PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جوملا بهتره یا وردپرس؟؟؟

333
January 23rd, 2012, 20:19
سلام من میخوام یه سایت بزنم ولی هنوز نمیدونم از جوملا استفاده کنم یا ازوردپرس به نظر شما کدام سیستم از نظرseoبهترا ز دیگری هست.ممنون میشم کمک کنید

webdata
January 23rd, 2012, 20:21
تا اونجا که بنده اطلاع دارم وردپرس برای موتورهای جستجو بهینه‌تر هست. حالا شاید سایرین عقیده‌ی دیگه‌ای داشته باشن.

sazsaz
January 23rd, 2012, 20:24
وردپرس

shazo
January 23rd, 2012, 20:24
سلام

wp

shivahost
January 23rd, 2012, 20:25
من با جوملا راحت تر هستم.

agarb98
January 23rd, 2012, 20:28
Wp

navid2zp
January 23rd, 2012, 20:45
وردپرس

333
January 23rd, 2012, 20:47
ممنون دوستا ن تصمیم نهایی وردپرس بهترین هست.

shazo
January 23rd, 2012, 20:47
به نظر من بهترين چيزي كه wp

رو بهتر مي كنه به خاطر افزونه هاشه..

m-mehdipoor
January 23rd, 2012, 20:48
فقط سئو مهمه براتون؟
اگه بله وردپرس

0060
January 23rd, 2012, 20:52
وردپرس سایت ساز نیست

ولی از نظر سئو از جوملا بهتر

333
January 23rd, 2012, 20:56
بزرگترین مشکل من بعد seoقالب هست که تو یه تاپیک دیگه ایجاد کردم.

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

بزرگترین مشکل من بعد seoقالب هست که تو یه تاپیک دیگه ایجاد کردم.ولی تا حالا که قالب ندیدم
http://www.webhostingtalk.ir/f139/39443/

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

بزرگترین مشکل من بعد seoقالب هست که تو یه تاپیک دیگه ایجاد کردم.تا حالا کسی که لینک نداده.

shazo
January 23rd, 2012, 20:57
themes.wp-persian.com

333
January 23rd, 2012, 21:05
بعد seoمشکل من قالب هست که تا حالا هیچکس کمک نکرده

HADNEZ-ICT
January 23rd, 2012, 21:21
از نظر سئو و ... وردپرس
ولی جوملا کلا واسه پرتال ها توصیه می شه چون امنیت خیلی خوبی داره

parsinaweb
January 23rd, 2012, 21:42
به نظر من وردپرس بهترین گزینه است

amirlord
January 23rd, 2012, 21:47
سلام
قبلا هم گفته بودم و این که SEO بیشتر به کد های سمت کلاینت ربطی داره . چون کد های سمت سرور توسط موتور های جستجوگر دیده نمیشن و عملا هیچ ربطی نداره که بگید از فلان cms استفاده کنید چون سئوش بیشتره ! به دلیل انعطاف پذیری بالای سیستم وردپرس رو پیشنهاد میکنم .
موفق باشید ...

kamkar
January 23rd, 2012, 22:31
جفتش عالی هستند و چیزی که مهمه اینه که برای چه کاری میخواد استفاده بشه و کاربر اون چه انتظاراتی در آینده خواهد داشت.
این قیاش مع الفارق خیلی اشتباهه! باید 2 ساعت بشینید با یک نفر آدم ماهر (و بی طرف!!) مشاوره کنید، امکانات مد نظرتون، کار مد نظرتون، هزینه هایی که در آینده میخواید بکنید، کارها و گسترش های آینده و امکانات مورد نیاز اون و از این قبیل چیزها رو دقیق بسنجید تا یک سیستم مدیریت محتوای مطلوب برای کار خودتون انتخاب کنید. (چقدر "اون" داشت!! :d )
مگر این که اینجا یک نظرسنجی راه انداخته باشید تا بهترین سیستم سال 2011 رو از دید کاربران انتخاب کنید(!) که اون وقت لیستتون ناقصه!

vahidexe
January 23rd, 2012, 23:08
سلام و درود

چه سایتی میخواهید طراحی کنید؟ یعنی منظورم اینه در چه زمینه ای میخواهید فعالیت کنید؟
ببینید من 2 سال است دارم با جوملا کار میکنم و سئو بسیار خوبی داره. جوملا رو به راحتی میشه سئو کرد .

