PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم تمام قسمت های Cpanel برای ایرانیان

tsonade
January 30th, 2012, 23:05
سلام
اقا کسی راه کاری برای دور زدن تحریم Cpanel نداره ؟
من یک گفتگو با شرکت buycpanel داشتم که اونا به من گفتن تمام قسمت های Cpanel برای ایرانی ها تحریم هست
یعنی حتی مشتری هم اگه با ایپی ایران وارد هاست بشه تحریم میشه
از دوستان وارد به این موضوع درخواست کمک دارم

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f87/4588-تحریم-تمام-قسمت-های-cpanel-برای-ایرانیان-awdawd-jpg

hostarya
January 30th, 2012, 23:07
خب تنها راه اينه اي پي عوض شه و يه راه حل اينه كه به مشتري ها كنار هاست س....اك...س بدين :71:

nimo0ol
January 30th, 2012, 23:09
فکر نمیکنم به این شدت باشه...
ما که تو این دو سال اخیر چنین مشکلی نداشتیم.

tsonade
January 30th, 2012, 23:11
چطور شرکت های دیگه ایرانی از cpanel استفاده می کنند
من خودم از شرکت ایرانی هاست دارم
وقتی login میشم ایپیم رو ثبت میکنه و ایپی اصلی من هست در صورتی که این شرکت گفت تمام قسمت ها ی Cpanel

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

فکر نمیکنم به این شدت باشه...
ما که تو این دو سال اخیر چنین مشکلی نداشتیم.
من اون قسمت که گفت تمام قسمت های Cpanel رو یادم رفت عکس بگیرم
ولی خود من یک بار در یکی از شرکت های ایرانی چنین مشکلی داشتم که بعد 1 2 روز خل شد
اما ایپی من رو عوض نکردن

hostarya
January 30th, 2012, 23:14
كلا به قول دوست عزيز همين چين شدت دار نيستش من الان به مشتري هام ميدم با اي پي ايراني ميرن و سي پنل كاري نداره اصلا داخل سرور هم گاهي با ايراني ميرم بازم مشكلي نيستش الحمد الله

aph
January 30th, 2012, 23:17
اصلا cpanel مشکلی با آیپی ایران نداره . فکر نکنم تا حالا هم برای کسی مشکلی پیش اومده باشه ایجا این همه آدم از cpanel استفاده می کنن اگه تحریم بود اونا هم نمیتونستن استفاده کنند.

شما با مدیر سرورت تماس بگیر.

tsonade
January 30th, 2012, 23:18
كلا به قول دوست عزيز همين چين شدت دار نيستش من الان به مشتري هام ميدم با اي پي ايراني ميرن و سي پنل كاري نداره اصلا داخل سرور هم گاهي با ايراني ميرم بازم مشكلي نيستش الحمد الله
شما نصبت به مشتریانتون مسئول هستین
اگه شدت بالا رفت و سخت گیر تر شدن چی ؟
اون وقت جدا از ضرر زیاد اسم شما هم خراب میشه
بابا ایرانی نیستن که اونجا اروپان و ما با اروپا سرو کار داریم :(

pardishosting
January 30th, 2012, 23:19
اگه شما از دیتاسنتری سرویس بدید که خودش لایسنس کلی و internal سی پنل رو خریده باشه و به شما بده ، مشکلی پیش نمی اد.
ما 3 ساله به همین روش داریم کار می کنیم. متاسفانه سی پنل روی هت زنر یه کم ریسک داره و مثلا تو لیزوب مشکلی پیش نمی اد.

maryam1
January 30th, 2012, 23:28
تا ایرانیهای رغیب ریپورتتو ندن مشکلی نداره(مذاح بود)
ما که مشکلی نداشتیم با آیپی ایرانم میرم داخل روت
همه چی هم آرومه

delta
January 30th, 2012, 23:45
منم مشکلی نداشتم تا الان!!

irlogo
January 31st, 2012, 00:29
بر روی آی پی لایسنس شده سایت با محتوی فارسی و مهمتر .ir هاست نکنید.

itjavani
January 31st, 2012, 00:41
هویز ای پی هاست نیم ایرانی نباشه
ریسلر با دامنه ای ار ایجاد نکنید
از دکمه ساپورت و ارسال پسورد روت به سی پنل جهت پشتیبانی برخی امور جدا پرهیز کنید

H.G.N
January 31st, 2012, 00:50
دوست عزیز

الان شرکت هایی هستند که در خود داخل ایران هاست سی پنل ارائه می دهند اما با آیپی یک کشور دیگه !

به هرحال احتیاط شرط واجبه برای ما ایرانیا !

در مورد این هم بگن که شاید دایرکت ادمین زیاد مشتری پسند نباشه و هاستش زیاد فروش نمیره , اما انصافا برای کسانی که به دنبال یک پنل هاست فارسی ساده بدون تحریم هستند قطعا یکی از بهترین گزینه هاست !

okey
January 31st, 2012, 00:53
ما که کلا فرار کردیم رفتیم رو دایرکت ادمین . این هفته هم آخرین سرور رو انتقال می دیم
تا حالا هم مشکلی کاربرا نداشتن /.

maryam1
January 31st, 2012, 00:59
به نظر من آدم بابت سیپنل مجبور بشه 50 بار هم آیپی عوض کنه باز هم سیپنل می ارزه

okey
January 31st, 2012, 01:01
به نظر من آدم بابت سیپنل مجبور بشه 50 بار هم آیپی عوض کنه باز هم سیپنل می ارزه

