PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حجم اشغال شده غیر قابل قبول

hamids68
October 4th, 2009, 02:43
سلام

دوتا سایت بیشتر روی سرورما( لینوکس - پلسک ) نیست یکیش استاتیک هست که حجمش خیلی خیلی کمه دومی دینامیک هست ولی حجم دیتای اون 1/2 گیگه

بک آب روزانه از سایت دینامیک روی سرور گرفته میشه

مشکل اینه که می خواستم از دیتا سنتر offsite back up بگیرم...یعنی بطور اتوماتیک بفرسته روی هارد دیگه بطور روزانه...میگن حجم کل سرور 23 گیگ هست باید بک آپ 30 گیگی 40 دلاری رو بگیری...من تعجب کردم وقتی کل
دیتای اصلی ما 1.2 گیگ نمیشه چرا باید برم بک آپ 30 گیگی بگیرم... جالب اینکه دیروز حجم اشغال شده رو روی سرور 23 نشون میداد امروز 36 ! من اصلا متوجه نمیشم داستانو... اینطوری پیش بره که سرور ظرف چند روزاشغال میشه...از دوستان کسی میدونه این حجما چرا اینطوری شده ؟ آیا مشکلی وجود داره؟

persian.developer
October 4th, 2009, 13:48
سلام
لاگ ها رو چک کنید

Arashdn
October 4th, 2009, 14:43
سلام
اینا کلی جا میگیرن:
خود لینوکس - پلسک - فایل های temp و....

hamids68
October 4th, 2009, 15:23
تعجب من بیشتر شد امروز حجم کل اشغال شده شد 37 گیگ ! دیروز 36 بود... چیزی هم آپ لود نداشتیم

سایت اصلی که روی سرور هست گزارش میده که 15 بک آپ روزانه داره به حجم 15.5
15 backups total, size: 15.5 gb
اما روی سرور نوشته 37.2 اشغال شده !

خوب این 22 گیگ چی هست ؟ آیا منطقیه به نظر شما ؟علت افزایش 1 گیگ سرور ظرف یه روز چی هست؟ سایت دومی که استاتیکه چند تا نوشته بیشتر نداره...

لاگ ها چی هست؟ ممکنه یک کم توضیح بدین ؟ به این مشکل می خوره ؟

HugeServer
October 4th, 2009, 15:31
The BackUp-Files are usualy from /home/
But on your server you have many another files, Ex: /root or /tmp

Edit :
Try to go to Main >> Account Functions >> Raw Apache Log Download on your Cpanel,
and download the logfiles, and read it, if you have seen anything bad or shady, it could be hacking attack too.

hamids68
October 4th, 2009, 16:49
the backup-files are usualy from /home/
but on your server you have many another files, ex: /root or /tmp

edit :
Try to go to main >> account functions >> raw apache log download on your cpanel,
and download the logfiles, and read it, if you have seen anything bad or shady, it could be hacking attack too.

ممنون

چون باید صحبتتو منتقل کنم به ادمین سرور... اگه توضیحی بدی ممنون میشم.. کنترل پنل ما پلسک هست... با این صحبتت سازگار هست ؟ یعنی حمله ای شده ؟ و این حجم نمی تونه عادی باشه ؟

HugeServer
October 4th, 2009, 16:59
ممنون

چون باید صحبتتو منتقل کنم به ادمین سرور... اگه توضیحی بدی ممنون میشم.. کنترل پنل ما پلسک هست... با این صحبتت سازگار هست ؟ یعنی حمله ای شده ؟ و این حجم نمی تونه عادی باشه ؟

Az Tamamie KArbarane Forum Ozr mikhaham ke daram Injoori minevisam, Fonte farsie PC moshkel dasht.

Da morede matniam ke neveshtam dooste aziz deghat kon ke File back up mamoolan az home site ha hast, yani ke baghie file haye server backup gerefte nemishe, dar vaghe kolle server ke hajme 22 gigi ke gofti male hamoon file haye os hast va file haye dige.

Dar morede an ke 1 rooze 1 gig be backup hat ejafe shode, be serverevr begoo ke log haro chek kone, va bebine ke moredi mashkook nabashe. man khodam tajrobe daram. masalan fek kon ye shel rooye sitet bashe, ye kasi biad hey rooye server wget kone, injoori server dar arze 5 min por mishe agar ham ke 300 gig bashe. man khodam tajrobe daram ke daram migam.

Age ke moshkel az in ham nabood, khob dige moshkeli nist, file e dige velesh 1 gig ke oonghad ziad nist .

Movafagh bashid.

hamids68
October 5th, 2009, 02:04
به ادمین گفتم.چک کرد میگه احتمالا log file هستند.احتمالا به دلیل ترافیک بالای ما بوده. در حال پیدا کردن راهی برای غیر فعال کردن این حالت هستیم

ممنون از همه دوستان

HugeServer
October 5th, 2009, 02:09
به ادمین گفتم.چک کرد میگه احتمالا log file هستند.احتمالا به دلیل ترافیک بالای ما بوده. در حال پیدا کردن راهی برای غیر فعال کردن این حالت هستیم

ممنون از همه دوستان

سلام خدمت شما دوست عزیز،
به نظر من شما لاگ هاتو قطع نکن، چون بعد‌ها به دردت می‌خوره.
اگه می‌خوای هر چند یک بار پاکشون کن.
موفق باشید

hamids68
October 5th, 2009, 09:10
به چه دردی می خوره ؟ بیشتر توضیح میدی ؟ در ضمن اگه بتونی بنویسی چطور این مسئله رو فعال یا غیر فعال کنیم ممنون میشم ( سرور لینوکس - پلسک )