انعطاف پذیری خیلی بیشتری هم داره و امنیتش هم بسیار خوبه. مهم تر از همه در ایران چندین تیم بسیار قوی دارن پشتیبانی می کنند این cms را و کاملا شما را در هر زمینه ای خواستید و نیاز به کمک داشتید راهنمایی می کنند.

به نظرم همین جوملا رو انتخاب کنید خیلی بهتر است.
قرار است 4 الی 5 بهمن ( فردا یا پس فردا ) نسخه 2.5 جوملا هم ارائه بشه که واقعا محشر است و خیلی پیشرفته شده

بهر حال هر کدوم رو انتخاب کردید امیدوارم در کارتون موفق باشید
زندگیتان سپید

kavirdl
January 23rd, 2012, 23:37
با سلام
وردپرس برای وبلاگ نویسی بیشتر استفاده میشه و سایت های شخصی و سایت های دانلود که در روز پست های زیادی ارسال میکنند و قطعا در راه اندازی پرتال استفاده از جوملا بهتره به دلیل امنیت وقدرت که همون طور که دوست عزیزمون عرض کرد تیم های پشتیبانی قدرتمندی داره از جمله وبسایت joomina که به جرات میشه گفت بهترین تیم پشتیبان جوملا هستش که هیچ سیستمی رو ندیدم که همچین پشتیبان فعالی رو داشته باشه و خودمم تو سایتش عضوم.
بعضی افزونه های جوملا محشره و شاید هیچ کدوم از سیستم های مدیریت محتوا همچین افزونه هایی رو نداشته باشند که نمونه هاش تو جومینا هستش.
خودم 5 سال هستش که تو کار سایت و خدمات وبم که اول با مامبو کار میکردم که تا جوملا اومد و قدرتش رو نشون داد به سمت جوملا رفتم.
با اکثر سیستم های مدیریت هم کار کردم.
اینجا هم یه ضرب المثل بگم حال و هوا عوض بشه " هر سیستمی را بهر کاری ساختند"
مثلا نیوک که کار کردم به غیر از سایت موزیک بدرد هیچ سایت دیگه ای نمیخوره (البته نظر منه) ماشاا.... همه سایت های موزیک این سیستم رو نصب میکنند.
سایت های دانلود که حجم ارسال پست و ... زیاده بیشتر با موبل تایپ و وردپرس
در مورد سئو بستگی به خیلی چیزا داره مثل قالب و افزونه ها و....
مثلا سایت میهن دانلود چند سال داره کار میکنه رنکش 4 ولی وبسایت جومینا با کمتر از 2 سال فعالیت رنک 5 گوگل رو داره
در کل باید ببینی برای چه کاری میخوای استفاده کنی
اینا نظرات شخصی من بود
با تشکر

333
January 23rd, 2012, 23:49
من برای سایت مجله خبری میخوام مثل سایت گویا ای تی .برای جوملا هم قالب دارم ولی کسی نیست برام ماژوال هاشو پیدا کنه.

kavirdl
January 24th, 2012, 00:17
ماژول چی میخوای؟
هر ماژولی خواسته باشی فارسی شدش به احتمال 99% تو سایت جومینا پیدا میشه یا با یه سرچ کوچیک.

vahidexe
January 24th, 2012, 00:36
مجله گویا ای تی رو دیم و چیز خاصی نداره. با چند کلیک می تونید ظرف 1 ساعت یک همچین سایتی بسازید .

اگر از جوملا 1.5 استفاده می کنید با ماژول گلوبال نیوز نسخه پارسا می توانید تمامی امکاناتی مانند سایت گویاای تی و بهترش رو طراحی کنید !
چون این ماژول همه نوع نمایش مطلب داره که در تنظیماتش نوع نمایش رو هرچی انتخاب کنید همونجوری مطلبتون را نشون میده. بسیار زیبا .
امکان ایجاد تصاویر بند انگشتی یا هر سایزی که خواستید در کنار مطالب وجود داره و مطالب با تصویر را می تونه به صورت اسلایدی نمایش بده . اما بهتره واسه اسلاید مطالب از دیگر افزونه های اسلایدی استفاده کنید. چون اسلایدر زیبا برای مطالب در جوملا زیاد است. با یه سرچ کوچولو در نت هر افزونه ای رو خواستید پیدا کنید.

shivahost
January 24th, 2012, 01:17
فارسی کردن ماژول های جوملا هم خیلی راحت و ساده است. مثلا این قالب رو کلا فارسی کردم البته قابلیت rtl خودش داaj: پایگاه اطلاع رسانی علمی، آموزشی ، فرهنگی ، هنری کانون سرو (http://portal.kanoonsarv.com/)