والا من نمی دونم چقدر باید خار و بی آبرو بشیم چه طوری بهمون بگن گمشید ؟
با تمام احترامی که به همه ایرانی ها قائلم .
واقعا یه فکر اساسی باید کرد یه ساعت با ساپورتشون چت کنید ( البته بهش همون اول بفهمونید که ایرانی هستید )* رفتارشون و با بقیه افراد کشور ها مقایسه کنید .
در اینکه سی پنل بهترین پنله شکی نیست ولی کار کردن باهاش با هر قیمتی هم ارزش نداره .

arazit
January 31st, 2012, 01:10
بنده نظرم اینه دایرکت ادمین برای مدیران سرور حرفه ای خوبه
پنل بسیار خوبی هست و قابلیت های زیادی داره.امنیت بسیار بالایی داره ولی برای مدیر سروری که حوصله نداره بشینه چند تا برنامه نصب کنه دستی یا بلد نیست مناسب نیست

adamak
January 31st, 2012, 01:26
ن تا حالا هیچ مشکلی نداشتم حتی با ای پی ایران ویا با ای ار

MOHAMMAD MOHSEN
January 31st, 2012, 01:42
بنده نظرم اینه دایرکت ادمین برای مدیران سرور حرفه ای خوبه
پنل بسیار خوبی هست و قابلیت های زیادی داره.امنیت بسیار بالایی داره ولی برای مدیر سروری که حوصله نداره بشینه چند تا برنامه نصب کنه دستی یا بلد نیست مناسب نیست

اگه بحث زیبایی رو بذاریم کنار ، به جرات می تونم بگم برای کاربر نهایی سی پنل و دایرکت ادمین فرقی نداره

تنها و تنها برای مدیر سرور فرق میکنه. در حال حاضر هم کاستوم بیلد دایرکت ادمین قدرتمند تر شده و خیلی کارها رو با چند دستور میشه انجام داد

اگه سی پنل لایسنستون رو یه بار کنسل کنه و مشتری ها رو سرتون خراب بشن عطای سی پنل رو به لقاش می بخشین
در آخر وقتی یه نفر میاد و مدیریت سرور رو به عهده میگره حداقل ازش انتظار میره به سیستم عامل و شبکه مسلط باشه و براحتی بتونه با کامند کار کنه

aph
January 31st, 2012, 08:23
اگه بحث زیبایی رو بذاریم کنار ، به جرات می تونم بگم برای کاربر نهایی سی پنل و دایرکت ادمین فرقی نداره

تنها و تنها برای مدیر سرور فرق میکنه. در حال حاضر هم کاستوم بیلد دایرکت ادمین قدرتمند تر شده و خیلی کارها رو با چند دستور میشه انجام داد

اگه سی پنل لایسنستون رو یه بار کنسل کنه و مشتری ها رو سرتون خراب بشن عطای سی پنل رو به لقاش می بخشین
در آخر وقتی یه نفر میاد و مدیریت سرور رو به عهده میگره حداقل ازش انتظار میره به سیستم عامل و شبکه مسلط باشه و براحتی بتونه با کامند کار کنه

موافقم.

حالا که برا شما این مشکل پیش اومده بهتره از دایرکت ادمین استفاده کنی و cpanel رو بذاری کنار.

Optimus
January 31st, 2012, 11:45
من حتی به سی پنل x10hosting که با ****** هم اجازه ثبت نام کاربران ایرانی را نمی ده،وصل می شم و مشکلی ایجاد نشده،خیلی در این زمینه تا الان گیر نداده

shazo
January 31st, 2012, 11:51
يه ذره بعيد ميرسه كه اجرايي بشه تحميل..

كلي از ايراني ها از سي پنل بهره مي گيرن فك كنم فقط تو حد حرف باشه

kamkar
January 31st, 2012, 12:50
اینها رو برای احتیاط انجام بدید:

این رو off کنید:

4600

این هم off

4601

این آی پی هم حتما متفاوت با آی پی اصلی cpanel باشه، باعث میشه سایت ها به جای ip اصلی سرور برن رو اون یکی IP

4602

shivahost
January 31st, 2012, 14:27
حالا انقدر برید با ساپورت cpanel چت کنید و میل بزنید تا دچار بیداری غربی بشوند و تحریم هاشون رو قویتر اجرا کنند. هی طرف هیچی نمیگه! هی شما برید با cpanel - buycpanel - datacenter راجع بهش بحث کنید.

292122
January 31st, 2012, 15:44
خلاصه سی‌ پنل همینه دیگه. ولی‌ همونطور که دوستان گفتن دایرکت ادمین واقعا خوبه و همه نیاز‌های مشتری رو هم برطرف می‌کنه. الان خیلی‌ از هاست‌های بزرگ ایران رفتن سراغ دایرکت ادمین و هاست سی‌ پنل ارائه نمیدان. مثل پارس دیتا و فراسو سامانهٔ پاسارگاد و ... . اگه کیفیت سرویس دهی‌ ، قیمت و پشتیبانیتون خوب باشه کسی‌ اون قدر به پنل توجهی‌ نمیکنه.

shivahost
January 31st, 2012, 16:19
خلاصه سی‌ پنل همینه دیگه. ولی‌ همونطور که دوستان گفتن دایرکت ادمین واقعا خوبه و همه نیاز‌های مشتری رو هم برطرف می‌کنه. الان خیلی‌ از هاست‌های بزرگ ایران رفتن سراغ دایرکت ادمین و هاست سی‌ پنل ارائه نمیدان. مثل پارس دیتا و فراسو سامانهٔ پاسارگاد و ... . اگه کیفیت سرویس دهی‌ ، قیمت و پشتیبانیتون خوب باشه کسی‌ اون قدر به پنل توجهی‌ نمیکنه.
البته پارس دیتا و فراسو چون از سرورهای داخل ایران استفاده می کنند اصلا نمی تونن cpanel ارائه بدن.