PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال مشتریان هاستینگ ما به هاستینگ شما

novindevelop
January 26th, 2012, 01:58
با عرض سلام و خسته نباشید راستش بنده دیگه قصد ارائه خدمات سرویس دهی رو به مشتریانم رو ندارم
بنده مدیر وب هاستینگ نامحدود هستم و وب هاستینگ توسعه نوین
روی یک سرور مجازی 4 گیگابایت با حجم 120 گیگابایت حدود 120 سایت که 73 تا فعال فعال هستند رو دارم
یه هاستینگ معتبر میخوام که سرور رو به روی سرور خودش انتقال بده و ادامه خدمات دهی رو براشون انجام بده تمدید برای هاست های ماهیانه هر ماه هستش و برای هاست سالیانه نزدیک به 10 یا 15 مشتری تا 1 یا 2 ماه اینده پرداختشونه و بقیه هم تا 7 یا 8 ماه دیگه
هیچ هزینه ای بابت انتقال مشتریا برای هاستینگ شما نیست چون من فقط به دنبال سرویس معتبرم که مشتریام ازم راضی باشن از این وبسایت ها 31 وبسایت رو برای انتقال که مربوط به خودم هست رو به یک سرور انتقال میدم بقیه اونها برای شماست پیشنهاد های خودتون رو با ارائه مشخصات بدید لطفا
وب هاستینگ نامحدود | هاست نامحدود | نمایندگی هاست نامحدود | ثبت دامنه (http://www.namahdod.info)
توسعه نوین || هاست ، دامنه ، نمایندگی هاست با کیفیت و امنیت بالا قیمت ارزان (http://www.novindevelop.com)

آگونیس
January 26th, 2012, 02:03
با عرض سلام و خسته نباشید راستش بنده دیگه قصد ارائه خدمات سرویس دهی رو به مشتریانم رو ندارم
بنده مدیر وب هاستینگ نامحدود هستم و وب هاستینگ توسعه نوین
روی یک سرور مجازی 4 گیگابایت با حجم 120 گیگابایت حدود 120 سایت که 73 تا فعال فعال هستند رو دارم
یه هاستینگ معتبر میخوام که سرور رو به روی سرور خودش انتقال بده و ادامه خدمات دهی رو براشون انجام بده تمدید برای هاست های ماهیانه هر ماه هستش و برای هاست سالیانه نزدیک به 10 یا 15 مشتری تا 1 یا 2 ماه اینده پرداختشونه و بقیه هم تا 7 یا 8 ماه دیگه
هیچ هزینه ای بابت انتقال مشتریا برای هاستینگ شما نیست چون من فقط به دنبال سرویس معتبرم که مشتریام ازم راضی باشن از این وبسایت ها 31 وبسایت رو برای انتقال که مربوط به خودم هست رو به یک سرور انتقال میدم بقیه اونها برای شماست پیشنهاد های خودتون رو با ارائه مشخصات بدید لطفا
وب هاستینگ نامحدود | هاست نامحدود | نمایندگی هاست نامحدود | ثبت دامنه (http://www.namahdod.info)
توسعه نوین || هاست ، دامنه ، نمایندگی هاست با کیفیت و امنیت بالا قیمت ارزان (http://www.novindevelop.com)

واقعا جای تقدیر داره که اینقدر واسه مشتریانتون ارزش قائل هستید چندین انتقال رو در چند روز اخیر دیدیم که فقط به فکر جیب خود بودند تا مشتری

shivahost
January 26th, 2012, 02:10
چند بار تاپیک مشابه بوده و البته فرق شما اینه که به فکر مشتری ها تون هستید اما بقیه فقط به فکر پول بودند و می خواستن مشتری هاشون رو بفروشند. و خلاصه اینکه حیفه مشتری های شما، شما رو از دست بدن.

کاش می فرمودید سایت های مشتریان شما بیشتر چه پلان هایی هستند: 100 - 200 -300 مگ و ....

اگر شرایط مناسب باشه از همکاری با شما خوشحال میشیم.

