PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای پرداخت ها دلاری چه پیشنهادی دارید؟

kimi
January 27th, 2012, 22:02
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه

یکی از ضروریات زندگی برای یه فرد یا مشخصا یک ایرانی خرید اینترنتی و ثبت نام های اینترنتی هست
کشور ما از طرف آمریکا به صورت بسیار مقرضانه تحریم شده و اززمین و زمان تحریمیم و سایت هایی ترنسفر مالی که میشه ازش برای مثلا ثبت دامنه و یا حتی ثبت نام آزمون های زبان استفاده کرد با آی پی ایران باز نمیشه چه برسه بخواید در اونجا ثبت نام کنیم و پرداخت های اینترنتی انجام بدیم که paypal از جمله بارزتریناش هست

در این شرایط تنها گزینه هایی که برای مردم عادی میمونه یا اینه که با واسطه های متعدد پرداخت ها رو انجام بدیم و مثلا برای پرداهت هر دلار که به قیمت واقعی مثلا 1226 هست باید 2000 پرداخت کنیم تا اون مبلغ رو واسطه با سود کلان به جیب خودش برای منه مشتری واریز کنه
یه راهی وجود داشت استفاده از نقل و انتقال webmony
این شرکت روسی هست از نظر تحریمی هیچ مشکلی با ایران نداره ولی پرداخت ها رو از ایران قبول نمیکنه یعنی نمیشه به طور مستقیم از یه بانک ایرانی به حساب وب مانی با روش Bank Wire پول واریز کرد!!!!

خوب از شما دوستان تقاضای راهنمایی دارم
من نمیخوام برای پرداخت به واسطه ای پورسانت بدم برای این کار باید چیکار کنم؟

(دوستان اصلا و به هیچ وجه پست آگهی ندین که مثلا بیا از من بگیر یا بیا من بهت با این قیمت بهت میدم

فقط روشی برای پرداخت رو توضیح بدین در واقع راه حل ارائه بدید)

AvalinHost
January 28th, 2012, 00:47
دوست عزیز، 99 درصد کسانی که در این انجمن و در جاهای دیگه با کمترین کارمزد خرید های اینترنتیشون رو انجام میدن و یا حواله ارزی میزن هیچوقت رازشون رو پابلیک نمیکنن. نه بخاطر حسادت بلکه بخاطر ترس، ترس از اینکه .....

adamak
January 28th, 2012, 01:22
لی من فکر میکنم موضوع ساده تر از این حرفها باشه من راهش رو پیدا میکنم و همینجا اعلام میکنم.

wanener
June 11th, 2012, 12:11
وای چه روش جالبی تاحالا به این موضوع فکر نکرده بودم :d
6 ماه گذشته فکر کنم هنوز به نتیجه ای نرسیده اید ؟

Ashkankamangar.ir
June 11th, 2012, 13:53
January 28th, 2012