PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ارسال پسورد جدید برای یوزر

adamak
January 31st, 2012, 01:41
با سلام
من یه مشکل دارم اینکه توی whmcs 5.2یوزری که پسورد رو فراموش کرده میخوام پسورد جدید بدم عمل نمیکنه ؟ مشکل از کجاست ؟

vahab00
January 31st, 2012, 01:54
با سلام
من یه مشکل دارم اینکه توی whmcs 5.2یوزری که پسورد رو فراموش کرده میخوام پسورد جدید بدم عمل نمیکنه ؟ مشکل از کجاست ؟
میشه بگید از کجا میرید پسورد جدید بهش بدید و عمل نمیکنه ؟
از قسمت کاربران کاربر را انتخاب نموده و بر روی پروفایل وی بروید و رمز عبور جدید را زده و سیو کنید . به همین سادگی =p~
یا حق

Fracture
January 31st, 2012, 08:39
با سلام
ببینید اون سرویس ایمیل احتمالا آی پی شمارو بن نکرده؟

aph
January 31st, 2012, 09:00
فکر نکنم از بن کردن آیپی باشه. آیپی رو که خودشون بن نکردن. میخوان پسرود کاربر رو تغییر بدن.

شما پسورد کاربر رو درست ویرایش نمی کنید.

adamak
February 1st, 2012, 13:21
از قسمت کاربران کاربر را انتخاب نموده و بر روی پروفایل وی بروید و رمز عبور جدید را زده و سیو کنید . به همین سادگی =p~
یا حق

من روی یوزر کلیک میکنم و وقتی مشخصات یوزر اومد روی بازیابی و ارسال رمز عبور کلیک میکنم این پیغام رو میده ( Invalid Token )

vahab00
February 1st, 2012, 13:58
از این روشی که گفتم آزمایش کنید ببینید جواب میده یا خیر
با تشکر

adamak
March 10th, 2012, 02:26
یا حق

عالی بود ممنون

sherman2000
February 6th, 2014, 11:06
شیوه تغییر پسورد در نسخه های جدید تغییر کرده و حتماً باید شما باید چند فایل رو که در نسخه های جدید موجود هست رو در پوشه قالب فعال کپی کنید تا فرم بازیابی صحیح نمایش پیدا کنه...

من این فایل ها رو قرار دادم از ضمیمه دریافت و در مسیر قالب آپلود کنید.