PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک گیگ هاست فایل!

Mohsen
October 6th, 2009, 00:41
من یه گیگ هاست می‌خوام که فایل‌های یک سایت رو روش بزارم!

شرایط:
1- مطمئن نیستم باید وارز باشه یا نه(این ایبوک ها رو روی هاست خودم هم داشتم و تا حالا کسی چیزی نگفته)! چون نسخه الکترونیکی کتاب‌هایی که کپی رایت دارن هم جزء فایل‌ها هست، اگه وارز باید باشه وارز و اگه غیر وارز هم باشه گیر نمیدن ، فرقی نمیکنه! (فقط ایبوک هست که کپی‌رایت داره و نرم‌افزار و آهنگ و فیلم و این چیزا یا اصلا روش گذاشته نمیشه یا اگه باشه چیزی نیست که کسی بخواد گیر بده!)
2- آپ‌تایم بالا(بالای 99.98) و پهنای باند بالا (الان نمی‌دونم فایل‌ها چقدر دانلود میشه! شاید کمتر از 20 بار و شاید یکی 200 یا حتی 2000 بار یا بیشتر!)
3- پرداخت ماهیانه و پرداخت آنلاین!
4- قیمت مناسب!
5- کنترل پنل و این چیزا اصلا مهم نیست! Ftp هم باشه کفایت میکنه!
6- بک‌آپ روزانه تضمین شده! فردا نگید دیتاسنتر نابود شد یا هارد سوخت یا ادیسون یادش رفت برق رو اختراع کنه!
7- چون یونیت‌های ثبت دامنه‌ام تموم شده، اگه دامنه هم روش ثبت بشه خیلی خوب میشه!

منتظر پیشنهادهای دوستان هستم

Mohsen
October 6th, 2009, 00:44
اینا رو هم تو پیشنهادهاتون بگید!
1- وضعیت آپ‌تایم چند ماه اخیر (host-tracker کافیه)
2- اکانت تست چند روز میدین

P-CO
October 6th, 2009, 01:08
سلام، اکانت تست ندارم. ولی سایت خودم روی همین سرور هاست میشه...

تا 7روز اگر ناراضی بودین هزینه رو براتون بک میکنم.

با احترام

iranwebbase
October 6th, 2009, 01:29
سلام
-----

همه اينايي كه گفتي رو دارم اما دو چيز رو ندارم.

پرداخت انلاين يا همون سامان و هاست تركر كه به چندين ماه نميرسه .

كه پرداخت انلاين رو دنبالش هستم تا اوكي كنمش.
--------

تمايل داشتيد تماس بگيريد.

----------

امنيت عالي. كيفيت عالي. پشتيباني عالي در پايگاه وب ايران

Mohsen
October 6th, 2009, 01:38
پرداخت آنلاین خیلی مهم نیست، منتهی چون ماهانه میخوام هزینه بدم گفتم
اکانت تست اگه گزارش آپ‌تایم‌تون مشخص باشه ضروری نیست، فقط میخوام کلی زحمت نکشم فایل آپلود کنم و بعد دوباره مجبور بشم ... .

دوستان میزان پهنای باند، قیمت و ... رو لطف کنید و تو همین تاپیک بفرمایید، یا در صورتی که ممکن نیست، پ.خ. بفرمایید.
ممنونم.

Shc
October 6th, 2009, 01:44
با سلام
1- مشکلی با این فایلها نداریم
2- آپ‌تایم مناسب میباشد.همون چیزیه که شما عرض نمودید.ولی ما 99.5% رو تضمین میکنیم
3- قیمت آنچنانی نداره و به صورت ماهیانه امکان پذیر نیست.پرداخت آنلاین هم نداریم
4- هزینه سالیانه با پهنای باند نامحدود 10500تومان
5- کنترل پنل هم سی پنل میباشد
6- بازگردانی فایل تا 1گیگ و ماهی یکدفعه تضمین شده رایگان میباشد بیش از 1گیگ به ازای هر گیگ 5000تومان
7- هزینه ثبت دامین هم 4000تومان میباشد
5 روز اکانت تست هم داده میشود.

Mohsen
October 6th, 2009, 01:49
با سلام
1- مشکلی با این فایلها نداریم
2- آپ‌تایم مناسب میباشد.همون چیزیه که شما عرض نمودید.ولی ما 99.5% رو تضمین میکنیم
3- قیمت آنچنانی نداره و به صورت ماهیانه امکان پذیر نیست.پرداخت آنلاین هم نداریم
4- هزینه سالیانه با پهنای باند نامحدود 10500تومان
5- کنترل پنل هم سی پنل میباشد
6- بازگردانی فایل تا 1گیگ و ماهی یکدفعه تضمین شده رایگان میباشد بیش از 1گیگ به ازای هر گیگ 5000تومان
7- هزینه ثبت دامین هم 4000تومان میباشد
5 روز اکانت تس هم داده میشود.

