PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه این اسکریپت رو نصب کنم؟

arsol76
January 26th, 2012, 08:58
سلام
دوستان من می خوام یک سایت کوتاه کننده لینک راه اندازی کنم و امکان خرید اسکریپت اختصاصی و این حرف ها ندارم و جند تا اسکریپت فری گرفتم که هیچ کدوم رو نمی تونم نصب کنم
یه دونه از اینا رو اینجا می زارم ممنون میشم کسی پیداشه که اینو نصب کنه تو هاستش بگه من باید برای کانفیگ دقیقاً چیکار کنم

چون هرچی من اسم دیتابیس و یوزر وپسورد میدم بارم ارور میده که خوب کانفیگ نشده و خلاصه نمی تونم نصب کنم این اسکریپت رو

لینک دانلود (http://hipfile.com/ispxqb0ncrrk/URL-Shortener-Whit-AD-Support(P30Script.ir).rar.html)

maryam1
January 26th, 2012, 09:04
بگید مشکلتون کجاست؟
و چه اروری میده
بعد اینکه اکثر این اسکریپت ها خراب هستن
البته باید بگید ارورش چیه

arsol76
January 26th, 2012, 09:06
خرابی که خراب نیست تو خیلی سایت های دیدمش
مشکلی که در حال حاضر با توجه به راهنمایی که داره نصب کردم اینه

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect (http://wrl.ir/function.mysql-connect)]: Unknown MySQL server host 'MYSQL_HOST' (1) in /home/crlir/public_html/inc/database.class.php on line 23
Unable to connect to database

maryam1
January 26th, 2012, 09:12
هاستتون سیپنله؟
رایگانه؟
الان مشکل دیتابیس دارید

masoudgolchin
January 26th, 2012, 09:19
سلام
دوستان من می خوام یک سایت کوتاه کننده لینک راه اندازی کنم و امکان خرید اسکریپت اختصاصی و این حرف ها ندارم و جند تا اسکریپت فری گرفتم که هیچ کدوم رو نمی تونم نصب کنم
یه دونه از اینا رو اینجا می زارم ممنون میشم کسی پیداشه که اینو نصب کنه تو هاستش بگه من باید برای کانفیگ دقیقاً چیکار کنم

چون هرچی من اسم دیتابیس و یوزر وپسورد میدم بارم ارور میده که خوب کانفیگ نشده و خلاصه نمی تونم نصب کنم این اسکریپت رو

لینک دانلود (http://hipfile.com/ispxqb0ncrrk/URL-Shortener-Whit-AD-Support(P30Script.ir).rar.html)

سلام

من برای کوتاه کننده لینک شخصیم از اسکریپت : YOURLS: Your Own URL Shortener (http://yourls.org/) استفاده می‌کنم. خیلی راحت نصب میشه و استفاده ازش راحته !
حالا نمی‌‌دونم به کار شما میاد یا نه !‌ =P~

mehrshad.ho
January 26th, 2012, 09:20
شاید هاستتون وارز نیست

arsol76
January 26th, 2012, 09:20
نه هاست سی پنل فری نیست و مشکل دیتابیسهم نداره من یه پنل دیگه از همونجا دارم که روش وردپرس نصب کردم
من خودم فکر می کنم که اطلاعت دیتابی یا ناقص وارد کردم با اشتباه
اگه میشه لطف کنید بگید داخل فایل const.inc که گقته مال کانفیگه برای هر قسکت باید چه اطلاعاتی رو وارد کنم ممنون میشم

maryam1
January 26th, 2012, 09:21
من خودم فکر می کنم که اطلاعت دیتابی یا ناقص وارد کردم با اشتباه
منظورم منم از مشکل دیتابیس همین بود دوست عزیز که میگم مشکل دیتابیس دارید نگفتم که دیتابیستون خرابه گفتم مشکل داره بد وارد کردین

arsol76
January 26th, 2012, 09:36
خوب اگه میشه بگید که من داخل اون فایل const.inc.php دقیقاً چیا وارد کنم؟
چون من یوز و پس و اسم دیتابیس رو درست وارد کردم احتمالاً یه چیز دیگه میخواد که من وارد نکردم ممنون میشم یکی اینو کلاً امتحان کنه بگه باید چطور نصبش کرد.

iraniit
January 26th, 2012, 14:30
احتمالا بجز یوزر نیم و پسورد اطلاعات دیگری هم نیاز داره
مثل تیبل یا دامین و ...

arsol76
January 26th, 2012, 18:00
آره این تیبل و زده بود ولی من نمی دونم باید چی بنویسم داخلش خالی گذاشتمش
فایلی که باید کانفیگ شه رو می زارم ببینید چی می خواد و کجا باید وارد کنم اگه میشه

<?php/************************************************** ***************************** * @program URL Shortener * @author Uriel Albarrán Oropeza <ask@ozonostudio.com> ************************************************** ****************************/
define('CONST_INC_PHP_INCLUDED', true); /** * Config constants {{{ */define('MYSQL_HOST', '');define('MYSQL_USER', '');define('MYSQL_PASS', '');define('MYSQL_DB', '');define('TABLE_PREPEND', 'srt_');
define('SITE_VERSION', file_get_contents(dirname(__FILE__) . '/VERSION.NS'));define('CURRENT_HOSTNAME', $_SERVER["SERVER_NAME"]);/** * }}} Config constants */
/** * Table definitions {{{ */$_GLOBAL['TABLES'] = array( 'ADMINS' => TABLE_PREPEND . 'admins', 'CONFIG' => TABLE_PREPEND . 'config', 'LINKS' => TABLE_PREPEND . 'links', 'USERS' => TABLE_PREPEND . 'users', 'NEWS' => TABLE_PREPEND . 'news', 'ANALYZER' => TABLE_PREPEND . 'analyzer', 'PACKAGES' => TABLE_PREPEND . 'packages', 'PAYOUTS' => TABLE_PREPEND . 'payouts', 'PAYOUTS_MADE' => TABLE_PREPEND . 'payouts_made', 'CAMPAIGNS' => TABLE_PREPEND . 'campaigns', 'TRANSACTIONS' => TABLE_PREPEND . 'transactions');/** * }}} Table definitions */

arsol76
February 3rd, 2012, 21:35
خبری نشد؟

کسی نمی تونه منو کمک کنه؟