PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک تذکر به تمام کاربران محترم .

Online24
January 30th, 2012, 21:09
با سلام .

کاربران گرامی لطفا توجه داشته باشند ممکن است در حین فعالیتشان اعمالی بر خلاف قانون انجمن انجام داده ، اخطاری دریافت کنند و یا مطلب آنها پاک شود .

پس از دریافت اخطار و یا حذف شدن تاپیک و یا مطلب ارسالی از کاربر ، پیام خصوصی از طرف مدیری که این کار را انجام داده است به صورت اتوماتیک برای آن کاربر ارسال خواهد شد .

معمولا ما شاهد اعتراض کاربران و یا هر نوع reply کردن آنان به این پیام ها هستیم . مطمئنا وظیفه خود میدانیم به تمامی پیام های کاربران رسیدگی کنیم و پاسخی ارسال کنیم ، اما توجه کاربران به برخی نکات لازم است تا از حجم این پیام ها کاسته شود :

1- مطالعه قانون انجمن :

این انجمن تابع قوانین خود (http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/) و قوانینی که برای بخش های خاص انجمن ( مانند فروش (http://www.webhostingtalk.ir/f2/11839/) و یا انتقاد و پیشنهاد (http://www.webhostingtalk.ir/f129/4894/) ) وضع کرده است و همچنین قوانین جرائم رایانه ای (http://peyvandha.ir/0-2.htm) و همچنین عرف جامعه تخصصی و عمومی می باشد .

2- توجه به دلیلی که مدیر مربوطه جهت ثبت اخطار و یا حذف مطالب ارسالی اعلام کرده است .

3- حفظ خونسردی و آرامش و توجه کردن به مزایا احترام گذاشتن به قوانین و رعایت حقوق دیگران .

و صرفا reply کردن اطلاعیه در صورتی که معتقد هستید مدیر مربوطه خلاف قوانین عمل کرده است .

و انجام تعدادی از رفتارهای مناسب که موجب رعایت کردن فرهنگ فعالیت در انجمن شده و از دریافت اخطار و یا حذف شدن مطالب جلوگیری میکند :

- صرف 5 دقیقه وقت برای مشاهده کردن ایندکس انجمن و آشنایی با بخش های مختلف آن و مشاهده کردن نمونه بحث های انجام شده در آن ها .

- انجام جستجو قبل از ایجاد تاپیک و ادامه و تکمیل بحث در تاپیک های فعال و قدیمی تر .

- انتخاب مرتبط ترین بخش مناسب برای ایجاد بحث و یا مطلب مورد نظر شما .

- انتخاب موضوع متناسب با محتوا مطلب ارسالی . ( به هیچ عنوان از موضوعاتی مانند : سلام ، لطفا کمک کنید ، همه شرکت کنند ، موضوع جالب ، و ... استفاده نفرمایید و موضوع خلاصه و مرتبط باشد )

- عدم تلاش برای دور زدن محدودیت استفاده از کلمات انجمن و استفاده از کلمات دیگر که بیانگر همان محتوا باشد .

- عدم اعلام اینکه خود از ابزار های دور زدن غیرمجاز محدودیت های اینترنت ایران استفاده میکنید و یا تشویق دیگران به استفاده از این ابزار ها و خودداری از معرفی و نام بردن از ابزار های معروف در این زمینه .

- خودداری کردن حداکثری از ارسال مطالب در بخش متفرقه (http://www.webhostingtalk.ir/f41/) انجمن .

- توجه به اینکه رسالت این انجمن صرفا فنی و تخصصی بوده و خودداری از انجام بحث های سیاسی و انتقادی و بحث در مورد اخبار روز کشور و مسائل غیر مرتبط با این انجمن .

- خودداری از ارسال مطالب تبلیغاتی مربوط به خود در بخشی به جز تالار فروش (http://www.webhostingtalk.ir/f160/) در انجمن

- چنانچه قصد دریافت سرویس دارید و یا نیاز به این دارید که اعضای انجمن کاری را برای شما انجام دهند صرفا در بخش درخواست سرویس (http://www.webhostingtalk.ir/f158/) عنوان فرمایید .

- تنها در صورتی که سوال و یا مشکلی را طرح کرده اید و تصور میکنید سوال و جواب به آن برای افراد دیگر مفید است از بخش های آموزشی انجمن استفاده کنید .

- عدم نشر نقل قول ( quote ) از مطالب غیر مجاز . ( که منجر به حذف شدن مطلب شما ، بدون در نظر گرفتن محتوا خواهد شد . )

و در نهایت گزارش مطالب غیر قانونی و نامناسب به مدیران با استفاده از قابلیت موجود در پایین هر پست که تنها با انتخاب کردن icon مربوط به آن که مشابه علامت خطر و یا علامت تعجب است .

Online24
January 30th, 2012, 21:13
تاپیک این اطلاعیه تا مدتی جهت گرفتن feedback از کاربران باز خواهد مانند و از کاربران تقاضا داریم نظرات خود را صرفا در رابطه با این اطلاعیه اعلام نماییند . و نکات مثبت مد نظر خود در رابطه با فرهنگ صحیح استفاده از این انجمن اعلام نماییند و نکاتی منفی و فرهنگ غلط استفاده از انجمن که از کاربران این انجمن مشاهده کردند را به صورت خلاصه اعلام کنند .

mohsen1
January 30th, 2012, 21:32
فعلا از همه چی مهمتر این بنر تبلیغاتی توی پست ها هست که بدجوری رو اعصاب آدمه!

من حس می کنم یه مقدار دارید دچار خودسانسوری می شید. بقای انجمن مهمه ولی کاسه داغ تر از آش شدن افراد معلوم الحال (البته بهتره بگیم فرد معلوم الحال که نیاز به معرفی ندارن!) و اخلاق تند و سلیقه ای همون افراد معلوم الحال گاها جو فروم رو ملتهب می کنه.

aph
January 30th, 2012, 21:37
فعلا از همه چی مهمتر این بنر تبلیغاتی توی پست ها هست که بدجوری رو اعصاب آدمه!

من حس می کنم یه مقدار دارید دچار خودسانسوری می شید. بقای انجمن مهمه ولی کاسه داغ تر از آش شدن افراد معلوم الحال (البته بهتره بگیم فرد معلوم الحال که نیاز به معرفی ندارن!) و اخلاق تند و سلیقه ای همون افراد معلوم الحال گاها جو فروم رو ملتهب می کنه.

