PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در اتصال با ریموت دسکتاپ

alirezase
January 23rd, 2012, 03:21
سلام
من برای اولین بار سرور مجازی گرفتم و سعی کردم از طریق ریموت دسکتاپ (با وارد کردن ip)بهش متصل شم اما بهم ارور نشون داد که به یکی از سه دلیل زیر نمیتونم وصل شم:
ریموت اکسس امکان پذیر نیست
کامچیوتر مورد نظر خاموشه
چنین کامپیوتیر وجود نداره!

خوب منم طبق معمول گشتم رو اینترنت و یه جا خوندم وصل نشدن با آی پی ممکنه از بسته بودنه پورت 3389 باشه در نتیجه تو یه سایتی که معرفی کرده بود چک کردم و دیدم بله این پورت بسته است
حالا سوالم اینه که دوستان اگه میتونن کمک کنن بگن باید چی کار کنم؟ باید یه دومین ثبت کنم ؟ باید از کسی که ازش وی پی اس گرفتم بخوام بهم ادرس بده نه آی پی؟
اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم

---------- Post added at 03:16 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

از طریق سایت no-ip.com یه هاست درست کردم برای پورت 8080 با آی پی که بهم داده بودند, اما باز هم میگه سرور خاموشه(همون خطاهای بالا)
نمیدونم دیگه چیکارش باید بکنم لطفا راهنمایی کنید

---------- Post added at 03:21 AM ---------- Previous post was at 03:16 AM ----------

اینم شماره ip که بهم ایمیل شده 76.164.223.159
اینم هاستی که من ساختم: saaate5.servehttp.com
حالا باز اگه اطلاعاتی خواستید بفرمایید

alirezase
January 23rd, 2012, 06:43
دوستان کسی نبود یه راهنمایی بکنه؟

amirhkh
January 23rd, 2012, 06:59
پینگ نمیشه IP دوست عزیز

من این احتمالات رو می دم که هر کدوم امکان داره مشکل پیش آورده باشه

1 - سرور خاموشه
2 - سرور اینترنت نداره
3 - همه پورت ها از جمله RDP و PING پشت فایروال سیستم عمل هستند و Access از Remote بهشون امکان پذیر نسیت
4 - پورت RDP پورت پیشفرض سیستم عامل نیست و چیز دیگری هست ( البته چون عمل پینگ هم انجام نمیشه درصد احتمال این مورد زیاد نیست )

لطفا این 4 مورد را بررسی کنید

موفق باشید

alirezase
January 23rd, 2012, 07:07
من از دیشب دنبال ایراد رو کامپیوتر و اینتنت خودم میگشتم (چون در این مورد تازه کارم بیشتر احتمال خطا رو به خودم میدادم) اصلا فکرم به سمت پینگ کردن نبود
ممنون از شماتیکت زدم برای شرکت تا ببینم چیکار میکنن من این سرویسو ازمایشی اموزشی گرفتم و هنوز نتونستم واردش بشم