PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در باره www.servers500.com

alireza313
January 27th, 2012, 18:15
سلام دوستان

لطفا اگه در رابطه با این سایت اطلاعاتی دارید و شناخت دارید به ما هم بگید Unlimited Alpha Reseller | Master Reseller Hosting | Unmetered Reseller Hosting | cpanel Hosting | Windows Reseller Hosting | Cheap VPS | Dedicated Servers (http://www.servers500.com)

صاحبش هندی یا پاکستانی نیست که

اگه میشه یه سایت خارجی که مستر ریسلر خوب و قیمت مناسب بده معرفی کنید

hostarya
January 27th, 2012, 18:26
من که نمیشناسمش ولی چرا از همین ایرانی ها نمیگیرین:39: اگر حرفه ای نیستین همین از ایران بگیرین بهتره

alireza313
January 27th, 2012, 19:21
چون اکثرا میندازن (توهین نباشه همه رو نمیگم)

و دلیل دوم هم اینکه ارزونتر میوفته

aminreza
January 27th, 2012, 19:40
دوست عزیز در همین فروم هم افراد بسیار کاردرستی پیدا میشن که بهتون سرویس خوبی ارائه بدن ( یا به قول خودتون بهتون نندازن ).
درنظر داشته باشید که ما تحریم هستیم. شاید فردا پس فردا اومدن دسترسیتون رو به سرورتون قطع کردن بخاطره ایرانی بودنتون. البته من نمیدونم ایا این سایت به ایرانیا سرویس میده یا نه اما در کل احتیاط شرط عقله.
حداقل مزیتی که سرویس دهندگان داخل دارن اینه که دیگه شب با خیال تقریبا راحت میخوابین که اگر مشکلی واستون پیش اومد اون شرکت ارائه دهنده جوابگو هست.
البته هرجور خودتون صلاح میدونید. من عقیده ی شخصیم رو گفتم.
موفق باشید...

alireza313
January 27th, 2012, 20:08
اصلا مشکلی با سرویس دهنده های داخلی ندارم

ولی میخوام بدونم یه سایت خارجی که مستر رسیلر با قیمت مناسب بده معرفی کنید (حداقلش اینه که اطلاعاتم بالا میره)

و بگید این سایت که معرفی کردم چطوره ؟ چون وقتی باهاشون چت کردم گفتند با ایران مشکلی ندارند و مشتری از ایران دارند

تشکر به خاطر جواب هاتون

Arashdn
January 27th, 2012, 21:22
ولی میخوام بدونم یه سایت خارجی که مستر رسیلر با قیمت مناسب بده معرفی کنید (حداقلش اینه که اطلاعاتم بالا میره)

یه سر به وب هاستینگ تاک بین المللی بزنید
webhostingtalk.com