موافقم

بهتر این بنرهایه تبلیفاتی رو ما بین تاپیک ها قرار بدین. کنار نوشته ها هم حوصله خواننده سر میرخ هم چشم آدم درد میاره.

shazo
January 30th, 2012, 21:42
سلام..

حق دارين كه برخورد كنيد با چيز هايي كه مشكل سازه ؛ در غير اين صورت با شما برخورد ميشه !!

ولي بعضي وقتا ديده شده طرف اومده يه موضوع نا مناسب براي تاپيك زده شما كل تاپيك رو پاك كردين

در حالي كه خودتون مي تونين يه عنوان مناسب بدين يا دست كم به همون كاربر بگين كه ويرايش كنه..!

در كل بعضي وقتا زياديه ريشه اي برخورد ميشه..

0060
January 30th, 2012, 21:43
1- کلا به شخصه با بند 6 مشکل دارم بیشتر وقتمو توی انجمن هستم ولی وقتی سوالی در این مورد دارم باید به انجمن های مشابه ( پرشین ادمین - آشیانه و... ) مراجعه کنم که جواب سوالمو بگیرم اگه با جواب دادن به این سوالها مشکلی قرار پیش بیاد چرا واسه دیگر انجمن ها پیش نمیاد حتی درخواست سرور هم در مورد این بند نمیتوینم بکنیم.

2- وقتی یک تاپیک اموزشی مفید زده میشه به جای فشار دادن دکمه تشکر 50 نفر بیخود توی تایپک اسپم میکن و هیچ برخرودی انجام نمیشه ( به انجمنهای مشابه یه سر بزنید یه تاپیک اموزشی زده شده 200 نفر تشکر کردن حتی یک نفر بیخود اسپم نکرده )

در کل با تاپیکهایی که باید برخورد بشه هیچ برخوردی از سوی مدیران نمیبینیم

با تاپیکهای که حق ما هست توی این انجمن تخصصی بپرسیم برخورد نادرست مدیران رو میبینیم

negar123
January 30th, 2012, 22:04
به نظر میرسه این فروم خیلی قانون مند و با کسی شوخی نداره واین خیلی خوبه که همه قوانین را رعایت کنند .
فقط من یه خواهشی دارم که اگه میشه به اون زودتر رسیدگی کنید من وچندتا از دوستان با پیام خصوصی به مدیریت خواستار پاک کردن چند پست که برای ابرو واینده ما مشکل ساز شده هستیم اما تا این لحظه هیچ عکس العملی ندیدیم واقعا نمیدونم جای این پست اینجا هست یا نه .چون زیاد با قسمت های این فروم اشنا نیستم .اگه میشه زودتر پیگیری کنید.
ممنون

Online24
January 30th, 2012, 22:05
بسیار خوب .

بحث در مورد بنر های تبلیغاتی صحیح است و در انجمن مدیران در حال پیگیری هستش . به زودی حل خواهد شد . ( لطفا در موضوع همین تاپیک بحث فرمایید )

در مورد مسئله بعدی که فرمودید به جای حذف ، انتقال و یا ویرایش انجام شود ، این سیاست جدیدی است که مدیران در حال انجام آن هستند و بیشتر به آن توجه شده است . البته ویرایش در حد موضوع تاپیک ( چنانچه محتوا ارزشمند باشد ) و یا انتقال به بخش مناسب تر قابل انجام است . ولی ما مجاز به ویرایش مطالب کاربران نیستیم . ممنون از پیشنهاد شما .

در مورد انجمن هایی مثل آشیانه با موضوع مخصوص به آنها .

واقعیت مسئله این است که مدتی تمام انجمن ها از داخل کشور از دسترس خارج شدند و دچار مشکل شدند و ادمین های اینها مدتی پیگیر رفع محدودیت های پیش آمده شدند و به نوعی از سمت سازمان های مسئول توجیه شدند که با رعایت مواردی قادر به ادامه فعالیت در زمینه خود هستند و یا امتیازاتی دریافت کرده اند .

این اتفاق برای انجمن ما هم افتاده است و ما ملزم به رعایت مواردی از جمله ممنوعیت بحث در مورد شبکه های خصوصی مجازی شده ایم . پیشنهاد هم میکنیم بحث های نا مرتبط با انجمن ما را در انجمن دلخواه دیگر پیگیری کنید .

بسیاری از اقدام های ما هم به شدت پیشگیرانه است و قوانین در حد توان اجرا خواهند شد تا از بروز مشکلات جلوگیری شود . ولی سیاست کلی مدارا با کاربران و کمک حداکثری به انان است . نیازی به سختگیری بیش از حد وجود ندارد . تمام فعالیت های ما هم جهت فراهم کردن فضای مفید برای اکثر کاربران است .

- یاد آوری فرهنگ تشکر هم نکته ای بود که یکی از دوستان به آن اشاره کردند .

Optimus
January 30th, 2012, 22:05
به نظر من هم بنرهای تبلیغاتی داخل پست ها ،می تواند زیر هر پست باشد،که هم مطلب از بین نرود و هم سایت از زیبایی نیافتد

اینجوری کل مطلبی هم که زده می شه خراب می شه

مورد بعدی اینکه هر موضوعی یا مطلبی که حذف می شه،شخص حذف کننده ابتدا تذکر دهد و در صورت عدم رعایت،تایپیک را جذف کند و یا اینکه حداقل با شخص هماهنگ بشه و علت حذف گفته بشه

بعضا دیده شده بدون ذکر دلیل حذف می شود

با تشکر از کسانی که برای این فروم زحمت می کشند

Online24
January 30th, 2012, 22:16
به نظر میرسه این فروم خیلی قانون مند و با کسی شوخی نداره واین خیلی خوبه که همه قوانین را رعایت کنند .
فقط من یه خواهشی دارم که اگه میشه به اون زودتر رسیدگی کنید من وچندتا از دوستان با پیام خصوصی به مدیریت خواستار پاک کردن چند پست که برای ابرو واینده ما مشکل ساز شده هستیم اما تا این لحظه هیچ عکس العملی ندیدیم واقعا نمیدونم جای این پست اینجا هست یا نه .چون زیاد با قسمت های این فروم اشنا نیستم .اگه میشه زودتر پیگیری کنید.
ممنون

این انجمن از ابتدا قصد نداشته است که به عنوان مرجع شکایات و ثبت نظرات در مورد شرکت های ایرانی فعال در این زمینه معرفی شود ولی به هر حال ، اگر تاپیکی از شما در بخش انتقاد و پیشنهادات هست و با دلیل از شما شکایت شده است ، حضور تاپیک انتقادی در آن بخش به معنای تایید مدیران بوده ( تنها بعد از تایید پست ها نمایش داده میشود ) و حذف آن امکان پذیر نیست .

