PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ویبولوتن

elyas.as
January 26th, 2012, 10:11
از نظر امکانات ویبولوتن بهتره یا ما بی بی ؟
من از ویبولوتن تا حالا استفاده نکردم شنیدم واسه نصب لایسنس می خواد و نسخه نال شدش هم ممکن به مرور مشکلاتی واسش پیش بیاد
حالا نظر شما چیه از مابی بی استفاده کنم یا ویبولوتن؟

Ahmad110
January 26th, 2012, 11:13
از نظر امکانات ویبولوتن بهتره یا ما بی بی ؟
من از ویبولوتن تا حالا استفاده نکردم شنیدم واسه نصب لایسنس می خواد و نسخه نال شدش هم ممکن به مرور مشکلاتی واسش پیش بیاد
حالا نظر شما چیه از مابی بی استفاده کنم یا ویبولوتن؟
اگه ميخوايد هزينه كنيد ويبوليتن با لايسنس عاليه .
اگه نه كه ماي بي بي هم خوبه

elyas.as
January 26th, 2012, 11:26
اگه ميخوايد هزينه كنيد ويبوليتن با لايسنس عاليه .
اگه نه كه ماي بي بي هم خوبه

زیاد نمی خوام هزینه کنم (هزینه لایسنسش چقدره؟ مدام العمر)

امکاناتش برام خیلی مهمه اگه بشه تو نسخه نال شده هم از همون امکانات استفاده کرد عالیه

maryam1
January 26th, 2012, 11:26
از وی بی ایران بگیرید
فقط به هاست نال نیاز دارید
خیلی عالیه و امن
راحت هم آپدیت میشه

elyas.as
January 26th, 2012, 19:48
محدوديت هاي استفاده از نسخه نال شده چيه؟
واسه اپديت و نصب پلاگين مشكلي پيش نمياد؟

Tapco
January 26th, 2012, 20:00
کلیه cms ها همواره مشکلات امنیتی خودشون رو دارند و خواهند داشت...
در بین vb و mybb باید عرض کنم که از نظر امکاناتی و امنیتی vb قوی تر هست و متقابلا به دلیل محبوبیت بیشتر و کاربران بیشتر اون ، روزانه آسیب پذیری های بیشتری از اون کشف و گزارش می شه که شما می تونید با آگاهی از اون ها و یا با استفاده از بسته های امنیتی که ویبولتین عرضه می کنه جهت ایمن سازی ویبولتین خودتون استفاد کنید.

حال اگه واقعا امنیت برای شما مهم هست و می خواهید زور تر از آنکه یک آسیب پذیری کشف شود و بعد از مدتی گزارش داده شود و ویبولتین برای آن بسته امنیتی ارائه کند ، نسخه ویبولتین خودتون رو ایمن سازی کنید ، بهتر است جهت تامین امنیت خود از خدمات و مشاوره های ما استفاده کنید.
ما مجری تامین امنیت سرور و وب اپلیکشن ها (سیستم های تحت وب همچون سایت ، cms و...) شما با ضمانت و پشتیبانی 24 ساعته با قسمتی مناسب هستیم.

tinavps
January 26th, 2012, 23:13
نسخه نال شده و لایسنس دار فرقی نداره فقط در نسخه لایسنس شما مجاز به استفاده از مقالات سایت و پچ هاس امنیتی که منتشر می شوند دارید و بقول امرریکایی ها اصلا نال شده چیه فقط در مورد لایسنس صحبت کن
اما در ایران و چین فعلا صحبت از نال شده است.
اساسا نال شده یعنی اینکه یک نفر با دستکاری در سورس سیستم بررسی صحت لایسنس و خطای بدون لایسنس بودن را غیرفعال کند که می گویند nulled یعنی خنثی شده
ولی مساله اینه که اوایل نال کننده ها برای نشان دادن قدرت فهم و برنامه نویسی خود و بردن آبروی منتشر کننده اقدام به نال کردن چیزی می کردند اما امروزه هکر ها ابتدا یک پورتال را نال می کنند سپس داخل یکی از فایل ها (یک از هزار فایل پورتال که شما به هیچ وجه نخواهید فهمید کدام فایل) کد خرابکاری را تزریق می کند.
مثلا با نصب آن احتمالا اطلاعات سرور و رمز عبور ادمین و دیتابیس و سایر اکانت های هاست موجود در سرور برای وی ارسال می شود. و ...
ضمنا بهتر است اولین و آخرین کسی/شرکتی که دسترسی به سورس کد سایت شمارو دارد خود شما باشید و نه حتی بیل گیتس

همچنین افزونه های seo و امنیتی آن هم قابل دانلود و نصب است.
طراحی تم در این سیستم ها به سختی و با انعطاف پذیری کم است. همه مجبورند قالب مستطیلی 3 ستونه یا 2 ستونه طراحی کنند.

ajoudanian
January 26th, 2012, 23:39
نسخه نال شده ویبولتن استفاده کنید.
بالاتر از 90 درصد فروم هایی فارسی که از ویبولتن استفاده میکنند از نسخه نال شده آن استفاده میکنند.
یک نمونه از آن خودم.
با وجود اینکه انجمن بزرگی هم هست هیچ وقت تا حالا مشکل ساز نشده.
البته در انتخاب نسخه خود دقت کنید که بعضی از آنها شاید مشکل ساز شوند.
اسم d.g.t یادتون باشه، همیشه از این گروه استفاده کنید، معروقترین و بهترین تیم نال کننده ویبولتن هست.