی نیست فقط نحوه کارش فرق میکنه
بازدیدش بر اساس آی پی حساب نمیکنه بر اساس صفخات باز شده هست یعنی شما اگه 10 ادامه مطلب باز کنید 10 بازدید اضافه میکنه
ولی متاسفانه دستکاری کردن امارش خیلی راحت هست

درضمن نیوک یه سایت پشتیبانی هم داره گمون نکنم اینجا پشتیبانی نیوک باشه که شما به لحن اعتراض آمیز اینجا تاپیک میزنید اعتراضتونو به مدیران نیوک منتقل کنید

Ramin
January 31st, 2012, 17:06
امار نیوک به هیچ وجه تقلبی نیست فقط نحوه کارش فرق میکنه
بازدیدش بر اساس آی پی حساب نمیکنه بر اساس صفخات باز شده هست یعنی شما اگه 10 ادامه مطلب باز کنید 10 بازدید اضافه میکنه
ولی متاسفانه دستکاری کردن امارش خیلی راحت هست

درضمن نیوک یه سایت پشتیبانی هم داره گمون نکنم اینجا پشتیبانی نیوک باشه که شما به لحن اعتراض آمیز اینجا تاپیک میزنید اعتراضتونو به مدیران نیوک منتقل کنید

ضمن تائید شدید بند بند گفته های ایشان یک مورد هم بنده اضافه کنم

این موارد که دوست عزیز 0060 عرض کردند مربوط به "آمار بازدید" می باشد!
در مورد آمار آنلاین شما به سایتی که مراجعه کردید حتما و به صورت 100% توسط ادمین سایت دستکاری شده است !
این ربطی به تیم پشتیبانی نیوک ندارد!!

در ضمن بنده تکرار میکنم .این سی ام اس خود دارای انجمن پشتیبانی و سایت می باشد. ایجاد تاپیک در یک انجمن تخصصی میزبانی و هاستیگ بی ربط می باشد ;)

q8x
February 3rd, 2012, 22:02
آقا کسی نمیدونه چجوری میشه از نیhttp://www.webhostingtalk.ir/newreply.php?p=370527&noquote=1وک 8.2 به آخرین ورژن وردپرس مهاجرت کرد؟

delta
February 3rd, 2012, 22:58
آقا کسی نمیدونه چجوری میشه از نیhttp://www.webhostingtalk.ir/newreply.php?p=370527&noquote=1وک 8.2 به آخرین ورژن وردپرس مهاجرت کرد؟

یا اسکریپت هست جستجو کنید مطالب رو از نیوک به وردپرس منتقل میکنه.. اگر مشکلتون بازدید و زیاد شدن رنک الکسا و.. هست اینو بگم برید وردرس دردی رو درمون نمیکنه. کلی سایتهای وردپرسی مخصوصا اسکریپتی هاشون که رنک زیر 10 هزا بودند الان بالای 60 هزار دنیا هستند.. از آن پی سی ول گرفته تا پرشین اسکریپت.. میتونید چک کنید.. اگر به خاطر الکسا و رنک میخوای بری وردپرس الکی این کارو نکن الکسا عوض شده و دیگه کسی معیار نمیگیرتش..

و اما بحث نیوک و آمار و... مگر فقط نیوک داره اینطوری میندازه کنتور؟ تقریبا 99 درصد سایتهای ایرانی آمار همشون تقلبی هست. تقلب تو خون ایرانی جماعت هست.تمام سایتهای بزرگ وقتی میری میبینی بالای 400 نفر آنلاین زده!! مثال برای یکی از صدها مورد..
اینو همین الان از یکی از سایتهای بزرگ کپی کردم.. یکی نیست بگه بشر تو که از صبح تا شب بالای 400 نفر کاربرات هستند تو سایت چرا رنکت 9 هزار دنیا هست و بازدیدت آخر شبی فقط 95 هزار تا هست!! در حالی که با این همه کاربر روزی باید حداقل 500 هزار تا کنتور مینداخت!!

خلاصه آمار سایت
بازدید امروز: 94223
بازدید دیروز: 95625
افراد آنلاین: 440
بازدید کل: 41421446
نیوک و .. نداره. تمامی سیستمها آمارشون واقعا دقیق نیست و نخواهد بود..من حتی وبگذر رو تست کردم.با چند آی پی وارد سایت شدم دیدم یکیشم ننداخت! بالاخره نفهمیدیم بر اساس چی کار میکنه اصلا این کنتور ها!! راجب تقلب هم شما اولین نفری هستی که امار واقعی میخوای.در حالی که از بزرگ و کوجیک دنبال تقلب هستند..
رو وردپرس هم نرو جز هزینه اضافی چیزی برات نداره.بری پشیمونی برات میاره..همش باید تغییر سرور بدی و هزینه هاست و .. بریا فشار بدی و طراحی و ... از من گفتن بود..

