PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست 3 تا سرور مجازی win با کانفیگ فول و قیمت جهت همکار

jazebeh_javad
January 31st, 2012, 08:39
سلام دوستان نیازمند 3 عدد سرور مجازی ویندوز با آپتایم بالا و کیفیت خوب و قیمت مناسب جهت همکار اگه سرور خوب باشه تعداد زیاد میخوام سرور

ممنون منتطرم تو یاهو پیام دهید و آفرهاتون رواعلام کنید

ID Y:professional_1368

faranetwork
January 31st, 2012, 08:46
همکاران محترم قبل از دادن سرویس به ایشون دقت کنید که بهشون شرایط سرویس دهی رو بگین!!!! چون ایشون رو میشناسم!!! رم سرورشون به خاطر کارشون پر میشه!!! و هم cpu شون..بعد سرور هنگ میکنه..میگه بالا نمیاد..هر روز این مشکل هست..گفتم که واسه همکاران مشکلی پیش نیاد

alborzgostar
January 31st, 2012, 09:07
همکاران محترم قبل از دادن سرویس به ایشون دقت کنید که بهشون شرایط سرویس دهی رو بگین!!!! چون ایشون رو میشناسم!!! رم سرورشون به خاطر کارشون پر میشه!!! و هم cpu شون..بعد سرور هنگ میکنه..میگه بالا نمیاد..هر روز این مشکل هست..گفتم که واسه همکاران مشکلی پیش نیاد

سلام

تایید میشه ! تازه به ما هم فحاشی کردند دقت کنید همکاران عزیز

jazebeh_javad
January 31st, 2012, 09:13
سرور بدون نصب هیچ گونه برنامه اضافی خود بخود هر 2 ساعت یک بار بالا نمیومد ولی بازم دمت گرم پولو پس دادی:d

---------- Post added at 09:11 AM ---------- Previous post was at 09:09 AM ----------

---------- Post added at 09:13 AM ---------- Previous post was at 09:11 AM ----------

بخدا افتضاح تر از سرور شما من تو عمرم ندیدم شب ها که اصلا سرور بالا نمیومد و از شما درخواست بکاپ سرور رو دادم شما گفتی به شرطی بکاپ میدیم که دوباره تمدید کنیی:68::68:

AlborzVPS
January 31st, 2012, 10:39
دقیقا اینطوری هست

MagicVps.Com
January 31st, 2012, 11:07
بجز پست خودتون 3نفر ریپلای کردن هم 3 نفر هم یه نظر داشتن و یک مورد گوشزد کردن

حالا توصیه هم برای خودتون هم دیگر همکارن و یا از جمله خودم چنانچه افر بخواهیم بدیم
1- نوع دقیق مصرفتون با توجه به مواردی که همکارن گفتند
2- مشخصات ومنابعی که نیاز دارید
اینها بگید هم خودتون مشکل نمیخورید هم کسانی که قرار هست افر بدن به شما

ممکنه مشخصاتی که میگرفتید منابعی که بود نسبت به نیاز شما کمتر بوده برای همین مشکل پیدا میشد

پس بهترین کار ت مشخصات و منابع مورد نیاز خود همچین نوع مصرفتون بصورت اعلام کنید

با تشکر

AlborzVPS
January 31st, 2012, 11:11
بجز پست خودتون 3نفر ریپلای کردن هم 3 نفر هم یه نظر داشتن و یک مورد گوشزد کردن

حالا توصیه هم برای خودتون هم دیگر همکارن و یا از جمله خودم چنانچه افر بخواهیم بدیم
1- نوع دقیق مصرفتون با توجه به مواردی که همکارن گفتند
2- مشخصات ومنابعی که نیاز دارید
اینها بگید هم خودتون مشکل نمیخورید هم کسانی که قرار هست افر بدن به شما

ممکنه مشخصاتی که میگرفتید منابعی که بود نسبت به نیاز شما کمتر بوده برای همین مشکل پیدا میشد

پس بهترین کار ت مشخصات و منابع مورد نیاز خود همچین نوع مصرفتون بصورت اعلام کنید

با تشکر
ایشون میخوان با ارزون ترین وی پی اس هر کاری بکنن و هیچ ایرادی نده سرور.

arazit
January 31st, 2012, 11:16
به نظر من کسانی که XEN میدن Offer بدن به ایشون

reza115
January 31st, 2012, 12:59
سلام دوستان نیازمند 3 عدد سرور مجازی ویندوز با آپتایم بالا و کیفیت خوب و قیمت مناسب جهت همکار اگه سرور خوب باشه تعداد زیاد میخوام سرور

ممنون منتطرم تو یاهو پیام دهید و آفرهاتون رواعلام کنید

id y:professional_1368

می تونم با مجازی ساز xen بهتون سرویس بدم !

دقیقا چه منابعی می خواین ؟