به سایر درخواست های حذف تاپیک در بخش های دیگر انجمن هم اغلب ترتیب اثر داده نخواهد شد ( حتی از طریق صاحب تاپیک )

تنها کاری که باید انجام بدید ارائه مدارکی است که دلایل شکایت کننده از شما را نقض کند . در آن صورت با شما هکاری خواهد شد .

negar123
January 30th, 2012, 22:24
بله متوجه شدم ممنون از راهنمایتون اما این افراد نام برده هیچ ربطی به این تاپیک ها و دخالتی در ان ها ندارند و وسط بحث های چند نفر دیگه قاطی ماجرا شده اند .مدارک زیادی موجود است اما نشون دادنش خیلی سخت البته کارهای قانونی داره انجام میشه اما خیلی طول میکشه تا ثابت بشه .بازم ممنون از اطلاعات مفیدتون.
موفق باشید

pardishosting
January 30th, 2012, 22:28
واقعا تشکر می کنم که کمال همکاری رو در رابطه با پیگری بستن پورت های ssh می کنید. خسته نباشید هم می گم به شما دوستان .

faranetwork
January 30th, 2012, 22:29
قانون احترام به همکار ها هم در تاپیک ها خوب هست اگه بزارین...

Online24
January 30th, 2012, 22:29
بله متوجه شدم ممنون از راهنمایتون اما این افراد نام برده هیچ ربطی به این تاپیک ها و دخالتی در ان ها ندارند و وسط بحث های چند نفر دیگه قاطی ماجرا شده اند .مدارک زیادی موجود است اما نشون دادنش خیلی سخت البته کارهای قانونی داره انجام میشه اما خیلی طول میکشه تا ثابت بشه .بازم ممنون از اطلاعات مفیدتون.
موفق باشید

دخالت در تاپیک های فروش به گونه ای که نظم تاپیک فروش شما رو بر هم بزنه و یا با سوء نیت انجام بشه خلاف قوانین هست و شما میتونید گزارش کنید .

همین قانون در مورد تاپیک های انتقادی هم برقرار است .

faranetwork
January 30th, 2012, 22:31
این انجمن از ابتدا قصد نداشته است که به عنوان مرجع شکایات و ثبت نظرات در مورد شرکت های ایرانی فعال در این زمینه معرفی شود ولی به هر حال ، اگر تاپیکی از شما در بخش انتقاد و پیشنهادات هست و با دلیل از شما شکایت شده است ، حضور تاپیک انتقادی در آن بخش به معنای تایید مدیران بوده ( تنها بعد از تایید پست ها نمایش داده میشود ) و حذف آن امکان پذیر نیست .

به سایر درخواست های حذف تاپیک در بخش های دیگر انجمن هم اغلب ترتیب اثر داده نخواهد شد ( حتی از طریق صاحب تاپیک )

تنها کاری که باید انجام بدید ارائه مدارکی است که دلایل شکایت کننده از شما را نقض کند . در آن صورت با شما هکاری خواهد شد .

توی بخش انتقادات و پیشنهادات وقتی استاتر میگه تاپیک رو پاک کنید نمیشه پاک کنید؟؟؟؟

allbert
January 30th, 2012, 22:32
به نظر من سانسور بیش از حد داره اعمال میشه

سیاست های تشویقی سایت برای فعالیت های علمی اعضا اصلا وجود نداره

البته بسیار خوبه که قوانین رعایت بشه اما تنبیه ها سخت تر بشه

مثلا اگر کسی تاپیک سوال فروش دامنه و . . . ایجاد کرد هرکسی نیاد نظرات خودشو بگه بعد طرف تاپیکش خراب بشه هرچند بعدا حذف میشه اما

وقتی تاپیک توسط 100 نفر خونده شد دیگه فایده ای نداره

انجمن داره سریع رشد میکنه مراقب اسپم ها و دیتابیس باشید

و اگر امکان داره بخش اموزش و سوال و مشکلات رو کاملا از هم جدا کنید !!!

موفق باشید

om!d-D
January 30th, 2012, 22:37
این ***** کلمات مثل د ز د و ... رو هم یه دستی بهش بزنید گاهی اوقات کلا لمه رو از بین میبره در حالی که ارتباطی بهش نداره...جراتم نداریم دیگه چیزی بگیم به خدا :دی

negar123
January 30th, 2012, 22:37
خوب باید بگم چندتا از تاپیک ها خیلی مشکل ساز شدن برای ما و هم در زندگی شخصی وهم کاری ما مشکل درست کردن وکار داره به مراجع قانونی میکشه .بهتر زودتر جلشونو بگیریم .من نمیتونم گزارش تخلف بدم در پستها .برای گزارش باید به کدوم بخش برم.
با تشکر

Online24
January 30th, 2012, 22:43
واقعا تشکر می کنم که کمال همکاری رو در رابطه با پیگری بستن پورت های ssh می کنید. خسته نباشید هم می گم به شما دوستان .

ببینید بحث راجع به مطالب داغ روز کار ساده ای هست و ما حجم زیادی از تاپیک ها رو در رابطه با این مطالب دریافت میکنیم . کنترل و جلوگیری از پراکندگی مطالب این تاپیک ها کار سختی هست که بدون همکاری کاربران قادر به انجام کامل آن نیستیم .

- توصیه میکنیم کاربران قبل از ایجاد تاپیک حتما جستجو انجام دهند و بحث های خود را در تاپیک های فعال و قدیمی تر دنبال نمایند .

در اینجور تاپیک ها هم کنترل مطالب کاربران جهت جلوگیری از انحراف تاپیک کار سختی هست که نیاز به همکاری کاربران دارد .

