PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفر ویژه کولوکیشن در آی وب کانادا - صرفه اقتصادی همگام با افزایش دلار

Hostpolis
January 24th, 2012, 00:52
سلام خدمت همکاران گرامی،

به جهت افزایش قیمت دلار و تاثیر منفی اون در بازار هاستینگ برنامه ای ریختیم که از تاثیر منفی این روند روی محیط کسب و کار خودمون و بقیه همکاران تا جایی که امکان داره کم کنیم.

از این به بعد در این تاپیک سرورهایی که برای کولوکیشن داریم رو معرفی میکنیم.

شرایط جامع این سرورها به شرح زیر می باشد:

1- همه سرورها یک یونیتی می باشند.
2- برند سرورها سوپرمایکرو، اچ پی و دل میباشد که در حین معرفی دستگاه مطرح خواهد شد.
3-سرورهایی که هاست پولیس قادر به تهیه آنهاست بصورت اقساط 3 ماهه بدون کامزد قابل ارائه هستند.
4-هزینه کولوکیشن برای سرورهای 1 یونیت، 50 دلار ماهانه می باشد که شامل 1 آمپر برق، 1 یونیت فضای رک، یک پورت روی سوئیچ و تهویه خواهد بود.
5- اینترنت به میزان توافقی و بنا به مصرف مشترک حساب خواهد شد.
6- در صورت تمایل سرور خریداری شده( و تسویه حساب شده) به هر کجای دنیا قابل ارسال است. هزینه حمل و گمرک به عهده مشتری و هاست پولیس 100 دلار هزینه جهت ارسال اخذ خواهد کرد.
7- همه سرورها در دو دیتاسنتر از دیتاسنترهای آی وب در شهر مونترآل کانادا میزبانی میشوند.
8- هزینه هر آی پی برای کولوکیشن 50 سنت می باشد و آی پی در بسته های 4/8/16/32/64/128/256 تایی قابل ارائه است.
9- هزینه پورت کی وی ام (در صورتی که سرور بصورت سخت افزاری دارای آن باشد) ماهانه 10 دلار خواهد بود.
10- هزینه ساعتی سیستم ادمین 35 دلار می باشد.

سرور جهت معرفی:

پردازنده اینتل زئون x3440
16 گیگ رم سرور با ترمال کنترل
1 هارد یک ترابایتی سیگیت باراکودا با 32 مگ کش
مادربورد سوپرمایکرو
قابلیت کی وی ام آی پی
2 پورت شبکه 10/100/1000
پاور 350 وات گلد لول
هیت سینک سوپر مایکرو
کیس سوپرمایکرو با قابلیت 4 هارد هات پلاگ از جلو
1 سال گارانتی قطعات

قیمت: 1292.13 دلار آمریکا
مبلغ پیش پرداخت: 392.13
اقساط ماهانه برای 3 ماه در پایان هر ماه: 300 دلار

دوستان می توانند با شماره تلفن بین المللی شرکت از ساعت 4:30 بعد از ظهر ایران الی 8 صبح روز بعد و یا پیام خصوصی و یا ذیل همین تاپیک مواردشون رو مطرح کنند.

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

سرور دوم:

پردازنده اینتل i3-540
8 گیگ رم سرور با ترمال کنترل
1 هارد 500GB سیگیت باراکودا با 16 مگ کش
مادربورد سوپرمایکرو
قابلیت کی وی ام آی پی
2 پورت شبکه 10/100/1000
پاور 350 وات گلد لول
هیت سینک سوپر مایکرو
کیس سوپرمایکرو با گنجایش 2 هارد
1 سال گارانتی قطعات

قیمت: 950 دلار آمریکا
مبلغ پیش پرداخت: 200
اقساط ماهانه برای 3 ماه در پایان هر ماه: 250 دلار

m_dg_farari
January 24th, 2012, 15:49
سلام.
ممنون از آفر خوبتون.
میخواستم بدونم که Default Internet Speed که روی هر سرور ارائه میشه چقدر هست ؟ 100 مگابیت یا 1 گیگابیت؟ یا اینکه به طور کلی اینترنت مجزا حساب میشه؟
لطفا هزینه ی پورت ها رو به همراه هزینه ی پهنای باند هم ذکر کنید. خیلی از دوستان به این موارد نیاز دارن از جمله خودم.
و اینکه حتی المقدوز حد اقل هزینه ی هارد اضافه رو بفرمایید چقدر میشه. مثلا هارد 1 ترابایت Enterprise با 64 مگابایت کش یا کلا هزینه ی هارد اضافه.
ممنون

