PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام بانک؟

ali-reza
January 24th, 2012, 19:55
سلام.می خواهم یک حساب (عابر بانک) باز کنم
یه سوال داشتم
کدام بانک ها میشه حساب را اینترنتی چک کرد و چند گردش آخر رو اینترنتی کامل نمایش بدهد
مثلا چه کسانی پول به حساب من واریز کرده اند و کامل مشخصات واریز کننده مثل شماره حسابش یا شماره کارتش و ... نمایش بدهد!

ممنون

mostafabia2taraneh
January 24th, 2012, 20:03
سلام به نظر من سامان و پارسیان از این نظر عالی هستند،اما در حال حاضر اکثر بانکها این امکانات رو دارند
موفق باشید

HyperServer
January 24th, 2012, 20:10
برترین خدمات، بانکداری اینترنتی ملت هست....
هیچ بانکی به این کاملی ندیدم.

iranistar
January 24th, 2012, 20:13
ملت خیلی عالیه خدماتش
من سر سه سوت رفتم یوزر پسورد داد:71: گفت برو حال کن

iraniserver
January 24th, 2012, 20:23
پاسارگاد و در مرحله ی بعد ملت

موفق باشید

ali-reza
January 24th, 2012, 20:23
ممنون
پس بانک ملت مشخصات کامل کسانی که به حسابم پول واریز کردند رو میده؟

mad-adwords
January 24th, 2012, 20:26
پارسیان عالیه ما که حساب هما نجا باز کردیم و کارت دادند و حتی اینترنت بانکش هم همون موقعه فعال کردیم تو یه 30 دقیقه حساب باز می کنند
پس پارسیان از نظر ما که عالیه

agarb98
January 24th, 2012, 20:33
پارسبان توصیه میکنم خیلی عالی از همه نظر

mamali5
January 24th, 2012, 20:34
ملت

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

البته پارسیان هم مثل ملت هست فرقی نداره...

HyperServer
January 24th, 2012, 20:35
پارسیان فکر میکنم انتقال ساتنا و پایا نداره

okey
January 24th, 2012, 20:36
همه بانک هایی که حداقل من باهاشون کار کردم این امکان رو دارن .
ولی خب توی بانک های خصوصی :
سامان
پاسارگاد
پارسیان

رتبه هایی هست که من بهشون می دم
و توی دولتی ها هم :
ملت
صادرات

البته سامان واقعا عالی هست .

ali-reza
January 24th, 2012, 20:37
پارسیان عالیه ما که حساب هما نجا باز کردیم و کارت دادند و حتی اینترنت بانکش هم همون موقعه فعال کردیم تو یه 30 دقیقه حساب باز می کنند
پس پارسیان از نظر ما که عالیه
ممنون از دوستان
پس پارسیان تایید شد:53:

اره نوشته انگار همون موقع کارت رو میدیم....
خب کدام کارت رو باید بگیرم؟

کارت‌هاي بانکي (http://www.parsian-bank.com/54000.html)

saeed25
January 24th, 2012, 20:42
با دروود
من بین بانک های دولتی،بانک ملت را می پسندم به سبب به روز بودن ،امنیت بالا،ویژگی های بسیار و کاربری آسان!
ازمیان بانک های خصوی خودم هیچ بانکی را آزمایش نکرده ام اما در مورد ویژگی ها و کاربری آسان بانک پاسارگاد را شنیده ام خوب است اما بار ها و بار ها خبر از ***یده شدن صفحه پرداخت اینترنتی و یا پایگاه داده ای این بانک در بین خبر ها آمده است

kavirdl
January 24th, 2012, 20:45
با سلام خدمت شما دوست عزیز
بانک ملت بهترین بانک ارائه دهنده خدمات اینترنتی طبق نظر سنجی از کاربران اینترنت
لینک زیر توضیحات و گزارش نظرسنجی رو ببینید
گزارش طرح نظرسنجی انتخاب برترین بانک | کاتالوگ الکترونیکی (http://show.locopoc.com/D-86311354.html)
با تشکر

mad-adwords
January 24th, 2012, 20:48
ممنون از دوستان
پس پارسیان تایید شد:53:

اره نوشته انگار همون موقع کارت رو میدیم....
خب کدام کارت رو باید بگیرم؟

کارت‌هاي بانکي (http://www.parsian-bank.com/54000.html)

بزار تاپیک خاتمه یابینم
ببین شما میری بانک پارسیان حساب قرضه حسنه برات باز میکنند و کارت ش هم مونجا بهت میدند و میگی اینرنتت باکنش هنم مخیوای همون انجا هم فعال میکند
و رمز ها هم بهت میدند

تو اینرنت بانکش میتونی شما کار ت هایی که ببحساب ریبختند با مبلغ و غیره ببنی
و حتی انتقال وجه هم متونی بکنی وکل چیزایی که تو ینترنت بانک می کنند تو سایت توضیج داده اینرتنت بانکش چه کاراییمکنه

موفق باشی

sarvar
January 24th, 2012, 21:02
فقط ملت

aliarkhodi
January 24th, 2012, 21:11
فقط ملت شک نکن

reeza
January 24th, 2012, 21:24
من هم نظرم روی ملت هست چون همه چیزش در سریع ترین زمان ممکن انجام میشه و حرف نداره
جالبه بدونید بانک ملت در بحث پرداخت آنلاین پیشتاز تر از همه بانک ها بوده و قبل از همه شروع کرد

tehvps
January 24th, 2012, 21:50
دوستان بر چه اساس میگن ملت خدمات بانکداری اینترنتیش خوبه؟ در حال حاضر انتقال وجه این بانک غیر فعاله (کارت به کارت، ساتا و...)، به نظر من حرف اول و در بانکداری اینترنتی پاسارگاد میزنه

p30speed
January 24th, 2012, 22:00
بانک ملت

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

دوستان بر چه اساس میگن ملت خدمات بانکداری اینترنتیش خوبه؟ در حال حاضر انتقال وجه این بانک غیر فعاله (کارت به کارت، ساتا و...)، به نظر من حرف اول و در بانکداری اینترنتی پاسارگاد میزنه

دوست عزیز در مورد ساتنا تمامی بانکها مبلغ انتقال ساتنا
حداقل مبلغ قابل انتقال از طريق حواله ساتنا ، يکصدوپنجاه ميليون ريال مي باشد ، جهت ارسال حواله بين بانکي کمتر از مبلغ ياد شده ، می توانید از حواله پايا استفاده نماييد.
کارت به کارت هم داره کار میکنه
الکی ایراد نذار

langarneshin
January 24th, 2012, 22:03
ملت هم خیلی باحاله من اول فکر میکردم پارسیان خوبه اما دیدم به پای ملت نمیرسه حتی درگاه پرداخت آنلاینش هم عالیه

saeed25
January 24th, 2012, 22:06

با دروود
بهتر است پیش از سخن گفتن در مورد یک چیزی،آگاهی هایمان کافی باشد!
دوست گرامی،جابجایی پول از اینترنت بانک ملت به همه کارت های (خود ملت و یا کارتهای شتابی)بدون هیچ مشکلی کار می کند!همین امروز صبح این کار را بدون هیچ زحمتی انجام دادم.

tehvps
January 24th, 2012, 22:14
با دروود
بهتر است پیش از سخن گفتن در مورد یک چیزی،آگاهی هایمان کافی باشد!
دوست گرامی،جابجایی پول از اینترنت بانک ملت به همه کارت های (خود ملت و یا کارتهای شتابی)بدون هیچ مشکلی کار می کند!همین امروز صبح این کار را بدون هیچ زحمتی انجام دادم.

