PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر ویژه از مدیران فروم وب هاستینگ

sa_sh41
January 28th, 2012, 01:08
سلام دوستان عزیز
خواستم اینجا یه تشکر ویژه داشته باشم از مدیران این انجمن که شبانه روزی زحمت می کشند.
در ضمن امروز خیلی خوشحال شدم.یه تاپیک که یه جا اشتباه ایجاد کرده بودم منتقل کردند قبلا بارها شده بود وقتی اشتباه تاپیک ایجاد می شد سریعا حذف می شد.
و تشکر از همه دوستان وب هاستینگی=;

soheyl_ir89
January 28th, 2012, 09:12
منم تشکر می کنم از مدیران این انجمن

واقعا کار سختیه مدیریت انجمن،

اون هم همچین انجمنی.

براشون آرزوی موفقیت می کنم.

irmizban
January 28th, 2012, 09:49
من هم واقعا تشکر میکنم واقعا کارشون 20

alireza313
January 28th, 2012, 10:00
منم به عنوان یک تازه وارد به این انجمن تشکر میکنم از مدیران محترم

ان شالله موفق باشند

sarsar
January 28th, 2012, 10:20
اینجا خیلی فروم خوبیه و من واقعا از مطالبش خیلی استفاده کردم دم همه گرم ،ممنووون از مدیران:)

Milad-H
January 28th, 2012, 10:34
بنده هم از مدیران و تمام کاربران سایت کمال تشکر را دارم
وخصوصا جناب وحید که دیشب واقعا داشتن زحمت می کشیدن و بیش از 10 ایمیل Thread Moved برای بنده ارسال شد
سرور سایت برای بنده مشکلی داره که پ خ کردم واسشون

mehrshad.ho
January 28th, 2012, 11:16
ما نیز سپاسگذاریم :d

ronaldo0571
January 28th, 2012, 12:28
من هم تشكر ميكنم از مديران زحمت كش فروم مخصوصا جناب آقاي وحيد كه جواب سوالات من رو كامل با ايميل ميداد و تشكر براي مديريت قوي اين فروم بزرگ.
مطالب و سطح فرو هم بسيار عالي هستش
با تشكر

takmaisam
January 28th, 2012, 12:54
من هم تشکر می کنم از همه مدیران و کاربران فعال در وب هاستینگ

H.G.N
January 28th, 2012, 13:12
با عرض سلام و احترام

بنده هم به نوبه خودم از تمامی مدیران انجمن که واقعا برای سرپا نگه داشتن چنین انجمنی در تلاش هستند نهایت تقدیر و تشکر دارم و از خداوند متعال برای همه ی این عزیران آرزوی سلامتی رو خواستارم !

taghi.karimi
January 28th, 2012, 13:58
سلام!
جا دارد یک خسته نباشید به مدیران سایت بگویم به دلیل فراهم آوردن فضای مناسب و همچنین درمورد خود سایت که از سرعت بسیار بالایی بخوردار است!
موفق و پیروز باشید!

itsecure
January 28th, 2012, 20:04
منم به نوبه خودم از مدیران سایت تشکر می کنم
فضایی را ایجاد کردند که می تونیم مشکلاتی که گاها پیش می یادو به کمک دوستان خوب وب هاستینگی بر طرف کنیم.
با ارزوی توفیقات روز افزون برای مدیران محترم