PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بالا نیومدن وب سرور ( Apache )

iMax
January 29th, 2012, 17:13
سلام؛ بنده از Wamp Server 2.0 براي ایجاد وب سرور روي VPS ام استفاده کردم و میخام یک برنامه PHP رو روي IP سرور بالا بیرام تاحالا روي 10 تا سرور هام اینکار رو کردم و هیچ مشکلي نداشته اما الان نمیدونم چرا چنین پیامي رو تو بروزر نشون میده :

Network Error (tcp_error)

A communication error occurred: "Connection refused"The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.
For assistance, contact your network support tea

از WinLamp هم استفاده کردم اما باز همین مشکل..
من آپاچي و تمام سرویس ها رو استرات میکنم اما وقتي تو بروز IP سرور و یا تو خود سرور 127.0.0.1 رو بروز می کنم چند دقیقه طول می کشه و باز همون پیام رو نشون میده.

با تشکر

iMax
January 30th, 2012, 01:45
یعني کسي نیست که جواب کم رو بده ؟؟

Online24
January 30th, 2012, 02:21
مشخصا webserver شما فعال نیست و start نشده است و مشکلی برای آن پیش آمده است .

تمامی نرم افزار های مربوط به webserver را uninstall کنید و از نو نصب نمایید .

مطمئن شوید سرویس IIS روی ویندوز فعال نباشد .

با دستور زیر چک کنید پورت 80 مشغول نباشد :

netstat -naob

اگر پورت 80 داخلی باز بود ، با چک کردن PID آن که در خروجی دستور فوق نمایش داده میشود آن را kill کنید . (با دستور taskkill )

مجددا نرم افزار را باز کرده و اقدام به start کردن وب سرور کنید .

موفق باشید

iMax
January 31st, 2012, 00:48
ممنون که جواب داديد

فقط IIS رو چطور باید stop کنم.
netstat -naob رو هم که میزنم یه صفحه شبه داس میات و سریع میره.. و همچنین taskkill..

itjavani
January 31st, 2012, 00:51
ممنون که جواب داديد

فقط IIS رو چطور باید stop کنم.
netstat -naob رو هم که میزنم یه صفحه شبه داس میات و سریع میره.. و همچنین taskkill..

برای استاپ IIS دستور زیر را اجرا نمایید:

iisreset /stop

iMax
January 31st, 2012, 01:30
این دستور رو قبلا اجرا کرده بودم اما میگه iisreset رو نمیشناسه

Online24
January 31st, 2012, 01:42
شما از قبل iis را روی سرور نصب نکردید . سایر مراحل را انجام دهید .

mahosseini
January 31st, 2012, 01:47
این دستور رو قبلا اجرا کرده بودم اما میگه iisreset رو نمیشناسه

شما وب سرور دیگه ای هم نصب کردید ؟
در run تایپ کنید services و بعد به قسمت services برید ببنید iis سرویسش start هست ؟
بروی سرویس apache برید و start کنید ارور رو پیوست کنید .

iMax
January 31st, 2012, 02:20
آقای Online24 من تمام مراجلي که فرمودید انجام دادم اما نتیجه ای نگرفتم.سرویس Apache در Services استارت هست و هیچ اروري هم نمیگیره.iis هم در Services پیدا نکردم که بخام استاپ کنم..

---------- Post added at 02:20 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

دوستان من تمام راه هايي که گفتید رو چک کردم، هر کدوم از دوستان که می تونن 5 دقیقه وقتشون رو بم بدن و یه نگاهي به سرور بندازن و مشکلش رو پیدا کنند اینجا اعلام آمادگي کنن تا مشخصات سرور رو پ.خ کنم.

با تشکر فراوان