PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیلهای مشکوک

sarwhost
January 28th, 2012, 22:19
سلام
بچه ها یه سوال داشتم اینکه چندوقتیه بهم ایمیلایی میاد که با متن انگلیسی ترجمش اینه که شما برنده فلان مبلغ شدید اطلاعات میخواد مبلغش به دلاره به پول ما خیلی میشه کسی میونه اینا چیا" راستن و
در ضمن ارم شرکت شماره تماس با شرکت و اینا هستن

Rezash
January 28th, 2012, 22:46
سلام
بچه ها یه سوال داشتم اینکه چندوقتیه بهم ایمیلایی میاد که با متن انگلیسی ترجمش اینه که شما برنده فلان مبلغ شدید اطلاعات میخواد مبلغش به دلاره به پول ما خیلی میشه کسی میونه اینا چیا" راستن و
در ضمن ارم شرکت شماره تماس با شرکت و اینا هستن

خیر ، الکی هستند و توصیه میکنم عکس های ایمیل های ناشناس رو باز نکنید . یعنی display images رو نزنید (remote content)

sarwhost
January 28th, 2012, 22:51
مرررررررررررررررررررسی

ilmavps
March 6th, 2012, 01:58
اقا اینا همش کلاه برداری هست واسه من یک دفعه اس ام اس اومدم خیلی هم دنبالش رفتم اخر دست فهمیدم کلاه برداری هست

mhy
March 6th, 2012, 02:18
البته یه سری ایمیلهای ویروس که میاد و بعد از طرف من برای تمام contactها رفته چی؟
اونها رو چطور میتونیم از شرشون خلاص شیم؟

ilmavps
March 6th, 2012, 02:42
این خوبه چند روز پیش برای من یک ایمیل اومده از طرف یاهو که رمز و غیره را برامون بفرستید اصلا شک نکردم

بعد از یکمی گیر دادن به ایمیل دیدم از سرویس میل فا ساخته شده مراقب باشید همه هکر شدند:دی

sarwhost
March 7th, 2012, 11:05
این خوبه چند روز پیش برای من یک ایمیل اومده از طرف یاهو که رمز و غیره را برامون بفرستید اصلا شک نکردم

بعد از یکمی گیر دادن به ایمیل دیدم از سرویس میل فا ساخته شده مراقب باشید همه هکر شدند:دی

اره اینم واسه من اومده بود اما ندادم

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

البته یه سری ایمیلهای ویروس که میاد و بعد از طرف من برای تمام contactها رفته چی؟
اونها رو چطور میتونیم از شرشون خلاص شیم؟
دوست عزیز منظور شما همون ویروس صدای یاهو نیست

mhy
March 7th, 2012, 13:46
دوست عزیز منظور شما همون ویروس صدای یاهو نیست

چی هست این صدای یاهو ؟!!...

sarwhost
March 7th, 2012, 16:15
عرض کنم این یه ویروسیه که با یاهو مسنجر راه میوفته و هیچ انتی ویروسی اونو نمیشناسه کار این اقا ویروسه دوتاست یکی تاکثیر ویروس به این صورت که به اد لیستای شما خودکارصدا (پی ام)میزنه لینک میده واسه دالود بازی ***ی که طرف اونو دانلود میکنه و در واقه اون بازی نیست همون ویروسه وکاردیگه این اقا ویروسه باز کردن یک لینک هر دو سه دقیقه یه باره در درضمن اون پی ام رو هم هر دقیقه یک بار میفرسته ادد لیستات دیونه میشن

sajadzero
March 7th, 2012, 16:21
سلام

کلاه برداری هستش

sarwhost
March 7th, 2012, 16:31
سلام

کلاه برداری هستش

چه کلاه برداری

mhy
March 7th, 2012, 20:32
نه، اینها pm نمیفرستند
بعد بازی اونجوری نیست، فقط یک خط مطلب درباره ی ماشین پول سازی و یک لینک (همش هم انگلیسی نوشته شده)
فقط هم ایمیل میفرسته به تمام کانکتهای ایمیلم
بعنی صدای همه رو درآورده
هفته ای یکی دو تا هم میفرسته !!

mhy
March 14th, 2012, 23:59
نه، اینها pm نمیفرستند
بعد بازی اونجوری نیست، فقط یک خط مطلب درباره ی ماشین پول سازی و یک لینک (همش هم انگلیسی نوشته شده)
فقط هم ایمیل میفرسته به تمام کانکتهای ایمیلم
بعنی صدای همه رو درآورده
هفته ای یکی دو تا هم میفرسته !!

آپ ...

mha
March 15th, 2012, 01:17
سلام به جرات می توان گفت که تمامی این ایمیلها اسپم هستند و نتایج آنها به کلاهبرداری منجر خواهد شد برای اطلاعات بیشتر مطلب زیر را مطالعه کنید.
برنده شدن ایمیل در قرعه کشی | پرتال آموزشی خندون دات آی آر|آموزش کامپیوتر (http://khandoon.ir/?p=1526)