PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست سی پنل با ماهانه 1000 تومان نه بیشتر !

دکتر کوچولو
January 26th, 2012, 20:36
بله درخواست هاست سی پنل با ماهانه 1000 تومان نه بیشتر , لطفا مشخصات بزارین
tnx ;;)

reza115
January 26th, 2012, 20:38
جند مگ نیاز دارین ؟

دکتر کوچولو
January 26th, 2012, 21:01
دیگه هرچی بیشتر بهتر دیگه

amircatalan
January 26th, 2012, 21:41
300MB هاست لینوکس ماهانه هزار تومان
www.mizbani.co
Yahoo ID : amircatalan@att.net

alborzhost
January 26th, 2012, 21:44
سلام به گدایان هاســـــــــــــــــــتین گــــــــــــــــــــــــ

دکتر کوچولو
January 26th, 2012, 22:30
alborzhost (http://www.webhostingtalk.ir/member/2602/) عزیز لطفا مودب باش گزارش پست خلاف ارسال شد%

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

300MB هاست لینوکس ماهانه هزار تومان
www.mizbani.co (http://www.mizbani.co)
Yahoo ID : amircatalan@att.net

آقا سایتت کار نمیده

قزوین هاست
January 26th, 2012, 22:48
500mg just for u

mehrshad.ho
January 26th, 2012, 23:29
50 مگابایت سالیانه 5 هزار تومان

reza115
January 26th, 2012, 23:33
دیگه هرچی بیشتر بهتر دیگه

1 گیگ ماهانه 1000 تومان

دکتر کوچولو
January 26th, 2012, 23:38
1 گیگ ماهانه 1000 تومان

1 گیگ ماهانه 1000 تومان ردیفه !

p2m
January 27th, 2012, 00:01
فضا : 200 مگابایت
پهنا نا محدود
امکانات نامحدود
cpanel 11
نصب سیستم مدیریتی به صورت رایگان
محافظت از سرور و سایت ها در برابر حملات DDoS
به روز رسانی مداوم نرم افزار سرور و استفاده از مناسب ترین سخت افزارهای موجود
تهیه نسخه پشتیبان از سایت ها در سرور مجزا به صورت روزانه
انتقال رایگان سایت و دامنه شما
انجام چک امنیتی سایت شما به رایگان
لازم به ذکر هستش به منظور افتتاح سایت قیمت ها به مدت محدوی با پایین ترین قیمت عرضه میشه
بازگشت هزینه تا 7 روز در صورت نارضایتی
11,000تومان سالانه

Optimus
January 27th, 2012, 00:13
سلام
با 12 تومان برای یک سال هاست 100 مگ می تونم بهتون ارائه بدم بهتون
در صورتی که کم آوریدن با هزینه ی پایین براتون آپگرید می کنم
سرعت بالا و سی پنل به همراه وب سرور لایت اسپید
سایت در امضا هست،اگرخواستید سفارش بدید خبر بدید تا کد تخفیف بهتون بدم

faranetwork
January 27th, 2012, 00:16
واقعا یکم فکر کنین...هزینه ساپورت ! سرور ! فاکتور صادر کردن! پرداخت کردن!! همه از 1000 تومن بیشتر میشه!!

delta
January 27th, 2012, 00:21
ماشالا این همه هاستینگ باهوش.... یادش بخیر خود منم زمانی هاست میخریدم 1000 تومان بعد از سی پنل شل میریختیم و کل سرور رو به خاک سیاه مینشوندیم و هر چی سایت رو سرور بود رو میزدیم..
واقعا یعنی شماها یک کمی فکر نمیکنید و به خاطر 1000 تومان حاضرید این ریسک رو کنید؟ اصلا نمیپرسید این آقا چرا هاست سی پنل مفتی میخواد؟

دکتر کوچولو
January 27th, 2012, 00:36
واقعا یکم فکر کنین...هزینه ساپورت ! سرور ! فاکتور صادر کردن! پرداخت کردن!! همه از 1000 تومن بیشتر میشه!!

اگه خوب بود ایشالا ارتقا میدم

ماشالا این همه هاستینگ باهوش.... یادش بخیر خود منم زمانی هاست میخریدم 1000 تومان بعد از سی پنل شل میریختیم و کل سرور رو به خاک سیاه مینشوندیم و هر چی سایت رو سرور بود رو میزدیم..
واقعا یعنی شماها یک کمی فکر نمیکنید و به خاطر 1000 تومان حاضرید این ریسک رو کنید؟ اصلا نمیپرسید این آقا چرا هاست سی پنل مفتی میخواد؟

نیت هک نیست (:|

AriyaDownload
January 27th, 2012, 00:36

افرادی که آفر دادن گدا نیستن عزیز
سیاست دارن :d
مشتری هاست رو می خره بعد از یه مدت می یان می گن سایتت رویه سرور فشار زیاد می یاره
باید بری پنل بالاتر
پنل بالاتر = دریافت هزینه بیشتر از مشتری

پ.ن: قصد جسارت نسبت به دوستان گرامی که آفر دادن رو نداشتم، ولی معمولا اینطوری بوده (که سیاست جالبی هست)
پ.ن 2: البته اگه به قول delta (http://www.webhostingtalk.ir/member/4168/) جان برای هک و اینجور مسائل نباشه

دکتر کوچولو
January 27th, 2012, 01:23
هنوز خریداری نشده بازم آفر بدین !