Hostpolis
January 24th, 2012, 15:55
سلام به شما،

پورت پیشفرض 100 هست.
هزینه پورت 1 گیگ ماهانه 45 دلار هست یا یکبار 200 دلار
پهنای باند روی جدول میره بطور مثال، 330 گیگ ماهانه که معادل 1 مگابیت میشه 10 دلار حساب میشه ولی وقتی میره روی 5 ترابایت که یعنی 15 مگابیت کامیتمنت هست، میشه 30 دلار.
هاردی که فرمودید قیمتش 250 دلار هست. ولی اگر قطعه بخصوصی مد نظرتون هست باید بهمون part number بدید تا براتون پیدا کنیم.

m_dg_farari
January 24th, 2012, 16:03
سلام
ممنون بابت پاسخ.
اینکه میفرمایید یک بار 200 دلار ، خوب من مثلا بعد از 6 ماه دیگه نیاز به این پورت پیدا نکنم ، میتونم به شخص ثالث واگذار کنم؟ برای کولوکیشن 45 دلار هزینه ی پورت 1 گیگابیت بالا هست! من از دیتا سنترهای انگلستان که همه میدونن قیمتشون تقریبا 70% گرونتر از آمریکا و کانادا هست پورت 1 گیگ رو میتونم 10 پوند بگیرم! که بر حسب نسبت پوند به دلار میشه حدود 16 دلار! ماهیانه!
یک فکری به حال این بخش از سرویس بکنید! چون حقیقتا خود من الآن پشیمون شدم از خرید!
حالا شما اینگونه محاسبه کنید که من 10 ترابایت پهنای باند نیاز داشته باشم. بر روی پورت 1 گیگ. پورت جدا ، این 10 ترابایت چقدر هزینه میبره؟ و هر ترابایت اضافه تر چقدر میشه؟
هارد WD Black 1 TB 7200 , 64MB Cache
هزینش چقدر هست؟ و این هارد رو حذف کنید از سرور... چقدر از هزینه کم میشه؟ (یعنی جا به جا بشن...)

Hostpolis
January 24th, 2012, 16:20
برای هارد لطفا حتما پارت نامبر ارائه بدید تا بتونم قیمت مناسب پیدا کنم.

tehvps
January 24th, 2012, 16:48
سلام به شما،

پورت پیشفرض 100 هست.
هزینه پورت 1 گیگ ماهانه 45 دلار هست یا یکبار 200 دلار
پهنای باند روی جدول میره بطور مثال، 330 گیگ ماهانه که معادل 1 مگابیت میشه 10 دلار حساب میشه ولی وقتی میره روی 5 ترابایت که یعنی 15 مگابیت کامیتمنت هست، میشه 30 دلار.
هاردی که فرمودید قیمتش 250 دلار هست. ولی اگر قطعه بخصوصی مد نظرتون هست باید بهمون part number بدید تا براتون پیدا کنیم.

این 200 دلاری که فرمودین به هزینه سرور و اقساط اضافه میشه؟

Hostpolis
January 24th, 2012, 16:57
این 200 دلار هزینه یکباره برای پورت گیگابیتی هست. به جای 45 دلار ماهانه. بعنی در حقیقت شما هزینه 4 ماه رو یکجا پرداخت میکنید و میتونید همیشه استفاده کنید از پورت گیگ.

tehvps
January 24th, 2012, 17:02
این 200 دلار هزینه یکباره برای پورت گیگابیتی هست. به جای 45 دلار ماهانه. بعنی در حقیقت شما هزینه 4 ماه رو یکجا پرداخت میکنید و میتونید همیشه استفاده کنید از پورت
گیگ.

درسته،منظورم این بود که امکانش هست این 200 دلار هم جز اقساط سرور محاسبه شه؟

Hostpolis
January 24th, 2012, 17:05
نه متاسفانه این امکان دیگه نیست. چون ما به لحاظ ارزش زمانی داریم روش حساب میکنیم.

ولی من نگرانی دوستان رو متوجه نمیشم. اکثر کاربرایی که از ما پورت گیگابیتی دارند به زور مصرفشون به 100 یا بعضی وقت ها 200 مگ میرسه.

