PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای خرید Cpanel

tsonade
January 28th, 2012, 17:19
سلام
من یک راهنمایی می خواستم
من میخواستم یک سرور لینوکس با Cpanel برای hosting راه اندازی کنم
از انجایی که قیمت Cpanel یک خورده سنگینه می خواستم ببینیم نظر شما راجع به این که من 3 ماه اول که کارم حرفه ای نیست و بیشتر برای یاد گیری است از Cpanel نال شده استفاده کنم و تا زمانی که 10 - 20 تا مشتری پیدا می کنم رو این Cpanel بمونم و بعد یک Cpanel لایسنس بگیرم چیه ؟

خواهش می کنم نگید اول از نمایندگی های داخلی شروع کنید

tsonade
January 29th, 2012, 10:58
کسی پیشنهادی نداره ؟

tsonade
January 29th, 2012, 16:48
دوستان کسی اطلاعاتی نداره پیرامون این مطلب ؟
اگه اسکریپ نال شده باشه بعد برای انتقال مشکلی پیش نمیاد ؟

hostarya
January 29th, 2012, 16:54
كلا نال شده كه بعد يه مدت سرور ميتركه خب پس بهرته همون 45روز تريال رو استفاده كني بعدش روش لايسنس بزني وسلام

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

يه انتقاد كوچك هم دارم واقعا كه هر وقت سرويس ميخوان كسي همه ميان پست ميدن ولي اموزشي نميدن=))

tsonade
January 29th, 2012, 17:28
كلا نال شده كه بعد يه مدت سرور ميتركه خب پس بهرته همون 45روز تريال رو استفاده كني بعدش روش لايسنس بزني وسلام

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

يه انتقاد كوچك هم دارم واقعا كه هر وقت سرويس ميخوان كسي همه ميان پست ميدن ولي اموزشي نميدن=))
تشکر دوست عزیز
منم برای همین گفتم

خواهش می کنم نگید اول از نمایندگی های داخلی شروع کنید
چون کمکی که نمی کنند هیچ باعث میشن اسپم بشه و من به نتیجه ای نرسم

چون من تازه کار هستم یک یا دو ماه طول میکشه که حرفه ای بشم البته اون زمان هاستی نمی فروشم و می خوام روی سرور کار کنم
امکانش هست که بشه از نال شده انتقال داد به نسخه اصل ؟

hostarya
January 29th, 2012, 17:36
فكر كنم اره ولي بهتره سي پنل رو نصب كنين و 45روز از تريال ان استفاده كنين و بعد لايسنس كه حدودا 25تا35توامن هستش بخرين
--------------------------------------------------------------
و ما هم داريم يه مجموعه كامل اموزشي سرور ارائه ميديم كه براي فروش ميگذاريمش :-o