PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در راه اندازی FTP back up

reza21biologist
January 26th, 2012, 16:33
سلام
من یه سرور لینوکس دارم و یه سرور مجازی ویندوز!کسی میدونه چجوری میشه از سرور مجازی ویندوز به عنوان FTP bachup برای سرور لینوکسم استفاده کنم؟
سیستم عامل سرور مجازی ویندوزم Windows server 2008
باتشکر

Online24
January 26th, 2012, 17:33
هیچ مشکلی وجود ندارد و شما میتوانید در Windows server سرویس FTP راه بیاندازید و در لینوکس استفاده کنید و backup های ان را به windows انتقال دهید ( و یا بالعکس )

روش راه اندازی FTPserver بر روی ویندوز در انجمن گفته شده و از این تاپیک میتوانید برای این کار استفاده نمایید :

http://www.webhostingtalk.ir/f56/38030/

Windows Server 2008 : Configuring FTP (part 1) - Installing the FTP Publishing Service - Microsoft Certification Examples, exercises, practises, tutorials, solutions about Windows Server (http://mscerts.programming4.us/windows_server/windows%20server%202008%20%20%20configuring%20ftp% 20%28part%201%29%20-%20installing%20the%20ftp%20publishing%20service.a spx)

برای تنظیمات برنامه های لینوکسی خود به طوری که روی یک FTPserver خارجی بک آپ بگیرند از documention های آن استفاده نمایید .

reza21biologist
January 27th, 2012, 06:49
سلام من filezilla رو نصب کردم روی ویندوز سرور حالا چطور وصلش کنم به سرور لینوکسم؟

sales data
January 27th, 2012, 08:30
شما میتوانید از طریق پنل سرور لینوکس از طریق ftp سرور را ادد کنید و در سرور 2008 خود نیز این کار را و اطلاعات سرور را وارد کنید
موفق باشید

Mohammad_reza
January 27th, 2012, 16:11
باید داخل FileZilla (نسخه سرور) کاربر تعریف کنید و در WHM مشخصات اف تی پی بدید.

okey
January 27th, 2012, 17:28
منم می خوام به سی پنل بدم که هر 48 ساعت در ساعت 3 بامداد به وقت ایران با سرور مبدا فرانسه و سرور مقصد آلمان - هتزنر باشه
باید دقیقا چی کار کنم ؟
( بک آپ ها رو به اف تی پی که بهش می دیم ببره )

Mohammad_reza
January 27th, 2012, 17:30
منم می خوام به سی پنل بدم که هر 48 ساعت در ساعت 3 بامداد به وقت ایران با سرور مبدا فرانسه و سرور مقصد آلمان - هتزنر باشه
باید دقیقا چی کار کنم ؟
( بک آپ ها رو به اف تی پی که بهش می دیم ببره )

من کار استارتر تاپیک رو براشون اوکی کردم ، به زودی آموزشش رو بصورت تصویری تو انجمن قرار میدم.
موفق باشید.

okey
January 27th, 2012, 17:36
من کار استارتر تاپیک رو براشون اوکی کردم ، به زودی آموزشش رو بصورت تصویری تو انجمن قرار میدم.
موفق باشید.

ممنون می شم فقط سریع تر باشه ! شناختن اف تی پی برا بک آپ رو بلدیم ولی به دلیل سرعت و ... می خواییم فقط در زمان خواصی شروع کنه به بک آپ گیری ...
چند تا سوال ؟
هر موقع خواست بک آپ بگیره بک آپ های قبلی رو پاک می کنه و بک آپ جدید رو جایگزین می کنه ؟
فول بک آپ هایی که میگیره بعد اینکه انتقال داد به اف تی پی حذف میشه ؟ یا داخل سی پنل می مونه ؟

Mohammad_reza
January 27th, 2012, 17:40
ممنون می شم فقط سریع تر باشه ! شناختن اف تی پی برا بک آپ رو بلدیم ولی به دلیل سرعت و ... می خواییم فقط در زمان خواصی شروع کنه به بک آپ گیری ...
چند تا سوال ؟
هر موقع خواست بک آپ بگیره بک آپ های قبلی رو پاک می کنه و بک آپ جدید رو جایگزین می کنه ؟
فول بک آپ هایی که میگیره بعد اینکه انتقال داد به اف تی پی حذف میشه ؟ یا داخل سی پنل می مونه ؟

دو نوع بکاپ داخلی و خارجی داریم.
داخلی باشه بکاپ ها تو سی پنل میمونن ، خارجی باشه تو یک سرور دیگه
اگه بکاپ های قبلی رو سرور باشند بکاپ های جدید OverWirte میشن رو قبلی ها.
اگه عجله دارید می تونم براتون انجان بدن (البته با هزینه) اما پیشنهاد می کنم تا آخر شب صبر کنید تا آموزشش رو قرار بدم.

Mohammad_reza
January 30th, 2012, 15:26
تاپیک زیر رو مطالعه بفرمائید :
http://www.webhostingtalk.ir/f9/40067/

sina sina
January 30th, 2012, 15:40
آقا کسی نرم افزار خاصی میشناسه برای انجام بک آپ اتوماتیک در دو سرور ویندوز که از سرور اولی مثلا در ساعت 12 اتوماتیک یه فولدر رو بریزه توی سرور دومی ؟
ممنون