برای مثال مطلبی را که از شما نقل قول کرده ام را به کنایه فرمودید ولی به این نکته توجه نکردید که در یک تاپیک آموزشی به دنبال راه اندازی campain اعتراض به محدودیت SSH بودید . هر چند این کار با رعایت اعتدال و در یک تاپیک مستقل قابل انجام است . قبل از آن توضیحات بنده (http://www.webhostingtalk.ir/f7/39803/#post367987) را هم در رابطه با ssh مطالعه فرمایید .

* از دوستان درخواست دارم راجع به اصل موضوع این تاپیک نظرات را اعلام کنند .

Online24
January 30th, 2012, 22:49
توی بخش انتقادات و پیشنهادات وقتی استاتر میگه تاپیک رو پاک کنید نمیشه پاک کنید؟؟؟؟

سیاست کلی همین هست که در تمام بخش های انجمن تاپیک ها به درخواست استارتر هم پاک نخواهند شد . مگر آنکه قوانین نقض شده باشد .

به هر حال هر درخواست بررسی خواهد شد و متناسب با آن تصمیم گرفته میشود .

Online24
January 30th, 2012, 22:56
این ***** کلمات مثل د ز د و ... رو هم یه دستی بهش بزنید گاهی اوقات کلا لمه رو از بین میبره در حالی که ارتباطی بهش نداره...جراتم نداریم دیگه چیزی بگیم به خدا :دی

لیست این کلمات متناسب با قوانین و عرف جامعه تهیه شده است . به نفع شما هم هست که از این کلملات استفاده نکنید . به عنوان مثال کلمه ای که مثال زدید اگر خطاب به کاربری از انجمن گفته شود قانون ممنوعیت توهین به کاربران را نقض خواهد کرد و منجر به قطع دسترسی همیشگی شما به انجمن خواهد شد و از نظر حقوقی شما مسئول به کار بردن این کلمه خواهید بود و امکان پیگیری قضاییبرای مخاطب این کلمه محفوظ است . keyword بسیاری از کلمات هم باعث مشکلات دسترسی کاربران به آن صفحه میشود .

در ضمن در پست اول توصیه ای شده بود که بهتر است رعایت نمایید :

- عدم تلاش برای دور زدن محدودیت استفاده از کلمات انجمن و استفاده از کلمات دیگر که بیانگر همان محتوا باشد .

pardishosting
January 30th, 2012, 23:07
ببینید ، من خیلی وقته داشتم اون جا پست می دادم ، و مدیران هم دیدند ، دوستان می تونستند به جای پاک کردن مطالب ، اون رو به تایپیک دیگه ارجاع بدند . البته اینکه من خودم تایپیک جدید نزدم برای این بود که تو ایندکس گوگل به عنوان دعوت به اعتراض ثبت نشه.

اما یه نکته برای بهبود انجمن ، سعی کنید با سیاست گذاری طوری پیش برید که این انجمن محل فعالیت افرادی حرفه ایی هم باشه نه محل مشتری پیدا کردن افراد تازه کار ... (البته به تازه کار ها جسارت نشه) منظورم اینه که یه انجمن حرفه ایی داشته باشید. متاسفانه این انتقاد من رو خیلی های دیگه به شکل دیگه کردند.

Mohammad_reza
January 31st, 2012, 00:52
اونطور که من اطلاع دارم ، خیلی از کاربرای با ارزش این انجمن به خاطر همین بن شدن ها ، اخراج ها و حذف شدن تاپیک ها این انجمن رو ترک کردن !

توصیه ای که من دارم :
1- به جای حذف کردن تاپیک هایی که در بخش نامربوط ایجاد شده اند ، حتی المقدور تاپیک رو به بخش مربوطه منتقل کنید.
2- سعی کنید انجمن کمی جذابیت بیشتری داشته باشه. مثلاً برگزاری مسابقات و ... یا تشویق کاربران به فعالیت در زمینه های آموزشی می تونه مفید واقع بشه.
بعنوان مثال ، مسابقه ای تحت عنوان "بهترین مقاله سال!" اگه داشته باشید و هر ساله 1 مقاله رو بعنوان بهترین مقاله سال انتخاب کنید و به نویسنده آن جوایزی اعطا بشه ، خیلی خوبه ...
3- اگه یک قالب اختصاصی و حرفه ای هم برای انجمن طراحی بشه تأثیر گذار خواهد بود.

GharbHost
January 31st, 2012, 08:30
با سلام .

سلام

در این مورد سوال دارم.

بعضی مواقع مجبور میشیم!

ممکنه کسی بخواد درباره یک کسی که حقش رو خورده این کلمه رو به کار ببره. مثلا دز* مثل همه مواردی که قبلا توی انجمن دیدیم، که مدیران حق دارند این محدودیت ها رو اعمال کنند.

اما ممکنه کسی این قصد رو نداشته باشه. مثلا من توی تاپیکی که زدم و اخبار بود، نه اعلام کلاهبرداری و .. مجبور شدم به خاطر اینکه کاربرهای دیگه متوجه بشن این کلمه رو دور بزنم.
این تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f41/40083/

سایت مدیا فایر اعلام کرد ...

اگر این جمله اینطور بود که کسی نمیفمید : سایت مدیا فایر اعلام کرد که مانند مگا آپلود *** نیست

تکلیف چیه ؟ توی این موارد هم اجازه نداریم این محدودیت رو دور بزنیم؟

Amir.Mansoury
January 31st, 2012, 23:02
درحال حاضر 2 مورد است که بسیار برای بنده آزار دهنده است.

1-تبلیغات سایت که داخل پستها مزاحمت ایجاد میکنه و باید حدف بشه.
2-مدیریت کاربران تازه وارد که شروع میکنند پشت سر هم پست زدن و اسپم فرستادن،بالا آوردن تاپیک های قدیمی و ... فقط جهت 100 پست شدن.
بطوریکه در عرض 1-2 روز افراد دارای 100 پست میشوند.
بارها دقت کردم مشکلات درون انجمن توسط ایران افراد ایجاد میشود.