1و 2 خوبه
3و4 با قیمتی که فرمودین مشکلی با پرداخت سالیانه ندارم
5 مهم نیست! اما تحریم نشید لطفا! (وقتی سی پنل تحریم میشه ftp کار میکنه درسته؟ اگه بله تحریم هم بشید مهم نیست!)
6- بک‌آپ روزانه هست؟ نیازی به بازگردانی نخواهد بود! فقط میخوام در صورت بروز مشکل مثل خدای نکرده هک شدن یا چه می دونم خرابی سرور و این چیزا فایل‌ها از دست نره! چون آپلودش کلی دردسر داره و ...
7- لطفا گزارش آپ‌تایم رو برام پ.خ. کنید.
8- نامحدود که نداریم! تا چقدر من به صورت قطع می‌تونم استفاده کنم؟ لطفا عدد بفرمایید!

HugeServer
October 6th, 2009, 02:19
من یه گیگ هاست می‌خوام که فایل‌های یک سایت رو روش بزارم!

شرایط:
1- مطمئن نیستم باید وارز باشه یا نه(این ایبوک ها رو روی هاست خودم هم داشتم و تا حالا کسی چیزی نگفته)! چون نسخه الکترونیکی کتاب‌هایی که کپی رایت دارن هم جزء فایل‌ها هست، اگه وارز باید باشه وارز و اگه غیر وارز هم باشه گیر نمیدن ، فرقی نمیکنه! (فقط ایبوک هست که کپی‌رایت داره و نرم‌افزار و آهنگ و فیلم و این چیزا یا اصلا روش گذاشته نمیشه یا اگه باشه چیزی نیست که کسی بخواد گیر بده!)
2- آپ‌تایم بالا(بالای 99.98) و پهنای باند بالا (الان نمی‌دونم فایل‌ها چقدر دانلود میشه! شاید کمتر از 20 بار و شاید یکی 200 یا حتی 2000 بار یا بیشتر!)
3- پرداخت ماهیانه و پرداخت آنلاین!
4- قیمت مناسب!
5- کنترل پنل و این چیزا اصلا مهم نیست! Ftp هم باشه کفایت میکنه!
6- بک‌آپ روزانه تضمین شده! فردا نگید دیتاسنتر نابود شد یا هارد سوخت یا ادیسون یادش رفت برق رو اختراع کنه!
7- چون یونیت‌های ثبت دامنه‌ام تموم شده، اگه دامنه هم روش ثبت بشه خیلی خوب میشه!

منتظر پیشنهادهای دوستان هستم

با سلام خدمت شما دوست عزیز.

با توجه به درخاست های شما با برای شما قیمت های مناسبی داریم.
به شما میتونم پنل های زیر را افر بدم .

فضا : ۱۰ گیگ
بندویت : ۱۰۰ گیگ .
قیمت : ۱۰ تومان در ماه .

این اکانت فقط افتپی میباشد.
شما میتوانید بقیه موارد را در سایت نگه کنید.
http://hugeserver.com/file-hosting.html

در مورد بک آپ هم عرض کنم كه در هفته گرفته میشود به صورت دیفالت ولی روزانه باید هزینه اضافی بپردازید.

موفق باشید.

Avicenna
October 6th, 2009, 02:20
1. سرور وارز است.
2. آپتایم بالا در حال حاضر 100% و در آینده هم تا اون میزانی که فرمودید تضمین می کنم. پهنای باند هم نامحدود.
3&4. قیمت سالیانه 40.000 تومان و ماهیانه 4.000 تومان. پرداخت آنلاین هم نداریم متاسفانه.
5. کنترل پنل هم که مهم نیست ولی ال اکس ادمین داریم.
6. بک آپ روزانه هم قبول.
7. 1 دامنه هم بصورت مجانی می دم.

72 ساعت اکانت تست هم میدم.

خوشحال می شم از خدمات ما استفاده کنید.

Mohsen
October 6th, 2009, 02:48
با سلام خدمت شما دوست عزیز.

با توجه به درخاست های شما با برای شما قیمت های مناسبی داریم.
به شما میتونم پنل های زیر را افر بدم .

فضا : ۱۰ گیگ
بندویت : ۱۰۰ گیگ .
قیمت : ۱۰ تومان در ماه .

