PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از چند عضو یک خرید انجام میشه ؟

persiantools
January 24th, 2012, 10:56
به ازای چند نفر عضو در whmcs یک فروش انجام میشه . در سایت من از هر 4 نفر که در سایت عضو میشن فقط یک نفرشون خرید می کنه

agarb98
January 24th, 2012, 11:02
وب بستگی به طرف داره که خرید کنه یا نه بعضی ها همین طور عوض میشن .
در کل باید از هر 4 عضو که تو سایتت میشه 3 نفر خرید کنه دلیل نداره برای عضویت کسی که عضو میشه حتما برای خرید عضو میشه دوست عزیز

Ashkankamangar.ir
January 24th, 2012, 11:06
خب هر کی عضو میشه یا میخواد خرید کنه یا اینکه میخواد تیکت هک بفرسته که خداروشکر جلوش گرفته شده

Mr_Parham
January 24th, 2012, 11:50
بعضی ها فقط عضو میشن که از آموزش ها استفاده کنند :112:

persiantools
January 24th, 2012, 16:16
وب بستگی به طرف داره که خرید کنه یا نه بعضی ها همین طور عوض میشن .
در کل باید از هر 4 عضو که تو سایتت میشه 3 نفر خرید کنه دلیل نداره برای عضویت کسی که عضو میشه حتما برای خرید عضو میشه دوست عزیز
من قیمت رو تو سایتم به ماهانه نوشتن ولی هنگام پرداخت باید سالیانه پرداخت کنه . فک کنم به همین خاطر بعضی ها نمی خرن و فقط درگاه زرین پال دارم و بعضی ها اعتماد نمی کنن

shivahost
January 24th, 2012, 16:32
بهتر بود بپرسید هر عضو چندتا خرید می کنه!؟

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

من قیمت رو تو سایتم به ماهانه نوشتن ولی هنگام پرداخت باید سالیانه پرداخت کنه .

دقیقا یکی از دلایلش همینه عزیز! طرف فکر می کنه مسخرش کردید و میره و بر نمی گرده! زودتر اصلاح کنید.

---------- Post added at 04:32 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

یک نکته مهم: فقط به بازاریابی اینترنتی تکیه نکنید. اصل درآمد این کار خارج از اینترنت منتظر شماست!

persiantools
January 24th, 2012, 17:09
بعضی ها فقط عضو میشن که از آموزش ها استفاده کنند :112:
من بخش آموزش ندارم :65:

mehrshad.ho
January 24th, 2012, 17:23
یک نکته مهم: فقط به بازاریابی اینترنتی تکیه نکنید. اصل درآمد این کار خارج از اینترنت منتظر شماست!

مثلا کجا ؟

shivahost
January 24th, 2012, 18:01
مثلا کجا ؟

روزنامه همشهری!

persiantools
January 24th, 2012, 18:50
می تونه به نداشتن درگاه بانکی ربط داشته باشه ؟

shivahost
January 24th, 2012, 19:10
می تونه به نداشتن درگاه بانکی ربط داشته باشه ؟

خیلی کم! چون خیلی از خریدار ها حتی رمز دوم کارت ندارن و پرداخت مستقیم از بانک انجام میدن.

mehrshad.ho
January 24th, 2012, 19:14
روزنامه همشهری!

شما چقدر آگهی بیرون دادی ؟
در زنگ خور و بازدید سایت فرقی می کنه ؟

shivahost
January 24th, 2012, 19:16
شما چقدر آگهی بیرون دادی ؟
در زنگ خور و بازدید سایت فرقی می کنه ؟

آها! حالا اینجا این سوال مطرح میشه: از هر چندتا زنگ چند تا مشتری!؟

در کل خوبه و نتیجه راضی کننده ای داره. کافیه در دادن اطلاعات صادق باشید.

mehrshad.ho
January 24th, 2012, 19:19
حدودا در روز چند نفر ممکنه تماس بگیرند ؟
موبایل نمیسوزه که ؟

shivahost
January 24th, 2012, 19:23
سعی کنید روز آگهی از موبایل استفاده نکنید و از شماره ثابت استفاده کنید. این یعنی اعتماد سازی. ولی نه اونقدر هم تقاضا نداره هاستینگ که موبایل بسوزه.

اما یک نکته مهم: مشتری اینترنتی شما می داند چه می خواهد! اما مشتری خارج از نت معمولا متکی به راهنمایی های شماست و گاهی مواقع باید با صبر و حوصله مدت طولانی صحبت کنید.