PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر جدید برای قیمت دلار

mohsen1
January 27th, 2012, 22:23
بانک مرکزی طی بخشنامه‌ای اعلام کرد از تاریخ 8/11/90 صرافان سراسر کشور مجازند با در نظر گرفتن هزینه های نقل و انتقالات ارزی نرخ فروش ارز را حداکثر 3 تا 5 درصد بالاتر از نرخ مرجع بانک مرکزی تعیین نمایند.

هشدار بانک مرکزی به صرافان - Tabnak.IR | تابناك (http://www.tabnak.ir/fa/news/222326/%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%A7%D9%86)

یعنی نرخ حواله کمتر از 1300 در میاد!؟

جالبتر اینکه :

صرافان سراسر کشور مکلفند، نسبت به ثبت دقیق اطلاعات مربوط به حواله ، اسکناس و هزینه های مربوطه در سامانه سنا اقدام نموده ،همچنین نرخ خرید و فروش ارز با شرایط فوق الذکر را بطور روزانه در تابلوی صرافی درج نمایند .

در دستورالعمل یاد شده تاکید شده است صرافانی که بخشنامه ابلاغی این بانک را از تاریخ 8/11/90 رعایت ننمایند، مجوز فعالیت آنها ابطال خواهد شد.

AvalinHost
January 28th, 2012, 00:36
فکر کنم برای ما که شرکت های هاستینگ هستیم از وزارت صنعت و معدن و تجارت میتونیم مجوز خرید و حواله ارز بگیریم.

adamak
January 28th, 2012, 00:45
ما که از دوستانی که چنجر هستند خیلی راحت میگیریم مشکلی نداریم .

taghi.karimi
January 28th, 2012, 00:56
شما از دوستان چنجر دلار بانکی میگیرید ؟

AvalinHost
January 28th, 2012, 00:58
مشکل تازه از فردا شروع میشه دوست عزیز.
طبق اعلام بانک مرکزی باید ثابت بشه که ارز رو برای چه کاری نیاز دارید وگرنه اصلا بهتون ارز نمیفروشن و یا اگر بخواین بخرین باید با نرخ خیلی بیشتر از این نرخی که اعلام شده خریداری کنید در بازار آزاد...
به عبارتی نرخ از دولتی و آزاد در اومد و به صورت رسمی و بازار سیاه ارائه میشه.
نهایتان 7 ساعت دیگه متوجه میشیم که اتفاقی قراره بیوفته.

این رو هم بگم که فکر کنم از فردا 90% هاستینگ هایی که در حال حاضر مجوز فعالیت ندارن و به عبارتی هاستینگ های خانگی هستن با مشکل تامین ارز روبرو میشن و هر کسی که بخواد ارز خودشو تامین کنه باید از مراجع قانونی مجوز فعالیت دریافت کنه.
البته این استنباط بنده است و شاید اوضاع به این شکل هم نباشه.
احتمالا برای ما باید از همون وزارت صنعت و معدن و تجارت جهت خرید و حواله ارز اقدام کنیم.

adamak
January 28th, 2012, 01:02
[QUOTE=taghi.karimi;367781]شما از دوستان چنجر دلار بانکی میگیرید ؟[/QUO

خیر دوست عزیز با کمی سود بیشتر از صرافهای اینترنتی البته می ارزه .

arazit
January 28th, 2012, 01:08
با توجه به افزایش نرخ سود بانکی بعدی می دونم دلار و سکه دیگه زیاد نوسان کنن
100 درصد میان پایین

VatanDC
January 28th, 2012, 01:24
من نظری نمیدم ، ولی یه جایی پول ایران با ورق کاه برابری میکنه که اون وقت نمیشه بازار رو کنترل کرد

AvalinHost
January 28th, 2012, 01:38
100 درصد میان پایین

بله 100 درصد میاد پایین ولی برای خرید 1 دلار باید 100 تا سند و مدرک ارائه بدی که این رو واسه چه کاری میخوای!