دوستان میتونند استارت رو با 100 مگ بزنند اگر بعد چند ماه نیاز داشتند بعد هزینه کنند.

m_dg_farari
January 24th, 2012, 17:09
اینترپرایس: Wd1003fbyx
عادی: Wd1002faex
ممنون میشم قیمت رو بفرمایید

Hostpolis
January 24th, 2012, 17:12
اولی به سختی گیر میاد اینجا قیمتش 252 دلار هست.
دومی 168 دلار

s.w.a.t
January 24th, 2012, 17:18
من از دیتا سنترهای انگلستان که همه میدونن قیمتشون تقریبا 70% گرونتر از آمریکا و کانادا هست پورت 1 گیگ رو میتونم 10 پوند بگیرم! که بر حسب نسبت پوند به دلار میشه حدود 16 دلار! ماهیانه!

برای کولوکیشن از کدام دیتاسنتر در انگلیس پورت یک گیگابیت دریافت میکنید با هزینه 10 پوند/ماه؟!
اگر منظور سرور اختصاصی هستش که خود دیتاسنتر میده بحثش فرق میکنه ولی برای کولو جایی ندیدیم.

kamkar
January 25th, 2012, 11:05
سلام؛

حالا اگر ما این سرور ها رو نخواستیم چه کار میشه کرد؟ از سایت دل میشه یکی کاستومایز کرد که برامون خریداری بشه؟

Hostpolis
January 25th, 2012, 15:06
سلام؛

حالا اگر ما این سرور ها رو نخواستیم چه کار میشه کرد؟ از سایت دل میشه یکی کاستومایز کرد که برامون خریداری بشه؟

بله حتما، فقط پرداختش به عهده خودتون میشه. چون ما با دل قراردادی نداریم که پرداخت شما رو تسهیل کنه.

m_dg_farari
January 25th, 2012, 18:12
برای کولوکیشن از کدام دیتاسنتر در انگلیس پورت یک گیگابیت دریافت میکنید با هزینه 10 پوند/ماه؟!
اگر منظور سرور اختصاصی هستش که خود دیتاسنتر میده بحثش فرق میکنه ولی برای کولو جایی ندیدیم.

خیر!!!! سرور اختصاصی نیست
دیتا سنتر Ice Colo رک دارن یکی از دستان که الآن 4 گیگابیت پهنای باند روی سوئیچشون هست و هر گیگابیت 10 پوند محاسبه میشه.
در ضمن صرفا این موضوع که شما ندیدید دلیل بر این نمیشه که وجود نداشته باشه!!
خیلی عذر میخوام اما منم شما رو ندیدم تا الان. دلیلی میشه که شما وجود خارجی نداشته باشید؟

s.w.a.t
January 25th, 2012, 18:29
خیر!!!! سرور اختصاصی نیست
دیتا سنتر Ice Colo رک دارن یکی از دستان که الآن 4 گیگابیت پهنای باند روی سوئیچشون هست و هر گیگابیت 10 پوند محاسبه میشه.
در ضمن صرفا این موضوع که شما ندیدید دلیل بر این نمیشه که وجود نداشته باشه!!
خیلی عذر میخوام اما منم شما رو ندیدم تا الان. دلیلی میشه که شما وجود خارجی نداشته باشید؟

دوست عزیز کنترل احساست خودتون رو نگه دارید! :)
یک سوال ساده بود که به راحتی میتونستید بگید که

بنده هم عرض نکردم که وجود خارجی نداره... .
عرض کردم طبق تحقیقاتی که انجام داده بودیم محلی با این قیمت پیدا نکردیم!! برای پورتی که بیاد بره تو سویچ(از 90درصد دیتاسنترهای انگلیس) اون بنده خدایی که میگید جناب م.ف هستند!
پس بهتر هست بگید پورت اشتراکی ماهانه 10پوند! برای استفاده برای 1U! وگرنه پورتی که برای 1Quarter Rack و یا Half or Full استفاده میشه پورت هایی هست که میاد میره تو سویچ و از طریق سویچ تقسیم میشه! منظور بنده هم این پورت بود!!!

موفق و سربلند و پیروز باشید ;)

Hostpolis
January 25th, 2012, 23:18
معرفی سرور سوم:

پردازنده اینتل q8400
8 گیگ رم سرور
1 هارد 500gb سیگیت باراکودا با 16 مگ کش
مادربورد سوپرمایکرو
2 پورت شبکه 10/100/1000
پاور 350 وات گلد لول
هیت سینک سوپر مایکرو
کیس سوپرمایکرو با گنجایش 2 هارد