hostarya
February 3rd, 2012, 23:40
بفرما
تشكر هم يادتون نره
http://www.persianscript.ir/1388/12/15/phpnuke-to-wordpress-convertor-script/

parsvia
February 10th, 2012, 08:49
آمار نیوک مشکلی نداره. این اماری که نشون میده همراه با روبات های موجود در سیستم هستن. ربات هارو میشه غیر فعال کرد.
تمامی سیستم ها امکان دست کاری آمار بازدید و ایجاد آمار تقلبی رو دارن. البته اگه منظورتون سایت های موزیک هستش این سایت ها آمار رو خودشون دستکاری می کنن که مخاطب جزب کنن. نسخه 8.3 که ماشالا دیگه ترکونده! طوری که سایت هایی که از 8.2 استفاده می کنن دوست ندارن آپدیت کنن!!:-s

q8x
February 11th, 2012, 12:54
من به این دلیل میخوااز 8.3 به وردپرس برم چون احساس میکنم نیوک حرفه ای نیست به نظرتون معقول هست

hostspace
February 11th, 2012, 12:59
نیوک آمارش تقلبیه !
من تو لوکال هاست نصب کردم بودم ، 10 تا آنلاین زده بود.
هر بار هم رفرش میکردم 5 ، 6 تا بازدید میوفتاد

navid2zp
February 11th, 2012, 13:23
دوستانی که گفته بودن روشش اونه تایید میشه
هر آمار گیری واسه خودش یه قانونی داره!!
ولی مال نیوک جوریه که شاید کاربرا زیاد براشون جالب نباشه
باز وردپرس آمار گیراش یکم بهتر هستند و هم وبمستر و هم کاربر رو راضی تر نگه میدارن میشه گفت امروزه آمار گیر وردپرس شده یه مقیاس!!
نیوک از نظر های دیگه هم زیاد حرفه ای نست مثل سئو و امنیت
بنده باز هم ورد پرس رو پیشنهاد می کنم

payam_shzbax
March 12th, 2012, 02:05
فایل بلوک cz_userinfo.php رو باز میکنن.
3 تا متغیر داره به نام
$today
$yesterday
$total
کافیه یه *3 بزاری جلوشون!
و فایل mainfile.php رو می شه یه دست کاری کرد که یک یوزر که تو سایتت آن می شه تا 995959 ساعت پس از آف شدنش بازم آنلاین نشونش بده!

iranmizban
March 12th, 2012, 03:47
با سلام .
بعنوان یکی از کسانی که با سیستم نیوک سرو کار زیادی داشتم و طراحی این سیستم رو هم انجام میدم ، لازم دونستم یه جوابی به دوستمون بدم .

نیوک نسخه فارسیش که توسط مشهد تیم ارائه و پشتیبانی میشه ، در واقع یک سیستم خارجی هست که این تیم تصمیم به پشتیبانی به زبان فارسی گرفته و از اونجایی که سیستم نیوک ( سایت مرجع انگلیسی ) در یک نقطه متوقف شد و پروژه آن بصورت راکت شد ، گروه مشهد تیم با ارتقاء این سیستم تونست امکانات جانبی و مشکلات زیادی رو در این سیستم رفع کنه .

نهایتا در سایت 1389 ، نسخه بومی یعنی 8.3 رو با کمک برنامه نویسانی مثل آقای محمود نامور و دیگر مدیران عزیز که از نام بردنشون خودداری میکنم ، را ارائه دادن . که میشه گفت سیستم نیوک ، یکی از محبوبترین سیتستم ها بین سیستم های مدیریت محتوا در ایران هست .

سوء استفاده های کاربران ، به سایت مرجع مربوط نمیشه و از طرفی هم نمیشه گفت : سایتی که رتبه الکسای بالایی داره و بازدید کننده بالایی رو نشون میده ، حتما تقلب کرده چون ممکنه سایت فــــلـــتــــر شده باشه و از دامنه جدید استفاده کرده باشه ولی از طرف دیگه ، باز هم نمیشه گفت آمار درسته .

در مورد تبدیل با سیستمی که وب سایت پرشین اسکریپت ( دوست خوبم ، محمد عزیز ) ارائه داده ، باید بگم راه جالبی نیست و در اکثر موارد دچار مشکل میشه .
در صورتی که تمایل داشتید ، با هزینه براتون انجام میدم .

موفق باشید .

aalireza439
March 12th, 2012, 10:38
تو ایران اکثر سایت ها ، حتی اونهایی که بازدید بالا دارند ، امار رو دستکاری می کنند ، یک سایت 60 ایران بود افراد آنلاین رو زده بود 12000 نفر !

payam_shzbax
March 13th, 2012, 01:32
تو ایران اکثر سایت ها ، حتی اونهایی که بازدید بالا دارند ، امار رو دستکاری می کنند ، یک سایت 60 ایران بود افراد آنلاین رو زده بود 12000 نفر !
یعنی 12000 نفر طی 3 ساعت به این سایت سر زدن