P30Tools
January 28th, 2012, 01:45
100 درصد میان پایین
اتفاقا خود افزایش سود باعث تورم میشه. هرچند که سود وام ها هم افزایش پیدا خواهد کرد.
خدا رو شکر صنایع و کارخونه درست حسابی که نداریم تو مملکت حالا از کجا میخوان این مقدار سود رو بدن خدا میدونه.
مگر اینکه پول چاپ کنند که خودش باعث بی ارزش شدن ریال خواهد شد.
در کل آینده خوبی در انتظارمون نیست..

adamak
January 28th, 2012, 01:49
به نظر من از زمانی که سود بانکی کم شد این مشکلات پیش اومد ولی من بر خلاف نظر دوست عزیزمون امیدوارم وضعیت کشور عزیزمون به روال سابق برگرده و با هم کمی متحد تر باشیم .

arazit
January 28th, 2012, 09:31
وقتی نقدینگی در بازار بسیار زیاد باشد افزایش سود بانکی کمک می کنه نقدینگی به سمت بانک ها و تولید بره
جلوگیری از قاچاق ارز به این آسانی ها هم نیست
هنوز خیلی جاها مرزهای ما کنترل کاملی روش نیست که بگیم 1 دلارم از اینجا نمیاد ایران
خیلی ها اصلا دلار رو نمی یارن ایران و همون خارج می فروشن
شاید از نظر بعضی ها ما مصرف دلارمون زیاد باشه ولی اگر درآمد دلاری برخی ها رو ببینیم ....

behrooz_iri
January 28th, 2012, 10:54
ببینید دوستان عزیز مساله سر اینه که به جای اینکه مساله حل بشه صورت مساله پاک شده به جای تامین دلار نیاز به دلار حذف شده از نظر این قانون شما اساسا نیاز دلاری ندارید پس به شما هیچ دلاری هم داده نخواهد شد و با توجه به این که صرافان هم نمیتونند نیاز های دلاری افراد عادی رو تامین کنند پس شما از اونجا هم نمیتونید بخرید پس فقط یه راه میمونه بازار سیاه ( نه بازار غیر رسمی ) که اونم علاوه بر گرانی احتمالی دردسر های خاص خودشو از لحاظ مجرمانه بودن داره پس میتونم بگم 90 درصد این هاستینگ ها اساسا نمیتونن دلار تهیه کنند و این به مراتب بدتر از خرید دلار غیر رسمی است

iranian-portal
January 28th, 2012, 11:10
خیلی جالبه یکی از خصلت های ما ایرانی ها اینه که نمک به زخم خودمون بپاشیم و همیشه جو بدیم
دوستان هیچ جا اعلام نشده برای تامین دلار شما باید سند و مدرک ارائه کنید
سعی کنید اول یک خبر رو به خوبی در ذهن تجزیه تحلیل کنید بعد سریع برای خودتون تحلیل کنید و به قولی جو رو متشنج تر کنید
این جریان هم شده مثل اینترنت ملی سرگرمی عده ای برای شایعه پراکنی و بازی با اعصاب دیگران
اول از همه که دوستانی که بدون اطلاع اظهار نظر اقتصادی می کنند قبلش برن 2خط کتاب اقتصاد مطالعه کنند
از نظر علم اقتصاد نقدینگی یعنی وجود پول زیاد دست مردم که دارای پشتوانه نباشه
افزایش نرخ سود بانکی یکی از راه های کنترل نقدینگی و جمع آوری حجم پول در دست مردم است
پس کارشناسی اشتباه و به دور از عقل نفرمایید چون میزان سواد خودتون رو نشون میده
دوم این که بانک مرکزی از مدت ها پیش این قانون رو ثبت کرده بود که فروش ارز به خرده فروشان دلار ممنوعه اگر پیگیر اخبار ها بوده باشید در جریان فروش دلار به میزان محدود با کارت ملی و ... خواهید بود
اما این محدودیت ها برای جلوگیری از افزایش قیمت به قول دوستان در بازار سیاه هست
صرافان هم طبق روال معمول یا درصد کمتری از میزان ارز سابق خود تا بهبود این زخم دلار به نرخ اعلام شده دریافت می کنند
این که شما میای اینجا تراوشات ذهن خودت رو به عنوان یک نظر برای تشنج درج می کنید درست نیست دوست عزیز
البته هدف عده ای از دوستان که فروشنده هستند از این کارها اینه که بگن ما هنوز دلار رو گرون می خریم و هنوز سرویس رو گرون ارائه می دیم اما شتر بیند در خواب پنبه دانه آن هم دانه دانه :111:

behrooz_iri
January 28th, 2012, 11:23
با تشکر از جناب ایرانیان پورتال برای در افشانی بی مهاوا و یهوییشون :دی باید عرض بنمایم بنده کمترین و بیسواد حاظرم شما بری دلار 1226 تومان برام بخری و بنده هم دلاری 1400 ازتون میخرم در ضمن درست نیست و دور از ادب هست وقتی از کسی شناختی نداری اون رو متهم به نادانی و کاهلی بنمایی =p~

iranian-portal
January 28th, 2012, 11:39
با تشکر از جناب ایرانیان پورتال برای در افشانی بی مهاوا و یهوییشون :دی باید عرض بنمایم بنده کمترین و بیسواد حاظرم شما بری دلار 1226 تومان برام بخری و بنده هم دلاری 1400 ازتون میخرم در ضمن درست نیست و دور از ادب هست وقتی از کسی شناختی نداری اون رو متهم به نادانی و کاهلی بنمایی =p~

جالبه که شما عکس نمایی پروفایلتون (آواتار) کوزه هست.یاد ضرب المثل از کوزه همان برون تراود که در اوست افتادم.
اول از همه من قضاوتم رو بر اساس گفته های دقیق خود شما مبنا قرار دادم
آدم کاملا رکی هم هستم نوشته های بنده رو پیگیر باشید متوجه میشید حرفم رو مستقیم میزنم
حرف هایی که شما گفتید جوابش رو بر مبنای حقیقت دریافت کردید که چون اصولا حقیقت تلخ هست می فرمایید به دور از ادب
در مورد دلار هم سه نکته:
1-طبق اعلام ها دلار از روز یکشنبه به صورت کلی و فراگیر به قیمت رسمی 1256 تومان نه 1226 به فروش میرسه
2-این قیمت هم تا نرخ 1295 تومان متغیر خواهد بود(که شایعاتی مبنی بر درج قیمت 1265 در سایت مثقال وجود دارد)
3-از تاریخ مندرج به بعد(یکشنبه).من به شما دلار فیزیکی (نه شارژ حساب های ارزی مثل پیپال مستر و....) با قیمت 1400 تومان می فروشم و شما هم اگر روی حرفتون باشید ملزم به خرید هستید

m_dg_farari
January 28th, 2012, 12:21
طبق اعلام ها دلار از روز یکشنبه به صورت کلی و فراگیر به قیمت رسمی 1256 تومان نه 1226 به فروش میرسه

منبع!؟!؟!؟!؟!؟
بهمنی میاد توی تلوزیون رسمی کشور میگه 1226 تومن ، شما میای نقض میکنی؟
2 حالت داره:
1- منبع موثق داری
2- خودتون موثق تر از بهمنی هستید!!!!

این قیمت هم تا نرخ 1295 تومان متغیر خواهد بود(که شایعاتی مبنی بر درج قیمت 1265 در سایت مثقال وجود دارد)
منبع؟

پی نوشت: منم باراک اوباما هستم. بهم میاد؟ :)

p30speed
January 28th, 2012, 12:26
تلفن گویای مثقال رو هم مخابرات قطع کرده.