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:07 AM ----------

باز هم پیشنهاد من اینه که فقط یک همکار را انتخاب نکنید و این حق انتخاب را به مشتریان خود هم بدهید تا از بین چند برگزیده شما انتخاب کنند.

novindevelop
January 26th, 2012, 02:11
ممنون از تعریفات شما دوستان عزیز راستش اگه مشکلی برام پیش نمیومد خوش حال میشدم خدمات دهی رو به مشتریام ادامه بدم ولی حیف که نمیشه

راستش مشتریا که یه سری فقط از نامحدود هاست هستند یعنی هاست نامحدود ولی هاست تو قوانین وضع شده که در صورت استفاده از هاست به عنوان هاست دانلود هاست به کل حذف خواهد شد
بقیه هم متفاوت از 100 مگ تا 15 گیگابایت متغییرند

shivahost
January 26th, 2012, 02:13
برای کلیه اکانت های زیر 1 گیگ در خدمتم

Hostpolis
January 26th, 2012, 02:43
سلام

ما امکان میزبانی همه سایت هارو داریم.

Mohammad_reza
January 26th, 2012, 02:43
درود بر شما ،

کلیه اکانت هایی که پرداخت ماهیانه دارند رو می تونیم انتقال بدیم.
برای اکانت های سالیانه هزینه ای توافقی دریافت خواهد شد.

باسپاس

---
January 26th, 2012, 02:48
در صورتی که مشتریان شما یا حتی خود شما هزینه ی پشتیبانی کاربران رو متقبل میشین میتونید برای انتقال از طریق پیغام خصوصی اقدام کنید

nima17701
January 26th, 2012, 03:03
سلام دوست گرامی

درصورت تمایل خوشحال میشیم ، میزبانی مشتریان شما را به عهده بگیریم و تا پایان قراردادشان به صورت رایگان ارائه سرویس و پشتیبانی داشته باشیم .
سپاس

reeza
January 26th, 2012, 03:08
ما هم حاضر به همکاری هستیم

m-mehdipoor
January 26th, 2012, 03:10
میزبانی کلیه سایت ها برای ما مقدوره
در صورت تمایل برای بررسی شرایط تماس بگیرید.

shivahost
January 26th, 2012, 03:12
برای کلیه اکانت های زیر 1 گیگ در خدمتم
البته به شرطی که مشتریان شما با قیمت های ما هم کنار بیان و قبول کنند. و باید بپذیرند اگر ما هم بخواهیم مثل قیمت های شما کار کنیم نهایتا دو ماه دیگه بایستی منتقلشون کنیم به یک همکار دیگه!

هاست 97
January 26th, 2012, 07:09
درخدمتیم
پ . خ شد

maryam1
January 26th, 2012, 07:18
سلام ما به صورت رایگان به مشتریان شما سرویس دهی میکنیم

Milad-H
January 26th, 2012, 08:34
میزان مصرف رم و سی پی یو را اعلام بفرماید

hostarya
January 26th, 2012, 08:53
ما ميتوانيم ميزبان مشتريان گرامي شما باشيم

amirizadi
January 26th, 2012, 08:57
با سلام
در خدمیتم

pardishosting
January 26th, 2012, 09:38
با سلام

با توجه به اینکه ما هم سرویس نامحدود ارائه می دیم ، و کیفیت خوبی هم ارائه می دیم می تونیم در خدمت باشیم :
نوین پردازش عصر پردیس ، پردیس هاستینگ ، پردیس هاست ، پردیس میزبان ، پردیس وب هاست ، پردیس وب هاستینگ (http://www.pardishosting.com)

mehrshad.ho
January 26th, 2012, 10:08
پ.خ شد

amirfateh
January 26th, 2012, 11:00
باسلام ،
می تونیم در خدمتتون باشیم، پیغام خصوصی را ملاحظه بفرمایید.

قزوین هاست
January 26th, 2012, 14:04
انتقال رایگان برایتون انجام میشه؛تا زمان تمدیدشون هزینه گرفته نمیشه؛البته اگر زیاد نباشند؛این ها فقط برای هاست بود؛سرور مجازی هم برای تمدید هزینه گرفته میشه؛دامنه ها رو هم برای ما میتونید منتقل کنید یا پنل خودتون رو بدید؛خوش حال میشیم درخدمتتون باشیم؛09353370406

faranetwork
January 26th, 2012, 14:18
در خدمتیم !

camelian77
January 26th, 2012, 15:19
سلام. به ایرانسل شما زنگ زدم پاسخ ندارید. ۰۹۱۲۲۰۸

stchost
January 26th, 2012, 15:34
با سلام
خورسندیم که اشخاصی همچون شما را در این امر می بینیم
در صورت تمایل می توانید با ما در ارتباط باشید.

با تشکر