PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دلار دولتی

Woshka
January 29th, 2012, 11:18
بابابزرگم مقیم سوئد هسش
می خواستم بدونم به اون هم دلار دولتی میدن؟
و اینکه الان کدوم بانک ها دلار دولتی میدن
تابستون که فقط ملی و ملت و صادرات بود باید از ساعت 3 صبح زنبیل میگذاشتی
حالا که دلار انقدر گرون شده قائدتا کسی دیگه زیاد مسافرت نمیره خارج از کشور یک بار هم بیشتر در سال نمیدن پس اینکه از ساعت 3 صبح باید زنبیل بگزاریم دیگه احتیاج نیست درسته؟
کلا راهتمایی کنید در این مورد

سپاسگزارم

behrooz_iri
January 29th, 2012, 11:24
وشکا جان الان دیگه دلار دستت نمیدن باید مدارک رو که بردی برای مسافرت بعد از گیت پولو بهت میدن فکر کنم از طریق صرافی ها هم بتونی تقاضا بدی

Woshka
January 29th, 2012, 11:37
یعنی دیگه توی شهر نمیشه دلار رو تهیه کرد و فقط توی فرودگاه امام خمینی میشه؟

itjavani
January 29th, 2012, 11:59
یعنی دیگه توی شهر نمیشه دلار رو تهیه کرد و فقط توی فرودگاه امام خمینی میشه؟

بعد از گیت تقدیم میکنند!
به دنبال راه های دیگه باشید بهتره!

X2Maxer
January 29th, 2012, 12:03
وشکا جان الان دیگه دلار دستت نمیدن باید مدارک رو که بردی برای مسافرت بعد از گیت پولو بهت میدن فکر کنم از طریق صرافی ها هم بتونی تقاضا بدی
دست اونایی که هم میدن خودشون قیمت گذاری می کنن ! دلار امروز شد 1800

E!3
January 29th, 2012, 12:09
ارز مسافرتی که فقط 2000 دلار میدن. الان فکر کنم شده 1000 دلار! / سالی یه بار، اونم وقتی خروجت حتمی شد! (تازه اگه داشته باشن)

p30speed
January 29th, 2012, 12:12
بانک مرکزی ایران طی بیانیه ای اعلام کرد که ارز مسافرتی در فرودگاه به مسافر تحویل داده خواهد شد. طبق این بیانیه که امروز ۹ بهمن در سایت رسمی بانک مرکزی ایران منتشر شده، مسافرانی که از فرودگاه امام خمینی در تهران عازم سفر هستند، ارز خود را پس از گیت خروجی و کنترل گذرنامه دریافت خواهند کرد.
این بانک اعلام کرده اقدامات مشابهی تا آخر هفته آینده در مورد سایر فرودگاه بین المللی کشور از جمله اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، بندرعباس و دیگر مرزهای خروجی کشور انجام خواهد داد.
این بانک امروز اعلام کرده که از روز گذشته (۸ بهمن) سیاست یکسان سازی نرخ ارز را اعمال کرده و برای هر دلار آمریکا قیمت ۱۲۲۶ تومان را تعیین کرده است.
به دنبال تلاطم در بازار، بانک مرکزی بار دیگر برنامه ارز تک نرخی را به اجرا گذاشته و با اعلام این سیاست توانسته از التهاب بازار بکاهد.
بانک مرکزی هشدار داده که صرافی ها نباید از این نرخ‌ها تخلف کنند