در سایت طلا قیمت هر دلار در بازار 1400 زده

mahkoom021
January 28th, 2012, 12:47
چه جالب بعضیا میان یه طوری مطمئن حرف میزنن انگار بالا دست بهمنی و امثالهم هستن
هنوز خود مملکت نمیدونه که چیکار کرده بعد دوستان میان امار دقیقی از اینده هم میدن................
الان بهترین کار اینه که به ادامه دادن شایعات و اینجور پستا نپردازیم صبر کنیم ببینیم امروز فردا قرار چی بشه
و اینکه اگر فک میکنید که دلار پایین میاد خب بگردید دنبال یه فروشنده که با این قیمت که میگین دلار میده معرفی کنید که همه استفاده کنن و دعاتون کنن

در ضمن ما ایرانی هستیم و هممون میدونیم که یه کاری میخواد انجام شه اول حرفش در میاد بعدا به امید خدا چند ماه چند سال بعد عملش تازه بعد از اعلام رسمی اجرای طرح میری ادارات میگن هنوز بخش نامه صادر نشده......

موفق باشید

amirian
January 28th, 2012, 12:48
مسلما افرادی که کارشون قانونی نباشه و شرکت ثبت شده نباشن و مالیات ندن، بهشون ارز رسمی نمیدن.چه بانک چه صرافی!!
منظور از کار غیر قانونی هم که مشخصه.قاچاق کالا و خدمات به داخل

اما باید به بقیه ارز رو بدن و امیدوارم این مرحله گذر هم به سلامت باشه.ممکنه اوایل کمی مشکلات پیش بیاد ولی بازار به سمت قانونی و معقول شدن حرکت میکنه

nimo0ol
January 28th, 2012, 12:59
دوستان لطف میکنند اگر قبل از فوت اقدام به گریه و زاری نکنند!

علت: بیشترین تاثیر در بازار دلالان سودجو و بازار سیاه را همین شایعات و برخی پیش بینی های منفی نگرانه، دارند.

AvalinHost
January 28th, 2012, 13:27
خیلی جالبه یکی از خصلت های ما ایرانی ها اینه که نمک به زخم خودمون بپاشیم و همیشه جو بدیم
دوستان هیچ جا اعلام نشده برای تامین دلار شما باید سند و مدرک ارائه کنید
سعی کنید اول یک خبر رو به خوبی در ذهن تجزیه تحلیل کنید بعد سریع برای خودتون تحلیل کنید و به قولی جو رو متشنج تر کنید
این جریان هم شده مثل اینترنت ملی سرگرمی عده ای برای شایعه پراکنی و بازی با اعصاب دیگران
اول از همه که دوستانی که بدون اطلاع اظهار نظر اقتصادی می کنند قبلش برن 2خط کتاب اقتصاد مطالعه کنند
از نظر علم اقتصاد نقدینگی یعنی وجود پول زیاد دست مردم که دارای پشتوانه نباشه
افزایش نرخ سود بانکی یکی از راه های کنترل نقدینگی و جمع آوری حجم پول در دست مردم است
پس کارشناسی اشتباه و به دور از عقل نفرمایید چون میزان سواد خودتون رو نشون میده
دوم این که بانک مرکزی از مدت ها پیش این قانون رو ثبت کرده بود که فروش ارز به خرده فروشان دلار ممنوعه اگر پیگیر اخبار ها بوده باشید در جریان فروش دلار به میزان محدود با کارت ملی و ... خواهید بود
اما این محدودیت ها برای جلوگیری از افزایش قیمت به قول دوستان در بازار سیاه هست
صرافان هم طبق روال معمول یا درصد کمتری از میزان ارز سابق خود تا بهبود این زخم دلار به نرخ اعلام شده دریافت می کنند
این که شما میای اینجا تراوشات ذهن خودت رو به عنوان یک نظر برای تشنج درج می کنید درست نیست دوست عزیز
البته هدف عده ای از دوستان که فروشنده هستند از این کارها اینه که بگن ما هنوز دلار رو گرون می خریم و هنوز سرویس رو گرون ارائه می دیم اما شتر بیند در خواب پنبه دانه آن هم دانه دانه :111:

