PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا ماژول افراد آنلاین موجود است ؟

vahab00
January 29th, 2012, 11:10
سلام دوستان
چند وقته تو این فکرم که آیا whmcs ماژولی نداره که افراد آنلاین (یا اعضای) انلاین رو نشون بده ؟
اگه کسی میشناسه لطفا لینک بزاره واسه دانلود
با تشکر

irmpmn
January 29th, 2012, 11:37
من تاحالا همچین چیزی ندیدم متاسفانه

vahab00
January 29th, 2012, 11:43
من تاحالا همچین چیزی ندیدم متاسفانه
شاید موجود باشه .
اگه نباشه به نظر دوستان نوشتن چنین ماژولی ارزش خواهد داشت ؟
منظور از مشاهده افراد آنلاین این است که در پنل ادمین به نمایش در آیند و برای کاربران قابل مشاهده نباشد
با تشکر

nimafire
January 30th, 2012, 20:23
بله میتونه امارگیر مناسبی باشد
اما ارزش هزینه برای خریدار را ندارد زیرا کانتر های رایگان موجود هست.

aph
January 30th, 2012, 20:50
اگه رایگانش هست دوستان لطف کنن بذارن. من زیاد گشتم اما چیزی پیدا نکردم.

vahab00
January 31st, 2012, 01:36
ببخشید که دیر کردم . دوستانی که میگن رایگان هست منظورشون همین کانترها مثل وبگذر و... هست ؟ اگه کانتر مخصوص whmcs از دوستان کسی داره ممنون میشم بزارید واسه دانلود تا همه استفاده کنند و اگه وجود نداره بنظرتون نوشتن چنین کانتری میتونه لاقل هزینه زحماتی که کشیدم رو بده ؟ (جهت فروش) با تشکر

Milad-H
January 31st, 2012, 07:52
سلام دوستان
چند وقته تو این فکرم که آیا whmcs ماژولی نداره که افراد آنلاین (یا اعضای) انلاین رو نشون بده ؟
اگه کسی میشناسه لطفا لینک بزاره واسه دانلود
با تشکر

با استفاده از Livezilla و کمی هوشیاری میتوانید استفاده کنید

aph
January 31st, 2012, 08:07

لطفا یکم بیشتر راهنمایی کنید.

maryam1
January 31st, 2012, 08:16
لایو زیلا یه کدی داره که بذاری تو قالب هر کاربری بیاد داخل اسمشو و حتی آیپیشو هم مینویسه میزنه چند انلاین داری و میتونی اونارو به چت دعوت کنی

aph
January 31st, 2012, 08:19
لایو زیلا یه کدی داره که بذاری تو قالب هر کاربری بیاد داخل اسمشو و حتی آیپیشو هم مینویسه میزنه چند انلاین داری و میتونی اونارو به چت دعوت کنی

برای مدیر یا پشتیبان اونرونشون میده.

کدی باشه که همه بتونن تو سایت افراد آنلاین و تعداد بازدید رو ببینند.

vahab00
January 31st, 2012, 11:43
لایو زیلا بحثش جداست . من پی افزونه ای هستم که مثلا تعداد افراد انلاین شده امروز و اینکه چه کسی وارد کنترل پنل خودش شده و... رو نشون بده
لایو زیلا واسه وقتی هست که آنلاین باشی
در ضمن نیاز ندارم سایرین ببینند این اطلاعات رو . فقط برای ادمین به نمایش گذاشته بشه کافیه
یا حق