ارادتمند
امیر منصوری

faranetwork
February 1st, 2012, 10:20
یک سوال مگه مولتی یوزر ها نباید بن بشن؟؟؟؟ مگه از هر شرکت نباید فقط یک آیدی در انجمن حضور داشته باشه؟؟؟؟ پس چرا هنوز توی انجمن میبینیم که بعضی ها 2 تا آیدی دارن!!

hamidjan
February 1st, 2012, 10:32
یک مورد دیگه هم که جزء قوانین هست و مدیران هم توجهی ندارند و کاربران هم شورشو دراوردن، امضاهای اونها هستش.
قانون گفته 4 خط و حداکثر 2 لینک. ولی داریم کسایی که 8 خط امضاشونو پر کردند . تازه کلی اینتر هم زدن بینش. برا خودش شده یه پست!!
اگر مشکلی نداره ما هم کل سایتمونو بیاریم توی امضامون دیگه!:65:

m2n
February 1st, 2012, 15:00
آقا تازه گیا مد شده یه کاربر عضو میشه و میره تو گوگل می چرخه و مطالب رو کپی می کنه تو انجمن تا زمانیکه پست های کاربر محترم به 100 برسه و بشه عضو انجمن.شما یه سر انگشتی حساب کنید،اگه تو روز 3 کاربر عضو بشن و شروع کنن به زدن پستهایی که سوخته هست (کپی شده)انجمن کلا بهم میریزه.خواهشم می کنم روی این موضوع هم تمرکز کنید.

e-741
February 1st, 2012, 15:54
این سایت های دانلود خصوصا آغازه و وطن دانلود و میهن دانلود خیلیا رو صد پسته کرد،

این تبلیغ داخل پست خیلی بده،

چند تا قالب بزنید قابل انتخاب توسط کاربرا باشه، یه نسخه سبک، یکی زیبا (با هر حجمی)، خیلیا مشکل سرعت ندارند،

AmirHosein
February 1st, 2012, 16:38
یک سوال مگه مولتی یوزر ها نباید بن بشن؟؟؟؟ مگه از هر شرکت نباید فقط یک آیدی در انجمن حضور داشته باشه؟؟؟؟ پس چرا هنوز توی انجمن میبینیم که بعضی ها 2 تا آیدی دارن!!
مولتی یوزر یعنی : یک شخص که همزمان با چند تا آیدی فعالیت میکنه!!!
ما محدودیتی رو تعداد اعضای شرکت نداشتیم، الان چند تا شرکت هستن که بیشتر از یه یوزر دارن ولی مربوط به خودشون میشه و سواستفاده از یوزرشون نمیکنن، ما قانون مولتی یوزر بودن رو برای جلوگیری از سواستفاده گذاشتیم، به طور مثال:
من میام یوزر دارم هاستینگ خودم رو تبلیغ میکنم، بعد چند تا یوزر دیگه درست میکنم میام پست یوزر اولم رو تشکر میزنم بعد یه ریپلای هم میزنن ازشون خرید داشتم قابل تایید هستن و....!
منظورتون از بعضی ها هم به خوبی درک میشه! مطمین باشید ما خودمون از شما علاقهمند تر هستیم تا مولتی یوزر هارو شناسایی کنیم! همین
موفق باشید ارادتمند!:53:

Online24
February 1st, 2012, 17:02
با تشکر از دوستانی که وقت صرف کردند و در این تاپیک شرکت کردند .

در مورد موقعیت نمایش داده شدن تبلیغات صحبت شد و عرض کردم که یک مشکل فنی بوده و به زودی حل خواهد شد .

در مورد قانون ارسال 100 پست که موجب میشود کاربر بعد از رسیدن به تعداد 100 پست ارسال شده امکان فعالیت در بخش فروش را داشته باشد صحبت های زیادی شده است .

هدف ما این است که کاربر طی مدت زمان ارسال 100 پست قابلیت فنی و موارد اخلاقی خود را بروز دهد و همینطور امکان برخی سوء استفاده ها به فروشندگان تازه کار که هیچ شناختی از آنها موجود نیست در انجمن گرفته شود .

در حال حاضر توصیه میکنیم تمام افراد که قصد خرید از کاربران این انجمن را دارند با مشاهده آرشیو مطالب ارسال شده آن کاربر به " قابلیت فنی و موارد اخلاقی " آن فرد پی ببرند . مسلما کسانی که سعی بر تولید محتوا و یا رفع مشکل تعدادی از کاربران نکرده اند و صرفا با کپی کردن مطالب با هدف بالا بردن پست های خود کردند گزینه مناسبی برای اعتماد نیستند .

*البته بزودی خبر خوشی در مورد یک سرویس جدید از این انجمن به کاربران گرامی اعلام خواهد شد که مزایا و امکانات بسیار زیادی در زمینه تجاری به فروشندگان معتبر و همینطور امکان انتخاب فروشندگان و اعتماد راحت تر به آنها را برای کاربران به دنبال خواهد داشت . ( این سرویس تمام نقطه ضعف های محدودیت های فروش و محدودیت های 100 پست را برطرف خواهد کرد و برای فروشندگانی که صرفا" قصد ارائه سرویس ها و یا محصولات خود از این انجمن را دارند امکانات فراوانی ایجاد خواهد کرد )

در مورد قالب هم فکر میکنم stable ترین قالب برای VB همین است . در هر صورت کاربرانی که در این زمینه پیشنهاد های عملی دارند ، پیشنهاد های خود رو به ادمین انجمن ارسال کنند . مطمئنا با کاربران همکاری لازم خواهد شد .

در مورد تخلفات Multi-user و امضا هم تابع قوانین انجمن هستیم و این قوانین برای کاربران استثنا ندارد . اگر تخلفی در این زمینه مشاهده شد ، لطفا از طریق پیام خصوصی با مدیران در ارتباط باشید و گزارش فرمایید .

Multi-user هم از نظر قانون به شخصی گفته میشود که با یک آی پی به عنوان چند کاربر ثبت نام و با آنها در انجمن فعالیت کند . به عنوان مثال یک شرکت یا گروه میتواند چند کاربر به انجمن معرفی کند و مشکلی در این مورد وجود ندارد . ( مگر آی پی این دو فرد یکسان باشد که در این صورت اجازه فعالیت داده نخواهد شد )

تشکر مجدد از دوستان ، یادآوری میکنم که مرتبط با موضوع تاپیک بحث را ادامه دهید .

ertebat2002
February 1st, 2012, 17:13
قانون مولتی یوزرها یک خورده نامفهوم نوشته شده است

lvlehrad
February 4th, 2012, 08:49
به نظرم وقتی تاپیکی رو میبندید یا پاک میکنید دلیلش رو واضح بنویسید دیگه کسی replay نمیده بهتون ...