شما اگر کمی ادب هم داشته باشید بد نیست!
معلومه که تمام این حرفاتون مخاطبش بنده بودم.
من امروز 10 تا صرافی زنگ زدم و همشون اعلام کردن که فعلا ارز مارو تامین نکردن و یکی از صرافی ها که ما بیشترین کارمون با اونهاست به من گفت طبق بخشنامه ای که برامون صادر کردن هر 1 دلاری که بهمون میدن باید در سامانه ثبت کنیم که جهت چه کاری فروخته شده و شخصی که این دلار رو خریداری کرده یا باید در ازای اون کالا وارد کشور کرده باشه و یا اینکه برای مسافرت خارج از کشور خریداری کرده باشه و تازه اینکه برای ارز مسافرتی هم بهتون حواله میدن و ارز رو پشت گیت تحویلتون میدن و این یعنی اینکه دوران مرده خوری بعضی ها که دلار مسافرتی میخریدن و در بازار میفروختن تموم شده.
همانطور که دقت کرده باشید ما هزینه های سرویسمون رو بالا نبردیم و فقط هزینه ثبت دامنه که مستقیما به خرید دلار بوده رو به تناسب افزایش دادیم. شما هم بجای حرفای بیخود بهتره بری واقعیت جامعه رو ببینی امیدوارم که توی کار هاستینگ نباشی وگرنه اگر مجوز فعالیت نداشته باشی باید بری از همون بازار سیاه هردلاری رو 2500 الی 3000 تومن بخری و حواله بزنی آقای وزیر اقتصاد!

p30speed
January 28th, 2012, 14:50
یک سر به اینجا بزنید بچه ها امروز 1400 خریدن

http://www.webhostingtalk.ir/f41/39816/

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

تاریخ : 14:42:01 90/11/08

14000
دلار-بازارمرکزی

22850
یورو-بازارتهران

منبع http://www.tala.ir/

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

تشکیل صف برای ارز 1238 تومانی

با اعلام ارز تک نرخی، خرید و فروش در بازار ارز رونق گرفت به طوری که در مقابل برخی صرافی‌هایی که ارز 1238 تومانی می‌فروشند، صف‌هایی از متقاضیان تشکیل شده است. در همین حال، برخی دیگر از صرافی‌ها هم عنوان می‌کنند که در حال حاضر خرید و فروش ارز ندارند.

به گزارش مهر، در اولین روز اجرای سیاست ارز تک نرخی در بازار، نرخ تابلوی صرافی ها تغییر کرد، بر این اساس صرافی ها نرخ فروش دلار را 1238 تومان و نرخ خرید را 1226 تومان درج کردند.

پیش از این نرخ اعلام شده بر روی تابلوی صرافی ها، همان نرخ تعیین شده توسط کانون صرافی ها بود که نرخ خرید را 1390 تومان و نرخ فروش را 1400 تومان اعلام کرده بود.

بازار ارز امروز با ازدحام مواجه شد و خرید و فروش ارز دوباره رونق گرفت، برخی از صرافی ها نرخهای اعلام شده توسط بانک مرکزی را اعمال می کنند که بر این اساس، این صرافی ها با ازدحام جمعیت در مقابل صرافی خود مواجه شده اند. برخی دیگر از صرافی ها نیز عنوان می کنند که در حال حاضر خرید و فروش ارز نداریم.

مشاهدات خبرنگار مهر حاکی از فعالیت دلالان و واسطه گران ارزی حکایت دارد، گرچه گفته می شود که با برخی از دلالان برخورد جدی صورت گرفته اما هنوز تعداد واسطه های ارزی در بازار ارز زیاد است.