این اکانت فقط افتپی میباشد.
شما میتوانید بقیه موارد را در سایت نگه کنید.
http://hugeserver.com/file-hosting.html

در مورد بک آپ هم عرض کنم كه در هفته گرفته میشود به صورت دیفالت ولی روزانه باید هزینه اضافی بپردازید.

موفق باشید.

از پیشنهاد شما ممنونم، منتهی فعلا سرویس که شما ارائه میدین از لحاظ فضا و پهنای باند با اون چیزی که نیاز من هست خیلی تفاوت داره
ان شاء الله اگه در کاربردی به چنین سرویسی که شما ارائه کردین نیاز داشتم مزاحم شما میشم.

Mohsen
October 6th, 2009, 02:51
1. سرور وارز است.
2. آپتایم بالا در حال حاضر 100% و در آینده هم تا اون میزانی که فرمودید تضمین می کنم. پهنای باند هم نامحدود.
3&4. قیمت سالیانه 40.000 تومان و ماهیانه 4.000 تومان. پرداخت آنلاین هم نداریم متاسفانه.
5. کنترل پنل هم که مهم نیست ولی ال اکس ادمین داریم.
6. بک آپ روزانه هم قبول.
7. 1 دامنه هم بصورت مجانی می دم.

72 ساعت اکانت تست هم میدم.

خوشحال می شم از خدمات ما استفاده کنید.

دوست گرامی پیشنهاد نسبتا خوبی هست، فقط شما هم مجددا از لفظ نامحدود استفاده کردین! لطفا بفرمایید تا چه میزان پهنای باند من اگه استفاده کنم تضمین می‌کنید که نگید زیاد استفاده کردی و .... لطفا عدد بفرمایید.

HugeServer
October 6th, 2009, 02:55
از پیشنهاد شما ممنونم، منتهی فعلا سرویس که شما ارائه میدین از لحاظ فضا و پهنای باند با اون چیزی که نیاز من هست خیلی تفاوت داره
ان شاء الله اگه در کاربردی به چنین سرویسی که شما ارائه کردین نیاز داشتم مزاحم شما میشم.

شما میتوانید بقیه موارد را در سایت ببینید .
احتمالا پکیج شماره ۱ به دارد شما بخوره، اگر هم کمتر از آن میخواهید باز هم در خدمات هستیم

kingoftehran
October 6th, 2009, 02:58
با سلام
دوست گرامی امنیت فایل های شما را ما تضمین می کنیم ولی قیمتمان پایین نیست.حتی گزینه ای تحت اختیار شما قرار می دهیم که در صورت ناراضی بودن براحتی فایلهایتان را از هاست ما به هاست سایر همکاران و سایت های هاستینگ دیگر انتقال دهید.
قیمت ماهیانه 5 هزار تومان
سالیانه 40000هزار تومان
www.parmishost.com

Avicenna
October 6th, 2009, 03:04
دوست گرامی پیشنهاد نسبتا خوبی هست، فقط شما هم مجددا از لفظ نامحدود استفاده کردین! لطفا بفرمایید تا چه میزان پهنای باند من اگه استفاده کنم تضمین می‌کنید که نگید زیاد استفاده کردی و .... لطفا عدد بفرمایید.
تا سقف 100Gb نیاز شما رو بر آورده می کنه؟
اگر بیشتر هم باشه در تایین قیمت با شما کنار میام.
با تشکر.

parsaserver
October 6th, 2009, 03:06
به نام خدا با سلام
پیشنهاد من خرید پلان نامحدود زیر هست :

هاست لینوکس : فضا نامحدود / پهنای باند نامحدود / دومین نامحدود/ ایمیل نامحدود / دیتابیس نامحدود خلاصه همه چی نامحدود ! سالانه فقط 150 هزار تومان ماهانه 16 هزار تومان کنترل پانلCPanel 11.x

ولی اگر اصرار به خرید پلان یک گیگ دارید یک گیگ فضا با بی نهایت پهنای باند ماهانه قیمتش در سرور ما سالانه 50 هزار تومان هست .