دوست عزیز من از هردوی این بانک ها درگاه دارم و باهاشون دارم کار میکنم، در حال حاضر من از طریق پنلم که از این آدرس وارد میشم : https://ebanking.bankmellat.ir امکان کارت به کارت یا ساتا برام غیر فعال هست

p30speed
January 24th, 2012, 22:20
دوست عزیز من از هردوی این بانک ها درگاه دارم و باهاشون دارم کار میکنم، در حال حاضر من از طریق پنلم که از این آدرس وارد میشم : https://ebanking.bankmellat.ir امکان کارت به کارت یا ساتا برام غیر فعال هست

همین الان من تست کردم هیچ مشکلی وجود نداره

tehvps
January 24th, 2012, 22:23
همین الان من تست کردم هیچ مشکلی وجود نداره

پس مشکلی در پنل من وجود داره

AmirHosein
January 24th, 2012, 22:51
از بانک ملت خیلی راضیم.

abbasss
January 24th, 2012, 22:57
نظر حقیر نیز همانند سایر دوستان، بانک ملت و بانک پارسیان است.
موفق و بانک شناس باشید:)

nima17701
January 24th, 2012, 23:03
پاسارگاد از نظر تحویل فوری کارت و همچنین ارسال اس ام اس پس از برداشت فوق العاده است
پارسیان و ملت نیز خوب هستند

kamkar
January 25th, 2012, 00:18
پس مشکلی در پنل من وجود داره
در ابتدای برای من هم همین طور بود، نگو یارو یادش رفته بود انتقال وجه اینترنتی رو برام فعال کنه :|

من بانک های زیر حساب دارم:
ملت
ملی
پارسیان
اقتصاد نوین
سامان

ملت بهترین بانک دولتیه، میخواستم صادرات هم باز کنم دیدم اختلاص شد نکردم.
بانک ملی مثل تمام چیزهای ملی آشغاله، زوری باز کردم!
پارسیان با اینترنت بانکش راحت نیستم، محیط مزخرفی داره! نظر شخصی بود!
سامان عالیه ولی از خونمون دوره زیاد کار نمیکنم :d
اقتصاد نوین هم خیلی عالیه و چون رو به روی خونه است و همیشه خدا خلوته میرم اونجا!!
البته ملت رو ترجیح میدم ولی چون بانک دولتی و خوبی هست همیشه شلوغه، حوصله صف واستادن ندارم!

HyperServer
January 25th, 2012, 00:42
در ابتدای برای من هم همین طور بود، نگو یارو یادش رفته بود انتقال وجه اینترنتی رو برام فعال کنه :|

من بانک های زیر حساب دارم:
ملت
ملی
پارسیان
اقتصاد نوین
سامان

ملت بهترین بانک دولتیه، میخواستم صادرات هم باز کنم دیدم اختلاص شد نکردم.
بانک ملی مثل تمام چیزهای ملی آشغاله، زوری باز کردم!
پارسیان با اینترنت بانکش راحت نیستم، محیط مزخرفی داره! نظر شخصی بود!
سامان عالیه ولی از خونمون دوره زیاد کار نمیکنم :d
اقتصاد نوین هم خیلی عالیه و چون رو به روی خونه است و همیشه خدا خلوته میرم اونجا!!
البته ملت رو ترجیح میدم ولی چون بانک دولتی و خوبی هست همیشه شلوغه، حوصله صف واستادن ندارم!

دقیقا پارسیان محیط اینترنت بانکش یه جوریه ....

اگر ملت اینترنت بانک داشته باشی دیگه نیازی به مراجعه حضوری ندارید

در ضمن ... ملت چند سالی هست که خصوصی شده ...اما مدیریتش هنوز دولتی هست.

AmirHosein
January 25th, 2012, 00:49
دقیقا پارسیان محیط اینترنت بانکش یه جوریه ....

اگر ملت اینترنت بانک داشته باشی دیگه نیازی به مراجعه حضوری ندارید

در ضمن ... ملت چند سالی هست که خصوصی شده ...اما مدیریتش هنوز دولتی هست.
فرزاد ببینم هر 10 دقیقه این اینترنت بانک تایمش تموم میشه دیگه درسته؟ بعد از هر لاگین دوباره هم 25 تا تک تومن کم میکنه درسته؟
من قبل خدمتم چک میکردم اینطوری بود هنوزم اینطوریه؟ اینترنت بانک ملت رو میگم.