دلار در بازار سیاه؛ 1750 تومان

دلالان بازار ارز و صرافی هایی که دلار را با نرخ آزاد می فروشند، قیمت دلار در بازار سیاه را امروز 1750 تومان ذکر می کنند. نرخ فروش یورو در بازار آزاد امروز 2300 تومان و نرخ پوند 2900 تومان است.

اما قیمت خرید یورو بر روی تابلوی صرافی ها 1620 تومان و نرخ فروش 1637 تومان است. صرافی ها قیمت خرید هر پوند را که با کاهش بسیار شدیدی مواجه شده بود، امروز 1928 تومان و نرخ فروش را 1948 تومان بر روی تابلوهای خود درج کردند. بانک مرکزی نرخ رسمی هر یورو را امروز 1621 تومان اعلام کرد.

محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی هفته گذشته اعلام کرد که کسانی که در بازار سکه و ارز سیاسی کاری می کنند؛ حتی در روز تعطیل هم بر طبل گرانی می کوبند.

وی تصریح کرد: "در روز یکشنبه این هفته که تعطیل رسمی بود پیامکهایی دریافت می کردم که قیمت ارز و سکه افزایش یافته است، بنابراین، شخصا در منطقه چهار راه استانبول حاضر شدم و تمام مغازه ها بسته و هیچ خرید و فروشی انجام نمی شد."

بهمنی در حالی عنوان می کند که شخصا برای بررسی در بازار ارز حاضر شده است که این کار را در یک روز تعطیل انجام داده، اما امروز بازار ارز وضعیت دیگری دارد که بهتر است سرکشی ها در چنین روزهایی انجام شود.

براساس اطلاعیه بانک مرکزی، صرافان سراسر کشور مجازند با در نظر گرفتن هزینه های مربوط به نقل و انتقالات ارزی ، نرخ فروش ارز را حداکثر بین 3 الی 5 درصد بالاتر از نرخ مرجع بانک مرکزی تعیین کنند. ضمنا نرخ فروش نقدی ارز به صورت اسکناس نیز با در نظر گرفتن هزینه های تامین اسکناس ، حداکثر به میزان یک درصد بالاتر از نرخ مرجع این بانک خواهد بود.

صرافان سراسر کشور مکلفند، نسبت به ثبت دقیق اطلاعات مربوط به حواله ، اسکناس و هزینه های مربوطه در سامانه سنا اقدام نموده، همچنین نرخ خرید و فروش ارز با شرایط فوق الذکر را بطور روزانه در تابلوی صرافی درج نمایند . در دستورالعمل بانک مرکزی تاکید شده است صرافانی که بخشنامه ابلاغی این بانک را از تاریخ 8/11/90 رعایت نکنند، مجوز فعالیت آنها ابطال خواهد شد

iranian-portal
January 28th, 2012, 17:58
شما اگر کمی ادب هم داشته باشید بد نیست!
معلومه که تمام این حرفاتون مخاطبش بنده بودم.
من امروز 10 تا صرافی زنگ زدم و همشون اعلام کردن که فعلا ارز مارو تامین نکردن و یکی از صرافی ها که ما بیشترین کارمون با اونهاست به من گفت طبق بخشنامه ای که برامون صادر کردن هر 1 دلاری که بهمون میدن باید در سامانه ثبت کنیم که جهت چه کاری فروخته شده و شخصی که این دلار رو خریداری کرده یا باید در ازای اون کالا وارد کشور کرده باشه و یا اینکه برای مسافرت خارج از کشور خریداری کرده باشه و تازه اینکه برای ارز مسافرتی هم بهتون حواله میدن و ارز رو پشت گیت تحویلتون میدن و این یعنی اینکه دوران مرده خوری بعضی ها که دلار مسافرتی میخریدن و در بازار میفروختن تموم شده.
همانطور که دقت کرده باشید ما هزینه های سرویسمون رو بالا نبردیم و فقط هزینه ثبت دامنه که مستقیما به خرید دلار بوده رو به تناسب افزایش دادیم. شما هم بجای حرفای بیخود بهتره بری واقعیت جامعه رو ببینی امیدوارم که توی کار هاستینگ نباشی وگرنه اگر مجوز فعالیت نداشته باشی باید بری از همون بازار سیاه هردلاری رو 2500 الی 3000 تومن بخری و حواله بزنی آقای وزیر اقتصاد!