ایمیل من : parsaserver@gmail.com

آی دی من در یاهو : parsaserver@yahoo.co.uk
اکانت تست
لطفا کلیک کنید (http://www.parsaserver.com:2082/login/?user=democom&pass=test)
یوزر
democom
پسورد
test
البته اکانت تست آماده بالا نمایشی هست و برای تست واقعی باید دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
به شما 7 روز هاست تست رایگان می دهیم تا کیفیت هاست رو تست کنید
موفق باشید

Mohsen
October 6th, 2009, 03:10
شما میتوانید بقیه موارد را در سایت ببینید .
احتمالا پکیج شماره ۱ به دارد شما بخوره، اگر هم کمتر از آن میخواهید باز هم در خدمات هستیم

1 گیگ و 100 گیگ پهنای باند (فکر نمی کنم به این حد برسیم یا شاید خیلی کمتر از این، ولی می‌خوام مطمئن باشم که اگه رسیدیم مشکلی نخواهد بود) ، ماهیانه چقدر؟
هزینه بک‌آپ روزانه چقدر؟

Mohsen
October 6th, 2009, 03:12
با سلام
دوست گرامی امنیت فایل های شما را ما تضمین می کنیم ولی قیمتمان پایین نیست.حتی گزینه ای تحت اختیار شما قرار می دهیم که در صورت ناراضی بودن براحتی فایلهایتان را از هاست ما به هاست سایر همکاران و سایت های هاستینگ دیگر انتقال دهید.
قیمت ماهیانه 5 هزار تومان
سالیانه 40000هزار تومان
www.parmishost.com

میزان پهنای باند، بک‌آپ روازنه بلی یا خیر، و آپ‌تایم تضمینی رو مشخص بفرمایید لطفا

Mohsen
October 6th, 2009, 03:13
تا سقف 100gb نیاز شما رو بر آورده می کنه؟
اگر بیشتر هم باشه در تایین قیمت با شما کنار میام.
با تشکر.

بله فکر میکنم حداقل برای سال اول 100 گیگ مناسب باشه
اجازه بفرمایید اگه پیشنهاد بهتری نبود تا فردا شب، سرویس شما رو انتخاب خواهم کرد.

Avicenna
October 6th, 2009, 03:16
بله فکر میکنم حداقل برای سال اول 100 گیگ مناسب باشه
اجازه بفرمایید اگه پیشنهاد بهتری نبود تا فردا شب، سرویس شما رو انتخاب خواهم کرد.
خواهش می کنم اختیار دارید.
من در خدمتم.

HugeServer
October 6th, 2009, 03:22
1 گیگ و 100 گیگ پهنای باند (فکر نمی کنم به این حد برسیم یا شاید خیلی کمتر از این، ولی می‌خوام مطمئن باشم که اگه رسیدیم مشکلی نخواهد بود) ، ماهیانه چقدر؟
هزینه بک‌آپ روزانه چقدر؟

با سلام دوبار خدمت شما دوست عزیزم ، ممنون از پاسخ شما در مورد پست ارسالی.

در مورد این درخواست شما باید عرض کنم كه با توجه به پهنای بندی كه نیاز دارید قیمته آن در ماه با توجه به بکاپ روزانه كه از فایل های شما گرفته میشود حدود ۱۲،۵ تومان در ماه محسوب میشود.

امیدوارم كه همکاری خوبی با هم داشته باشیم، اگر كه شما لازم داشته باشید.

ادیت : لازم به ذکر هست كه شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما به صورت ۲۴ ساعت با پشتیبان ما در تماس باشید. برای این کار فقط کافی است كه به سایت مراجعه کرده و بر روی ساپورت زند کلیک کنید. این را میتوانید در طول ۲۴ ساعت امتحان کنید.

موفق و پیروز باشید.

Shc
October 6th, 2009, 03:32
1و 2 خوبه
3و4 با قیمتی که فرمودین مشکلی با پرداخت سالیانه ندارم
5 مهم نیست! اما تحریم نشید لطفا! (وقتی سی پنل تحریم میشه ftp کار میکنه درسته؟ اگه بله تحریم هم بشید مهم نیست!)
6- بک‌آپ روزانه هست؟ نیازی به بازگردانی نخواهد بود! فقط میخوام در صورت بروز مشکل مثل خدای نکرده هک شدن یا چه می دونم خرابی سرور و این چیزا فایل‌ها از دست نره! چون آپلودش کلی دردسر داره و ...
7- لطفا گزارش آپ‌تایم رو برام پ.خ. کنید.
8- نامحدود که نداریم! تا چقدر من به صورت قطع می‌تونم استفاده کنم؟ لطفا عدد بفرمایید!