MOHAMMAD MOHSEN
January 25th, 2012, 00:51

باید به شعبه افتتاح کننده مراجعه کنید و درخواست بدین براتون فعال کنن به صورت پیش فرض غیرفعاله

saeed25
January 25th, 2012, 00:54
فرزاد ببینم هر 10 دقیقه این اینترنت بانک تایمش تموم میشه دیگه درسته؟ بعد از هر لاگین دوباره هم 25 تا تک تومن کم میکنه درسته؟

با دروود
اجازه می خواهم از جناب فرزاد تا پاسخ شما را بدهم،
در اینکه هر 10 دقیقه یک بار باید دوباره درون شوید (در صورت بیکار ماندن صفحه )درست است اما تا کنون ندیده ام پس از هر بار درون شدنپوئلی از جساب کم کند!البته نیاز به یاداوری است که هر زمان به حساب خودتان درون می شوید برای شما سعات و زمان درون شدن را ارسال می کند که چه بهتر که آی پی را هم ارسال نماید.

Mohammad_reza
January 25th, 2012, 01:20
من فقط پاسارگاد رو پیشنهاد می کنم. خیلی امکانات فوق العاده ای داره ، مخصوصاً تو اینترنت بانکش.
البته ملت هم بد نیست. اما اگه قرار باشه من دوباره حساب باز کنم باز میرم سراغ پاسارگاد.
پارسیان اینترنت بانکش خیلی خسته کننده هست. با اجازتون از صفحه اینترنت بانک پاسارگاد تصاویری تهیه کردم که قرار میدم :

http://up.vbiran.ir/images/bkkreg3aa1u0wnxgx146.png
http://up.vbiran.ir/images/qyxvwmnsshkav8fzhn.png
http://up.vbiran.ir/images/dnsxqh77tn0jmfig8zys.png
http://up.vbiran.ir/images/624ln43njpmot5kictt.png
http://up.vbiran.ir/images/ihq19voum0kg8e6q3u.png
http://up.vbiran.ir/images/q4gic9fg09kioh2xqeeb.png

صفحه صورتحساب سپرده رو ترجیح دادم قرار ندم ، اما شک نکنید بسیار کامل هست.

mahkoom021
January 25th, 2012, 01:35
تو خانواده ما هم یکی ملت داره تو اینترنت بانکش کارت به کارت غیر فعاله
منم دیدم اینجوریه گفتم لابد داغونه ولش کن منم طرفش نرفتم
پس با اینکه اینترنت بانک دارم باز باید بهشون بگیم که کارت به کارت رو فعال کنن ؟ مگه میشه اینترنت بانک رو فعال کنن بعد کارت به کارت رو فعال نکنن ؟ عجبا
ولی چندتا از رفیقامم با این کارت به کارت ملت مشکل داشتن

پارسیان و پاسارگاد رو خودم به شخصه دارم
پاسارگاد تو نشون دادن ریز حساب قوی تر از پارسیانه
پاسارگاد تو یه پنل هم ریز حساب رو نشون میده هم کارت به کارت و همه چیو با هم کناره هم داره
ولی پارسیان 2تا پنل داره ، توی اینترنت بانکش که بری نمیشه کارت به کارت کرد (حداقل واسه من که نداره) ولی یه پنل دیگه داره که اونجا میشه کارت به کارت کرد ولی اونجا ریزه حساب نمیده(کلا پیچیده اس)
پارسیان موبایل بانکشو تعطیل کرد یعنی 1ماهی بود که ریزه حساب نمیداد رفتم بهشون گفتم ، گفتن اره تعطیل کردیم الان نمیدونم کار میکنه یا نه
موبایل بانک پاسارگاردم تست نکردم