1oveless
January 27th, 2012, 01:34
فضا ۱ mb

پهنای باند۱۰ kb در ماه
بک آپ ندارد
پشتیبانی‌ ندارد
باقی‌ امکانات رو هم ندارد
خواستید در خدمتیم.

Mohammad_reza
January 27th, 2012, 01:49
http://www.webhostingtalk.ir/f20/39256/

دکتر کوچولو
January 27th, 2012, 02:07
فضا ۱ mb

پهنای باند۱۰ kb در ماه
بک آپ ندارد
پشتیبانی‌ ندارد
خواستید در خدمتیم.

(:|

smartieuser
January 27th, 2012, 04:16

فضا ۱ mb
پهنای باند۱۰ kb در ماه
بک آپ ندارد
پشتیبانی‌ ندارد
خواستید در خدمتیم.

جناب 1oveless و alborzhost
شخصا برای دو مورد فوق تخلف ثبت کردم. اگر به نظر شما درخواست متقاضی مورد قبول نیست مطلبی هم ارسال نکنید. شما هم بی احترامی کردید و هم ارسال Spam !
اگر سیاست فروشندگان با شرایط فوق همخوانی داشت آفرهای خود را ارائه میکنند و اگر هم نداشت که هیچ !

با احترام
محمد خسروی

hoka
January 27th, 2012, 09:49
جناب 1oveless و alborzhost
شخصا برای دو مورد فوق تخلف ثبت کردم. اگر به نظر شما درخواست متقاضی مورد قبول نیست مطلبی هم ارسال نکنید. شما هم بی احترامی کردید و هم ارسال Spam !
اگر سیاست فروشندگان با شرایط فوق همخوانی داشت آفرهای خود را ارائه میکنند و اگر هم نداشت که هیچ !

با احترام
محمد خسروی

دوست عزیز من نه فروشندم نه اینکه میخواستم وسط این تاپیک خرید ! پستی ارسال کنم که اسپم بشه فقط خواستم بگم که واقعا من هم اگه فروشنده بودم میومدم توی این تاپیک و پست های بقیه همکارام رو میدیدم اعصابم خورد میشد
موضوع این هاست 1000 تومانی نیست بلکه موضوع این هست که این قیمت و این فروشنده و خریدار آسیب به بقیه میزنن . به صورت مثال من نوعی میام و میخوام یه هاست بخرم از خود شما . شما قیمت میدید و من هم با شما دعوا میکنم که چه خبره و مگه سر گردنه هست و آی کلاهبردار ( معذرت ) آی فلان ... بعد آدرس این تاپیک رو میدم به شما میگم برو یه کم قیمت هارو ببین چیه بعد بیا هاست بفروش ... ... و باقی ماجرا
نظرتون چیه در این مورد ؟

php.source
January 27th, 2012, 09:53
فضا 100 گیگ + پهنای باند نا محدود +بک آپ روزانه+ 1 بستنی خوشمزه فقط 1000 تومان
در صورنی که تخفیف هم خواستید در خدمتیم

smartieuser
January 27th, 2012, 11:30
دوست عزیز من نه فروشندم نه اینکه میخواستم وسط این تاپیک خرید ! پستی ارسال کنم که اسپم بشه فقط خواستم بگم که واقعا من هم اگه فروشنده بودم میومدم توی این تاپیک و پست های بقیه همکارام رو میدیدم اعصابم خورد میشد
موضوع این هاست 1000 تومانی نیست بلکه موضوع این هست که این قیمت و این فروشنده و خریدار آسیب به بقیه میزنن . به صورت مثال من نوعی میام و میخوام یه هاست بخرم از خود شما . شما قیمت میدید و من هم با شما دعوا میکنم که چه خبره و مگه سر گردنه هست و آی کلاهبردار ( معذرت ) آی فلان ... بعد آدرس این تاپیک رو میدم به شما میگم برو یه کم قیمت هارو ببین چیه بعد بیا هاست بفروش ... ... و باقی ماجرا
نظرتون چیه در این مورد ؟

سیاست های هر کسی مربوط به شرایط خودش هست. الان شرکت آوارد اسپیس داره هاست مجانی میده و کیفیت مناسب ! جاست هاست همه چیز رو نامحدود میده و .... !
شما نباید اصلا در سیاست های افراد دیگه دخالت کنید. شاید یک شرکت اصلا واسش مهم نباشه که این سرویس سود ده هست یا نه ! شاید اهداف دیگه ای دارند.

maryam1
January 27th, 2012, 12:02
عجب آدمی هستی

فضا 100 گیگ + پهنای باند نا محدود +بک آپ روزانه+ 1 بستنی خوشمزه فقط 1000 تومان
در صورنی که تخفیف هم خواستید در خدمتیم
:71:

بله درخواست هاست سی پنل با ماهانه 1000 تومان نه بیشتر , لطفا مشخصات بزارین
tnx ;;)
هاست رایگان برا همین کارهاست دوست عزیز در ضمن اگه کسی با این قیمت بهت هاست داد بدون با همون هاست رایگان از لحاظ قدرت و ... برابره