گزارش آپتایم ارسال شد
منظور من از نامحدود این نبود که بینهایته.منظور من بدون محدودیت میباشد.یعنی شما چه 100گیگ یا و چه 2000گیگ در صورتی که فشار به سرور نیاید میتوانید استفاده کنید(به دلیل اینکه استفاده شما بیشتر دانلود و آپلود میباشد مشکلی پیش نمیاید)

parsaserver
October 6th, 2009, 14:41
شرکت ما ثبت شده هست . می تونیم با شما قرارداد رسمی ببندیم در قرارداد هم تضمین های لازمه رو بدیم .از جمله تضمین آپتایم
در مورد پهنای باند مصرفی پلان یک گیگ با پهنای نامحدود که بنده پیشنهاد دادم این پهنای باند مساوی پهنای باند کل سرور می شود که به صورت اشتراکی بین شما و سایر کاربران نامحدود share خواهد شد . تا زمانیکه مصرف سایت شما در حد نرمال از منابع باشه ( 1 الی 2 درصد از منابع ) ( منابع : سی پی یو - رم - پاور و ... ) می تونید از هاست اشتراکی با پهنای باند نامحدود استفاده کنید .
همه سرورها این محدودیت منابع رو دارن !
7 روز تست رایگان تقدیم میشه . برای تست باید دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
کنترل پانل آخرین نسخه سی پانل .
بک آپ روزانه و هفتگی و ماهانه .
موفق و پیروز و سربلند باشید

به نام خدا با سلام
پیشنهاد من خرید پلان نامحدود زیر هست :

هاست لینوکس : فضا نامحدود / پهنای باند نامحدود / دومین نامحدود/ ایمیل نامحدود / دیتابیس نامحدود خلاصه همه چی نامحدود ! سالانه فقط 150 هزار تومان ماهانه 16 هزار تومان کنترل پانلCPanel 11.x

ولی اگر اصرار به خرید پلان یک گیگ دارید یک گیگ فضا با بی نهایت پهنای باند ماهانه قیمتش در سرور ما سالانه 50 هزار تومان هست .

ایمیل من : parsaserver@gmail.com

آی دی من در یاهو : parsaserver@yahoo.co.uk
اکانت تست
لطفا کلیک کنید (http://www.parsaserver.com:2082/login/?user=democom&pass=test)
یوزر
democom
پسورد
test
البته اکانت تست آماده بالا نمایشی هست و برای تست واقعی باید دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
به شما 7 روز هاست تست رایگان می دهیم تا کیفیت هاست رو تست کنید
موفق باشید

RezaFH
October 8th, 2009, 21:50
سلام
منم میتونم این سرویس رو بهتون بدم با این شرایطی که گفتین
1 گیگ با 100 گیگ پهنای باند
قیمت هم برای پرداخت ماهانه ، 2500 تومن D:
اکانت تست هم میدم اگه خواستید( تا یک هفته )

--===============================--
راستی یه دامین هم دارم اگه کسی خواست پی ام بده !
bia2soft.net

arameshsoft
October 9th, 2009, 03:49
سلام.
آپتایم بالا (99.9)
قیمت بسیار مناسب
پشتیبانی کامل 24 ساعته. (من شبا بیدارم و دوستم روزا:59:)
اکانت تست تا3 روز و اگه کافی نبود تا 7 روز
بک آپ روزانه
در خدمتیم.

Mohsen
October 9th, 2009, 09:40
دوستان عزیز لطفا دیگه کسی تو این تاپیک پیشنهاد نده! من با دو تا از دوستان صحبت کردم و با توجه به جمیع جهات از یکی از اون دوتا می‌گیرم.
البته جالب هست که هر چی می‌گذره پیشنهادها بهتر و بهتر میشه! آدم وسوسه میشه صبر کنه و نظرش رو تغییر بده! در هر صورت لطفا دیگه پیشنهاد ندید!
از همه دوستانی که پیشنهاد دادن ممنونم.

Mohsen
October 10th, 2009, 20:27
باتشکر فروان و عرض پوزش از جناب Par3Host.Net که باهاشون برای گرفتن این سرویس صحبت کردم، با توجه به سابقه همکاری قبلی و با توجه به آفر ویژه‌ای که جناب bestserver.ir ارائه دادن، این سرویس رو از ایشون تهیه کردم.
ان شاء الله در آینده نزدیک امکان همکاری با Par3Host.Net و سایر دوستانی که پیشنهادهای خوبی دادن برام پیش بیاد.

Avicenna
October 11th, 2009, 00:47
باتشکر فروان و عرض پوزش از جناب par3host.net که باهاشون برای گرفتن این سرویس صحبت کردم، با توجه به سابقه همکاری قبلی و با توجه به آفر ویژه‌ای که جناب bestserver.ir ارائه دادن، این سرویس رو از ایشون تهیه کردم.
ان شاء الله در آینده نزدیک امکان همکاری با par3host.net و سایر دوستانی که پیشنهادهای خوبی دادن برام پیش بیاد.

خواهش می کنم دوست عزیز.
موفق باشید.