ملی نمیدونم اینترنت بانک هم داره یا نه
ولی اوضاع این سایت کرات به کارت انلاینش داغونه هی زرت و زورت قطع میشه

saeed25
January 25th, 2012, 01:41
با دروود
از نظر خدمات الکترونیکی تا آنجا که یاد دارم ملت پیشرو بوده(البته تنها ارائه خدمت نیست و بلکه کاربری آسان آن را هم ملاک قرار داده ام)
تا آنجا که من می دانم و 3 حساب از بانک ملت داشته ام،برای به کار گیری از همه خدمات باید فرم ویژه را در بانک پر کنید و خدماتی را که نیاز دارید به آگاهی بانک برسانید تا برای شما فعال شوند،و تا کنون هم مشکلی با خدمات حواله کارت به کارت نداشته ام!
بانک ملت برای استفاده از خدمات همراه بانک ،نیاز به فرم ویژه دیگری دارد که از راه نرم افزار این بانک می توانید 5 گردش واپسین حساب خود،خرید کارت شارژ،حواله،مانده و... انجام دهید.
برای ب دریافت این خدممات از بانک های صادرات و ملی نیازمند دستگاه رمزیاب لحظه ای (token)هستید که این کار را کمی سخت تر می کند.

amirmahdi8573
January 25th, 2012, 03:37
بانک ملت از هر نظر عالیه

kashaneh
January 25th, 2012, 03:56
از بانک های دولتی خیلی وقت هست استفاده نمیکنم
---------------------
در مورد پاسارگاد دوستان نظر دادن
پیشنهاد من هم پاسارگاد هست

ali-reza
January 25th, 2012, 05:47
ممنون از دوستان

یک سوال دیگه;;)

کسی با بانک ملی کار کرده؟ اینترنت بانکش کار منو راه میندازه؟ اخه بانک ملی نزدیک خونمونه:71:

کدام بانک ها میشه حساب را اینترنتی چک کرد و چند گردش آخر رو اینترنتی کامل نمایش بدهد
مثلا چه کسانی پول به حساب من واریز کرده اند و کامل مشخصات واریز کننده مثل شماره حسابش یا شماره کارتش و ... نمایش بدهد!

kami1
January 25th, 2012, 07:11
پارسیان استفاده کنید

kamkar
January 25th, 2012, 10:26
ممنون از دوستان

یک سوال دیگه;;)

کسی با بانک ملی کار کرده؟ اینترنت بانکش کار منو راه میندازه؟ اخه بانک ملی نزدیک خونمونه:71:

نه، خودش هم کارتون رو راه نمیندازه! یه انتقال کارت به کارت داره که فقط به کارت های ملی انجام میشه! برای گرفتن ریز حساب باید رفت بانک پرینت تحویل گرفت!
مثل تمام چیزهای ملی آشغاله: بانک ملی، اینترنت ملی، پول ملی، کفش ملی، رسانه ملی، سیستم مدیریت محتوای ملی(!!) و....

ملت هم خیلی عالیه، اینترنت بانکش حرف نداره و از اونجایی که نصفه خصوصی هست بیشتر کارهای دولتی مثل ثبت نام عمره و .... هم از داخل خود اینترنت بانک انجام میشه!
فقط یه فرم میزارن جلوتون که توش بزنید کارت به کارت، پایا، سانتا، فلان، بهمان میخواید؟ و با چه سقف انتقالی؟ خودتون میتونید زیر حداکثر انتخاب کنید.
مثلا ما یک شرکت عمرانی داریم، حساب توی ملت دارم، همه این ها رو برای امنیت بستیم. فقط یه دسته چک گرفتیم.

Arashdn
January 25th, 2012, 10:58
من با نت بانک جدید سامان خیلی حال میکنم
همه چی داره .. و ادا های الکی در نمیاره
همون روز اول هم اینترنت بانک رو که فعال کنید ساتنا - کارت به کارت و همه چیش فعال میشه ....

HyperServer
January 25th, 2012, 10:59

بانکی که روی هر ورود به اینترنت بانک 25 تومان کم میکرد صادرات بود نه ملت !

مبلغی رو کسر نمیکنه اما برای اطمینان الان که پستت رو خوندم رفتم 7 8 بار لوگین لوگ آف کردم چک کردم :دی ...
مبلغی کسر نمیشه! چون اگر بشه باید تو گردش حساب بیاره که تا حالا همچین چیزی ندیدم.

تنها کارمزد 25 تومانی ملت، انتقال پول بین حسابهای ملت هست !