یکی از تاپیک های منو بستید و دلیلش رو هم ننوشتید ... من replay دادم بهتون ولی بعد از چند روز هنوز جوابی دریافت نکردم ... فکر نکنم تعداد پیغام هایی که برای شما میفرستند انقدری زیاد باشه که بعد از گذشت چند روز هنوز وقت نکردید جواب بدید ...

Online24
February 4th, 2012, 13:50
به نظرم وقتی تاپیکی رو میبندید یا پاک میکنید دلیلش رو واضح بنویسید دیگه کسی replay نمیده بهتون ...

یکی از تاپیک های منو بستید و دلیلش رو هم ننوشتید ... من replay دادم بهتون ولی بعد از چند روز هنوز جوابی دریافت نکردم ... فکر نکنم تعداد پیغام هایی که برای شما میفرستند انقدری زیاد باشه که بعد از گذشت چند روز هنوز وقت نکردید جواب بدید ...

برای بستن تاپیک امکان ثبت دلیل وجود ندارد و شما باید با نسبت به نقدار آشنایی با قوانین دلیل آن را بیابید و اگر از نظر شما قانونی از انجمن شکسته نشده است با مدیران تماس بگیرید .

ضمنا از عمده دلایل بستن تاپیک جلوگیری از انحراف آن تاپیک است . تاپیک هایی که بسته میشوند متضاد قانون انجمن نیستند ، بلکه از نظر مدیران ادامه بحث در آن تاپیک ممکن است نظم آن را بر هم بزند .

همچنین ممکن است به دلیل کمبود وقت برای حذف تاپیک دلیلی ذکر نشود .

به طور کلی شما جواب سوال " چرا تاپیک من حذف شد ؟ " را با مطالعه قوانین میتوانید بدست آورید . ضمن اینکه مدیران نهایت سعی خود را برای ثبت دلیل حذف شدن هر تاپیک را انجام خواهند داد .

تاپیک مورد نظر شما هم : این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f41/40074/) است .

در ضمن دوستان لطف کنند از سایت های غیرمجاز و فیلـتر شده با محتوای ضد قوانین انجمن لینک و یا مطلبی قرار ندهند .

مور بعدی بخش "متفرقه " انجمن است که در پست اول توصیه کردم دوستان در این بخش فعالیت نکنند ، چرا که از نظر دسته بندی مطالب این انجمن ، مطالب بخش متفرقه عموما spam و غیرمفید از نظر موضوع اصلی فعالیت این انجمن است . به طوری که حتی تعداد پست هایی که کاربران در این بخش ارسال میکنند شمرده نخواهد شد .
و طبیعتا مدیریت این بخش نسبت به نوع محتوا آن انجام میشود .

lvlehrad
February 4th, 2012, 16:15
برای بستن تاپیک امکان ثبت دلیل وجود ندارد و شما باید با نسبت به نقدار آشنایی با قوانین دلیل آن را بیابید و اگر از نظر شما قانونی از انجمن شکسته نشده است با مدیران تماس بگیرید .
والا تو قوانین دلیل بسته شدن تاپیکمون رو پیدا نکردیم با شما تماس گرفتیم ظاهرا پیغام رو هم دریافت کردید ولی زحمت ندادید به خودتون یک خط تایپ کنید و دلیلشو بگید ...
ضمنا از عمده دلایل بستن تاپیک جلوگیری از انحراف آن تاپیک است . تاپیک هایی که بسته میشوند متضاد قانون انجمن نیستند ، بلکه از نظر مدیران ادامه بحث در آن تاپیک ممکن است نظم آن را بر هم بزند .

همچنین ممکن است به دلیل کمبود وقت برای حذف تاپیک دلیلی ذکر نشود .
وظیفه تاپیک زننده نیست که جلوی انحراف تاپیک رو بگیره ... با یه تذکر راحت میشه جلوی انحراف رو گرفت نه اینکه چون چند نفر دارند بحثو منحرف میکنن تاپیک بسته بشه ...البته اصلا منظورم تاپیک خودم نیستا چون تاپیک مهمی نبود ... بحث من نوع مدیریت هست ...

به طور کلی شما جواب سوال " چرا تاپیک من حذف شد ؟ " را با مطالعه قوانین میتوانید بدست آورید . ضمن اینکه مدیران نهایت سعی خود را برای ثبت دلیل حذف شدن هر تاپیک را انجام خواهند داد .

تاپیک مورد نظر شما هم : این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f41/40074/) است .

در ضمن دوستان لطف کنند از سایت های غیرمجاز و فیلـتر شده با محتوای ضد قوانین انجمن لینک و یا مطلبی قرار ندهند .

مور بعدی بخش "متفرقه " انجمن است که در پست اول توصیه کردم دوستان در این بخش فعالیت نکنند ، چرا که از نظر دسته بندی مطالب این انجمن ، مطالب بخش متفرقه عموما spam و غیرمفید از نظر موضوع اصلی فعالیت این انجمن است . به طوری که حتی تعداد پست هایی که کاربران در این بخش ارسال میکنند شمرده نخواهد شد .
و طبیعتا مدیریت این بخش نسبت به نوع محتوا آن انجام میشود .
با توجه به اینکه خودتون میگید تعداد پست های این بخش شمرده نمیشه دلیل حساسیت شمارو نسبت به این بخش متوجه نمیشم ... قوانینی از قبیل "- خودداری کردن حداکثری از ارسال مطالب در بخش متفرقه (http://www.webhostingtalk.ir/f41/) انجمن" فقط در وب هاستینگ تاک مشاهده میشه :)

اگر در رابطه با سطح دسترسی و وظایف مدیران هم یه توضیحی بدید ممنون میشم ...من تا دیروز فکر میکردم مدیران سبز رنگ مدیر بخش های مشخص شده هستند(مثلا جناب arte مدیر بخش وب سرورها) و دسترسی محدود دارند ولی الان میبینم که میتونن در قوانین انجمن تغییر ایجاد کنند و ...

s.w.a.t
February 4th, 2012, 19:10
والا تو قوانین دلیل بسته شدن تاپیکمون رو پیدا نکردیم با شما تماس گرفتیم ظاهرا پیغام رو هم دریافت کردید ولی زحمت ندادید به خودتون یک خط تایپ کنید و دلیلشو بگید ...