اول از همه نیازی به جواب دادن به شما نبود چون در پست قبلی بنده لینک تاپیکی درج شده که در اون دوستان اعلام کردن که دلار رو 1400 پرداخت کردن پس اون 10صرافی که شما تماس گرفتید 2حالت داشته یا هنوز ارز با نرخ جدید دریافت نکرده بودن (و حاضر هم نیستند ارز با نرخ قدیم که بالاخریدن رو امروز ارزون بفروشن) یا این که به امید دوباره گرون شدن دلار تصمیم به بسته نگه داشته بازار دارند
و تمام این کنترل ها جهت جلوگیری از بازار سیاه هست
و در آخر شما که می فرمایید با چشم باز به جامعه نگاه کنم یادتون باشه تو این مملکت اتفاقاتی در جریانه که به ظاهر قابل تشخیص نیست
اما اشاره به این جمله معروف داره که سیاست کثیفه دوست من پس خودتون رو درگیر حرف های بی ارزش هر کسی که یک چیزی میگه نکنید
اگر نیاز به بحث بیشتری بود با پیغام خصوصی با من در تماس باشید

P30Tools
January 29th, 2012, 13:31
جالبه که شما عکس نمایی پروفایلتون (آواتار) کوزه هست.یاد ضرب المثل از کوزه همان برون تراود که در اوست افتادم.
اول از همه من قضاوتم رو بر اساس گفته های دقیق خود شما مبنا قرار دادم
آدم کاملا رکی هم هستم نوشته های بنده رو پیگیر باشید متوجه میشید حرفم رو مستقیم میزنم
حرف هایی که شما گفتید جوابش رو بر مبنای حقیقت دریافت کردید که چون اصولا حقیقت تلخ هست می فرمایید به دور از ادب
در مورد دلار هم سه نکته:
1-طبق اعلام ها دلار از روز یکشنبه به صورت کلی و فراگیر به قیمت رسمی 1256 تومان نه 1226 به فروش میرسه
2-این قیمت هم تا نرخ 1295 تومان متغیر خواهد بود(که شایعاتی مبنی بر درج قیمت 1265 در سایت مثقال وجود دارد)
3-از تاریخ مندرج به بعد(یکشنبه).من به شما دلار فیزیکی (نه شارژ حساب های ارزی مثل پیپال مستر و....) با قیمت 1400 تومان می فروشم و شما هم اگر روی حرفتون باشید ملزم به خرید هستید

خوب اون دوست عزیزی که گفتن از یکشنبه دلار 1400 ی میدم! من 2000 تا میخوام!

AvalinHost
January 29th, 2012, 15:49
حالا دلارشون پیشکش، ایشون که مارو بیسواد خطاب کردن لطف کنن و بیان از اون سوادشــــــــون مقداری هم به ما بدن!!!!!!!

behrooz_iri
January 29th, 2012, 16:41
قطعا از کوژه همون برون طراود که در اوست دوستان من هیچ ادعای سواد ندارم ولی بعد از چند سال زندگی تو ایران میدونم چه اتفاقی میوفته تو بازار که اگه نمیدونستم کلام پس معرکه بود البته من دلال نیستم ولی فکر کنم الان همه باید بدونن دور و ورشون چی میگذره دلار حد اکثر تا سه روز دیگه بالای 2000 هست چون مشکل به هیچ وجه حل نشده و فقط صورت مساله رو خواستند پاک کنند