درصورتی که قوانین را به دقت مطالعه بفرمایید حتما دلیلش را پیدا خواهید کرد.

وظیفه تاپیک زننده نیست که جلوی انحراف تاپیک رو بگیره ... با یه تذکر راحت میشه جلوی انحراف رو گرفت نه اینکه چون چند نفر دارند بحثو منحرف میکنن تاپیک بسته بشه ...البته اصلا منظورم تاپیک خودم نیستا چون تاپیک مهمی نبود ... بحث من نوع مدیریت هست ...

ما باید جلو منحرف شدن تایپیک رو بگیریم؟! ولی 1 تایپیک؟ 2تا 3 تا یا ... .
اگر دقت کرده باشید بعضا دوستانی که تایپیک ارسال میکنند با خط Bold و قرمز تذکر میدن که بقیه دوستان باعث انحراف تایپیک نشوند.
در مورد نوع مدیریت هم شما از مدیری ناراضی هستید میتونید اعتراض خودتون رو نصبت به ایشون یا عملکردشون به مدیریت از طریق پ.خ اعلام کنید.

با توجه به اینکه خودتون میگید تعداد پست های این بخش شمرده نمیشه دلیل حساسیت شمارو نسبت به این بخش متوجه نمیشم ... قوانینی از قبیل "- خودداری کردن حداکثری از ارسال مطالب در بخش متفرقه (http://www.webhostingtalk.ir/f41/) انجمن" فقط در وب هاستینگ تاک مشاهده میشه

حساسیت خاصی نیست. منتهی طبق قوانین انجمن مطالبی که به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران مرتبط نباشند حتی در بخش متفرقه پاک خواهند شد. دلیل اینکه میگیم از ارسال در بخش متفرقه تا حد ممکن اجتناب کنید این میباشد که اینجا یک انجمن تخصصی میباشد.

اگر در رابطه با سطح دسترسی و وظایف مدیران هم یه توضیحی بدید ممنون میشم ...من تا دیروز فکر میکردم مدیران سبز رنگ مدیر بخش های مشخص شده هستند(مثلا جناب arte مدیر بخش وب سرورها) و دسترسی محدود دارند ولی الان میبینم که میتونن در قوانین انجمن تغییر ایجاد کنند و ..

توضیح خواستی نداره. بله مدیران بخشها هستند ولی بعضی از مدیران بخشها طبق صلاح دید تیم مدیریت دسترسی بیشتر برای کنترل انجمن داده شده.
در مورد تغییر قانون هروقت شما قانونی در این تایپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/) مشاهده کردید(و توسط مدیران سایت یا مدیران ارشد اعلام شد) آن وقت هست که اون قانون طبق نظرات مدیران تصویب شده است. جناب علیرضا هم به شما احترام گذاشتند و قبل از اعمال یک سری تغییرات از شما نظر سنجی کردند.

موفق باشید

Online24
February 4th, 2012, 21:02
قوانینی از قبیل "- خودداری کردن حداکثری از ارسال مطالب در بخش متفرقه انجمن" فقط در وب هاستینگ تاک مشاهده میشه

اگر در رابطه با سطح دسترسی و وظایف مدیران هم یه توضیحی بدید ممنون میشم ...من تا دیروز فکر میکردم مدیران سبز رنگ مدیر بخش های مشخص شده هستند(مثلا جناب arte مدیر بخش وب سرورها) و دسترسی محدود دارند ولی الان میبینم که میتونن در قوانین انجمن تغییر ایجاد کنند و ...

مواردی که اعلام شد صرفا در حد توصیه جهت رسیدن به رفتار و فرهنگ مناسب در انجمن بود تا کاربران کمتر تخلف ناخواسته انجام بدند و هدف این بود که تعامل با کاربران صورت بگیرد ، نه الزاما قانون ! ولی متاسفانه شما وقت نمیگذارید و دقیق مطالعه نمیکنید .

همچنین شما کافیست تنها وظایف خود را به عنوان کاربر انجمن بدانید و آنها را به درستی انجام دهید . در غیر اینصورت با کسی که دسترسی و وظیفه برخورد با شما را داشته باشد آشنا خواهید شد .
همینطور اگر مطلبی در بخش موارد مرتبط با انجمن مشاهده کردید (صرف نظر از رنگ نام کاربری مدیر ارسال کننده) که به عنوان قانون یا مطلب مفید اعلام شده است می بایست به آن توجه کنید . (وجود و در دسترس بودن آن تاپیک یکی از نشانه های موافقت سایر مدیران با محتوای آن است )

Ramin
February 4th, 2012, 21:16
یک نکته ای بنده قبلا در خصوص قانون مولتی یوزر در یک انجمن خیلی شلوغ مشاهده کرده بودم که خالی از لطف نیست اینجا بیان کنم.
همانطور که می دانید در ایران کاربران اینترنت یک آیپی ثابت ندارند.یعنی یک isp در یک شهر مشخص دارای یک رنج آیپی اشتراکی می باشد که تمام یوزر های این isp در شهر مورد نظر و در مرکز مخابراتی مورد نطر از آن رنج به صورت رندوم و البته اشتراکی استفاده می کنند. به طور مثال شرکت x در مرکز 8 تهران رنج ثابتی دارد که در این مرکز شاید بر فرض مثال 3.000 یوزر فعال داشته باشد ! در این صورت بحث مولتی یوزر تردیدی در مورد صحت مولتی بودن یوزر مورد نظر ایجاد نمی کند؟تنها مقیاس آیپی؟ (کارنامه آیپی های یک کاربر بر حسب فعالیت ممکن است دارای بیش از 500 آیپی در رنج مورد نظر باشد ، اگر یک نفر با یکی از همین آیپی ها و یوزر دیگری پست ارسال کند.مولتی شناخته می شود؟)....
پ.ن : بنده تا کنون در هیچ انجمنی مشکل مولتی بودن نداشته ام.تنها به عنوان سوال و جهت اطلاع پرسیده شد !

lvlehrad
February 4th, 2012, 21:38
درصورتی که قوانین را به دقت مطالعه بفرمایید حتما دلیلش را پیدا خواهید کرد.
این بار سوم هست که این حرف توسط مدیران تکرار میشه ! خوب بهتر نیست بجای تکرار مکررات دقیقا بفرمایید کدوم بند از قوانین نقض شده ؟

ما باید جلو منحرف شدن تایپیک رو بگیریم؟! ولی 1 تایپیک؟ 2تا 3 تا یا ... .
اگر دقت کرده باشید بعضا دوستانی که تایپیک ارسال میکنند با خط Bold و قرمز تذکر میدن که بقیه دوستان باعث انحراف تایپیک نشوند.
تعداد بالای منحرفا باعث میشه که شما بجای مدیریت راحت ترین راه رو انتخاب کنید ؟بهتر نیست در صورتی که وقت نمیکنید تاپیک هارو مدیریت کنید تعداد مدیران رو افزایش بدید ؟

در مورد نوع مدیریت هم شما از مدیری ناراضی هستید میتونید اعتراض خودتون رو نصبت به ایشون یا عملکردشون به مدیریت از طریق پ.خ اعلام کنید.
اینکه چیز عادی هست نیازی به گفتن نبود :) چون تاپیکشون در رابطه با همین replay بود فقط خواستم بدونم دلیل جواب ندادن پیغام من چی بوده :)

حساسیت خاصی نیست. منتهی طبق قوانین انجمن مطالبی که به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران مرتبط نباشند حتی در بخش متفرقه پاک خواهند شد. دلیل اینکه میگیم از ارسال در بخش متفرقه تا حد ممکن اجتناب کنید این میباشد که اینجا یک انجمن تخصصی میباشد.
همچین همچینم تخصصی نیست :) بیشتر به لطف خرید و فروش های که میشه این انجمن فعال هست ... طوری میگید تخصصی که انگار اگر تاپیک های خبری زده بشه انجمن تبدیل میشه به انجمن سرگرمی و تفریحی ...

توضیح خواستی نداره. بله مدیران بخشها هستند ولی بعضی از مدیران بخشها طبق صلاح دید تیم مدیریت دسترسی بیشتر برای کنترل انجمن داده شده.
در مورد تغییر قانون هروقت شما قانونی در این تایپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/) مشاهده کردید(و توسط مدیران سایت یا مدیران ارشد اعلام شد) آن وقت هست که اون قانون طبق نظرات مدیران تصویب شده است. جناب علیرضا هم به شما احترام گذاشتند و قبل از اعمال یک سری تغییرات از شما نظر سنجی کردند.
من آخر متوجه نشدم این تاپیک نظرسنجی هست یا تذکر یا توصیه ... اینا 3 تا باهم تفاوت دارنا ...
موفق باشید

همینطور اگر مطلبی در بخش موارد مرتبط با انجمن مشاهده کردید (صرف نظر از رنگ نام کاربری مدیر ارسال کننده) که به عنوان قانون یا مطلب مفید اعلام شده است می بایست به آن توجه کنید . (وجود و در دسترس بودن آن تاپیک یکی از نشانه های موافقت سایر مدیران با محتوای آن است )
بر چه اساسی این حرفو میزنید ؟یعنی وظیفه مشخصی برای هر مدیر تعیین نشده ؟هرکسی با هر سطح دسترسی میتونه به کاربران امر و نهی کنه و کاربران میبایست حتما به آن توجه کنند ؟

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

یک نکته ای بنده قبلا در خصوص قانون مولتی یوزر در یک انجمن خیلی شلوغ مشاهده کرده بودم که خالی از لطف نیست اینجا بیان کنم.
همانطور که می دانید در ایران کاربران اینترنت یک آیپی ثابت ندارند.یعنی یک isp در یک شهر مشخص دارای یک رنج آیپی اشتراکی می باشد که تمام یوزر های این isp در شهر مورد نظر و در مرکز مخابراتی مورد نطر از آن رنج به صورت رندوم و البته اشتراکی استفاده می کنند. به طور مثال شرکت x در مرکز 8 تهران رنج ثابتی دارد که در این مرکز شاید بر فرض مثال 3.000 یوزر فعال داشته باشد ! در این صورت بحث مولتی یوزر تردیدی در مورد صحت مولتی بودن یوزر مورد نظر ایجاد نمی کند؟تنها مقیاس آیپی؟ (کارنامه آیپی های یک کاربر بر حسب فعالیت ممکن است دارای بیش از 500 آیپی در رنج مورد نظر باشد ، اگر یک نفر با یکی از همین آیپی ها و یوزر دیگری پست ارسال کند.مولتی شناخته می شود؟)....
پ.ن : بنده تا کنون در هیچ انجمنی مشکل مولتی بودن نداشته ام.تنها به عنوان سوال و جهت اطلاع پرسیده شد !
فکر کنم swat در یکی از تاپیک ها در این رابطه توضیح داده بود که ملاک فقط ip نیست ...

Online24
February 4th, 2012, 21:45
ممنون از مطلب کاربرر گرامی Raminn .

ما متوجه این موضوع هستیم و بحث تشخیص multi یوزر به صورت سیستمی و هم تشخیص با بررسی انسانی توسط مدیران انجام میشود .

ما لیستی از ip های مورد استفاده کاربر را در یک بازه زمانی مورد بررسی قرار میدهیم و امکان جستجو دو طرفه در ip و نام کاربری برای ما فراهم است .

موضوع مورد نظر شما هم درست است و بعضی اوقات اتفاق میافتاد . تشابه های موردی مشکلی ندارد و با در نظر گرفتن سابقه فعالیت کاربر بحث تشخیص multi user به راحتی قابل انجام است . البته این موضوع قابل پیگیری توسط کاربر است و اگر اعتقاد دارید تشخیص اشتباه صورت گرفته است ، با استفاده از این بخش ، پیامی برای مدیران ارسال فرمایید :

تماس با ما - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/sendmessage.php)

Online24
February 4th, 2012, 22:31
lvlehrad عزیز بنده سعی کردم به تمام سوالات شما پاسخ دهم و برای پست آخر شما هرچه سعی کردم مطلبی بنویسم که تکرار مکررات همین تاپیک نشود و یا برای عموم هم نفع ای داشته باشد به نتیجه نرسیدم .

توصیه میکنم مجددا همین تاپیک رامطالعه فرمایید .

در مورد مسائل شخصی از طریق پیام خصوصی دنبال نمایید. ( رسیدگی خواهد شد )